Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

|KK Nick|1.Etap|2.Etap|Sonuçlar|

1|hasretim34 | | 2.Etapla başlıyor |
2|CaglayanCicek |- 2.0 | -2.2 | 1. ve 2. Etap birincisi :hooray:|
3|ceren06_35 | -1.9 | -2.1 | 1. ve 2. Etap ikincisi:hooray: |
4|ırem&Özge|-0.800 | -0.700 | 1. ve 2. Etap üçüncüsü :hooray:|
5|Applearzu |+ 0.800 | -400 | 1. ve 2. Etap sonuncusuklava:|

|KK Nick|Kartları|07.06.2010|08.06.2010|09.06.2010|10.06.2010|11.06.2010

1|sebnemselayfurkan |%1.5 Sarı Kart| + | + | + | | |
2|hasretim34 |%1.5 Sarı Kart| + | + | + | | |
3|dilekruzgar |%1.5 Sarı Kart| + | + | + | | |
4|semiha |%1.5 Sarı Kart| + | + | + | | |
5|CaglayanCicek | | ızinli |çünkü | o |bir |HAMıŞ |
6|uaydın | |ızinli|+ | + | | |
7|pembepanter1 |%1.5 Sarı Kart+Paylaşım Sarı Kart| - | - | - | | |
8|ceren06_35 | | + | + | + | | |
9|Applearzu | |Kendi | isteği |ile |takımdan |ayrıldı |
10|ırem&Özge | | + | + | + | | |
11|meyvenull | | + | + | + | | |

günaydın kızlar keyıfsızım bugun hıcbırsey yemedım cunku cok mıdem bulanıyo sabahtan berı ıctıgım suyu dahı cıkarıyorum ıse gıtmıstım eve gerı dondum uzanıyorum sımdı siz nasılsınız

ben iimm cerenim sana üzüleyimmi sevineyimmi bilemedim hastalıkmıdır bebişmidir bu bulantıların sebebi umarım bebiştir dikkat et kendine mideni yarıstırması için haslanmıs patates(tuzlu) ve ekmek yemeye calıs :teselli:

:lepi:
10:45
2 dilim ekmek,yagsiz krem peynir,acuka,zeytin,salatalik,domates
13:30 1 yesil elma
14:10 4 minik salatalik tursusu
14:45 mantarli tavuk sote,salata,yogurt
aksam
yesil elma
2 litre su
1 kupa yesil cay
aksam harıcınde menun perfect:lepi:
:lepi: guzel
:lepi:sositososito mikemmel:lepi:
ii giyosun ii begendım:lepi:
hıc sınırını bozma tatlım duzelır herseyolumunekankayizsmile

bılmıyorum kı neden acaba mıdemımı usuttum dıyorum belım bacaklarım heryerımde kırılıyo sankı kalkmaya calısayımda bıseyler yemem lazım

gecmis olsun cnaim dikkat et kendine,ins bebeisdir
yasemın canım kemerın cok yakısmıs tatlım guzel durmus

tesekür ederim canim

herkesin bünyesi farklı tatlım bide üstüne adet görme die bişi var gebe kaldıktan sonra adet olursun ama her zamnki gibi olmaz az olur bu kanama böyle bi durumla karsılastınmı :uhm:

yooo gormedım degılımdır ben hamıle falan ya usutmusumdur buyuk ıhtımalle neyse bosver canım sen nasılsın bugun tatlım

yooo gormedım degılımdır ben hamıle falan ya usutmusumdur buyuk ıhtımalle neyse bosver canım sen nasılsın bugun tatlım

iimm canım yaa direniyorum bi tepsi dolusu lahmacun getirmişler yanında tabi bi kutu dulusu ayran içerde herkes gömüldü yiyo bende kokusunu duyuyorum :sinifsinif:
bide sürekli gel yee boşver diyorlar kendimle savas veriyorum inan o kadar zor sabrediyorum ki su anda burnuma kokusu geldikce içeri gidesim gelio ama gitmicem önce kendim sonra takımım için direnicem :1closedeyes:

ne guzel kokar demı sımdı ama bız oyle seylerı sevmıyoruz degılmı tatlım cık bı hava al bence ıyı gelır orası les gıbı kokmustur sımdı

Günaydın cnm. Salgın var aman dikkat et kendine. Bol bol su iç sen yine de.

günaydın kzılar
ben bugün çok keyifsizim.
giremeyebilirim

Günaydın Semiha. Hayırdır canım ne oldu.

Cerencim geçmiş olsun, niş. hamişsindier ama benim bildiğim belirtiler bu kadar erken olmaz. Üştümşsündür muhtemelen, havalarda bir tuhaf zatern, sen iyice bir dinlen tatlım.

Yasemincim bende göremedim fotunu

Semihacım senin neyin var?

Zevcan bişeylerle meşgul ol, odayı havalandır, kokusu gitsin ne kötü kokmuştur kimbilir. Bizde yemeğe gitcez, pideciye ama ben adana yicem.

mide bulantım var ve ishal olmuşum.vücut direncim iyice düşyü bu sıralar.hiç hasta olmayan ben.bu seneyi hastalıkla geçirdim.allah beterinden saklasın yinede...
ben böyle hasta oldukça eşim kızıyor yediklerime dikkat ettiğimi o rejim sanıyor.hastalığımında bundan olduğunu düşünüyor.

ben takımdan ayrılmak istiyorum kızlar.şu an ki kilom 56,9 hedefim zaten 55 ti benim ama ona bile çevrem kızıyor.boy 1,68 60 kilo yeter diyo herkes...çevre böyle söyledikçe bende hırs yapamıyorum nedense.neyse yinede kilo verdim.böylede mutluyum...

hem geçen bahsettiğim durumumdann ötürü sizede katkım olmuyor çok fazla.buda beni üzüyor zaten...ama sizin benim üzerimde katkınız büyük.hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.

hepinize bol kilo vermeler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…