Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

burdada bunaltıcı bı sıcak var yagmurlu gıbı hava ama yagacak gıbıde degıl allahtan hamılelıgının baslarındasın tatlım 8. 9. ayında olsan bu yazı hıc cekemezdın vallaa

evet birde bunun ilerleyen aylarında ne yapıcam ben onu düşünüyorum temmuz ,ağustos aylarında daha da zor olucak sanki 1.5lt su içtim banamısın demiyor canım ya dondurmada yiyemiyorum öyle her canım çektiğimde bademciklerim düzelmedi çünkü daha :KK43:(

evet birde bunun ilerleyen aylarında ne yapıcam ben onu düşünüyorum temmuz ,ağustos aylarında daha da zor olucak sanki 1.5lt su içtim banamısın demiyor canım ya dondurmada yiyemiyorum öyle her canım çektiğimde bademciklerim düzelmedi çünkü daha :KK43:(

ayy canım benım aşermelerın basladımıı bademcıklerın bıraz daha duzelsın ole yersın bıtanem tekrar usutupte hasta olma sakın dikkatt

ayy canım benım aşermelerın basladımıı bademcıklerın bıraz daha duzelsın ole yersın bıtanem tekrar usutupte hasta olma sakın dikkatt

yok tatlım aşermelerim başlamadı henüz hiç birşey çekmiyor canım yemek bile istemiyorum ama onun için yiyorum iyi olsun diye.bir kaç ay sonra başlar heralde tam ne zaman olur bende bilmiyorum açıkçası aşermeler

sırnaşık şeysırnaşık şey özgem bu hafta 1.liği senden beklıyorum fıstıgımm

Nerdeeeeee :kedi:

Hoşgeldin cerenim :)))

Özgecim yiyorum ama pişmanda oluyorum hala neden yidim diye :))

Kızım saçmalama bebeğine gidiyor yediğin herşey. Sen yemesen bebeğin senden yine alır ama bu sefer sen güçsüz kalırsın bu da yine bebeğe zarar.

Bende aynı düşüncedeyim canım,ağırdan alıyorum işlerimi bugün ama çok sıcak burası varya vantilatörde kesmiyor beni bilmiyorum nasıl geçecek bu yaz

Çok büyümemiş olacak hamileliğin cnm şükret. Ben Ekim de doğum yaptım. Düşün halimi Eylülde izne çıkmıştım. Ağustos falan hep çalıştım mahfolmuştum. Hemde o sene en sıcak yaz dı. Senin doğum Ocak falan olacak sanırım.

Nerdeeeeee :kedi:

Kızım saçmalama bebeğine gidiyor yediğin herşey. Sen yemesen bebeğin senden yine alır ama bu sefer sen güçsüz kalırsın bu da yine bebeğe zarar.

Çok büyümemiş olacak hamileliğin cnm şükret. Ben Ekim de doğum yaptım. Düşün halimi Eylülde izne çıkmıştım. Ağustos falan hep çalıştım mahfolmuştum. Hemde o sene en sıcak yaz dı. Senin doğum Ocak falan olacak sanırım.

ama ilk 4 ay yediklerim bebeğe gitmiyormuş o küçük oluyormuş öyle diyorlar 4.ten sonra yediklerim gidiyormuş öyle birşey yokmu yani :))) biz sanırım şubat 6 da gelicez teyzesi ama tabi belli de olmaz erken gelip ceee derse 28 ocakta benim doğum günümde gelsin bari...

Olur mu öyle şey. Yediğin içtiğin herşey bebeğe gidiyor.
Canım bak bu haftada b6 vitamini bolca alman lazım. Yoğurtta var o da.
Kahvaltıda meyve , meyve suyu mesela bulantı yapar hamişken.
Bu haftada bebeğin göz lensleri oluşmuştur ve burun kulak delikleri oluşmaya başlar.
Yani ilk zamanlar organ gelişimi için çok önemlidir.
Anlayacağın gebeliğin her ayında yediklerin = bebeğin gelişimi.

Olur mu öyle şey. Yediğin içtiğin herşey bebeğe gidiyor.
Canım bak bu haftada b6 vitamini bolca alman lazım. Yoğurtta var o da.
Kahvaltıda meyve , meyve suyu mesela bulantı yapar hamişken.
Bu haftada bebeğin göz lensleri oluşmuştur ve burun kulak delikleri oluşmaya başlar.
Yani ilk zamanlar organ gelişimi için çok önemlidir.
Anlayacağın gebeliğin her ayında yediklerin = bebeğin gelişimi.

senden öğreneceğim çok şey var çoookkkkkkkk ne zormuş hamiş olmak....
bu akşamdan itibaren zaten dahada dengeliycem herşeyimi yarında kahvaltımı evde yapıcam nasılsa 6 oldumu biz ayaktayız hiç uyumuyor bu bebiş yaa geceleri erkenden yatıyor sabahlarıda erkenden kalkıyor :))

Yoğurt'u seviyorum canım 2günde 500grlık yoğurt bitiyor evde sütte içiyorum peynir de yiyorum bol bol artık kısıtlama getirmiyorum.folik asit'ede başlıyorum bu hafta.

selam kizlar,kaynatmissiniz gene,caglayanim sorma benimde icimde kaldi ama ne yapalim sen yeterki saglikla al bebegini kucagina sen geldiginde ben buralarda olmam :)

ben oglumu aldim geldikm krese 40 dk yürüdüm dönüste otobüsle geldik otobüsden indikten sonrada bi 10 dk daha yürüdüm

selam kizlar,kaynatmissiniz gene,caglayanim sorma benimde icimde kaldi ama ne yapalim sen yeterki saglikla al bebegini kucagina sen geldiginde ben buralarda olmam :)

ben oglumu aldim geldikm krese 40 dk yürüdüm dönüste otobüsle geldik otobüsden indikten sonrada bi 10 dk daha yürüdüm

evet canım ama olsun gene burada görüşürüz mezun olursan tamamen kopmassın heralde dimi arada bir cee deriz birbirimize...

Yasemin iyi hareketlenmişsin devam şekerim.

Yarışa bende varım kızlar. Ama yoğunluktan başını kaçırdım.

yarın diyetisyen randevum var.

aahhh ahhh o yarışları bile özledim şimdiden ne güzel devam ediyorduk ama inş.şu dönemi atlatıyım takıma geri dönerim kızlar..Ama bu haftaki tabloda rakamı hiç beğenmedim kızlar ya 8.olmuşuz hiç yakışmamış bize bu tablo ama bu hafta çok güzel kilo vereceksiniz ben eminim sakın kaçamak yapmayın yaz geldi artık kendinizi incecik kıyafetler içinde hayal edin ve daha bi sarılın diyetinize

Ben elimde oklava gelirim gene peşinizden sizin kaçamak yaparsanız :))

Diyetisyene 10-12 günde bir gidiyorum canım. Bakalım bu hafta vermişmiyim, en önemlisi de yağdan mı?

Çağlayan nasıl hamilesin yaaa , ye kızım bir daha bu günlerini ararsın, tabi ipin ucunu kaçırma ama 2 kaşık pilavıda akşam telafi ederim diye düşünme lütfen.

Günaydın herkese. Bu sabah dayanamadım tartıldım 72.1 çıktım. Ama moral bozmak yok Cuma ya kadar geçen haftaki kiloma düşmeyi ümit ediyorum.
Salataları falan yağsız mı yesem acaba. Hatta öğlen akşam sadece salata ve yoğurtmu yesem acaba.
Dün yediklerimi de ekliyorum.
Sabah 07:30
1 domates, 1 kk peynir, 4 zeytin, maydanoz, 1 buğday ekmek, 1 bardak çay

Öğlen 12:30
Hindili salata, bamya

Ara 15:30 8 erik

Akşam 19:00
Ton balıklı salata

Ara 21:30
20-25 kiraz ve yarım elma
Toplam 3 lt su-1 yeşil çay

Maşallah cnm yürüyüş çok işe yarıyor. Dönüşün muhteşem oldu valla. Korkmaya başladım yarışta senden ama neyseki cuma başlıyoruz sengözlerimebaksanab

Yasemin iyi hareketlenmişsin devam şekerim.

Yarışa bende varım kızlar. Ama yoğunluktan başını kaçırdım.

yarın diyetisyen randevum var.

Şebo hadi hayırlısı. vereliniortak

:nazar:|KK Nick|Kartları|14.06.2010|15.06.2010|16.06.2010|17.06.2010|18.06.2010

1|sebnemselayfurkan |%1.5 Sarı Kart| + | | | | |
2|hasretim34 |%1.5 Sarı Kart| + | | | | |
3|dilekruzgar |%1.5 Sarı Kart| - | | | | |
4|uaydın | | - | | | | |
5|ırem&Özge | | + | | | | |
6|meyvenull | | + | | | | |
7|angeLa90 | | + | | | | |
8|NeKss | | + | | | | |
9|ozlemyb | |Siteye girdi takıma girmedi| | | | |

Günaydınlar,

Özgecim, bu kadar azaltma bence haftaya vermekte zorlanırsın, bence sen hergün yaptığın montiye devam ert o şekilde de vereceğine eminim, biraz hareketi artırman daha işe yarayacaktır..

Kızımın dişi şişmiş bugün yanımda, öğleden sonra da yokuz, diyetisyene gidicem, birazda kızımı gezdircem.

Bugün niye kimse yok takımda..

Dünkü menüm

sabah: 1 dilim kepek ekmeği, az kaşar, domates, 4 zeytin
ara.5 kiraz, 1 kayısı, 1 form çay
öğle:4 kşk makarna, yoğurt
ara.3 diyet büsküvi, 5 kiraz
ara:4-5 dlm karpuz
akşam:1 kepçe çorba, 2 dlm ekmek, börülce
ara.3 erik
2,5 lt su

Şebnem haraketi arttırmak istiyorum ama hep üşengeçlikten.
Öğlenleri yarım saat yürüsem yetecek ama topuklularla da yürünmüyor anacım :)

Kızına geçmiş olsun kıyamam diş acısı beterdir.
Mönünde gayet güzel ama karpuz şişkinlik yapar.
Millet uykuda herhalde hala.

X