Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Az önce 104 adet merdiven çıkıp indim. Ter boşalsı sırtımdan ayy

alkisalkisalkis spor yapımıyorum bir de diyorsun bak ne güzel yapmışsın

haftası mı kaldı canım burda yarın son gün zaten boz gitsin...:lepi:

Ben asansörü bıraktım 2 hafta önce 4.katta oturuyoruz biz.in çık iyi oluyor başka türlü bu basenlerin gideceği yok belki böyle giderler... :))

haftası mı kaldı canım burda yarın son gün zaten boz gitsin...:lepi:

yarın sabah sizlere kilomu bildiricem ama bana munti diyetini öğretseniz cok ii olucak tamam her gün sporumu yapıcam sabah kahvaltımada simitle peynir veya keğek ekmeğinden yağsız tost ve sütle yapcam diğer menülerde nasıl olcak :uhm:

İlk baştan anlaşalım seninle kepek ekmeği yok,onun yerine tam buğday ekmeği yiyoruz.
eğer kahvaltında ekmek varsa yumurta yemiyoruz.
Yağsız peynirle,yağsız domatesli tost yapabilirsin yanınada bol yeşillik güzel olur.
Öğle yemeğin sebze yada et ağırlı olabilir ama yanında sebze ve süt ürünü olacak
akşamda aynı şekilde canım ama daha hafif olacak.Öğlen et yediysen akşam sebze yiyebilirsin.

Simit cıssssssssssssslmaz:

beyaz un ve şeker yasak
karpuz yasak
patates yasak

ok anlasıldı komtanım kaydirigubbakcemile5

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii inanmıyorum simit ve karpuz yokmuuuuuuuuuuuuuuu patateste yasak mıııııııııııııııııııı???eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile

napayım artık bi yola girdim dönmek yok
anlastık karpuz patates beyaz un yok bişi daha sorcam corbaların terbiyesine bi kasık un katabilirim diğmibilmiyorumkismile

napayım artık bi yola girdim dönmek yok
anlastık karpuz patates beyaz un yok bişi daha sorcam corbaların terbiyesine bi kasık un katabilirim diğmibilmiyorumkismile

Hayır tatlım..kesinlikle yasak...
Sen en iyisi menü yaparken bize sor biz sana yardım edelim.
terbiyesiz çorba yapabilirsin ama içine,havuç,patates eklemiyorsun canım.

Canım bu yasakları okuyunca zor görünür göze ama aslında öyle kolay ki. Hem sağlıklı hem tok kalarak kilo vereceksin. Bunu düşün.
Ve eminim başaracaksın sen.

Bende burdaydım ama siz bu mesajı okurken evime, kuzuma doğru yola çıkmış olacağım.
Sizin içinde öperim kuzumu.

selam kızlarrr.. çağlayanımın davetiyesi vardı 1 adet ben o daveti değerlendirmeye geldim :) ben 6. takımda 1 seneyi geçkin bulunduktan sonra şimdi farklı bir takımda yarışmak için oradan ayrıldım(çıkışım geri dönmek üzere olmakla birlikte kendilerinin bilgisi dahilinde çıktım listeden)
şimdiiii beni de alıcakmısınız aranıza?? paylaşımımım motivasyonum süper olmakla birlikte 2 hafta sonra tatile gideceğimden listeye ilk zamanlar girme gibi bi şartım yok listeye tatil dönüşü gireyim diyorum.
1.70 boy 73 kiloyum. 6. takımdaki ayrılış kilomda 73 tü o bakımdan no problem ama tatil dönüşü bu kiloda olmayacağım kesin sempatiksalakcinni
ayrıca 31 yaşındayım bebikim yok ama istiyorum kaydirigubbakcemile3
monticiyiiiim kaydirigubbakcemile5
hersabah yürüyüş yapıp bol bol su içerim
bu kadaarrr..
memnun oldum opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…