Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

saol canım..
haftaya gecicem hepsini dün aksamki hastalık öncesi durumdan kaybettim bu gün haftaya 2 kilonun üstünde vericem aklinialirimsmile

yasocum saol tatlım ama,biz spor yaptığımız içinde birazda böyle metabolizma hızlı biliyorsun hadi sende gel artık montiye beraber yapalım.Cerende nerdeyse monti gibi besleniyor zaten kaydirigubbakcemile2

benımkınınde montıden farkı yok zaten ama ben patates falan yıyorum benımkının adı MONTİCİK kafamçokkarıştı

4.TAKIM CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI
sebnemselayfurkan ( 68,3 / 68 /0,3 / %0,44)
hasretim34 ( 63.5/63.4/ 0,10 / % 0.18 )
dilekruzgar ( 61.5 /
semiha( 59.9/ 58.7 / 1.2 / %2.00 )
CaglayanCicek( 74.5/72.3/2.2/%2.95)
uaydın(70/
pembepanter1 ( 60.5 /
ceren06_35 (65,10/63 /2,1/%3,23 )
Applearzu ( 101,9 /
İrem&Özge ( 72.7 / 72.0 / 0.7 / %0.96 )
meyvenull

Yasocum monti inanılmaz metabozlizma hızlandırıyor ilk yapanlarda canım. Ama yapıp alıp tekrar başlarsan eskisi gibi hızlı olmuyor. Bu yüzden Monti yi seviyorum. Yaşasın Monti :)

Şimdi bu kural ihlali yapanlar ne olacak acaba ?
Şebnem kaptan sensin kararda senin.

bende yapmaya calistim 1 hafta canim ama su ekmek,peynir süt olayi uymadi bana

KIZLAR KENDINIZE IYI BAKIN BU AKSAM YOLCULUGUM VAR BU YUZDEN HAZIRLIK YAPMAM LAZIM OPTUM HEPINIZI INSALLAH BI AKSILIK BI SORUN OLMAZSA PAZARTESI GORUSURUZ opuyorumnanaktanturkbayragi

bende yapmaya calistim 1 hafta canim ama su ekmek,peynir süt olayi uymadi bana

Cnm ekmek süt peynir olayı derken nasıl yani.

KIZLAR KENDINIZE IYI BAKIN BU AKSAM YOLCULUGUM VAR BU YUZDEN HAZIRLIK YAPMAM LAZIM OPTUM HEPINIZI INSALLAH BI AKSILIK BI SORUN OLMAZSA PAZARTESI GORUSURUZ opuyorumnanaktanturkbayragi

İyi yolculuklar canım.

Kural ihlalleriyle ilgili herkesin her bir kural için 2. bir şansı olsun.

2. cide aynı kuralı ihlal ederse takım dışı kalır.

Sen öyle diyorsan ok dir canım.
O halde haftaya liste yaparken kural ihlali hakkını kullanları da yazarım. yerimseniben

Cnm ekmek süt peynir olayı derken nasıl yani.

İyi yolculuklar canım.

Sen öyle diyorsan ok dir canım.
O halde haftaya liste yaparken kural ihlali hakkını kullanları da yazarım. yerimseniben

canim burda tam bugday ekmegini bulamiyorum kenidm yapdim oda olmadi tas gibi oldu yagsiz peynir yagsiz süt bulmak zor mesela siz hepniiz trdesiniz bi marka veriyosunuz buluyosunuz ben burda cok zorlaniyorum SIKIYA da gelemdigim icin cabuk bikiyorum demek sitedigim bu yani :)

Canım ben baştan beri normal peynir yiyorum. Yağlı yani.
Birde illa buğday ekmek yemek zorunda değilsin kepek ekmekte olur.
Sütüde içmesende olur. Ben içmiyorum mesela.

Canım ben baştan beri normal peynir yiyorum. Yağlı yani.
Birde illa buğday ekmek yemek zorunda değilsin kepek ekmekte olur.
Sütüde içmesende olur. Ben içmiyorum mesela.

bilmiyorum canim zaten kepekli ekmek yiyorum,bide zaten aklimin bi kösesinde monti hani yanyana yanilmeyecek yiyecekler ister istemez uyguluyorum tam tmaina olmasada yani uyguliycam :)

Özgecim Çağlayan ve Cerene yaklaşamam da, seni solarrım beee cicim :=)))

Kurallarla ilgili şimdi 5 kişi %1,5 dan dolayı sarı kartını aldı. ıkinci kez 1 .aydan %1,5 vermezse kırmızı kartla takım dışı.

Paylaşımla ilgili bu hafta arzu ve pembepanter sarı kartı aldı .Bu haftada aynı şeklide olursa onlar içinde yapacak bir şey yok demektir.

Diyetisyen notlarım:

Kontrol olduğu için çok konuşmadık .Zaten ben yapamamıştım. Daha sık görecek .Bu diyetle alabilirdin bile deedi, verdiğim 300 gr. yağdanmış, yapsan olacak dedi.
Haftada 1 kez 1 brk süt-1 pors meyve-1/2 dilim ekmek yerine 3 top sade dondurma hakkım var.(ben koydurttum)

Bozduun 1 gün ertesi günler hiç bozmamış gibi yap, bozduğun günü telafi edersin daha az vermezsin dedi. Şimdilik spor yok önce yağları kasa çevirelim sonra dedi. 10 gün sonra randevulaştık .Hedefim 1,5 kg.

cerencim iyi yolculuklar hayatımm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…