Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

kızlar günaydın herkesi tebrik ediyorum az cok hepimiz zayıfladık.
ben bu gün çok hastayım belki 10 senedir bademcil enfeksiyonu geçirmemiştim ve şuan zor yutkunuyorum bi tarafım fena halde şişti ayrıca premens dönemdeyim dün akşam kendimi tuttamadım cokcok fazla yedim tabi bu gün bana 500 gr olarak geri döndü kilom 61.700 cok üzüldüm bu duruma ama korkunc bi durumda yemek yedim dün aksam aslında iikide yemişim vücut direncim iice düşmüş tüm vücudum ağrıyor bi ton azar işttim sabah sabah yine hep yaptığın diyetten böyle düştü die lösemi olursun dedi doktor off off hem hastayım hem pişmanım nasıl bir çelişki bu nys monti diyetine yarın başlıyorum şekerler ..
bulgur patates havuç karpuz yasaktı başka yasaklar nelerdi

sebnemselayfurkan ( 68,3 / 68 /0,3 / %0,44)
hasretim34 ( 63.5/63.4/ 0,10 / % 0.18 )
dilekruzgar ( 61.5 /
semiha( 59.9/ 58.7 / 1.2 / %2.00 )
CaglayanCicek( 74.5/
uaydın(70/
pembepanter1 ( 60.5 /
ceren06_35 (65,10/
Applearzu ( 101,9 /
ırem&Özge ( 72.7 / 72.0 / 0.7 / %0.96 )
meyvenull (62,6 / 61,7 / 0,9 / % 1,44 )

Ceren, Çağlayan, Özge, Zevcan ve semiha yine çok iyisiniz kızlar. bravo size..
Yasemincim dediğin gibi senin almamamda büyük başarı.

Özgecim banuya - demişsin banu bu hafta tatilde . yani izinli.

Yasemincim pembe panter neden gelmiyor. ?

geçen hafta 62.700 bu hafta 61.700
sabah hiç bişi yutamadığımdan süt ve kek yedim yarın monti ile start veriyorum dün hiç spor yapamadım kendimi çok halsiz hissediyorum her yanım ağrıyor bu günde yapamıcam :çok üzgünüm:

tesekkurler hayatımsırnaşık şey

şebnemcim ben hesaplama bilmiyorm aslında bu yapığınıda anlamıyorum acıklayabilirmisin nasıl anlıcam ben bu düzeni :uhm:

Çok geçmiş olsun canım, Dr. a gittiin mi? Bu kadar kötüysen mutlaka antibiyotik almalısın.
İyice de dinlen .Bence iyileşince yada kndini daha iyi hissedince başla montiye de.

geçmiş olsun canım bak şok diyetlerinin sonucu bu gördün mü.bize dinleyip hemen bıraksaydın keşke.
Beyaz pirinç,beyaz un,kızartma bunların hepsi yasak canım.Kendini çok fazlada üzme tamam mı haftaya toparlarsın.

Saol tatlım bu hafta hepimiz kırdık zincirlerimizi kaydirigubbakcemile3

Bugün olabildiğince vitamin almaya çalış bence bol bol meyve yiyip su iç canım.bitki çaylarıda toparlar birazcık canım seni

gecmıs olsun tatlımopuyorumnanaktan

Zevcan hesaplama şöyle.

Gecen haftaki kg. (62,6 ) - bu haftaki kg ( 61,7) = 0,9
0,9 / ilk kg( 62,6)=0,01437
0,01437*100=1,44 (son rakamı yuvarlayarak yazıyorsun)

Çok geçmiş olsun canım, Dr. a gittiin mi? Bu kadar kötüysen mutlaka antibiyotik almalısın.
İyice de dinlen .Bence iyileşince yada kndini daha iyi hissedince başla montiye de.

canım zaten sağlık merkezinde çalıstığım için muayene oldum kan testlerimi falan yaptım dr. antibiyotiklik bişi yok dio sadece vücut direncim düşük olduğu için böyle olmuşum bakalım toparlamaya çalısıcam kendimi gamyoncuiremsu

saol canım inş en kısa zamnda toparlanıp diyetime dönmek istiyorum mafoldumben

canim dedesi ölmüstü o yü+zden gelmiyodu ama bugün gelirmi bilmiyorum gecen hafta konustuk anlattim durumu gelicem veya gelmiycem bisey demedi bana takima girer ne yapmak istedigini yazarsin dedim ama bilemiyorum

meyvenull gecmis olsun canim

semiha,caglayan,irem sizleride tebrik ediyorum kizlar valla ben bu ceren ve caglayanin metebolizmasini hayretle izliyorum :) keske bizimkide böyle calissaydi

Kılzar dünkü diyetisyen motivasyonuyla bu hafta iyi şeyler olacakv bernim için aklım başıma geldi.

Bende bu hafta yarıştayım..

yasocum saol tatlım ama,biz spor yaptığımız içinde birazda böyle metabolizma hızlı biliyorsun hadi sende gel artık montiye beraber yapalım.Cerende nerdeyse monti gibi besleniyor zaten kaydirigubbakcemile2

Geçmiş olsun şeker. İşte beslenme hataları nelere mal oluyor görüyorsun. Monti sana iyi gelecek. Beyaz un, şeker yasak birde.

Saol Şebnem sende vermişsin cnm tebrikler.

Kılzar dünkü diyetisyen motivasyonuyla bu hafta iyi şeyler olacakv bernim için aklım başıma geldi.

Bende bu hafta yarıştayım..

Hahayyy yarışta olsan nolur ki nasılsa sonuç çıkmıcak.

Kızlar ben gidiyorum artık sonra gene gelirim.yarın işe gelmeyebilirim o yüzden işlerimi yetiştirmem gerekecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…