Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Selam hanımlar yine ben geldim...

Buda şu ana kadarki menüm...

Sabah:
09:15 Ilık limonlu su
09:30 Bir domates,salatalık,biber yarım paket form biskuvi(5 tane yapıyor)
Bir bardan light süt (Çay tercih etmedim şeker atmadan duramam)
Ara:
11:00 Bir adet yeşil elma (ekşi) Bir kupa Form kayısı bitkisel çay
Öğlen
12:30 Bir kase ezogelin çorbası,Bir kase taze semizotu yoğurtlu 5 adet form bisküvi
Ara
15:00 Bir adet elma,bir bardak kayılısı form çay olucak...
Akşam
Bir kase çorba yanında yine bir kase semizotu düşünüyorum yoğurtlu
Ara:Belki bir adet meyve...

Şu ana kadar:1,5 litre su hedef:2 veya 2,5 litre

Sende hoş geldin...

Bende çok kararlıyım sizinde desteğinizle kesinlikle kurtulucam bu sinir bozucu kilolardır...Onlar beni terk edicek ve ben onları büyük bir sevinçle uğurlicam..

Ne kadar doğru olcak bilmiyorum ama iki günde pirinç lapası diyetini denemek istiyorum...
Aslında görünürde çok kilom yok hani kimse balık etli demez hatta kesin verme bile diyorlar...
Sorunum şu üç aydır düzenli regl olamıyorum bekarım ama üşütmeden kaynaklanan bir iltihap sorunum var.İlaç tedavisi altındayım şu anda.Karnım çok şiş.Ve yaklaşık 3,4 gün içinde hasta olmam gerekiyor...Ödem atıcı olduğu ve hafta sonu evde olduğum içim pirinç lapasını uygulucam.Onun dışındaki 5 gün iş yerindeyiö ve aslında yemek alışkanlığım iş yerinde çok daha düzenli...Haftaları bu şekilde atlatmayı planlıyorum.Bakalım sonuç ne olucak bende sabırsızlıkla bekliyorum...

Kızlar üçünüzde hoşgeldiniz. takımımızdan bu hafta 3 mezun verdik, onarın yerine de sizleri davet ettik.

Deneme süremiz var bu süre içinde takımda aktif olursanız, yediğiniz içtiğinizi düzenli yazarsanız takımdasınız demektir.

özge arkadaşım paylaşım listemizi tutuyor. Hafta içi mazeret bildirmeden 3 kez paylaşım yapmayan sarı kartı alıyor. 2 . ihlalde kırmızı kartla diskalifiye. diğer bir kuralımız aylık min. % 1,5 oranında kg. kaybı.

Birde günlük ne yedik içtik, ne spor yaptık yazıcaz takım yorumlayacak bu yönde yanlışlarımızı düzeltme yoluna gidiyoruz.

Sizde şu andan itibaren herkese yorum yapabilirsiniz.

Umarım takımda size faydalı olur, sizler de takımımıza. a.s.

Anam minnoş hoşgeldin.
Burada bolca oklava, sopa vardır haberin olsun.
Kaçamak yaparsan başına geleceği bil klava:

Süpersin. Allah azmine azim katsın.
Yediklerini gün gün yazarsan buraya sevinirm canım. kaydirigubbakcemile3

Canımcım hoşgeldin sende aramıza.
Birlikte gidecek kilolarımız eminim.

Mönün harika ama tek tavsiyem form bisküvileri yeme canım.
Diyet ürünler pek kullanma derim cnm ben.

O diyeti çok duydum ama tek tip beslenme diyetleri bana her zaman itici gelmiştir.
Daha sonra metabolizman bozulmasın aman dikkat et.

Zaten fazla kilon yokmuş, neden şok diyetlerle metobolizmanı bozuyorsun ki, bence deneme. meyvenull nikli arkdaşımız yaptığı şok diyetler sonucu hastalandı ve kaç haftadır toparlayamadı kendini. Ben tavsiye etmem.

tum kurallar benım kabulumdur :))

yanlız bişey sorucam umarım kımse gelıp aglamıyordur burda tutamıyorum kendımı yıyorum ben dıye bu gıbı seyler dırencımı dusuruyor benım...
kımse kımseyı motıve etmek zorunda degıl oyle degılmı motıvasyon kaybı yasayanlar okuyarak kendılerını motıve yoluna gıtmelerını gerekırse kendılerıne yakın bulduklarından ozleden destek istemeleri gerektıgını dusunuyorum...
yanılıyormuyum ya da yanlısmı dusunuyorum ?

hoşbuldukk sositososito eevt yok kaçamak yapmaya niyetim zaten ondan burdayımm sorumlu hissedicem kendimi böyle ii ya çok hoşumaa gitti burasıı zaten her gece de netteyim takip etmem zor olmucak guclubacismile

Özgecim az önce eski listelere bakıyordum ,gözüme sen takıldın 1 Ocak kilon 78 miş:=)
(hafta sonuna mutlu gir istedim)
Çağlayan mutlu olmuştur, merak edildiği düşünüldüğü için, iyi yapmışsın, insanın arkadaşları tarafından düşünlmesinden daha hoş ne olabilir ki canım.

ceren tekrar gelir mi acaba? cerencim yaaa nasıl mutluyum senin adına, hiç zorlanmadan verdin ve mezun oldun, takımıza da enerji geitrmiştin , inş. o gazla devam ederiz bizde..

özlem
Burda herşeyi paylaşıyoruz.
Zaman zaman kaçamak yaptığımız zamanlar oluyor.
Yada moralimiz bozuk oluyor yazıyoruz.
Kısaca herşeyi yazıyoruz.

Ayrıza kızlarla birbirimiza çok takılırız git onu ye bunu ye falan gibi :)

özlemcim şu an takımımızn havası süper, zaten yaz geldi, kırık yılda bir kaçamak olur ama yediğinini kimse burda ballandırarak anlatmaz zaten. hatsını itiraf eder, kaldığı yerden devam eder,

biz burda birbirimizi motive etme işini zevkle yapıyoruz, zaman zaman hepimizin motivasyon kaybı, vücut direncinin arttığı dönemler oluyor tabiki de ve takım desteğiyle sıkıntılı dönemi atlatıyoruz.

(not: 1 saat kadar yokum gelicem bu hafta bildirim sırası bizde )

hoşbuldukk sositososito eevt yok kaçamak yapmaya niyetim zaten ondan burdayımm sorumlu hissedicem kendimi böyle ii ya çok hoşumaa gitti burasıı zaten her gece de netteyim takip etmem zor olmucak guclubacismile

aferim kuşum kaydirigubbakcemile3
Sevdim seni haberin ola. Kanım ısındı birden. a.s.

Şebo evet canım öyleydi. Takıma ikinci kez geldiğimde kilom 77.8 gibiydi.
5 nisan da başladım tekrar Montiye şimdidye kdr 6.4 kilo verdim.
Çok mutluyummmmmmmm alkisalkisalkis

Ceren yoğun herhalde yerimseniben

Çiçek de umarım kızmaz. Çiçek kızmazda eşi acaba kızar mı. Neyse kötü bi niyetim yoktu ne de olsa.

Teşekkür ederim yorumlarınızı kesinlikle dikkate alıyorum...
Tamam şok diyetten vazgeçiyorum 3+3 menüsüne devam...
Ekmek yememek için şu tahta gibi olan bisküvileri tercih ettim.
O zaman kepekli ekmek mi yesem onun yerine ne dersiniz?

Hafta içi hergün 08:30 17:30 arasında bende burdayım arada işlerime adapte olsam her akşam mutlaka menümü paylaşıcam.Zaten hesefimde bu.Aktif bir topik olsun ki hem yanlışlarımı göreyip düzelteyim hem motive olayım hemde elimden geldiğinde destek çıkayım...

Kesinlikle öyle yap, kepek, cavdar veya tam buğday ekmeği tercih edebilirsin.

Valla yeni fıstıklarda takıma hemen uyum sağladılar. :) :içelim:

Kesinlikle öyle yap, kepek, cavdar veya tam buğday ekmeği tercih edebilirsin.

Valla yeni fıstıklarda takıma hemen uyum sağladılar. :) :içelim:

Tamam kesinlikle anlaştık...
Tahta bisküvilerden vazgeçip yerine kepekli çavdar yada tam tahıllı ekmek tercih ediyorum yarından itibaren...Böylesi daha kolay olur sanırım.

Sayenizde kesinlikle motivasyon şart ve bu topikde kesinlikle fazlası var teşekkürler

3+3 nedir bilmiyorum cnm ama mönülerini yazdıkça anlarım.
Tam bbuğday ekmeği tavsiye ederim.
Kepek ekmeğide beyaz una kepek karıştırılmasıyla yapılıyor.
Sen en iyisi tam buğday yada çavdar ye.

ışallah canım aktif olmanız en büyük temennimiz.

|KK Nick|Kartları|07.06.2010|08.06.2010|09.06.2010|10.06.2010|11.06.2010

1|sebnemselayfurkan |%1.5 Sarı Kart| + | + | + | + | |
2|hasretim34 |%1.5 Sarı Kart| + | + | + | + | |
3|dilekruzgar |%1.5 Sarı Kart| + | + | + | | |
4|semiha |%1.5 Sarı Kart| + | + | + | + | |
5|CaglayanCicek | | ızinli |çünkü | o |bir |HAMıŞ |
6|uaydın | |ızinli|+ | + | + | |
7|pembepanter1 |%1.5 Sarı Kart+Paylaşım Sarı Kart| - | - | - | | |
8|ceren06_35 | | + | + | + | + | |
9|Applearzu | |Kendi | isteği |ile |takımdan |ayrıldı |
10|ırem&Özge | | + | + | + | + | |
11|meyvenull | | + | + | + | + | |

Bu da önümüzde ki hafta olacak olan listemiz. yerimseniben

|KK Nick|Kartları|14.06.2010|15.06.2010|16.06.2010|17.06.2010|18.06.2010

1|sebnemselayfurkan |%1.5 Sarı Kart| | | | | |
2|hasretim34 |%1.5 Sarı Kart| | | | | |
3|dilekruzgar |%1.5 Sarı Kart| | | | | |
4|uaydın | | | | | | |
5|ırem&Özge | | | | | | |
6|meyvenull | | | | | | |
7|angeLa90 | | | | | | |
8|NeKss | | | | | | |
9|ozlemyb | | | | | | |

Son düzenleme:

3+3 3 ana öğün 3 ara öğün canım.
Düzenli beslenmeye gayret ediyorum bu şekilde.
Çünkü bende sabah kahvaltısı yoktu.Öğle yemeği az yer akşam yemeklere abur cubura saldrırdım bu şekilde gün içinde daha düzenli yemek yiyorum.Bakalım sonucu bende çok merak ediyorum...Ekmek tavsiyesine kesinlikle uyucam teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…