Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

merhaba kızlarrrr süper gidiyorsunuz valla keşke vaktim olsa da ben de takılsam size siz adamı iğne ipliğe çeviriisiniz motivasyon süpppeerrrr
eğlum babaanneden 7de gelecek bu arada çamaşırları makineye koydum kendimde banyo yapayım dedim soyundum girdim duşa sular gitti iyiki kafamı henüz ıslatmamıştım gıcık oldum yaaaa
ben de bugünki menümü yazayım yorum yaparsanız sevinirim
sabah kepekli sandviç ekmeği içine beyaz peynir yarım domates , kıvırcık ve yanında rezene çayı
ara yoookkk
öğle çeyrek porsiyon kuru fasulye 200 gr yoğurt, 1 dilim ekmek , erik
ara sütlünescazfe yarım paket eti form
akşam sabahki sandviçin aynı yanında diyet cola (eşim yok bu akşam üşendim bişeyler hazırlamaya)
inşallah vakit bulabilrsem callenetics yapıcam
bu hafta cumaya kadar nöbetim yok inşallha her gün girip ben de yorum yapıcam
herkese iyi akşamlar öpüyorum hepinizi

Sendeki tam şanssızlıkmış cnm ama dediğin gibi tam başında kesilmesi büyük şans aynı zamanda. Menüne gelince biraz sağlıksız geldi şeker bana. ıki öğünde de sandviç var.
diyet colada aşırı şeker var bu arada aklında olsun

Bende yazayım bugün yediklerimi.
Sabah
6 dal maydonoz, 1 domates, 1 kk peynir, 1 tam buğday ekmek, 4 zeytin

Öğlen
et döner, salata, ayran

Ara
3 kayısı 1 erik

Akşam
1 bardak yağsız süt, yarım elma, 1 kayısı, 12 erik

Son düzenleme:
Günaydın kızçelerim bugün kendimi yorgun ve şiş hissediyorum nedense bir sorun var ama anlamadım,

Dünkü menümü yazıyorum

Kahvaltı
1dl tam buğday ekmeği,domates,salatalık,kk peynir,zeytin

Öğle
Kuru fasulye,salata,ayran

Akşam
2 yumurtalı,maydonozlu,domatesli,peynirli omlet,yanında 1 kase yoğurt ve kk peynir

Ara:3-4 ceviz

Su:3-3.5lt 4 kupa yeşil çay
Spor:80 mekik-15dk spor hareketleri

Son düzenleme:
Sendeki tam şanssızlıkmış cnm ama dediğin gibi tam başında kesilmesi büyük şans aynı zamanda. Menüne gelince biraz sağlıksız geldi şeker bana. İki öğünde de sandviç var.

Sabah

Öğlen
et döner, salata, ayran

Akşam

iremcim menün güzel tatlım ama akşamın sanki çok az geldi bana,elmayı tam yapsaydın hiç olmassa yetti mi canım bunlar sana bilmiyorumkismile

Günaydın kızçelerim bugün kendimi yorgun ve şiş hissediyorum nedense bir sorun var ama anlamadım,

Dünkü menümü yazıyorum

Kahvaltı

Öğle

Akşam
2 yumurtalı,maydonozlu,domatesli,peynirli omlet,yanında 1 kase yoğurt ve kk peynir

Günaydın canım. Bir meyve ye az sonra kendine gelirsin enerji sağlar toplarlarsın şekerim. Menün gayet güzel. Yalnız hiç meyve yok. Meyve de kat cnm menüne.

iremcim menün güzel tatlım ama akşamın sanki çok az geldi bana,elmayı tam yapsaydın hiç olmassa yetti mi canım bunlar sana bilmiyorumkismile

Akşamı hafif geçiricem bundan sonra şekerim. Kitabı okumak iyi geldi bana. Erik sayısı fazla olunca elmayı yarım yemek istedim.

Dün evde meyve yoktu canım hiç,dikkat ettiysen kahvaltı öncemde o yüzden yok,eşim pazar'a gitti,bu sabah greyfurt suyu ve çilek yedim ama,acaba yediğim zeytinlerden dolayımı vucudum ödem yapıyor benim..Bir göbeğim var sanki 1-2 aylık hamiş gibi duruyor kız o kadarda spor yapıp dikkat ediyorum kendime :KK43:(

Günaydın kızlar,

Dünkü sıkıntım mutlu sonla bitti, üzerimden 20 aylık bir sıkıntı kalktı, rahatladım.

Sizler maşallah iyi gaza gelmişsiniz, aferin size. Bu Cuma mayısın sonu % 1,5 kuralımız geçerli biliyosunuz.

Bende az bir artıdayım ama bliyirom almadım ödeme olablir Cumaya ekside olacağımı umuyorum. Bugün biraz suya yeşil çaya asılayım bari.

Özgecim bende senin akşam menüne takıldım, evet ahklısın akşam hafif olmalı ama yaa biraz yoğurt yaada 1 kepce çorba olsa iyi olurmuş. Ne kitabı okuyorusn ,bende çok severim kitap okumayı.

Çağlayancım menün sporun süper her zaman ki gibi, şişliğin reglin yakınsa ondan olabilir 2 . cir ihtimal yumurtlama günün bugün yarındır, 3. ihtimalde de dediğin gibi tuzlu bişery yemişsindir. 2 güne geçer merak etme şekerim.

Dünkü menüme gelince

sabah:1 yumurta, 1 dilim kepek ekmeği, domates, 3 zeytin

ara:1 elma

öğle:4 kaşk makarna,4 kşk .kıy. fasulye, 2 kşk yoğurt

ara:2 grissini, az peynir

akşam:1 kase yeşil mercimek çorba, 2 balık kroket 1 dilim kp. ekm. salata

ara.5 kiraz

su:2 lt. bitki çayı yok :KK43:

Şebnem akşam menümde bir bardak yağsız süt var canım. Yoğurt yerine onu içtim. Yoğurt soğuktu dolaptan çıkarıp yiyemem maalesef ben.
Dün merakta bıraktın bizi ama olumlu sonuçlanmasına sevindim.
Seninde menü güzel şekerim.
Ergenlikten menopoza kadına özel montignac canım kitabın adı.

Günaydın kızlar,

Dünkü sıkıntım mutlu sonla bitti, üzerimden 20 aylık bir sıkıntı kalktı, rahatladım.

Sizler maşallah iyi gaza gelmişsiniz, aferin size. Bu Cuma mayısın sonu % 1,5 kuralımız geçerli biliyosunuz.

Bende az bir artıdayım ama bliyirom almadım ödeme olablir Cumaya ekside olacağımı umuyorum. Bugün biraz suya yeşil çaya asılayım bari.

Özgecim bende senin akşam menüne takıldım, evet ahklısın akşam hafif olmalı ama yaa biraz yoğurt yaada 1 kepce çorba olsa iyi olurmuş. Ne kitabı okuyorusn ,bende çok severim kitap okumayı.

Çağlayancım menün sporun süper her zaman ki gibi, şişliğin reglin yakınsa ondan olabilir 2 . cir ihtimal yumurtlama günün bugün yarındır, 3. ihtimalde de dediğin gibi tuzlu bişery yemişsindir. 2 güne geçer merak etme şekerim.

Dünkü menüme gelince

ara.5 kiraz

Günaydın canım,aramıza tekrardan gelmene çok sevindim opuyorumnanaktan
saydığın ihtimaller arasında sanırım 3.seçenek tatlım benim çünkü su içtikçe hafifliyorum çok şükür sositososito
Menün çok karbonhidrat ağırlıklı geldi canım bana ya,öğlen makarna,ara grissini akşamda ekmek var,sabahta vardı zaten,diyet listen bu şekilde mi ?

gunaydın kızlar.

kahvaltıdan once 3 adet cılek

sabah: tere,maydonoz,dere otu,çeri domatesi,biber,peynır,1 dılım ekmek

ara:3 adet kayısı,yeşilçay

öğle: ızgara tavuk+ızgarada mantar+salata

ara: 2 adet kayısı,yueşilçay

akşam :semizotu yemeği,yoğurt

yatmadan once :tarcınlı sut

100 adet mekık,1 saat yuruyus,40 dakıka aerobık

gunaydın kızlar.

Günaydın cerenim.Menün çok güzel tatlım,çilek önerisini denemişiz bu sabah yerimseniben
Sporunda çok güzel bende kendime yürüyüş bandı aldım kızlar bugün geliyor kargo ile artık bende yürüyüşlerime başlıyorum :lepi:sositososito

Günaydın kızlar,

Dünkü menüme gelince

ara.5 kiraz

canım benım menu guzel ama genel olarak aynı tarz yıyeceklerden olusuyor sankı akşam yemegınde en azında sebze agırlıklı olarak beslenseydın daha ıyı olurdu dıye dusunuyorum.

Dünkü menümü yazıyorum

Kahvaltı

Öğle

Akşam

hayatım menun super canım egzersızlerı artırmıssın gayet guzel olmus tatlım.sımdı nasılsın tatlım sısıkınlık oldugunu yazmıssın ıyısındır umarım.
Sendeki tam şanssızlıkmış cnm ama dediğin gibi tam başında kesilmesi büyük şans aynı zamanda. Menüne gelince biraz sağlıksız geldi şeker bana. İki öğünde de sandviç var.

Sabah

Öğlen
et döner, salata, ayran

Ara
3 kayısı 1 erik

Akşam

tatlısım menu super aksam bıraz hafıf kacmıs tatlım bıraz daha dengelersen super olur bıtanem

Günaydın cerenim.Menün çok güzel tatlım,çilek önerisini denemişiz bu sabah yerimseniben
Sporunda çok güzel bende kendime yürüyüş bandı aldım kızlar bugün geliyor kargo ile artık bende yürüyüşlerime başlıyorum :lepi:sositososito

hayırlı olsun tatlım gule gule kullan tatlımmopuyorumnanaktan

hayırlı olsun tatlım gule gule kullan tatlımmopuyorumnanaktan

Saol canım,başka türlü çıkamıyorum aşkımda izin vermediği için bana yıldönümü hediyesi aldı öyle söylüyor....olumunekankayizsmile
Şişliğimde gitti tatlım sorun neymiş biliyormusun susuz kaldığı için yapıyormuş bak yarım lt su içtim bir kupada yeşil çay içtim şu an sorunum yok demekki susuz kaldığında artık böyle yapacak :içelim:

Sen nasılsın tatlım,dün erkenden gittin,bir dahada gelmedin yoğunmuydu öğleden sonrası

gunaydın kızlar.

Menün süper şekerim.

tatlısım menu super aksam bıraz hafıf kacmıs tatlım bıraz daha dengelersen super olur bıtanem

opuyorumnanaktan

Saol canım,başka türlü çıkamıyorum aşkımda izin vermediği için bana yıldönümü hediyesi aldı öyle söylüyor....olumunekankayizsmile
Şişliğimde gitti tatlım sorun neymiş biliyormusun susuz kaldığı için yapıyormuş bak yarım lt su içtim bir kupada yeşil çay içtim şu an sorunum yok demekki susuz kaldığında artık böyle yapacak :içelim:

Sen nasılsın tatlım,dün erkenden gittin,bir dahada gelmedin yoğunmuydu öğleden sonrası

Çiçekim sevindim şişliğinin geçmesine şekerim. kaydirigubbakcemile5

oooo yıldonumu hedıyesıı supermıs valla canım gule gule kullan.cok yoğundu burası tatlım benden once bu pozısyonda calısan kısı gecen ayın raporlamalarını yalnıs kaydetmıs onun bılgısı geldı onunla ugrastım sorunu cozmek uzun surdu yanı.o yuzden egıtıme dahı gıdemedım.baya yogundu dun anlayacagın tatlımsositososito

Menün süper şekerim.

opuyorumnanaktan

Çiçekim sevindim şişliğinin geçmesine şekerim. kaydirigubbakcemile5

saol canım vucudumu tanımaya başlıyorum artık sositososito

oooo yıldonumu hedıyesıı supermıs valla canım gule gule kullan.cok yoğundu burası tatlım benden once bu pozısyonda calısan kısı gecen ayın raporlamalarını yalnıs kaydetmıs onun bılgısı geldı onunla ugrastım sorunu cozmek uzun surdu yanı.o yuzden egıtıme dahı gıdemedım.baya yogundu dun anlayacagın tatlımsositososito

evet canım ama tabi o akşam ben ondan isterim gene bir yemek kaydirigubbakcemile3
Başkasının arkasını toparlamak her zaman çok zordur,hiç sevmem bende,başkasının yaptığı hatayı bulup telafi etmek en kötüsü.Eğiitimler daha devam ediyormu tatlım,ne kadar zaman kapsamı 3 aylık falan mı oluyor sengözlerimebaksanab

saol canım vucudumu tanımaya başlıyorum artık sositososito

evet canım ama tabi o akşam ben ondan isterim gene bir yemek kaydirigubbakcemile3
Başkasının arkasını toparlamak her zaman çok zordur,hiç sevmem bende,başkasının yaptığı hatayı bulup telafi etmek en kötüsü.Eğiitimler daha devam ediyormu tatlım,ne kadar zaman kapsamı 3 aylık falan mı oluyor sengözlerimebaksanab

yemek hakkın tatlım tabıkıdeee:lepi: eğitim normal suresı 2 hafta tatlım ama sırkete eleman alındıkca egıtımler tekrarlıyo tatlımm

yemek hakkın tatlım tabıkıdeee:lepi: eğitim normal suresı 2 hafta tatlım ama sırkete eleman alındıkca egıtımler tekrarlıyo tatlımm

Anladım tatlım..Kolay gelsin o zaman hayatım sana,senin işinde bizimkilerden zor hergün bir sürü insanla karşılaşmak zorunda kalıyorsun

X