Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydın herkese.

Dilekcim Kilis tava patlıcanla yapılan bir yemek.
Bence de daha fazla girmen lazım cnm siteye. Mönüne baktım da hiç diyet gibi değil ne yalan sölim. Bu şekilde kilo veremeyeceksin söyleyeyim.

Dün ki mönüm.
Sabah
1 haş. yumurta, 1 kk peynir, 3 zeytin

Öğlen
Et döner, salata, ayran

Ara
1 kase kiraz, 5 erik

Akşam
Haşlanmış tavuk, salata, yoğurt

2 lt su
4 bardak çay
1 yeşil çay

Spor yapamadım dün hiç.
biliyorum canım ama uzun zaman diyet yaptım artık böööğk geldi diyetten biraz ara vereyim dedim ama ara fazla uzadı , son kalan 7 kilomu da en kısa sürede vericemmm, sen süper gidiyosun ama hem öğle hem akşam et ürünü var, ( sen kendine bak diyeceksin biliyorummm)

gunaydın kızlarr nasılsınız bugun bakalımkaydirigubbakcemile3

bugunku menum:

kahvaltıdan once :sirkeli su

kahvaltı :kocaman bır tabak bol limonlu akdenız yeşillikleri,1 dılım ekmek,2 adet zeytın,kucuk parca peynır

ara :yeşilçay,bogurtlencayı

öğlen:tavuk ızgara,salata

ara: yeşilçay,böğürtlen çayı,5 adet leblebi

akşam:semizotu yemeği,yoğurt

3 litre su ayrıca 170 adet mekık ve 1 saat aerobık kaydirigubbakcemile5
yaaa süper işte benim istediğim menüü üstelik spor da süper :hooray:
kızlar bende bu günkü menümü yazayım ..

sabah: kepek ekmeğinden tost domates 3 zeytin 1 dilim peynir

ara:1 kase kiraz

öğlen:mantarlı tavuk salata ayran

ara:1 kase kiraz

aksam: yeşil mercimek bi tabak, salata yoğurt

yatmadan :3 kayısı

2 litre su
2 fincan yeşil çay
1 fincan form çayı
2 fincan çay

50 mekik 20 dk bacak egzerzisi zamanım olursa en az 1 saat orta tempolu yürüyüş :lepi:
valla harikasınız çok kıskandımmm

günaydin kizlar,ben döndüm yine kürkcü dükkanina :KK43:

rüya gibi 3 gün gecirdim hersey mükemmeldi,persembe aksam 11 gibi evdeydim saat 2de yattim sabah 7 de kalktim önce üsküdara kuyumcuya ugradim biraz islerim vardi alyansimi filan degistgirdim sonra arkadasimla bulustuk ordan elbise almaya gittik,giy cikar derken aldim gönlüme göre birsey,sonra yanimizha baska bi arkadasimiz geldi birlikte cevahire gittik orda ilk önce kumpir yedik derken baska bir arkadasimiz daha geldi birlikte bowling oynamaya gittik,ondan sonra saat 8 gibiydi sanirim tam hatirlamiyom nisalara gectim ordada beraber cay ictik sohbet biraz derken saat 11 12 arasi ablamdaydim.sabah kalktik kahvalti filan annemlere gectik yeniden annemlerin evi kalabalikdi köyden filan gelenler oldu o oksam kinayi yaptik,kinada 1 dk durmadim yerimde tepinmekten pancar gibi oldum :) eve geldik yine 2 gibi yattik,sabah kalktim abimle birlikte gelin kuaförüne gittim ordan 2 de ciktik fotografciya gectik sonra dogru eve dügün saatini beklemeye derken o saatte geldi catti ,gelin arabasina oturdum bende hic beklemiyorke gittik gelini aldik evinden soonra salona taki horon derken dügünüde bitirdik :) vedalasdik disari ciktik abimler yemege gidecekti amcamin oglu ve hanimida gidiylardi benide cagirdilar hic hesapda yokken yemegede gittik,camlicaya ciktik birer gözleme yedik cay ictik,ondan sonra evli evine köyl´ü köüyne :) pazartesi oldu sabah kahvalti ortaligi topla filan ondan sonra görümcemle birklikte burda topladigim yardimlari yerine ulastirmaya gittik bayagida uzakti ama degdi ordan ümraniyeye gectim kenidme 2 etek 2 bluz aldim eve geldigimde saat 9 du gece 3 de uyudum sabah 5 de kalktim 6.30 havaalani .8 ucak 11 evdeydim varin halimi siz düsünün :) aksam 8 de yattim haha hala bacaklarim agriyor b aradda giderken 65 kiloydum eski kiloma dönmüsüm :)
hoşgeldin yasemin allah kavuştursun canım, resimlerini gördümm inceciksin vallaaaa
İşte koca bir sessizlik
Yalnızlığın ve bilinmezliğin sesi
Karanlığın içinde
Çaresizce bekler gibi
İşte koca bir sessizlik
Görünmeyen tayfasıyla birlikte
Limana demir atmış
Hayalet gemi gibi
İşte koca bir sessizlik
Ne olacağını bilmeden beklemek
Beklemeye nasıl dayanır bu yürek
Deli sessizlik çıkart artık sesini
Söyle bana son sözünü
canım yaaa neolduki sanaaaa, bilmiyorumkismile

menümü de yazayım
sabah 1 kase nesfit
ara 1 yeşil çay , sütlü nescafe
öğle: 1 kase şehriye çorbası 2 tane kadınbudu köfte 1dilim kepek ekmeği
ara çilek
akşam??
1.5 lt su içtim başka da bişey yok mafoldumben

biliyorum canım ama uzun zaman diyet yaptım artık böööğk geldi diyetten biraz ara vereyim dedim ama ara fazla uzadı , son kalan 7 kilomu da en kısa sürede vericemmm, sen süper gidiyosun ama hem öğle hem akşam et ürünü var, ( sen kendine bak diyeceksin biliyorummm)

yaaa süper işte benim istediğim menüü üstelik spor da süper :hooray:

valla harikasınız çok kıskandımmm

hoşgeldin yasemin allah kavuştursun canım, resimlerini gördümm inceciksin vallaaaa

canım yaaa neolduki sanaaaa, bilmiyorumkismile

tesekür ederimm canim

iyi geceler herkese
manyak derecede gribim kızlar
her yerim dökülüyor...
berrada rahatsız gibi.
tam anlamıyla hastalık ona bulaşmasa bari...

yazamadım epeydir.geçmişede bakamadım.
gündüz takılamadım.
gecede berra yı uyutup tam pc başına geçiyorum.geçmişi okuyayım diyorum eşim geliyor işten.
yarın telafi edeceğim canlarım...

eşim yine geldi ben kaçtım.

Günaydın kızlar. Dün kan verdiğim bayanın Kanaması hafiflemiş çok şükür. İşallah Rabbim biran önce şifasını verir ve sevenlerine bağışlar.
Dün yediklerimi yazıyorum ama dün uyamadım biliyorsunuz kan vermeye gittim sabah. Ve akşama doğru çok acıktım. Kayınvalideme gittik kızdılar ve yedim bende. Önemli değil zaten. Bu exstra bir durumdu içim rahat.

Sabah
1 domates, 1 kk peynir, 4 zeytin, 7 dal maydonoz, 1 buğday ekmek

Ara
1 kutu meyve suyu

Öğle
Kekikli hindi tandır, salata, cacık,1 yk menemen, z.yağlı börülce

Ara
1 kase kiraz

Akşam
3 yk bulgur pilavı, 1 piliç baget haşlama, 1 kase tarhana çorba, az salata ve yoğurt

Ara
4 erik, 1 şeftali, 1 dilim elma.

Canım yeter bu kdr ara artık başla. Ben özellikle et yedim. Protein ağırlıklı beslenmek istedim biraz.

menümü de yazayım
sabah 1 kase nesfit
ara 1 yeşil çay , sütlü nescafe
öğle: 1 kase şehriye çorbası 2 tane kadınbudu köfte 1dilim kepek ekmeği
ara çilek
akşam??
1.5 lt su içtim başka da bişey yok mafoldumben

Şeker kötü bir mönü bu sende farkındasındır umarım.

Günaydın kızlar,dün çok zorlu bir gece geçirdim,yaprak sarmaları,poğaçalar,kekler,pastalar...önümden geldi geçti ama yemedim. :)))
Yasosum hoşgeldin canım.çok dolu dolu günler geçirmişsin,artık kendine gelince aramıza bekliyoruz senide....
Menülerinizi okudum kızlar hepsi güzeller özgecim birtek senin kan verme olayını anlayamadım canım.Ama akşam iyikide yemişsin kan verdikten sonra insanın bünyesi tamamen değişiyor çünkü.

Ben bugün çok mutluyum kendi hedefimide aştım kızlar tartı ve insanlar çok güzel şeyler söylüyorlar artık,baya bir farketmiş,geçen bayram aldığım pantolunun içinede cut diye girdim ve hiç kendimi kasmıyorum içinde :))

Hemen menülerimi yazıyorum..
Salı
Kahvaltı
1.5dl tam buğday,peynir,4zeytin.salatalık

Öğle
Meyve salatası.

Akşam
Yaztürlüsü,salata,yoğurt

Ara
5badem,3fındık,1kaju
Su:3.lt - 1 bardak yeşilçay
Spor : 60 mekik.

Çarşamba

Kahvaltı
3.5dl tam buğday ekmeği ,şekersiz marmalet,peynir
(çok acıkmıştım ve yorulmuştum fazla oldu ama yedim :))

Öğle
3badem
(akşam olmaya yakındı bilerek birşeyler yemedim

Akşam
Köfte ızgara(ekmeksiz),salata

Su:3lt
200mekik,22 dk tempolu yürüyüş
5dk twister,20 dk bacak egzersizleri

Çiçek dün bir tanıdığa acil kan lazım oldu ona verdim sabah gidip canım. Sonrasında akşam gözüm döndü hiç uygun bişiler yapacak halimde yoktu zaten.
Seni de tebrik ediyorum. ışallah yakın zamanda hedefine ulaşacaksın.
ınsan nasıl mutlu oluyor değil mi kilo vermişsin dediklerinde.

Az sonra dün girmeyenleri listelicem bende.

Çiçek şu tablo nasıl yapılıyor cnm bi anlat bana.

günaydın kızlar nasılsınız günümüz güzel gecsin hepimizin :dance:
dün can sıkıntımdan sizlere şiir bile yazdım umarım bu gün beni yanlız bırakmazsınız cok canım sıkılıyor benimm :çok üzgünüm:
hemen bu gün yiceklerimi paylaşayım
sabah: 2 dilim peynir 6 zeytin 1 halanmıs yumurta 1 domates yarım salatalım 2 dilim kepek ekmeği (biliyorum yememem gerekiyordu ama yedim işte :1no2: )
ara:yeşil elma
öğlen:tavuk döner salata ayran
ara eşil elma
aksam kıymalı ıspanak yoğurt salata :lepi:

sırnaşık şey tartılmaya gidiom hihoyyyt

Zevcan günaydın canım. Sabahki ekmeği biliyosun ama bu sene senin deneme haftan monti de. Haftaya hata affetmeyiz ona göre. Çiçekle ben tependeyiz elimizde oklava.
Monti forumuna da gel haftaya olur mu. Ordan da çok güzel şeyler öğreneceksin.

Zevcan günaydın canım. Sabahki ekmeği biliyosun ama bu sene senin deneme haftan monti de. Haftaya hata affetmeyiz ona göre. Çiçekle ben tependeyiz elimizde oklava.
Monti forumuna da gel haftaya olur mu. Ordan da çok güzel şeyler öğreneceksin.

anlastık canım gelirim tartıldım şimdi 61.300 olmusum toplamda 4 günde 1.500 vermiş oldum iimi bu sonuç yarına kadar bi yarım kilo daha verebilseydim boshayallersmile

iyi geceler herkese
manyak derecede gribim kızlar
her yerim dökülüyor...
berrada rahatsız gibi.
tam anlamıyla hastalık ona bulaşmasa bari...

yazamadım epeydir.geçmişede bakamadım.
gündüz takılamadım.
gecede berra yı uyutup tam pc başına geçiyorum.geçmişi okuyayım diyorum eşim geliyor işten.
yarın telafi edeceğim canlarım...

eşim yine geldi ben kaçtım.

geçmiş olsun tatlım opuyorumnanaktan

Günaydın kızlar. Dün kan verdiğim bayanın Kanaması hafiflemiş çok şükür. İşallah Rabbim biran önce şifasını verir ve sevenlerine bağışlar.
Dün yediklerimi yazıyorum ama dün uyamadım biliyorsunuz kan vermeye gittim sabah. Ve akşama doğru çok acıktım. Kayınvalideme gittik kızdılar ve yedim bende. Önemli değil zaten. Bu exstra bir durumdu içim rahat.

Sabah
1 domates, 1 kk peynir, 4 zeytin, 7 dal maydonoz, 1 buğday ekmek

Ara
1 kutu meyve suyu

Öğle
Kekikli hindi tandır, salata, cacık,1 yk menemen, z.yağlı börülce

Ara
1 kase kiraz

Akşam
3 yk bulgur pilavı, 1 piliç baget haşlama, 1 kase tarhana çorba, az salata ve yoğurt

Ara
4 erik, 1 şeftali, 1 dilim elma.

.

harikasın herzamnki gibi :lepi:

Günaydın kızlar,dün çok zorlu bir gece geçirdim,yaprak sarmaları,poğaçalar,kekler,pastalar...önümden geldi geçti ama yemedim. :)))
Yasosum hoşgeldin canım.çok dolu dolu günler geçirmişsin,artık kendine gelince aramıza bekliyoruz senide....
Menülerinizi okudum kızlar hepsi güzeller özgecim birtek senin kan verme olayını anlayamadım canım.Ama akşam iyikide yemişsin kan verdikten sonra insanın bünyesi tamamen değişiyor çünkü.

Ben bugün çok mutluyum kendi hedefimide aştım kızlar tartı ve insanlar çok güzel şeyler söylüyorlar artık,baya bir farketmiş,geçen bayram aldığım pantolunun içinede cut diye girdim ve hiç kendimi kasmıyorum içinde :))

Hemen menülerimi yazıyorum..
Salı
Kahvaltı
1.5dl tam buğday,peynir,4zeytin.salatalık

Öğle
Meyve salatası.

Akşam
Yaztürlüsü,salata,yoğurt

Ara
5badem,3fındık,1kaju
Su:3.lt - 1 bardak yeşilçay
Spor : 60 mekik.

Çarşamba

Kahvaltı
3.5dl tam buğday ekmeği ,şekersiz marmalet,peynir
(çok acıkmıştım ve yorulmuştum fazla oldu ama yedim :))

Öğle
3badem
(akşam olmaya yakındı bilerek birşeyler yemedim

Akşam
Köfte ızgara(ekmeksiz),salata

Su:3lt
200mekik,22 dk tempolu yürüyüş
5dk twister,20 dk bacak egzersizleri

canım iradene hayran kaldım inanamıyorum nasıl dayandın ohaoldumsmile
ben asla dayanamazdım tebrik ediyorum seni gercekten imrenilcek bi durum.salı günü menü cok güsel ama dün öğlen yememişsin :eek:lmaz:
herkesin zayıflamanı fark etmeside cok güsel insanın kendine güveni gelio :1rolleyes: :sm_cool:

Çiçek dün bir tanıdığa acil kan lazım oldu ona verdim sabah gidip canım. Sonrasında akşam gözüm döndü hiç uygun bişiler yapacak halimde yoktu zaten.
Seni de tebrik ediyorum. ışallah yakın zamanda hedefine ulaşacaksın.
ınsan nasıl mutlu oluyor değil mi kilo vermişsin dediklerinde.

Az sonra dün girmeyenleri listelicem bende.

Çiçek şu tablo nasıl yapılıyor cnm bi anlat bana.

Çok geçmiş olsun canım,sen bugün nede olsa kurtarırsın o dünü :)))
saol tatlım ya inş.haziran bitimine kadar,hepimiz hedeflerimize ulaşırız.ama akşam herkesin yüzündeki şaşkınlık ifadesi görülmeye değerdi hani sengözlerimebaksanab

Tablo canım bizim monti tablosunu mu,ben buraya kopyasını koyarım sen burdan ayarlarsın olur mu canım.:kedi:

günaydın kızlar nasılsınız günümüz güzel gecsin hepimizin :dance:
dün can sıkıntımdan sizlere şiir bile yazdım umarım bu gün beni yanlız bırakmazsınız cok canım sıkılıyor benimm :çok üzgünüm:
hemen bu gün yiceklerimi paylaşayım
sabah: 2 dilim peynir 6 zeytin 1 halanmıs yumurta 1 domates yarım salatalım 2 dilim kepek ekmeği (biliyorum yememem gerekiyordu ama yedim işte :1no2: )
ara:yeşil elma
öğlen:tavuk döner salata ayran
ara eşil elma
aksam kıymalı ıspanak yoğurt salata :lepi:

sırnaşık şey tartılmaya gidiom hihoyyyt

Ben senin menüne olmamış demiycek tatlım neden,çünkü bakıyorum bu aralar çok güzel gidiyorsun yediklerininde gayet güzel ve tok tutucu yiyecekler.Biz özgemle monti yapmanı istiyoruz ama sen bu şekildede kilo verebiliyorsun kendini hiç sıkmadan ve kasmadan.Menülerin cereninki gibi ve gayet güzel bence canım bu şekilde devam et :lepi:

anlastık canım gelirim tartıldım şimdi 61.300 olmusum toplamda 4 günde 1.500 vermiş oldum iimi bu sonuç yarına kadar bi yarım kilo daha verebilseydim boshayallersmile

4günde 1.5kg gayet güzel canım bu hafta bana bir rakip daha mı geliyor ne :dilcikar:

canım iradene hayran kaldım inanamıyorum nasıl dayandın ohaoldumsmile
ben asla dayanamazdım tebrik ediyorum seni gercekten imrenilcek bi durum.salı günü menü cok güsel ama dün öğlen yememişsin :eek:lmaz:
herkesin zayıflamanı fark etmeside cok güsel insanın kendine güveni gelio :1rolleyes: :sm_cool:

Çok zor oldu canım ya ,helede birde görümcem ye canım birşey olmaz 1 taneden diyor diyorumki yiyemem 2.aşamalı bu tamam tamam anlatma abim anlattı bana diyor,o zaman dedim neyine ısrar ediyorsun yemiyorum işte diye birazcık çıkıştım kendi zayıfya hiç çevresinde başkalarıda güzel olsun övgü alsın istemiyor kız :kızgın:

Kaçamaklı yaptığın bir hafta ve 1.5 kilo gayet iyi şekerim. Kaçamaksız tam monti yapsaydın 3 kilo giderdi kesin ilk hafta.

harikasın herzamnki gibi :lepi:

Teşekkür ederim şeker ama sakın yapma benim mönüyü. Kaçamaklı çünkü benimde dünüm. Bulgur yasak zaten ayrıca bulgurla tavuk asla olmaz.

Çok geçmiş olsun canım,sen bugün nede olsa kurtarırsın o dünü :)))
saol tatlım ya inş.haziran bitimine kadar,hepimiz hedeflerimize ulaşırız.ama akşam herkesin yüzündeki şaşkınlık ifadesi görülmeye değerdi hani sengözlerimebaksanab

Tablo canım bizim monti tablosunu mu,ben buraya kopyasını koyarım sen burdan ayarlarsın olur mu canım.:kedi:

Monti tablosu gibi yapıcam canım ama çok büyük o.
Yani şu girmeyenler için yapıcam.
Sen bi ekle bakalım da olmazsa anlatırsın yine.
Yada dur ben Monti sayfasından alayım onu.

:nazar:|***KK Nick***|***TaRih****|***Girdi***|***Girmedi***|**Not***

1|ırem&özge | |
2|CaGlAyAn CiCeK |

Son düzenleme:
X