Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

monti yapan sevgili arkadaslarım size bi sorum olucak
et yemekten artık midem bulanıyor 5 günde 5 kilo diyetimdede et günü vardı ve ben artık et yerken mide bulantısı hissediyorum zaten canı isteyerek yiyen birisi değilimdir monti diyetinden eti cıkartsam olmazmı en azından bi süre su tiksinti durumum gidene kadar yoksa bu gidişle hiç et yememeye başlıcam aksam yemek istemiyorum en basiti zorla yutuyorum ve midem bulanıyo yedikten sonrada 2 saat bulantı cekiyorum :sinifsinif:

inş canım allah sanada nasip eder ben film izlemeye kacıom görsz opuyorumnanaktan

Cerencim ay işallah canım ya. Çiçekin telefonu yok mu kimsede acaba bi arardık.

Zevcan illa et yemek zorunda değilsin canım. Ama protein alımı yağ yakımını hızlandırır bilgine.

canim et yiyemiyorsan onu yerine yumurta veya yumurtali yemekler yiyebilirisn mesela kiymali ymurta yogurtla beraber hani icnde uymurta oldugu iicn belki migden bulanmaz,tabi yumurtayi seviyosan :)

Cerencim saol tatlişim, iş güç devam.

canımcım sen şu an korunmuyor musun?

Yumurtlama günün biliyor musun, 3-4 günlük periyotta kamile kalma şansın çok yüksek oluyor.

Ben 2 yavruma da 2. ayımda hamile kaldım.

öğlen
tavuk şiş yanında mevsim salatası az z yağlı fasulye 2 dilim ekmek
birazdan grisini ve karper

bazen diyorum bu yediklerim sanki kilo almama diyeti verme gibi değil ama bakalım nolacak hiç hafiflik hissetmiyorum kendimde
bide bugün baya bol giyindim üzerimdeki tunik çok bol iyice şişman hissediyorum kendimi hamileylen bile daha dar giyiniyordum

Banuş sen arkadaşının diyetini yapmaktan vazmıgeçtin, yoksa onu mu yapıyorsun.

bende ara öğünlerde grissini yersem veremiymuşum gibi geliyor.

ya bende o günü yazıcam menü olr.

Bugün:
sabah 2 dilim kepek ekmeğine tost, domates, salatalık, 4, zeytin
ara 1 grissini,2 kayısı
öğlen: 4 kşk semizotu, 4 kşk barbunya, 2 kşk yoğurt

bunda sonra 2 öğün meyve akşama ızgara kanat ve söğüş ayran ile tamamlıcam inş.

şu ana kadar 1,5 lt. su

Banuş evet bende onu soracaktım. montiye benzer bi diyet yapıyordun sen.
Bireyselde birinci olduğun hafta paylaşıma da bişiler yazman gerekiyormuş sanırım.

canım ızgara kanat çok yağlı bence yağsız bi tavuk denemelisin

Banuş evet bende onu soracaktım. montiye benzer bi diyet yapıyordun sen.
Bireyselde birinci olduğun hafta paylaşıma da bişiler yazman gerekiyormuş sanırım.

şeker yaa ben 1.olduğumu bilmiyordum inan

evet o diyeti yapıyorum ama kaydı tatilde işte pzrts baştan başlıyacağım

yok canım 1 aydır korunmuyorum ama yumurtlama gunu nasıl hesaplanır onuda bılmıyorum :bbo:

Kolay gelsin banuş..

ceren googlee yaz yumrt. günü hesaplama diye periyodunun kaç gün old. ve son adet tarihini yazıyorsun.yumurtlama gününü veriyor. o günün 1 gün öncesinden başlayarak gün aşırı çalışma yaparsanız. (3 kez yetrli) şansınız yüksel olur.ı

nş. senden de yakında müjdeli haberi alırız..

pişt takımım nasılsınız bu hafta benim yüzümden geride kalcaz cuma günü sabah kilomu bildiririm ayrıca bu gün hiç kaçamak yapmadım özgecim canımda hiç bişi istemiyo 1.200 gr su içtim bi yeşil çay içtim birazdan bitane daha içicem

tesekkur ederım canım benım kaydirigubbakcemile3olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…