Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

bende yaa nasıl yemek yemek istiorum hatta birazcık kaçamak bilem yaptı bu gün form bisküvi yedim 3 tane çikolata kaplı olandan :kedi: tutamadım kendimi klava:

çiçekcim ben neden stres olduğumu sana anlatayımda o zaman ne demek istediğimi anlarsın;
ben 2008 kasım ayında bebek düşünmeye başladım şubatta hamile kaldım tahmini 5 haftalıkken doktora gittim doktor keseyi göremedi ve BHCG testi istedi 1500 üzeri ise dış gebelik olabilir ya da problemli gebelik olacak dedi ki doktorum çok tatlı dilli bi bayandır. Ordan çıktık bi hastaneye gittik test yaptırdık sonucu bekledik aldım ve 1550 gibi bi sonuç çıtı doktorumu aradım " maalesef dış gebelik ihtimali arttı BHCG 1500 ise görünmesi gerekirdi görünmediğine göre dış gebelik olma ishtimali çok yüksek sen pazartesi günü tekrar gel bakalım göremezsek ameliyat olman gerekecek onun üzerine konuşuruz" dedi
"ha bu arad şiddetli ağrın olursa iç kanama geçirebilirsin hemen beni ara saat kaç olursa olsun dış gebeliklerde anneyi kaybetme durumumuz olabiliyo çok tehlikeli" dedi. eve geldik moral bozukluğu hat safhada tabi kayınvalideme söyledik o da başka bi doktora daha gidin dedi çıktık başka bi hastaneye gittik bu arada akşam saat 10 falan. gittiğimiz hastanede doktor doğuma girmiş 1 saat bekledik hasta sayısı artıyor ama doktor henüz gelmiyor bizde çıktık başka bi hastaneye gittik orda muayene oldum ve kese göründü ve çok net belli oldu.. ama dedim diğer doktor göremedi? işte kese burada ama sizin içinizin rahat etmesini istiyorsanız 2 gün sonra tekrar BHCG yaptırın 2ye katladıysa sağlıklı bi gebeliktir dedi. bende 2 gün sonra tekrar bhcg yaptırdım sonuç 3000 liydi ve doktorla görüştüm iyi dedi. 10 gün sonra gel kalp atışına bakalım dedi. bu sırada annemler ablamlara geldi ablamda karşı tarafta anadolu yakasında oturuyor benim evime uzak . Bende onlara gittim gittiğimin 3. günü az kanamam oldu damla şeklinde acile gittik doktor baktı "öncesini bilmiyorum o sebeple net bişey diyemem ama düşecek bebeğe biz müdahale edemiyoruz sadece progestan verebiliriz düşmesini durdurması için ama senin diğer yumurtalığında hamileliğe bağlı kist oluşmuş ve bu progestan salıgılar otomatik olarak o sbeple progestan vermicem dedi. sanırım ikiziniz olacak 2 tane kese var biri düşebilir kese düzensiz ama diğeri düzenli ded. ikiz olmayadabilir biri kese olup diğeride kanamanın olduğu yer olduğu için kese gibi görünmüş olabilir dedi ve çıktık ordan 1 hafta sonra ablamın aynı hastanede muayenesi varmış gelmek istermisin dedi bende hem kontrole gitmiş olayım hemde kalp atışını duyarım belki diye onunla aynı hastaneye gittim ve bu sefer acildeki doktor değilde başka bi kadın doğumcu vardı ona muayene oldum. doktor " maalesef bozulmuş gebelik " dedi. fisfisfis nasıl yani dedim :1shok: test falan istemeyecekmisiniz dedim yok dedi hemen almalıyız hatta şimdi demezmi akannehir dedim eşime sormam lazım çıktık ordan ve ablamlardan ayrıldım bizim eve geldik annemlerle.. burda iyi bi doktora gittim hatta kendisi şuan sabahları sağlık programı yapıyo show tv deydi sanırım. o muayene etti ve ya missed abortus yada üzüm gebeliği dedi. ve BHCG istedi çok yüksekse değer üzüm gebeliği ihtimali yüksek dedi ve değerim 40000 çıktı. bebek ertesi gün alınacaktı ve ertesi gün yoğun kanama ile gittim hastaneye. Patoloji sonucum mol gebeliği yani üzüm gebeliği çıktı ve 1,5 sene gebelik yasağı verildi. ve 1,5 senede 2 ay herhafta 6 ay her ay diğer 6 ayda ise 2 ayda bir bhcg testi yaptıdım. şükürki değerlerim yükselmedi ve Yasağım bu ay bitti.
o sebepledirki Allah hakkımızda hayırlısını versin. Bana ilk doktorum ya dış gebelik yada problemli gebelik dediğinde ben inşallah dış gebelik değildir inşallah problemli gebelik olsun diye içimden geçirmiştim ve Allah duamı kabul etti sanırım :1no2: o yüzden şimdi hep hayırlısı diyorum.

meyve tatlım 3 saat olmuştur tahmini yemek yiyeli çok zorlama kendini o zaman bozma ihtiyacın dahada artar.

bende yaa nasıl yemek yemek istiorum hatta birazcık kaçamak bilem yaptı bu gün form bisküvi yedim 3 tane çikolata kaplı olandan :kedi: tutamadım kendimi klava:

kendini 3tane form büskivi yedim diye suçlama canım.Tatlı istemiş canın yemişsin yedindiyede devamını getirme,akşamki yediklerinle ve yarınla telafi edersin :teselli:

akannehirakannehirkafamçokkarıştı okurken resmen bu şekilde okudum ne kadar yorucu ve üzücü şeyler yaşamasın canım ya,her dr farklı farklı şeylerde söylemesi cabası yani onlara bile güvenemeyeceğiz artık.Yaşadıklarından dolayı çok üzüldüm canım rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla bir evlat nasip eder inş.Ogüzel haberlerinide takımca burda kutlarız :Saruboceq:

Verdiğin kiloları geri mi almak istiyorsun sen alsanaalsanasmile

Canım çok zor şeyler yaşamışsın. İşallah biran önce sağlıklı bir bebek verir sana hayatım.

meyve tatlım 3 saat olmuştur tahmini yemek yiyeli çok zorlama kendini o zaman bozma ihtiyacın dahada artar.

Çiçekim valla şu an sanırım 250 gr kdr kiraz yemişimdir. Ohh iyi geldi soğuk soğuk.
Bu zevcan cadısı gibi diyet bisküvi yemedim. :mymeka:

canım afiyet olsun ama ona kızma,biliyorsun ki şok diyetlerden yeni çıktı alışması zaman alıcak,bakma böyle melek gibi göründüğüme haftaya normal'e dönünce klava:dan kurtalamaz bilirsinkaydirigubbakcemile3

bende neden kulaklarım çınlıyor diyordum bak bak neler oluyormus burda
haftaya sadık kalıcam diyetime ama hafta sonu nasıl dayanırım bilmiyorum :sinifsinif: zaten 11 hazirandan 20 hazirana kadar annemlerde olucam yıllık izin almayı düşünüyorum off off ne zormuş zyıflama işi çok yoruldum ama sabredicem ve çıtır olucam :teytey: :teytey: :teytey:

canım aslında pek bir kilonda yok senin ama boydanmı kaybediyordun sen ben onu unuttum :kedi: ben 61 olsam grm zayıflamam dermişimde hedefim 55 olmak benimde inş.:lepi:

canım aslında pek bir kilonda yok senin ama boydanmı kaybediyordun sen ben onu unuttum :kedi: ben 61 olsam grm zayıflamam dermişimde hedefim 55 olmak benimde inş.:lepi:

canım boyum 163 cm basenlerim var üst bacaklarımda kalın tek eritmek istediğim yerlerim oralar aslında 55 olsam yeticek die düşünüyorum kaldı 6 kilom inş 2 ayda gider :Saruboceq:

sağolun kızlar Allah hayırlısını nasip etsin hepimiz için.

Amin canım amin :Saruboceq::Saruboceq:

canım boyum 163 cm basenlerim var üst bacaklarımda kalın tek eritmek istediğim yerlerim oralar aslında 55 olsam yeticek die düşünüyorum kaldı 6 kilom inş 2 ayda gider :Saruboceq:

gider tatlım gider hepimizin derdi o sinir basenler zaten bir erisinler rahat edicez kaydirigubbakcemile3

Kızlar ben kaçtım öpüyorum sizi. Yarın sabah herkes kilo vermiş olarak gelir işallah.

İyi akşamlar canım,dondurma yemeği unutma tamam mı bol bol kaçamak yap gitsin :lepi:

|KK Nick|1.Etap|2.Etap|Sonuçlar|

1|hasretim34 | | 2.Etapla başlıyor |
2|CaglayanCicek |- 2.0 | | 1.Etap birincisi :hooray:|
3|ceren06_35 | -1.9 | | 1.Etap ikincisi:hooray: |
4|ırem&Özge|-0.800 | | 1.Etap üçüncüsü :hooray:|
5|Applearzu |+ 0.800 | | 1.Etap sonuncusuklava:|

Kızlar yarışmaya katılmak isteyen yokmu başkaya azıcık daha heyecan katalım :lepi:

Son düzenleme:
merhab bende katılmak istiyorum.benide alır mısınız? bu işler destek ve moralle daha iyi oluyor.acilen zayıflama gerek. temmuz 5 e kadar 10 kilo vermem lazım. şu an 92 yim. 168 cm boyum. umarım beni de alırsınız. sevgiler...

lıghlıfe çok sancılı bir dönem geçirmişsin canı.rabbim sanada hayırlısıyla bir evlat nasip eder inşallah.

gelelim bugünki menüme

kahvaltı ;2 dl tb ekmeği,biraz peynir 2 zeytin yarım domates şekersiz çay

öğle köfteli patates yemeği yoğurt

ara elma

akşam mercimek çorbası,bulgur pilavı yoğurt

2 bardak yeşil çay 2 lt su

yarın sabah erken gelemeyebilirim...
kilom 58,700
eklerseniz sevinirim
iyi geceler...

gunaydın kızlar bu haftada cok guzel kılolar vermısım bu gıdısle haftaya mezun olurum ınsallah ama kılomu daha solemıcemmmm

menum:

kahavaltıdan once:sirkeli su

kahvaltı:akdeniiz yeşillikleri(limonlu),zeytın,peynır,domates,salatalık,1 dılım ekmek

ara:yesılcay

öğle:ızgara balık,salata,maden suyu

ara:yeşilçay,kiraz,kayısı,erik

akşam:börülce salatası,ayran

su:3 lıtre bugun 150 adet mekık bugun yuruyus yapamıcam cunku ıslerım cok yolculuk var cunku

menunde sebze agırlıklı gıdalar olsaydı daha ıyı olurdu bence tatlım afıyet olsun:hulya:

4.TAKIM 158,ETAP

sebnemselayfurkan ( 68,3 /
hasretim34 ( 63.5/63.4/ 0,10 / % 0.18 )
dilekruzgar ( 61.5 /
semiha( 59.9/
CaglayanCicek( 74.5/
uaydın(70/
pembepanter1 ( 60.5 /
ceren06_35 (65,10/
Applearzu ( 101,9 /
ırem&Özge ( 72.7 /

günaydin arkadaslar.2 hafta izinde olduktan sonra ayni kiloda olmak bile benim icin mucize :)

hepinize basarilar diliyorum

Günaydın herkese.
Dün yediklerim
Sabah
1 domates, 1 kk peynir, 3 zeytin, 7 dal maydonoz, 1 buğday ekmek

Öğlen
1 piliç şiş, etli taze fasulye, salata

Ara
250 gr kadar kiraz

Akşam
barbunya, türlü (patates ve havuçsuz), yoğurt, salata

3 bardak çay
2 lt su
1 yeşil çay

Kilom 72 bu hafta.

Merhaba. Katılımda bulun canım sen eğer deneme süresini geçersen takıma alınırsın.

Şimdi ben Monti yaptığım için bu mönü bana göre biraz hatalı. Ama diyet açısından iyidir zannımca.

Mönün güzelde kilonu neden söylemiyorsun onu anlamadım Cerencim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…