Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

günaydın kızlar

menüleriniz okudum çok güzel hepsi de
sporlar yapılmış maşallah

ben dün ne yedim
kahvaltı t.b.ekmeği 2 dilim lorlu salata
ara yapmadım
öğle kuru fasulye 2 kaşık patlıcan ayran domates bir dilim t.b.ekmek
akşam bezelye 2 kaşık pilav cacık
yeşil çay 2 fincan form çayı 1 fincan
bol su 2 lt geçmiştir

spor yapamadım çok yorgun hissettim dün

çağlayanım güle güle kullan canım koşu bandını kaydirigubbakcemile2

Günaydın canım saol opuyorumnanaktan
Monti yapmıyorum diyorsun ama artık düzenli besleniyorsun canım,:lepi:su ve bitki çaylarıda çok yakışmış menüne hayatımolumunekankayizsmile

:lepi::lepi: menu guzel tatlımm

ben seni altta görmeyince işin var çıktın sandım tekrardan tatlım kaydirigubbakcemile5

yok hayatım anneme kargo yollayacaktımda onu bızım guvenlıge vermeye gıtmıstım orda bırkac arkadası gorunce cenem dustu ondan bıraz gec kaldım yakında bu forumdanda kovacaklar benı cok konusuyorum dıyeesositososito ben boyle cok konusan bırı degıldım evlendıkten sonra tamamen dengemde degıstı vallakafamçokkarıştı

Anladım tatlım,bu topikte senle ben olmasak zaten,grup sayfanın en altında gelecek heralde baksana gene kimse yok,ikimizin yeriymiş gibi sohbet ederiz kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bende biraz merdiven çıktım. Hem evraklar vardı onları verdim diğer bölümlere. Merdivende bahanem oldu. Ofisboy çocuk da şaşırdı. Özge abla hayırdır diyor :)

Kızlar bizde bugün ıtalyan yemekleri günü.
Mis gibi makarnalar pizzalar var yaaaa

Anladım tatlım,bu topikte senle ben olmasak zaten,grup sayfanın en altında gelecek heralde baksana gene kimse yok,ikimizin yeriymiş gibi sohbet ederiz kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

edelım arkadasımm :lepi: konustukca rahatlıyorum ben zatennnsempatiksalakcinni

tatlım sızın fırma yemek fırması falan mı hayırdır bu yemekler nerden cıkıyookafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

offff oofff hemen ye kız boşver montiyi biz kimseye söylemeyiz bu gün kaçarmı hiç kaydirigubbakcemile3

edelım arkadasımm :lepi: konustukca rahatlıyorum ben zatennnsempatiksalakcinni

aynen tatlım deşarj oluyorum bende topikte

Kızlar gene nereye kayboldunuz yavvv sizzzzz aklinialirimsmile

:kedi: burdayım tatlıs eşime kasnak hazırlatıyorum onun olculerını verıyodum yenı bırseye heves ettımde ondan yapmayı dusunuyorum.elbecerılerıne meraklıyım yapmayı severım ama cok cabuk sıkılırım ınsallah bu yapacagımın sonunu getırırımmkafamçokkarıştı

Kızlar bizim yemekler dışardan geliyor. Bi yemek şirketi var Sardunya.
Ayda bir geleneksel gün oluyor.

Çiçek alemsin yaaa :) Neyse bakıcam bişiler.

menün çok güzel cnm afiyet olsun..akşamları eşine yemek yapmıyomusun cnm sen öyle yumurtayla menemenlemi geçiştiriyosunuz

ooo baya spor yapmışız süper...menünde ii cnm afiyet olsun

cnm hayırlı olsun yürüme bandı bende de var inan çok işe yarıyor...bol sporlu günler seni bekliyo desene :jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…