Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Sabah bir domates,salatalık,yeşil biber,4,5 zeytin bir dilim çavdar ekmeği
Bir bardak ligt süt.(Çay içmiyorum şekersiz içemem çünkü)
Ara bir kupa bitsi çayı bir meyve
Öğlen çorba bir tabak sebze yemeği bir dilim çavdar ekmeği
Ara bir kupa bitki çayı meyve
Akşamda genelde çorba ve yine sebze yiyorum ekmek yemiyorum.
2,5 litre suyu mutlaka içiyorum.
4. günüm buğün tatlıyı birden bire kesin 12 saatte bir 4 farklı ilaç kullanıyorum.Ve malum döneme yaklaşmış durumdayım belkide ondan açlık hissim çok oluyor.Halsizlik baş dönmeside yapıyor sürekli uyuyasım geliyor...ılacın yan etkilerinde iştah açma vardı...

Öğlene yoğurt ekle mesela canım. Yoğurt salata yemek gibi.
Aynen akşama da ekle. Çorba yerine mesela yoğurt salata yemek ye.
Birde protein alman lazım. Protein alımı yağ yakmayı kolaylaştırır.

süperim,süpersin,süperiz :lepi::lepi:

olumunekankayizsmile :teselli: vereliniortak kaydirigubbakcemile5 :1hug: Şeniz

Uyguladığınız belli bir liste var mı?
Benim elimde yok ben kendi kafama göre yapıyorum acaba liste üzerinden mi gitsem?
Diyetisyene gidicem zaten.Fazla mı abartıyorum diyorum bazen ama gitsin şu kilolar ya...Bulabilirsem resim eklicem öyle çok kilom yok...Ama var :)

Öğlene yoğurt ekle mesela canım. Yoğurt salata yemek gibi.
Aynen akşama da ekle. Çorba yerine mesela yoğurt salata yemek ye.
Birde protein alman lazım. Protein alımı yağ yakmayı kolaylaştırır.

olumunekankayizsmile :teselli: vereliniortak kaydirigubbakcemile5 :1hug: Şeniz

Protein olrak neyi önerirsin canım?

Canım listem yok ben monti diyeti yapıyorum.
Zaten takıma da ekliyorum gün gün listelerimi.
Et ürünleri olabilir. Sabah yumurta olabilir.
Ben mesela haftada 2 gün yumurta yiyorum sabah ama yumurta varsa öğünde ekmek yemiyorum.
Birde benim diyette doyana kadar yemek esas.

peki o zaman su işini evet öyle yapimm :)) dünki yediklerimi de yazim
uyandıgımda ılık limonlu su
kahvaltıda;1 yumurta 1 dilim peynir 1 dilim kepek ekmei yeşilçay
arada 1 elma
öğle;keten tohumlu yoğurt. kiraz
ara; bi kaç parça kavun,kirazsapı suyu
akşam;1 tabak patates yemeği ,bi kase de yoğurt
sonra da yeşilçay
mümkün oldğu kadar da gün içinde mekik çektim ama dün yürüyüşe çıkamadım.suyu da ölçmiyorum işte genelde unuttuğum için ama artık koyucam pet şişelere :) unutmucam guclubacismile

Canım listem yok ben monti diyeti yapıyorum.
Zaten takıma da ekliyorum gün gün listelerimi.
Et ürünleri olabilir. Sabah yumurta olabilir.
Ben mesela haftada 2 gün yumurta yiyorum sabah ama yumurta varsa öğünde ekmek yemiyorum.
Birde benim diyette doyana kadar yemek esas.

Takip ederim canım listelerini...
Bir süre bünyemi alıştırayım bende bakalım ne olcak.
Hafta içi daha düzenli gidiyorum şükür.
İki gün evde sabırlı oldum mu tamamdır bu iş...
Başarıcam inşallah sayenizde...

peki o zaman su işini evet öyle yapimm :)) dünki yediklerimi de yazim
uyandıgımda ılık limonlu su
kahvaltıda;1 yumurta 1 dilim peynir 1 dilim kepek ekmei yeşilçay
arada 1 elma
öğle;keten tohumlu yoğurt. kiraz
ara; bi kaç parça kavun,kirazsapı suyu
akşam;1 tabak patates yemeği ,bi kase de yoğurt
sonra da yeşilçay
mümkün oldğu kadar da gün içinde mekik çektim ama dün yürüyüşe çıkamadım.suyu da ölçmiyorum işte genelde unuttuğum için ama artık koyucam pet şişelere :) unutmucam guclubacismile

Kuşum bu liste bana kalırsa çok kötü. bir kere patates içindeki nişasta oranı sebebiyle diyette olmasa iyi olur.
Öğlen hiçbir şey yememişsin. Sadece yoğurt ve kiraz asla öğün olamaz.
Bu şekilde kilo verirsin ama kısa süre sonra iki katını alırsın.

Takip ederim canım listelerini...
Bir süre bünyemi alıştırayım bende bakalım ne olcak.
Hafta içi daha düzenli gidiyorum şükür.
İki gün evde sabırlı oldum mu tamamdır bu iş...
Başarıcam inşallah sayenizde...

Haftaiçi benimde düzenli gidiyor şükür saatlerim vs. Haftasonu son haftalarda süperdi ama geçen hafta bozdum. Sanırım bu hafta kilo veremem ama olsun haftaya vereceğim nasıl olsa. 70 li rakamlardan kurtulmak istiyorum.
İşallah başaracağız birlikte. Olay haftasonunda bitiyor. Birbirimize söz verelim haftasonu için. Hatta yarış yapalım kendi aramızda. Biz kendi aramızda kızlarla yapıyorduk ama onlar mezun oldu çok işe yarıyor.

ama ben kahvaltımı geç yaptığım için öyle oluyo işte öğlen yemeklerim de çok yiemiorum bişeyguclubacismile

Haftaiçi benimde düzenli gidiyor şükür saatlerim vs. Haftasonu son haftalarda süperdi ama geçen hafta bozdum. Sanırım bu hafta kilo veremem ama olsun haftaya vereceğim nasıl olsa. 70 li rakamlardan kurtulmak istiyorum.
İşallah başaracağız birlikte. Olay haftasonunda bitiyor. Birbirimize söz verelim haftasonu için. Hatta yarış yapalım kendi aramızda. Biz kendi aramızda kızlarla yapıyorduk ama onlar mezun oldu çok işe yarıyor.

Tamam yapalım kesinlikle...
Banada uyar..Hafta içi işde olma nedeniyle erken kalkayorum kahvaltı ara öğlen akşam çok süper gidiyor.Ama hafta sonu hafta içi gibi sağlıklı gitmiyor pek malesef.Malum herkes evde oluyor herkesin uyanmasını bekliyorum sofrada kalma saati uzuyor...Dışarı çıkıyorsun vs.O yüzden şartlar neyse ben kesinlikle kabul ediyorum...

Nilay o halde bu hafta Cuma tekrar başlıyoruz yarışa. Sonuncu kim olursa birinci olan ona ceza verecek. Ve ceza ne olursa olsun kabul edecek sonuncu olan.
Varmı başka katılan kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr :lepi:

Zevcan burası da sıcak ama ben severim sıcağı valla şiakyetim yok.

Nilay o halde bu hafta Cuma tekrar başlıyoruz yarışa. Sonuncu kim olursa birinci olan ona ceza verecek. Ve ceza ne olursa olsun kabul edecek sonuncu olan.

umutmusum canım sıcağı yaa önceden hiç etkilemezdi benide ama çankırının serinliği sıcak yaşamımı unutturmus bana
ben varım yarısa katılmak istiyorum yoksa ben bu diyet işini yapamıcm bişeylerin beni frenlemesi sart olmuyo olmuyo olmuyo bide bu yarış olayını deneyeyim sırnaşık şey

Tamam kesinlikle varım yarış içinde yarış...
Böylece çok daha fazla hırslanmış olucam...
bayanssulusmilebayanssulusmile

İstanbulda fazlasıyla sıcak ama bende seviyorum dün deniz sezonunuda açtım:)
Yüzdüm bol bol çok iyi geldi.Güneşdede fazla durmadım çok can yakıcak şekilde yanmadım ama esmerleştim...Şimdi çıkıyorum cuma günü yarışa kesinlikle başlıyoruz.Haydi hayırlısı diyorum...
Yarın nasılsa tüm gün burda olucam şimdi evde olmanın tadını çıkarayım...Görüşürüz hanımlar...

X