Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

iyiyim tatlım öğle yemeğine ne yesem diye düşünüyorum :uhm: sırnaşık şey

sengözlerimebaksanab
hmmm sen monti yapıyordun tatlım dimi.Bol yeşillikli ton balıklı salata ye kaydirigubbakcemile3 ben onu yiycemde :lepi:

Kızlar bu arada ben regl olmadım bugün 2.günüm hiçte kendimi olacakmışım gibi hissetmiyorum ayrıca çokta hafifim hiç şişlik falan yok fikri olan varmı bu konuyla ilgili akannehir

sorma canım en çıtırlarıda benimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 yanımdakı kızlar manken gıbıler onlar benım yanımda sıvrı bıber gıbı duruyolar ben dolma bıberkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Kendine haksızlık ediyorsun ama hayatım ya,resimlerden biz görüyoruz ne kadar zayıf olduğunu merak etme,sen onlardanda sağlıklısındır.
Şu ot yiyen kız ne oldu hala devam ediyormu otları yemeğekafamçokkarıştı

sengözlerimebaksanab
hmmm sen monti yapıyordun tatlım dimi.Bol yeşillikli ton balıklı salata ye kaydirigubbakcemile3 ben onu yiycemde :lepi:

Kızlar bu arada ben regl olmadım bugün 2.günüm hiçte kendimi olacakmışım gibi hissetmiyorum ayrıca çokta hafifim hiç şişlik falan yok fikri olan varmı bu konuyla ilgili akannehir

evet benım fıkrım var :emir_bebek::emir_bebek: HAMİLESİN:emir_bebek::emir_bebek: insallah tabii

Kendine haksızlık ediyorsun ama hayatım ya,resimlerden biz görüyoruz ne kadar zayıf olduğunu merak etme,sen onlardanda sağlıklısındır.
Şu ot yiyen kız ne oldu hala devam ediyormu otları yemeğekafamçokkarıştı

bır hafta arayla yemege devam edıyor canım oda gelıyo benımle hatta az once dedımkı ot falan getırıp bızı rezıl etme oralarda dedım kaydirigubbakcemile5

iyiyiz canım sen nasılsın:lepi:

sağol ceren geçmişi okuyodum ama oku oku bitmez sanırım 3 sayfaya kadar okuyabildim :) dün de tatil için bol bol ütü yaptım buraya pek geledim ondan birikmiştir artık fırsat buldukça okurum geçmişi :) kaydirigubbakcemile2
bu arada dünkü menüm;
kahvaltı 08:30
1 dilim tam buğday ekmeği, peynir,3 zeytin, domates,salatalık

öğle 13:00
ali nazik, cacık

akşam 20:30
balık,salata

1 saat yürüyüş

22:30 1 türk kahvesi :kedi: özel kahve iznim var aebencimden :kedi:

bır hafta arayla yemege devam edıyor canım oda gelıyo benımle hatta az once dedımkı ot falan getırıp bızı rezıl etme oralarda dedım kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 çok komik olurdu heralde siz normal yemek yerken onun çıkarıp ot yemesi :kedi:

sağol ceren geçmişi okuyodum ama oku oku bitmez sanırım 3 sayfaya kadar okuyabildim :) dün de tatil için bol bol ütü yaptım buraya pek geledim ondan birikmiştir artık fırsat buldukça okurum geçmişi :) kaydirigubbakcemile2
bu arada dünkü menüm;

ali nazik, cacık

balık,salata

1 saat yürüyüş

Özel izin bize yok ama yaaa.....:kızgın: sırnaşık şey
Menün güzel canım afiyet olsun.:lepi:

:1no2: yok be tatlım onunda belirtileri yok ki,eşimede birşey diyemiyorum adamı gene heveslendirmiyim diye havalardanmı acaba.:eek:

belkı belırtılerı hemen baslamıyordur bende bu konuyla ılgılı pek bılgılı degılım kı canım bak gecen benımde baya gecıkmıstı yaa belkı stres veya havalardanda olabılır canım ama bebekte olabılır

sengözlerimebaksanab

valla evde ne yeşillik kaldı ne de ton balığı :) kabak var akşama onu yapıcam ama şimdi ne yesemki?? mercimek çorbası yapayım bari bol limonlu içerim :)
regl konusunda ise geçen ay benimde 9 gün gecikti baya baya ümitlendim hatta montiden mi böyle oldu diye de düşünmedim değil.
Allah gönlüne göre versin çiçekcim.

Günaydın kızlar ,
menumu yazıyorum :

Kahvaltıdan önce :sirkeli su

Kahvaltı :limonlu yeşillik tabağı (maydonoz,tere,derotu,marul,roka),3 adet zeytın,kucuk parca peynır,1 dılım ekmek

Ara :Yeşilçay,Böğürtlen çayı

Öğle :Tavuklu Sezar Salata,Ayran

Ara:Yeşilçay,Leblebi

Akşam:Taze Fasulye,Yoğurt,1 adet salatalık

4 lıtre su (dun 3,5 lıtre ıcebıldım bugun 4 yaparım herhalde)
1 saat yuruyus 100 adet mekık 1 saat aerobık

Canım mönün çok güzel maşallah. :lepi:

iyiyim tatlım öğle yemeğine ne yesem diye düşünüyorum :uhm: sırnaşık şey

Ben bugün diyet piliç şiş yada etli taze fasulye yicem. Sende bolca salata yiyebilirsin.

sorma canım en çıtırlarıda benimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 yanımdakı kızlar manken gıbıler onlar benım yanımda sıvrı bıber gıbı duruyolar ben dolma bıberkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Daha neler kendine haksızlık etme. Fazla kilon kalmadı zaten senin.

Canım mevsim değişikliğinden olabilir. Yada beslenme düzeni değişikliğinden.
Eğer şüphen varsa hamişlik için test al derim.

bu arada dünkü menüm;

ali nazik, cacık

balık,salata

1 saat yürüyüş

Torpilli seniiiiiiiiiiiiiiii alsanaalsanasmile

belkı belırtılerı hemen baslamıyordur bende bu konuyla ılgılı pek bılgılı degılım kı canım bak gecen benımde baya gecıkmıstı yaa belkı stres veya havalardanda olabılır canım ama bebekte olabılır

test yapmak istemiyorum erken diye düşünüyorum,ama bu sefer bekliycem olana kadar eğer olursam tabi geçen seferki gibi dr.gitmek istemiyorum ilk belirtiler nedir nasıl olur bende bilmiyorumki.:kedi:

Çiçekim göğüslerde hassasiyet ilk belirtimdi benim. Duygu değişimleri birde.
Sen yine de her ihtimale karşı ilaç falan kullanma nolur nolmaz.

valla evde ne yeşillik kaldı ne de ton balığı :) kabak var akşama onu yapıcam ama şimdi ne yesemki?? mercimek çorbası yapayım bari bol limonlu içerim :)
regl konusunda ise geçen ay benimde 9 gün gecikti baya baya ümitlendim hatta montiden mi böyle oldu diye de düşünmedim değil.
Allah gönlüne göre versin çiçekcim.

gerçekten mi canım ya 9 gün gecikti demek ki,montinin buna etkisi olabilir mi ki acaba ya bak benimde aklıma takıldı şimdi bu konu bilmiyorumkismile

Ben bugün diyet piliç şiş yada etli taze fasulye yicem. Sende bolca salata yiyebilirsin.

2 gün önceden yapsam belli olurmu kızlar ya fisfisfis
anne olanlar bir söyleseniz ya sizde nasıl oldu bu işler :kedi:

Çiçekim göğüslerde hassasiyet ilk belirtimdi benim. Duygu değişimleri birde.
Sen yine de her ihtimale karşı ilaç falan kullanma nolur nolmaz.

Hiçbirşeyim yokki benim.gayet normal ve sakin hissediyorum kendimi aksine şaka gibiya
hamiş olmayı beklemek ne kadar farklı bir duyguymuş :kedi:

ben daha gecen aya kadar kararsızdım bu ay bu duygularım cok agır bastı artık bende anne olmak ıstıyorum:emir_bebek::ecrin_bebek:

insan istiyor artık diymi o duyguyu tatmayı bende bir kaç aydır bu konuda ısrarlıyım ama geçen ayki tarihleri falanda karıştırdım onun için eminde olamıyorum bekliycem bakalım 1 hafta sonuç ne çıkacak şimdi hamiş olsak ne güzel olur ama kış annesi oluruz :1hug:

insan istiyor artık diymi o duyguyu tatmayı bende bir kaç aydır bu konuda ısrarlıyım ama geçen ayki tarihleri falanda karıştırdım onun için eminde olamıyorum bekliycem bakalım 1 hafta sonuç ne çıkacak şimdi hamiş olsak ne güzel olur ama kış annesi oluruz :1hug:

eylul veya ekım gıbı kalırsam hamıle daha ıyı olur ama hayırlısı nasılsa oyle olsun tatlım ınsallah hava degısımı falan degıldır hamılesındır tatlım bu takım bı bebek hakedıyo demıkaydirigubbakcemile2:emir_bebek:

eylul veya ekım gıbı kalırsam hamıle daha ıyı olur ama hayırlısı nasılsa oyle olsun tatlım ınsallah hava degısımı falan degıldır hamılesındır tatlım bu takım bı bebek hakedıyo demıkaydirigubbakcemile2:emir_bebek:

ben artık zaman sınırlaması koymuyorum kendime ilk aylarda koydum olmadı kendimi çok kastığımı düşünüyorum şimdi zamanı o belirlesin istiyorum artık.Aayy bir hamişimiz olsa ne güzel olur ama dimi.Gün gün izleriz artık onu bugün ne belirtin var kese göründümü kaç haftalık oldu mu falan diye :Saruboceq:

salata için malzemem yok tatlım yaaa.. domates salatalıkla da salata yemek istemiyorum egzamalarımdan dolayı..
evetttt torpilliyim en sağlam yerden :roflol:

X