Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

canım yaa bunlarla doydunmu sanki bunları yedikten 1 saat gecince acıkım gibi geldi :1rolleyes:

Güzel cnm bu afiyet olsun.:lepi:

Günaydın şekerler

dünkü menüm

sabah:1 dlim kepk ekmek, domate, yeşillik, peynir, 4 zeytin
ara:yeşil çay
öğlen domatesli balık, 2 dilim kepek ekmek salatalık domates
ara.15 kiraz 2 erik
ara:1 avuç leblebi
akşam 1 kase çorba, 2 kşk barbunya, 4 kşk semizotu, yoğurt, 2 dilim kepek ekmek
ara 3 çilek

Dilekcim çok az yemişsin ama hiç bişey yememişsin sen. ne sebze var, ne protein, ne karbonhidrat

elle tutulur çorba ve yoğurtun var. Acıkmadın sen dün?

kaptancıma kocaman tebrikk alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
baklava direnişinden dolayı bidaha alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
ama sporsuz kalmıssınn hani spor hani kaydirigubbakcemile2

kaptancıma kocaman tebrikk alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
baklava direnişinden dolayı bidaha alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
ama sporsuz kalmıssınn hani spor hani kaydirigubbakcemile2

Zevcancım diyetisyene gidiyorum ben şimdilik spor yasak metobolizmamın hızını , tepkisini anlamaya çalışıyor. İlerleyen zamanlarda spor olacakmış.

ben de aynı durumdayım hala regl olmadım malesefki vücudumda incelme hissediyorum ama gel görki o baskül 62.500 gösterio gecen haftayı ne güzel 61.700 le kapatmıstım cok moralim bozuluyo cok :sinifsinif: :sinifsinif:

Canım bu senin dün yediğin mi , bugün kü planın mı onu anlayamadım. meyvenin azlığı dışında süper bir menü şekercim.

ben de aynı durumdayım hala regl olmadım malesefki vücudumda incelme hissediyorum ama gel görki o baskül 62.500 gösterio gecen haftayı ne güzel 61.700 le kapatmıstım cok moralim bozuluyo cok :sinifsinif: :sinifsinif:

Canımcım sen en azından sebebini biliyorsun, olup bitince inersin bence,
peki neden bu kadar gecikti, hormonların da sorun mu var? bu sefermi gecikme oldu sadece?

Süper cnm bravo.

sabah peynirin yanında domates salatalık ve maydanoz olmalıydı sanki
ara yeşilçay ara değil şeker meyva ..vss yemen gerekiri
öğle : facia bence ekmek 1 dilim olabilirdi yoğurdun yanında ızgara yada sebze
akşam beyendim

karpuz bence kilo evrmek için çok güzel bi yöntem sonuçta içinde şeker bile olsa su oranı çok fazla ve vücuttan hemen atılıyor

İrem&Özge kullanıcısından alıntı
Günaydın herkese.
Yediklerimi eklemek zevk oldu buraya.
Sabah
Menemen, 1 kk peynir, yarım domates

Öğlen
1 piliç beykoz sarma, yoğurtlu ıspanak kavurma, 1 kase domates çorba

Ara
50 adet kiraz

Akşam
35 adet kiraz, yarım elma, 1 kase yoğurt

2.5 lt su
1 yeşil çay
2 bardak çay

canım sanırım öğlenle akşamı dengelemeye çalışmışsın beykoz sarmayı bilmiyorum ama sanırım et yemeği

senin listeni zaten dr veriyor ama zeytin vermesine hala çok şaşırıyorum bide ilk arada henüz bişey vermedimi?

günaydın demeyi unutmayayım herkeze günaydınnn

ben akşam marul salatası zeytinyağlı ve az türlü yanında da yarım kase yoğurt

2 erik

Canımcım sen en azından sebebini biliyorsun, olup bitince inersin bence,
peki neden bu kadar gecikti, hormonların da sorun mu var? bu sefermi gecikme oldu sadece?

evet canım pcos hastasıyım birazda onun için zor veriyorum ayrıca düzene girmesi için zayıflamamda sart kilonunda cok etkisi oluyor dedi doktor bakalım 2 aydır normaldi bu ay yine sorun cıkarttı bana benneyaptımki

Banucum aslında ilk arada elma var ama yanımda yoktu vede yemeğe vaktim yoktu hiçbişey, odamda değildim.

Zeytin hatta daha fazla ben yemiyorum o kadar. Birde diyet listemi kaybettim. Aklımda kaldığı kadarıyla yapmaya çalışıyorum. Aslında süt ürünü de daha fazla onu da o kadar alamıyorum olduğu kadarartık . Ama % 90 yapıyorum bakalım sonuç ne olcak.

günaydın kızlar
bugün misafirlerim gelecek.telaşlı bir gün...

dünki menümü yazayım.bugün ya kısmet :):):)

sabah 2 dl tb ekmeği kk kadar peynir 4 y.zeytin şekersiz çay

ara elma

ara salatalık

öğle tarhana çorbası

ara karpuz

akşam tavuk çorbası,barbunya,çok az karnıyarık(fırında) 2 sarma

1 fincan yeşil çay
120 mekik 10 dk egzersiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…