Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

ben artık zaman sınırlaması koymuyorum kendime ilk aylarda koydum olmadı kendimi çok kastığımı düşünüyorum şimdi zamanı o belirlesin istiyorum artık.Aayy bir hamişimiz olsa ne güzel olur ama dimi.Gün gün izleriz artık onu bugün ne belirtin var kese göründümü kaç haftalık oldu mu falan diye :Saruboceq:

hayırlısı canım bakalım senden beklıyoruz mutlu haberlerı:CüvCüv:

Hiçbirşeyim yokki benim.gayet normal ve sakin hissediyorum kendimi aksine şaka gibiya
hamiş olmayı beklemek ne kadar farklı bir duyguymuş :kedi:

Canım ya çok sinirli ya çok sakin olursun zaten.

ben daha gecen aya kadar kararsızdım bu ay bu duygularım cok agır bastı artık bende anne olmak ıstıyorum:emir_bebek::ecrin_bebek:

İşallah canım ya tez zamanda sağlıkla işallah. .

ben artık zaman sınırlaması koymuyorum kendime ilk aylarda koydum olmadı kendimi çok kastığımı düşünüyorum şimdi zamanı o belirlesin istiyorum artık.Aayy bir hamişimiz olsa ne güzel olur ama dimi.Gün gün izleriz artık onu bugün ne belirtin var kese göründümü kaç haftalık oldu mu falan diye :Saruboceq:

Kasmamak en etkili yöntem. Bebek fikrini aklınızdan çıkarmanız lazım şeker yani. Hayırlısı neyse o olsun hakkınızda.

Ben 3-4 gün geçince test yapmıştım. İkinci çizgi çok silik çıkmıştı. Erken yapılan testlerde hamişlik hormonu az salgılandığı için henüz silik çıkıyormuş çizgi.

Sende bekle biraz en azından p.tesiyi bekle ama dediğim gibi ilaç falan alma sakın.

gerçekten mi canım ya 9 gün gecikti demek ki,montinin buna etkisi olabilir mi ki acaba ya bak benimde aklıma takıldı şimdi bu konu bilmiyorumkismile

2 gün önceden yapsam belli olurmu kızlar ya fisfisfis
anne olanlar bir söyleseniz ya sizde nasıl oldu bu işler :kedi:

bilmiyorum canımya monti düzene sokuyo diye duymuştum sanki. Yani hamile kalmaya yardımcı diye biliyorum ama belki hamile kalmak için rahim bebek arıyodur o sebeple gecikmiştir çünkü düşük yaptığım hamileliğimde de hamile kalmadan önceki ay böyle gecikmişti :) Hakkımızda hayırlısı olsun çiçekçim :Saruboceq:

hayırlısı canım bakalım senden beklıyoruz mutlu haberlerı:CüvCüv:

ikimize birden nasip etsin bu güzel duyguyu tatlım :Saruboceq:

Canım ya çok sinirli ya çok sakin olursun zaten.

İşallah canım ya tez zamanda sağlıkla işallah. .

Kasmamak en etkili yöntem. Bebek fikrini aklınızdan çıkarmanız lazım şeker yani. Hayırlısı neyse o olsun hakkınızda.

Ben 3-4 gün geçince test yapmıştım. İkinci çizgi çok silik çıkmıştı. Erken yapılan testlerde hamişlik hormonu az salgılandığı için henüz silik çıkıyormuş çizgi.

Sende bekle biraz en azından p.tesiyi bekle ama dediğim gibi ilaç falan alma sakın.

Anladım canım o zaman ben herşey normalmiş gibi hayatıma devam ediyim.Ağrı kesicileri çıkarmıştım hayatımdan canım ama aklımda olsun hiç hiçmem bundan sonra.Pzt'de olmazsa test yapıyım o zaman o akşam
Saolun kızlar iyiki varsınız olumunekankayizsmilea.s.

ayrıca günün 1 hafta geçmeden yapma çiçekcim testi. çünkü testin içinde de yazıyo negatif çıkıp adetiniz geçmişse testi tekrarlayın. insan şüphede kalıyo yeniden yeniden alıp yapıyosun :)) yani ben öyle oluyorum :))) 2. çizgi varmı yokmu sanki var gibi dur bi tane daha alayım dur sabahki idrarımla yapayım yok 2 gün sonra netleşir falan :))) 1 hafta geçsin öyle yap canımcım.

bilmiyorum canımya monti düzene sokuyo diye duymuştum sanki. Yani hamile kalmaya yardımcı diye biliyorum ama belki hamile kalmak için rahim bebek arıyodur o sebeple gecikmiştir çünkü düşük yaptığım hamileliğimde de hamile kalmadan önceki ay böyle gecikmişti :) Hakkımızda hayırlısı olsun çiçekçim :Saruboceq:

:Saruboceq::Saruboceq: amin canım takımdaki hamiş olmak isteyen tüm kızlar inş.bir anca bizde güzel haberler alırız.Geçmiş olsun canım sanada inş.sende tez zamanda bir bebeğe kavuşursun.Güzel haberlerle çoşarız artık inş.burada :lepi:

ayrıca günün 1 hafta geçmeden yapma çiçekcim testi. çünkü testin içinde de yazıyo negatif çıkıp adetiniz geçmişse testi tekrarlayın. insan şüphede kalıyo yeniden yeniden alıp yapıyosun :)) yani ben öyle oluyorum :))) 2. çizgi varmı yokmu sanki var gibi dur bi tane daha alayım dur sabahki idrarımla yapayım yok 2 gün sonra netleşir falan :))) 1 hafta geçsin öyle yap canımcım.

Sen bendende tecrübelisin canım ya bu konularda,bir kere silik çizgi görmüştüm ama hormonların oyunuymuş oda bana 5gün geçince yapmıştım ama bu sefer alıp yapmıycam sizin sözünüzü dinliycem a.s.

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 çok komik olurdu heralde siz normal yemek yerken onun çıkarıp ot yemesi :kedi:

Özel izin bize yok ama yaaa.....:kızgın: sırnaşık şey
Menün güzel canım afiyet olsun.:lepi:

:jeyyar: :jeyyar: :jeyyar: sizde alıııınn :jeyyar: :jeyyar:
bu arada aebencime söyleyip fırçalatmayın beni sırnaşık şey her hatırlatmada fırçalanıyorumda :mymeka: izin verdi ama içmemi istemeyor genede :1rolleyes:

canlarım ben cıkıyorum ıs cok benım yarınkı ıslerıde bugun yapmam lazım opuyorum hepınızı kendınıze ıyı bakınkaydirigubbakcemile3

:jeyyar: :jeyyar: :jeyyar: sizde alıııınn :jeyyar: :jeyyar:
bu arada aebencime söyleyip fırçalatmayın beni sırnaşık şey her hatırlatmada fırçalanıyorumda :mymeka: izin verdi ama içmemi istemeyor genede :1rolleyes:

söyliycem işte söyliycem kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canlarım ben cıkıyorum ıs cok benım yarınkı ıslerıde bugun yapmam lazım opuyorum hepınızı kendınıze ıyı bakınkaydirigubbakcemile3

kolay gelsin tatlım..kendine iyibak opuyorumnanaktan

çağlayancık bu cok güzel bi haber hemen tebrik etmek istemiyorum ama inş içinde yaramazlık yapıcak bişiler vardır kaydirigubbakcemile3
canım mevsim geçişlerinde olabiliyor böyle seyler aslında ama hiç düzensizliğin olmadıysa şimdiye kadar kan testi yaptırabilirsin özel bi laboratuvarda beta HCG baktırmak istiyorum dediğinde doktora bile yönlendirmeden bakıyorlar idrar testii için en az 8 gün geçmesi gerekiyo :1rolleyes:
umarım idrar testine bekleyip bizide bekletmezsin :kedi:

Sen bendende tecrübelisin canım ya bu konularda,bir kere silik çizgi görmüştüm ama hormonların oyunuymuş oda bana 5gün geçince yapmıştım ama bu sefer alıp yapmıycam sizin sözünüzü dinliycem a.s.

vallahi gördüm yaptığım testin haddi hesabı yok.. birde buradaki arkadaşlarada söyledim :) rezil oldumm :roflol: eşime söylememiştim doğum günü hediyesi süprizi yapmayı düşünüyordum gündüz sağlık ocağına gittim ordaki kız idrarda test yaptı ama 5 dk beklemedi bile hamilelik yok dedi hemen. bende ama ben evde yaptım 2. çizgi silikti dedim " ozaman 1 hafta sonra tekrar yap" dedi. bende emin olamadığım için kan testi yaptırmaya karar verdim ama günlerdencuma olduğu ve ertesi gün eşimevde olacağı için eşimesöylemek zorunda kaldım ve ertesi gün sabah erkenden kalktım hastaneye gitmekiçin kaydirigubbakcemile bi baktımm :gitme: kırmıızı alarrrmmm :gitme: rezill olduumm :gitme:eek:sebeple sen sen ol 1 hafta geçmeden yapma o testklerden ve bebek konusuna takılıp kalma yoksa insanın bünyesi adeti geçiktiriyomuş :) bende çıkarmaya çalışıyom aklımdan ama nasıl olacak onu bilmeyorummm sositososito

çağlayancık bu cok güzel bi haber hemen tebrik etmek istemiyorum ama inş içinde yaramazlık yapıcak bişiler vardır kaydirigubbakcemile3
canım mevsim geçişlerinde olabiliyor böyle seyler aslında ama hiç düzensizliğin olmadıysa şimdiye kadar kan testi yaptırabilirsin özel bi laboratuvarda beta HCG baktırmak istiyorum dediğinde doktora bile yönlendirmeden bakıyorlar idrar testii için en az 8 gün geçmesi gerekiyo :1rolleyes:
umarım idrar testine bekleyip bizide bekletmezsin :kedi:

saol canım güzel dileklerin için a.s.ama karar aldım 1 hafta bekliycem bir kaç ay önce dediğini yaptım varla yok arasında çıktı hormonlarım bana oyun yapmış onun için kızların dediklerini yapıp bekliyim diyorum en iyisi.

vallahi gördüm yaptığım testin haddi hesabı yok.. birde buradaki arkadaşlarada söyledim :) rezil oldumm :roflol: eşime söylememiştim doğum günü hediyesi süprizi yapmayı düşünüyordum gündüz sağlık ocağına gittim ordaki kız idrarda test yaptı ama 5 dk beklemedi bile hamilelik yok dedi hemen. bende ama ben evde yaptım 2. çizgi silikti dedim " ozaman 1 hafta sonra tekrar yap" dedi. bende emin olamadığım için kan testi yaptırmaya karar verdim ama günlerdencuma olduğu ve ertesi gün eşimevde olacağı için eşimesöylemek zorunda kaldım ve ertesi gün sabah erkenden kalktım hastaneye gitmekiçin kaydirigubbakcemile bi baktımm :gitme: kırmıızı alarrrmmm :gitme: rezill olduumm :gitme:eek:sebeple sen sen ol 1 hafta geçmeden yapma o testklerden ve bebek konusuna takılıp kalma yoksa insanın bünyesi adeti geçiktiriyomuş :) bende çıkarmaya çalışıyom aklımdan ama nasıl olacak onu bilmeyorummm sositososito

oo sen baya bir coşkulu dönem atlatmışsın canım benim ya,bende eşimi çok güzel umutlandırmıştım en son 5 gün gecikince ama ben sizi dinliycem bekliycem kızlar kısmetime ne varsa oçıksın artık ama inş.yiğen geliyordur sizlere :eek:

aaayy çok stressli bi dönem :gitme: kese göründümü içinde embriyo göründümü kalp atışı duyuldumu ikili testi iyimiçıktı 3lü test yaptıracakmısın vs vs vs....

Yemek yedim geldim kızlar.
Hava kapalı burada. Haftasonu da böyle olacakmış sanırım. Bu hafta Pazar babaannemin 40 mevlidi var. C.tesi de evde oluruz herhalde. Sevmiyorum böyle havaları.

aaayy çok stressli bi dönem :gitme: kese göründümü içinde embriyo göründümü kalp atışı duyuldumu ikili testi iyimiçıktı 3lü test yaptıracakmısın vs vs vs....

ayy stres olsun yeterki içinde bebişte olsun.Çok merak ediyorum öyle duyguları nasıl birşey insanın içinde bir can daha yaşaması onu orda hissetmesi çok büyük bir mucize :kedi:

Yemek yedim geldim kızlar.
Hava kapalı burada. Haftasonu da böyle olacakmış sanırım. Bu hafta Pazar babaannemin 40 mevlidi var. C.tesi de evde oluruz herhalde. Sevmiyorum böyle havaları.

Afiyet olsun canım bende yedim şimdi madem suyumu içiyorum...
Hava burdada kapalı güneş varla yok arası.Allah kabul etsin canım.Nuriçinde yatsin inş.
Bende pazar düğüne gidiyorum azıcık göbecikler atıyım bu hafta güzel bir gaza gelmişken şöyle kaydirigubbakcemile3

selam kızlar
been geldim
geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim...

çağlayancım umarım boş yere bir heves değildir seninkisi.rabbim gönlüne göre verir.ben kızımda 16 gün sonrasında netleşti hamileliğim kanımda bile oranlar belli olmamıştı.16 gün boyunca 3 gün arayla kan testi yaptırmıştım.sende kızların dediği gibi biraz daha bekle canım.emin olursun o zaman.

yasemin gelmiş hoşgeldin canım.

ceren yolculuk varmış.iyi yolculuklar canım sanada...

hava burdada kapalı.
hep yatasım var.
zaten hastalığımdan dolayı kendimle pek ilgilenemez oldum..
bugün menüm tam belli değil aslında
akşama yazarım menümü...

Amin Çiçek saolasın.

Semiha hoşgeldin.

Yarını iple çekiyorum kızlar. Kaç kilo olduğumu merak ediyorum. Bu sabah tam tartılıcam kızım uyandı iyi ki de uyanmış. :) Tartılmak istemiyorum Cumadan başka zamanda.
Son derece yiyesim var yalnız çok tehlikeli bir durumdayım.

X