Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

:nazar:|KK Nick|1.Etap|2.Etap|Sonuçlar|

1|hasretim34 | | 2.Etapla başlıyor |
2|CaglayanCicek |- 2.0 | -2.2 | 1. ve 2. Etap birincisi :hooray:|
3|ceren06_35 | -1.9 | -2.1 | 1. ve 2. Etap ikincisi:hooray: |
4|ırem&Özge|-0.800 | -0.700 | 1. ve 2. Etap üçüncüsü :hooray:|
5|Applearzu |+ 0.800 | -400 | 1. ve 2. Etap sonuncusu:eek:klava:|

:nazar:|KK Nick|Kartları|07.06.2010|08.06.2010|09.06.2010|10.06.2010|11.06.2010

1|sebnemselayfurkan |%1.5 Sarı Kart| + | + | + | | |
2|hasretim34 |%1.5 Sarı Kart| + | + | + | | |
3|dilekruzgar |%1.5 Sarı Kart| + | + | + | | |
4|semiha |%1.5 Sarı Kart| + | + | + | | |
5|CaglayanCicek | | ızinli |çünkü | o |bir |HAMıŞ |
6|uaydın | |ızinli|+ | + | | |
7|pembepanter1 |%1.5 Sarı Kart+Paylaşım Sarı Kart| - | - | - | | |
8|ceren06_35 | | + | + | + | | |
9|Applearzu | |Kendi | isteği |ile |takımdan |ayrıldı |
10|ırem&Özge | | + | + | + | | |
11|meyvenull | | + | + | + | | |

günaydın kızlar keyıfsızım bugun hıcbırsey yemedım cunku cok mıdem bulanıyo sabahtan berı ıctıgım suyu dahı cıkarıyorum ıse gıtmıstım eve gerı dondum uzanıyorum sımdı siz nasılsınız

günaydın kızlar keyıfsızım bugun hıcbırsey yemedım cunku cok mıdem bulanıyo sabahtan berı ıctıgım suyu dahı cıkarıyorum ıse gıtmıstım eve gerı dondum uzanıyorum sımdı siz nasılsınız

ben iimm cerenim sana üzüleyimmi sevineyimmi bilemedim hastalıkmıdır bebişmidir bu bulantıların sebebi umarım bebiştir dikkat et kendine mideni yarıstırması için haslanmıs patates(tuzlu) ve ekmek yemeye calıs :teselli:

:lepi:
10:45
2 dilim ekmek,yagsiz krem peynir,acuka,zeytin,salatalik,domates
13:30 1 yesil elma
14:10 4 minik salatalik tursusu
14:45 mantarli tavuk sote,salata,yogurt
aksam
yesil elma
2 litre su
1 kupa yesil cay
aksam harıcınde menun perfect:lepi:
bugünki menüm
sabah 1 d,l,m tam buğday ekmeği, 1 kk peynir, 1 domates ,rezene çayı
öğle:1 tabak sebzeli sulu köfte , 1 dilim ekmek, 1 baradk ayran
ara: 14 tane kiraz
akşam yarım tabak kuru fasulye salata 1dilim tam buğday ekmeği
2.5 lt su 2 kupa yeşil çay
200 mekik
iyi gecelerrr
:lepi: guzel
Günaydın herkese.
Sabah
domates, peynir, 1 buğday ekmek, 3 zeytin, maydanoz

Öğlen
Salata, yoğurt, türlü (patates ve havuçsuz)

Akşam
Hindi döner, salata, ayran

3 bardak çay, 1 yeşil çay, 3 lt su

Canım o hiç belli olmaz belki Cumaya kilo vermiş olursun üzülme.

Lahana turşusu serbest muhtemelen salatalık da serbesttir.

Akşam çok az olmuş canım. Hiçbirşey yok nerdeyse.

Güzel mönü cnm afiyet olsun.
:lepi:sositososito mikemmel:lepi:
günaydın kızlar bende bu gün yiceklerimi yazayım hemen

sabah kalkınca sütlü meyve püresi

kahvaltı 1 dilim kızarmıs kepek ekmeği erik marmelatı peynir

öğlen domates corbası yoğurtlu semiz otu salatası 1 elma

aksam türlü yeşil salata yoğurt 1 kase cilek

kendimi yine halsiz hissediom 15 dk bacak egzersizi 30 mekik

2 litre su
2fincan cay
2 fincan bitki cayı
ii giyosun ii begendım:lepi:
Günaydın canlar,

Akşam kanatın çoğu derisini aldım zaten toplam 2 kanat yedim, yanında domates, soğan ve mantar yedim, 2 dilim (1 normal, 1 dlml kpek ) ekmek eşliğinde

Dün öğlende 30 dk yürüyüş yaptım, akşam avm ye gittim orda 1 saate yakın gezindim, ama tartıda sabah artıya geçtim bu nedir şimdi yaa, baklavayıda yesem aynı olacaktı hani 1 haftanın karşılığı, sinirlerim iyice bozulmaya başladı benim .((
hıc sınırını bozma tatlım duzelır herseyolumunekankayizsmile

ben iimm cerenim sana üzüleyimmi sevineyimmi bilemedim hastalıkmıdır bebişmidir bu bulantıların sebebi umarım bebiştir dikkat et kendine mideni yarıstırması için haslanmıs patates(tuzlu) ve ekmek yemeye calıs :teselli:

bılmıyorum kı neden acaba mıdemımı usuttum dıyorum belım bacaklarım heryerımde kırılıyo sankı kalkmaya calısayımda bıseyler yemem lazım

gecmis olsun cnaim dikkat et kendine,ins bebeisdir
yasemın canım kemerın cok yakısmıs tatlım guzel durmus

tesekür ederim canim

herkesin bünyesi farklı tatlım bide üstüne adet görme die bişi var gebe kaldıktan sonra adet olursun ama her zamnki gibi olmaz az olur bu kanama böyle bi durumla karsılastınmı :uhm:

yooo gormedım degılımdır ben hamıle falan ya usutmusumdur buyuk ıhtımalle neyse bosver canım sen nasılsın bugun tatlım

yooo gormedım degılımdır ben hamıle falan ya usutmusumdur buyuk ıhtımalle neyse bosver canım sen nasılsın bugun tatlım

iimm canım yaa direniyorum bi tepsi dolusu lahmacun getirmişler yanında tabi bi kutu dulusu ayran içerde herkes gömüldü yiyo bende kokusunu duyuyorum :sinifsinif:
bide sürekli gel yee boşver diyorlar kendimle savas veriyorum inan o kadar zor sabrediyorum ki su anda burnuma kokusu geldikce içeri gidesim gelio ama gitmicem önce kendim sonra takımım için direnicem :1closedeyes:

iimm canım yaa direniyorum bi tepsi dolusu lahmacun getirmişler yanında tabi bi kutu dulusu ayran içerde herkes gömüldü yiyo bende kokusunu duyuyorum :sinifsinif:
bide sürekli gel yee boşver diyorlar kendimle savas veriyorum inan o kadar zor sabrediyorum ki su anda burnuma kokusu geldikce içeri gidesim gelio ama gitmicem önce kendim sonra takımım için direnicem :1closedeyes:

ne guzel kokar demı sımdı ama bız oyle seylerı sevmıyoruz degılmı tatlım cık bı hava al bence ıyı gelır orası les gıbı kokmustur sımdı

Günaydın cnm. Salgın var aman dikkat et kendine. Bol bol su iç sen yine de.

günaydın kzılar
ben bugün çok keyifsizim.
giremeyebilirim

Günaydın Semiha. Hayırdır canım ne oldu.

Cerencim geçmiş olsun, niş. hamişsindier ama benim bildiğim belirtiler bu kadar erken olmaz. Üştümşsündür muhtemelen, havalarda bir tuhaf zatern, sen iyice bir dinlen tatlım.

Yasemincim bende göremedim fotunu:KK43:

Semihacım senin neyin var?

Zevcan bişeylerle meşgul ol, odayı havalandır, kokusu gitsin ne kötü kokmuştur kimbilir. Bizde yemeğe gitcez, pideciye ama ben adana yicem.

mide bulantım var ve ishal olmuşum.vücut direncim iyice düşyü bu sıralar.hiç hasta olmayan ben.bu seneyi hastalıkla geçirdim.allah beterinden saklasın yinede...
ben böyle hasta oldukça eşim kızıyor yediklerime dikkat ettiğimi o rejim sanıyor.hastalığımında bundan olduğunu düşünüyor.

ben takımdan ayrılmak istiyorum kızlar.şu an ki kilom 56,9 hedefim zaten 55 ti benim ama ona bile çevrem kızıyor.boy 1,68 60 kilo yeter diyo herkes...çevre böyle söyledikçe bende hırs yapamıyorum nedense.neyse yinede kilo verdim.böylede mutluyum...

hem geçen bahsettiğim durumumdann ötürü sizede katkım olmuyor çok fazla.buda beni üzüyor zaten...ama sizin benim üzerimde katkınız büyük.hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.

hepinize bol kilo vermeler...

X