Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

tesekkurler hayatım su zaten en fazla 4 lıtre yaparım daha fazlasını ıstemıyorum ama onu 4 lıtre yapmam lazım cunku aklıma koydum bır kere yapmazsam kendıme olan guvenım azalır benım boyle bı ınsanım bende hırslıyım bırazcıkkkafamçokkarıştısositososito

4 litrede kalsın o hısrın canım kendine cok dikkat et böbreklerini zorlama sakın :1hug:

akşam 22.00 ucagıyla gıdıyorum canım:eek: kosusturmadan guzel sonuclarla ayrılmana sevındım tatlım benımopuyorumnanaktan

saol canım,sen şimdi çok heyecanlısındır diymi.İş için gidiyorsun peki oraları görmek içinde kendine vakit kalacakmı canım.Ufak bir gezintide hoş olurdu hani vakit olsa,bize oraların resimlerini gösterirdin :sm_cool:

saol canım,sen şimdi çok heyecanlısındır diymi.İş için gidiyorsun peki oraları görmek içinde kendine vakit kalacakmı canım.Ufak bir gezintide hoş olurdu hani vakit olsa,bize oraların resimlerini gösterirdin :sm_cool:

pzar gunu donuyorum canım eşimden ayrılacagım ıcın uzgunum ayrıca heyecanlı zaten kameram ve foto makınem yanımda herhalde kalır zamanım bırseyler cekerım:lepi: ben oyle sıkıya gelemem bıraz rahat bırakırlar herhalde zaten gıttıgım yer uluslararası fuar, şirketlerin tanıtımı yapılıyor bakıcaz canım gelınce anlatırım tatlım sana:lepi:

pzar gunu donuyorum canım eşimden ayrılacagım ıcın uzgunum ayrıca heyecanlı zaten kameram ve foto makınem yanımda herhalde kalır zamanım bırseyler cekerım:lepi: ben oyle sıkıya gelemem bıraz rahat bırakırlar herhalde zaten gıttıgım yer uluslararası fuar, şirketlerin tanıtımı yapılıyor bakıcaz canım gelınce anlatırım tatlım sana:lepi:

eşin gelmiyormu tatlım ben beraber gideceksiniz diye düşünmüştüm güzel bir tatil olurdu ikiniz içinde.sositosositoEniştem birazcık özlesin seni artık ne yapalım..Fuar'sa o zaman vaktin kalır heralde.şirketten arkadaşlarla gidiyorsun değilmi.. Heyecanla bekliyorum tatlım.:sm_cool:

eşin gelmiyormu tatlım ben beraber gideceksiniz diye düşünmüştüm güzel bir tatil olurdu ikiniz içinde.sositosositoEniştem birazcık özlesin seni artık ne yapalım..Fuar'sa o zaman vaktin kalır heralde.şirketten arkadaşlarla gidiyorsun değilmi.. Heyecanla bekliyorum tatlım.:sm_cool:

3 kişi gidiyoruz.3 kız takılacagız artık.eşim cumartesı calısıyo gelemez zaten bu aksam yemekler yapıp dolaba koymam lazım ısıtsın ısıtsın yesın yoksa aklım kalır ondaa gercı annesı bıze yakın oturuyo ama esımın ısı bellı olmaz ben gıdıyorum yua depresyona gırer okaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kafamçokkarıştı

:nazar:|KK Nick|31.05.2010|01.06.2010|02.06.2010|

1|sebnemselayfurkan | + | + | - |
2|hasretim34 | İzinli|İzinli|İzinli|
3|dilekruzgar | + | + | + |
4|semiha |Siteye girdi takıma girmedi|Siteye girdi takıma girmedi|+|
5|CaglayanCicek | + | + | - |
6|uaydın | - | - | - |
7|pembepanter1 |15 gündür yok|15 gündür yok|15 gündür yok|
8|ceren06_35 | + | + | + |
9|Applearzu | - | - | - |
10|İrem&Özge | + | + | + |
11|meyvenull | + | + | + |

Çiçekim kimler yarıştaydı yazar mısın.

tablo güzel olmuş :) Şeniz ellerinize sağlık

3 kişi gidiyoruz.3 kız takılacagız artık.eşim cumartesı calısıyo gelemez zaten bu aksam yemekler yapıp dolaba koymam lazım ısıtsın ısıtsın yesın yoksa aklım kalır ondaa gercı annesı bıze yakın oturuyo ama esımın ısı bellı olmaz ben gıdıyorum yua depresyona gırer okaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kafamçokkarıştı

ooo kız kıza birkaç gün dahada eğlenceli olur tatlım...Ordakiler yandı artık 3 tane çıtır kız stres atmaya geliyor yandılar artık...Merak etme sen eşinin annesi yalnız bırakmaz zaten onu ama bir kaç gün idare edecek artık oda sensiz :kedi:

kizlar takima 3 gün yazmayanmi diskalifiye oluyodu
bu durumda diskalifiye oalcaklar var :S

evet canım kuralları geçen hafta onayladık maalesef öyle olacakbenneyaptımki

Evet yasemincim. Maalesef diskalifiye olacaklar.
Takım ruhu denen bişiy olmalı eğer takımdaysan.
Boşuna yer işgal etmenin anlamı yok.

Yalnız Banu galiba 10 gün izinliyim demişti en son girdiğinde. Ona müsama gösterilebilir. Şebnem karar versin.

ooo kız kıza birkaç gün dahada eğlenceli olur tatlım...Ordakiler yandı artık 3 tane çıtır kız stres atmaya geliyor yandılar artık...Merak etme sen eşinin annesi yalnız bırakmaz zaten onu ama bir kaç gün idare edecek artık oda sensiz :kedi:

sorma canım en çıtırlarıda benimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 yanımdakı kızlar manken gıbıler onlar benım yanımda sıvrı bıber gıbı duruyolar ben dolma bıberkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X