Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Sorma diş işi başımızı derde sokacak Özgecim; çünkü ağzını çok zor açıyor, biri çekilecekmiş apse yapmış 3 de dolgusu var, sanırım ancak anesteziyle olacak bu işler.

Canım bende hep topuklu giyiyorum ama yürüyüş yapmaya da niyetim varsa, dolgu topuk yanıma alıyorum daha rahat oluyor tempolu bir yürüyüş olmasa da hareketn oluyor, bence dene.

Karpuzu iyiki yemişim, şişirdiği için yemeği az yedim ve bugün kg. daha iyi.

Şebnem evet dolgu topuk iyi fikir. Yada şık bir terlik olabilir.
Bu öğlen zaten çıkmam lazım converse gidicem.
Kıza ayakkabı almıştım netten küçük geldi değiştirmeye çalışıcam bakalım.

Günaydın herkese. Bu sabah dayanamadım tartıldım 72.1 çıktım. Ama moral bozmak yok Cuma ya kadar geçen haftaki kiloma düşmeyi ümit ediyorum.
Salataları falan yağsız mı yesem acaba. Hatta öğlen akşam sadece salata ve yoğurtmu yesem acaba.
Dün yediklerimi de ekliyorum.
Sabah 07:30
1 domates, 1 kk peynir, 4 zeytin, maydanoz, 1 buğday ekmek, 1 bardak çay

Öğlen 12:30
Hindili salata, bamya

Ara 15:30 8 erik

Akşam 19:00
Ton balıklı salata

Ara 21:30
20-25 kiraz ve yarım elma
Toplam 3 lt su-1 yeşil çay

Maşallah cnm yürüyüş çok işe yarıyor. Dönüşün muhteşem oldu valla. Korkmaya başladım yarışta senden ama neyseki cuma başlıyoruz sengözlerimebaksanab

Şebo hadi hayırlısı. vereliniortak

kork benden canim :jeyyar: dünden beri acayip kacamak yapasim var benimde aslinda ama vicdanim el vermiyor canim sen proteine agirlik verebilrisin öyle yapinca kilo veridgini hatirliyor gibiyim,bide sabahki peynirini yagsiz yesen belki daha cok ise yarar
Günaydınlar,

Özgecim, bu kadar azaltma bence haftaya vermekte zorlanırsın, bence sen hergün yaptığın montiye devam ert o şekilde de vereceğine eminim, biraz hareketi artırman daha işe yarayacaktır..

Kızımın dişi şişmiş bugün yanımda, öğleden sonra da yokuz, diyetisyene gidicem, birazda kızımı gezdircem.

Bugün niye kimse yok takımda..

kizina cok gecmis olusn canim
Dünkü menüm

sabah: 1 dilim kepek ekmeği, az kaşar, domates, 4 zeytin
ara.5 kiraz, 1 kayısı, 1 form çay
öğle:4 kşk makarna, yoğurt
ara.3 diyet büsküvi, 5 kiraz
ara:4-5 dlm karpuz
akşam:1 kepçe çorba, 2 dlm ekmek, börülce
ara.3 erik
2,5 lt su

menün gayeet güzel kaptanim,aynen devam :lepi:

gelelim bana,

sabah öglumu götürdükten sonra alis veris yaptim biraz eve geldim saat 10 oldu sonra kiraz,kayisi,nektarin yedim simdide yarim saatin gecmeisni bekliyom kahvalti etmek icin ama sanirim bugün spor yapamiycam cünkü cok feci tutulmusum belki dans edebilrim :)

merhabaa kızlarr nasılsınız bugunn bol motıvasyonlu tatlı sohbetlerın olacagı bır gun dılerım hepınızeekaydirigubbakcemile3

kork benden canim :jeyyar: dünden beri acayip kacamak yapasim var benimde aslinda ama vicdanim el vermiyor canim sen proteine agirlik verebilrisin öyle yapinca kilo veridgini hatirliyor gibiyim,bide sabahki peynirini yagsiz yesen belki daha cok ise yarar

sabah öglumu götürdükten sonra alis veris yaptim biraz eve geldim saat 10 oldu sonra kiraz,kayisi,nektarin yedim simdide yarim saatin gecmeisni bekliyom kahvalti etmek icin ama sanirim bugün spor yapamiycam cünkü cok feci tutulmusum belki dans edebilrim :)

Asıl sen benden kork bebem.
Cuma başlayacak yarış ve haftaya Cuma ezici bir üstünlük sağlayacağım sana bak görkötükedihüso
Protein aldım dün öğlen ve akşam. Bugüne bakıcaz türlü var yemekte.
Kahvaltıda kendine şöyle yarım ekmekten (beyaz olsun) sucuklu kaşarlı bi tost yap kuşum aç kalma.

merhabaa kızlarr nasılsınız bugunn bol motıvasyonlu tatlı sohbetlerın olacagı bır gun dılerım hepınızeekaydirigubbakcemile3

Hoşgeldin bebem:1hug:

Çiçek de gelmedi bu kdr geç kalmazdı o. CADIARZU

Cuma başlayacak yarış ve haftaya Cuma ezici bir üstünlük sağlayacağım sana bak görkötükedihüso
Kahvaltıda kendine şöyle yarım ekmekten (beyaz olsun) sucuklu kaşarlı bi tost yap kuşum aç kalma.

işler birikti demişti tatlım ondan gec kalmıstır hayatımopuyorumnanaktan

Cerencim hoşgeldin, nasılsın?

Yasemincim hızlı bir başlagıç yapmışsın bu kadar tutulduğuna göre, biraz rolantide git bakalım..

Özgecim ayarlarsın o zaman uygun bir pabuç, ve en kısa zamanda başlarsın inş.

Yasemincim hızlı bir başlagıç yapmışsın bu kadar tutulduğuna göre, biraz rolantide git bakalım..

iyiyim hayatım sen nasılsın tatlımm kızın ıcın gecmıs olsun dıleklerımı ıleteyım ınsallah en kısa surede ıyılesır tatlım:1hug:

haha yok canim ben simdi 1 dilim ekmek yagsiz krem peynir zeytin ve salatalikla yaptim kahvaltimi

öyle oldu galiba canim

nefsime hakim olamayip ilk kacamagimi yaptim malesef :KK43: biliyodum zaten böyle olacagini 2 gündür dürütyodu beni uff..ne oldugnuu söylemiycem cünki ben burda okudummu biri sunu yemis diye benimde aklimdan bende yesemmi diye geciyo haha

X