Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnn
Süper birgün maşallah. Kendimi acayip enerjik hissediyorum.
Dün neler yedim yazayım hemen.
Sabah
1 domates, 3 zeytin, 1 kk peynir, 1 buğday ekmek, 5 dal maydonoz

Öğlen
3 ızgara piliç but, salata, yoğurt

Ara
4 erik, 3 kayısı

Akşam
2 yk makarna, ton balıklı acılı salata, yoğurt

Ve bu sabah kilommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 72.7

lightlife canımcım Şebo gelince bilgilendirir seni. Sen yine aramızda ol sık sık.

4.TAKIM 158,ETAP
sebnemselayfurkan ( 68,3
fguler ( 91.4
hasretim34 ( 63.5
dilekruzgar ( 61.5
semiha( 60.2
CaglayanCicek( 76.5
uaydın(74,7
pembepanter1 ( 60.5
CGDM85 (70
ceren06_35 ( 67
Applearzu (101.1
İrem&Özge (73.5 / 72.7 / 0.8 / %1.09)
4.TAKIM TOPLAM KILO

Canım hoşgeldin ya...bütün monticileri davet ediyorum ben takıma,senide görmek güzel olacak canım burda yerimiz vardır inş.takımda olmanı çok isterim ben.6.takımdan nasıl paylaşım yaptığını biliyorum çünkü...opuyorumnanaktan

Günaydın tatlım akşama kadar güzelde sanki canım bildiğim kadarıyla karbonhidrat ve et yemiyorduk yalnışsam düzel ama beni tamam mı.
Verdiğin kiloda gözümden kaçmadı sengözlerimebaksanabalkisalkisalkis

Günaydın efendim ne kadanda güzel bir gün gene
Özgem bende harikayım bu sabah verdiğim kilolardan olsa gerek :)))

Dünkü menüm

Kahvaltı Öncesi
1 kase çilek

Kahvaltı
1 dl tam buğday ekmeği,kk peynir,4zeytin,salatalık ve domates

Öğle
Meyve Salatası (kayısı,kiraz)

Ara
3 tane gün kurusu

Akşam
Koca bir tabak yeşil mercimek yemeği,
Peynirli cevizli kocaman bir tabak salata ve yoğurt

Su:3.5lt - 75 dk tempolü yürüyüş
10 dk hareketli parçalarla atlama,zıplama :))

Süper bi mönü Çiçekim.
Yazmamışsın kilonu ama tebrik ederim şeker.

Etle makarna doğru aynı öğünde yenmiyordu. Ama ben niyeyse balığı et gibi düşünmedim :roflol:

Tatlım yazıcam kilomu hemen ikraa ya üzüldüm bir de pcde sorun var format attım ama sürekli kapanıyor internet sorun bulmaya çalışıyorum...
4.TAKIM 158,ETAP
sebnemselayfurkan ( 68,3
fguler ( 91.4
hasretim34 ( 63.5
dilekruzgar ( 61.5
semiha( 60.2
CaglayanCicek( 76.5 /74.5/2/%2.61)
uaydın(74,7
pembepanter1 ( 60.5
CGDM85 (70
ceren06_35 ( 67
Applearzu (101.1
ırem&Özge (73.5 / 72.7 / 0.8 / %1.09)
4.TAKIM TOPLAM KILO

hmm güzel

tebrikler canım zayıflamak ne güzel :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

4.TAKIM 158,ETAP
sebnemselayfurkan ( 68,3 / 68,3 / 0 / %0 )
fguler ( 91.4
hasretim34 ( 63.5
dilekruzgar ( 61.5
semiha( 60.2
uaydın(74,7
pembepanter1 ( 60.5
CGDM85 (70
ceren06_35 ( 67
Applearzu (101.1
4.TAKIM TOPLAM KILO

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Günaydın kızlar,,

Çiğdemcim ben ayrılmanı istemiyorum biliyorsun, ama son kararı sana bırakıyorum, çokda güzel kg. vermişsin tebrik ederim canım.

Çağlayan süper 2. kg. demek yine hızlandı meton, belki yürüyüş bandınında etkisi olmuştur bunda.

Özgecim valla sende iyi ilerliyorsun, devam şeker.

Lighlife, takımından sorunsuz ayrıldıysa elbette seni de takımımız da görmek bizi mutlu eder, peki ne zaman döneceksin tatilden?

Bna gelince dün form çay ve yeşil çay ,2,5 lt. su içmeme rağmen hala wc ye çıkamadım. Akşam sadece çorba içerek ancak üstüdeki fazlallığı attım, wcye çıksaydım 500 gr.dan fazla gitmişti sanırım..Neyse haftaya inş.

Günaydın şebocum saol canım,bu wc'ye çıkamıyorsun ya,sabahları 3 kurukayısı oda sıcaklığında suda ıslatıp suyu içip onlarıda yesen belki etkisi olur.yada aralarında kuru kayısı ekle canım faydası olabilir.

Meyvenull günaydın canım,sanırım 5günde 5kilo hala devam çünkü bir menü listesi yazmamışsın bize :))

4.TAKIM 158,ETAP
sebnemselayfurkan ( 68,3 / 68,3 / 0 / %0 )
fguler ( 91.4
hasretim34 ( 63.5
dilekruzgar ( 61.5
semiha( 60.2
uaydın(74,7/70/4,7/
pembepanter1 ( 60.5
CGDM85 (70
ceren06_35 ( 67
Applearzu (101.1
4.TAKIM TOPLAM KILO

kızlar hesaplamayı yapamadım benim için yaparmısnız lütfen hesaplamayı nasıl yapacağımla ilgili notlarımı bulamıyorum

şebnemcim aslında hep burdayım fakat bilgisayarım problemli yeni bilgisayar verdiler idareten onlada nete girmem resmen işkenceye dönüyor bağlanmakta çok zorlanıyorum ve çok yavaş bi bakıyorum hata mesajı çıkıyor söylediklerine göre yeni bilgisayar alacaklarmış o zaman sanırım problemim olmayacak..
bunun dışında iyi kilo verdim diyet listemi yazarım bi ara baya ünlü bi diyetisyene gitti arkadaşım 1 ayda 2000 tl harcadı onun diyet listesini yaptım ama yanımda yok bu akşamda yıllık iznimden 1 hafta kullanıp tatile çıkıyorum açıkçası aynı kiloda döneceğimi pek sanmıyorum ama göreceğiz

kızlar günaydın
fırsatım yok hesaplayamadım.
rica etsem hesaplarmısınız?
59,9...

alkisalkisalkis
alkisalkisalkis maşşkah vallahi, çok sevindim adına gerçekten..
Banu en azından bahset nasıl birşey, çok merak ettim bende diyetisyene gittim ama beklediğim sonucu alamadım, % 100 de uygulayamadım oda ayrı ama.

günaydın kızlar...

diyetim hakkında bişi diyemicem u gün size çünkü bozuldu dün aksam
son üc gündür bas ağrım vardı ağrı kesicilerle geciyordu ama dün aksam gecmedi ve doktorcum cok kızdı hemen duruma müdahale etti zaten elma kroma baslicam zamnda öyle olmustu baslattırmamıstı dün aksam yedirdiler içirdiler beni bir güzel bas ağrısı falan kalmadı snuc olarak dün elma 4 dilim kek bir tabak yoğurtlu salata yumurta ve 3 dilim ekmek yedim tüm aksam buyunca yedim anlıcanız ve en az bir hafta diyet yapmak yasakmıs :sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…