Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

gunaydın kızlar bugun menumu yazıp gıdıcem cunku toplantım var ısler yogun

kahvaltı:maydonoz,tere,marul,dereotu,az peynır,bır dılım ekmek

ara:yeşilçay

öğle:balık ızgara,maden suyu,salata

ara:yeşilçay,kiraz

akşam :semiz otu yemeği,yoğurt

200 adet mekık 1 saat yuruys 1 saat aerobık 3 lıtre su

sende de var demek pcos ne kadardır tedavi oluyorsun

canım ben den 1 bucuk sene öncesinde hipotriodi olustu onun 6 ay tedavisini gördüm yaklasık bir senedirde trroid sonrası gelisem bi pcos sum var doğustan gelir ama onunla büyümüştr dedi doktor bakalım aldığım kiloları verebilirsem baya rahatlıcam

cerenin mönüsü gereçkten süper tekrar tekrar söylüyorum ceren sen diyetisyene falanmı gidiyosunnnn çabuk söleeee

:lepi:

cerencim bu hafta kesin birincisin bunun kacarı yok :lepi:

canım ben den 1 bucuk sene öncesinde hipotriodi olustu onun 6 ay tedavisini gördüm yaklasık bir senedirde trroid sonrası gelisem bi pcos sum var doğustan gelir ama onunla büyümüştr dedi doktor bakalım aldığım kiloları verebilirsem baya rahatlıcam

buna rağmen çok kilo almamışsın ama benim hipotroid olan bir arkadaşım var 100 kg geçik ve tedavi oluyor bide sende pcos ta var

günaydın kızlar
bugün misafirlerim gelecek.telaşlı bir gün...

dünki menümü yazayım.bugün ya kısmet :):):)

sabah 2 dl tb ekmeği kk kadar peynir 4 y.zeytin şekersiz çay

ara elma

ara salatalık

öğle tarhana çorbası

ara karpuz

akşam tavuk çorbası,barbunya,çok az karnıyarık(fırında) 2 sarma

1 fincan yeşil çay
120 mekik 10 dk egzersiz

öğleni cok az geçirmişsin semihacım aksamda barbunya ve karnıyarık birikte bana fazla geldi kaydirigubbakcemile2

buna rağmen çok kilo almamışsın ama benim hipotroid olan bir arkadaşım var 100 kg geçik ve tedavi oluyor bide sende pcos ta var

evet nasıl direniyorum canım bi görsen halimi ama troidim artık normale döndü ondan yana bi sıkıntım kalmadı yani 5 ay öncesinde öyleydi tekrar baktırmadım doktor düzene girdi artık dedikten sonra pcos da bi düzene girseydi off off allahta ilaç kullanmayı bıraktık 1 bucuk ay önce oda cok kilo aldırıyo sanırım bu ay olmamamın sebebide ilacı bırakmıs olmam benneyaptımki

evet nasıl direniyorum canım bi görsen halimi ama troidim artık normale döndü ondan yana bi sıkıntım kalmadı yani 5 ay öncesinde öyleydi tekrar baktırmadım doktor düzene girdi artık dedikten sonra pcos da bi düzene girseydi off off allahta ilaç kullanmayı bıraktık 1 bucuk ay önce oda cok kilo aldırıyo sanırım bu ay olmamamın sebebide ilacı bırakmıs olmam benneyaptımki

canım çok geçmiş olsun

günaydin kizlar,uykusuzlukdan ölüyorum size yazip kestiricem biraz..

sabah 7.30 da kalktim oglumu kontrole götürdüm eve gelip yemek yiyenen kadar saat 11 oldu
2 dilim ekmek,yagsiz krem peynir,acuka,zaytin,salatalik,domates yedim

öglene mantarli tavuk sote, salata, yogurt

öglen gece kalacagi icin belki aksam yemem meyveyle gecistiririm,yersemde patlican oturtma ( firinda közleyerek yapicam) yaninada yogurt yerim aksama tam yazarim menümü

kizlar ayrica ben dün sabah 65.5 cikmistim ama bu sabah 63.7 ciktim valla ne oluyo bana bende anlamiyom,aldigim 2 kilo kesin kildur diyodum cünkü hafta sonu cok fazla yedim ama bu sabah böyle cikinca anlamadim bisey..

İrem&Özge kullanıcısından alıntı
Günaydın herkese.
Yediklerimi eklemek zevk oldu buraya.
Sabah
Menemen, 1 kk peynir, yarım domates

Öğlen
1 piliç beykoz sarma, yoğurtlu ıspanak kavurma, 1 kase domates çorba

Ara
50 adet kiraz

Akşam
35 adet kiraz, yarım elma, 1 kase yoğurt

2.5 lt su
1 yeşil çay
2 bardak çay

canım sanırım öğlenle akşamı dengelemeye çalışmışsın beykoz sarmayı bilmiyorum ama sanırım et yemeği

Patlıcanla yapılan bir yemek cnm beykoz sarma.

günaydın kızlar
bugün misafirlerim gelecek.telaşlı bir gün...

dünki menümü yazayım.bugün ya kısmet :):):)

sabah 2 dl tb ekmeği kk kadar peynir 4 y.zeytin şekersiz çay

ara elma

ara salatalık

öğle tarhana çorbası

ara karpuz

akşam tavuk çorbası,barbunya,çok az karnıyarık(fırında) 2 sarma

1 fincan yeşil çay
120 mekik 10 dk egzersiz

Akşam fazla olmuş canım.

Süpersin Cerencim.

sabah 7.30 da kalktim oglumu kontrole götürdüm eve gelip yemek yiyenen kadar saat 11 oldu

öglen gece kalacagi icin belki aksam yemem meyveyle gecistiririm,yersemde patlican oturtma ( firinda közleyerek yapicam) yaninada yogurt yerim aksama tam yazarim menümü

kizlar ayrica ben dün sabah 65.5 cikmistim ama bu sabah 63.7 ciktim valla ne oluyo bana bende anlamiyom,aldigim 2 kilo kesin kildur diyodum cünkü hafta sonu cok fazla yedim ama bu sabah böyle cikinca anlamadim bisey..

Yasocum az uyumak bile etkiliyor kiloyu. Çok uyuduğumuz zaman şişkinlik sebebiyle fazla çıkıyor kilolar.

cerenin mönüsü gereçkten süper tekrar tekrar söylüyorum ceren sen diyetisyene falanmı gidiyosunnnn çabuk söleeee
Yok canım kesınlıkle dıyetısyene gıtmıyorum kendı kendımın dıyetısyenı oldum ben sadece ogunlerı dengelıyorum oglen et varsa aksam sebze yıyorrum oglen sebze varsa aksam et yıyorum boyle ıyı oluyor tatlım ayrıca sporda tuzu bıberı oluyor dıyetısyene pek gerek kalmıyo cunku ben bırseye baglı kalamam kendım o gun ne yemek ıstersem onu yerım yanı dıyetısyenın verdıgı lısteyı uygulayamam zaten bellı bı kalıba gıremem tatlım
:lepi:

cerencim bu hafta kesin birincisin bunun kacarı yok :lepi:

senden beklıyorum tatlım ben 1.lıgı

Yasemin daha ne istiyorsun boşver irdeleme, diyetine devam et. :lepi:

ahh canımcımm ben listede yokum bu hafta belkim haftaya ümidim kırılmaya basladı iiden iiye bilmiyorumkismile
ben olamasım sen ol 1. sana bırakıyorum :KK1:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 eee hadı ben olayımopuyorumnanaktan çaglayanıda ozledım valla yenı annemız ne yapıyo acaba bebişiyle allah bır omur boyu saglık ve mutluluk verır ınsallah

caglayanın haberını duyduktan sonra bende cok heveslendım ınsallah benımde bebegım olur:ecrin_bebek:

X