Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

evet tatlım tatlı yemiyorum,meyvelerden karşılıyorum bunu...
sanada o zaman bir tüyo veriyim.kahvaltıdan 15 dk önce içilen greyfurt suyuda metabolizmayı hızlandırıyor olumunekankayizsmile

Kızçen ne yaptın sen böyle monti yapmıyorsun sanırım sen yoksa ekmek ve yumurta yenmiyor helede salam hiç yoktu lmaz:ayrıca mercimek çorbası unsuz yapıldı ve içinde havuç ve patates yok diymi canım

Hata canım ekmekle yumurta olayı ama haftasonu kahvaltısı için yine de rekor kendimce :)
Çorba montiye uygundu. Kendim yaptım çünkü.
Salam yokmuydu. Kitapta sanki sınırlı ölçüde izin var gibi okudum. Yanlış okudum sanırım.
Yemem bir daha.

vardı ama ekmekle varmıydı canım.bence sen çok kaçamaklı geçirmişsin hafta sonunu ben eşime dün sucuklu yumurta,patates kızartması yaptımda tadına bile bakmadım ki en çok sevdiğim şeylerdir ikiside....Ne kadar kaçamak yaparsak o kadar kilo vermemiz duruyor canım:umursamaz:lmaz:

selam kızçeler

hafta sonu menümü ben hatırlamıyorum ya.düzensiz ve dengesiz bir haftaydı not almamışım zaten.
bugün ise

kahvaltı 1 dilim t.b. ekmeği,kk beyaz peynir,yarım domates 3 zeytin bir bardak şekersiz çay

öğle taze fasulye,kabak dolması

ara elma
ara yeşil çay

akşam mercimek çorbası hamsi tava salata

applearzucuğumun dışında mesününde sorun olana rastalamadım.
süperiz kızlar bence...

siz şimdi yarışmaya başladınız değilmi;?

merhaba kızlar
ancak gelebildim
son sayfaları okudum da
bir çoğunuz arzunun menüsüne kaçamaklı demiş
o sanırım hem de diyetisyene gidiyor
şunu hatırlatmam lazım sanırım 100 kilo olan biriyle 70 kilo olan birinin arasında dağlar kadar fark var günlük alması gereken kalori bakımından ki arzu yeni doğum yapmış biri doktoru sanırım ona göre menü veriyor, sütlü tatlı ile geçiştirmesi bile iyi . zaten emziriyor da sanırım ve spor da yapıyor. vermesi çok kolay olur onun bu dönemde.

bana gelince yine hafta sonu kaçamaklıydı misafirler gezmeler derken abarttım biraz ama çok da hareketliydim
bu arada montiden vazgeçtim ona benzer ama kendimce bir diyete devam ediyorum
öpüldünüz

bide yazabilsem açtım siteyi başımdan insan eksik olmuyormafoldumben

kızçem nerelerdesin sen kaç gündür haberde vermedin kayboldun ortalardan ??

Menün güzel canım afiyet olsun...opuyorumnanaktan

applearzucuğumun dışında mesününde sorun olana rastalamadım.
süperiz kızlar bence...

siz şimdi yarışmaya başladınız değilmi;?

evet canım bugün itibariyle yarışmadayınız...

ben çıkıyorum kızlar
berra uyumuşken
sınavlarıma çalışayım.
size bol sohbetler

Çiçekim bende 3 gibi içiyorum. Alışkanlık oldu o saatte içmek. Birde sabah 10 gibi içmeyi alışkanlık haline getirsem tam süper olacak.

Kızlar ben kaçtım iyi akşamlar. Akşama bol bol yiyin olur mu. Şişko ve dombili olarak yaşamayı seçin. sempatiksalakcinni

merhaba kızlarrrr süper gidiyorsunuz valla keşke vaktim olsa da ben de takılsam size siz adamı iğne ipliğe çeviriisiniz motivasyon süpppeerrrr
eğlum babaanneden 7de gelecek bu arada çamaşırları makineye koydum kendimde banyo yapayım dedim soyundum girdim duşa sular gitti iyiki kafamı henüz ıslatmamıştım gıcık oldum yaaaa
ben de bugünki menümü yazayım yorum yaparsanız sevinirim
sabah kepekli sandviç ekmeği içine beyaz peynir yarım domates , kıvırcık ve yanında rezene çayı
ara yoookkk
öğle çeyrek porsiyon kuru fasulye 200 gr yoğurt, 1 dilim ekmek , erik
ara sütlünescazfe yarım paket eti form
akşam sabahki sandviçin aynı yanında diyet cola (eşim yok bu akşam üşendim bişeyler hazırlamaya)
inşallah vakit bulabilrsem callenetics yapıcam
bu hafta cumaya kadar nöbetim yok inşallha her gün girip ben de yorum yapıcam
herkese iyi akşamlar öpüyorum hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…