Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

o camasır tellerı hemen kırılıyo zaten tatlım benımde telı gecen hafta elımde kalmıstı canım taktım ama:lepi: aman bosver canın sagolsun tatlımsositososito ben nasıl dustum anlatayım.sabah kalktım telefonunda alarmı calıyo tabı telefon elımde yatak odasının kapısından cıktım gozlerımı acamıyorum ama o kadar kotuyum benım evım yarım dubleks 6 basanaklı merdıven var evde yatak odasından cıkınca hemen merdıvenın basında oluyosun tatlım bırden ayagım bır kaydı popomun ustunde pat pat pat dıye ındım merdıvenlerden asagıyasırnaşık şey allahtan bısey olmadı tatlım sadece popom acıyo o kadar o da benım sakarlıgımdan:teytey:

Ahh canım ya iyi gene ucuz atlatmışsın bayanssulusmile bu kazalar genelde uyku sersemliğiyle oluyor diymikafamçokkarıştı ,ev kazalarında benimde üstüme yoktur.Bugunkü kurbanımda çamaşır teli oldu :roflol:

Benim üzerimde acayip bir pazartesi sendromu var hiç çalışasım yok telefon gelirse arada açıp bakıyorum :bbo:

bendede cumartesı sendromu var tatlım cumartesı gunu yarım gun oldugu halde kalkıp ıse gelmem zoruma gıdıyo ama pazartesılerı sevıyorum burda bır kac arkadasın pazartesı sendromu var onlar pazartesı gunu genellıkle terasta oturup sıgara tutturuyorlar ama dıger gunler ısler bır sıkıstırıyo o zaman haftalık bı sendrom yasıyolarzemuszemus bu arada telefon olayınada cok guldum ıyı valla acmamazlık yapabılıosun canım ben acmasam 50 defa arıyolar adamı sınır edıyolar:dance:

Ayyy yok canım ben 1 saat'e kadar açılırım.cumartesi tam gün olunca işlerimi güzel tamamladım bugüne pek sıkıntım yok tatlım...olumunekankayizsmile
Telefon içinde şirkette bizim santral var,herkesin ayrı dahiliside var,arayanlar direk 0 basıp yada muhasebeye basıp ondan sonra satış'ı istiyor,geçen hafta müşterileri birazcık ikaz ettim,operatör hangi numaraya basmanız gerektiğini söylüyor neden oraya basmak yerine benim dahilimi arayıp sonrada beni telefonda çok bekletiyorsunuz diye kızıyorsunuz dedim.Bunu yapan sürekli bir adam var onu ikaz ettim şimdi aramıyor artık beni,Telefonda en yoğun olduğum gün Cuma ödeme günü çünkü herkes arıyor o zaman bana ödeme yapmıyormusunuz diye kaydirigubbakcemile3

delikafaduldendelikafadulden canım benım cıkmam lazım satın almadan mudurler geldı optum tatlım benı senıı

günaydin kizlar bizim brda bugün tatil ,bu hafta pek gremiycem sanirim kilo bildirimiide zor görünüyo ayni gecersiniz beni size iyi yarislar

günaydin kizlar bizim brda bugün tatil ,bu hafta pek gremiycem sanirim kilo bildirimiide zor görünüyo ayni gecersiniz beni size iyi yarislar

Günaydın hayatım,neden size orda tatil anlamadım ben,bu hafta yarışta yokmusun kız sen korktun dimi bizden seni seni aklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Günaydın hayatım,neden size orda tatil anlamadım ben,bu hafta yarışta yokmusun kız sen korktun dimi bizden seni seni aklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

^pilavdan dönenini kasigi kiirlsin güzelim ne korkacam persembe günü gidiyorum ne yarisi bu hafta yarindan itibaren temponun icine giriyorum bu hafta yokum yani burdaki tatilde almanlarin bi tatili iste bende bilmiyorum :)

^pilavdan dönenini kasigi kiirlsin güzelim ne korkacam persembe günü gidiyorum ne yarisi bu hafta yarindan itibaren temponun icine giriyorum bu hafta yokum yani burdaki tatilde almanlarin bi tatili iste bende bilmiyorum :)

:roflol::roflol: perşembe günü türkiye yolcusunun yani güzelim hadi bakalım hayırlısı olsun,senin gelişini bekliyor olucaz bak grupça bizde burda...
Sen şimdi hangi güzel şehrimize geliyorsun

Günaydın herkese. Güzel bir haftasonu geçirdim çok şükür uzun zamandan sonra. Bu hafta gezmeye gitmedik onunda etkisi büyük. :lepi:

Ne yaptın sen şekerim :mymeka:

:lepi:

Günaydın kızlar izinden döndüm ama bugün benim için çokk sıkıntılı birgün, çözebilirsem hayırlısıyla yazarım sizede.

Şebnemcim hayırdır canım merakta bırakma bizi.

Patates salatası olmasa daha iyi olurmuş. Patates çok kalorili şekerim. Heleki haşlanınca.

Yaso opuyorumnanaktan

Kız özge herkesin menüsüne yorum yapmışsında beni neden es geçtin aşk olsun sana küstüm sene ben lülülülülülülülülülülülülaelaelaelaelae

Günaydın canım cuma günü olacak bildirimler,bir önceki sayfada kuralları yazdık tatlım,hergün paylaşım zorunluluğu ve menü yorumları var tüm arkadaşlar için..

kızlar dunku menumu yazayım
cok dengesiz bir menu oldu gerci farkındayım yine de yazayım

sabah yarım simit 2 kepekli ekmek 2kk peynir 5 zeytin domates salatalık

ara 1 elma

öğlen kurufasulye sarımsaklı dereotlu cacık 2 kase yedim soğan 2 dilim ekmek

ara ceviz

ara elma

aksam yemedim sabaha ve öğle sarktığı için aralarla gecistirdim arkadaslar

gece sut

spor yapmadım 2,5 lt sut içtim

bugunku menum henuz netleşmedi netleşince yazarım

bugun kılom 100,7 cuma 101,1 di bugunu baz alıyorsak diye yazayım dedim

oğlum uyandı gene ugrayacağım hepinizi opuyorum kızlar

kaçamksız bir hafta diliyorum

kızlar herkese günaydın
bende p.tesi sendromundayım nefret ediyorum bugünden
bende sizin gibi uykusuzum gece yarısı tel. çaldı (oldum olası korkmuşumdur gece telefonlarından)eşimin kuzeni bayılmışmı ne olmuş kaskatı kesilmiş kardeşide ölmüş zanetmiş çok korkmuş falan eşimde gitti o gelene kadar uyumadım mirmirmirmir
hafta sonu kaçamak yapmadım çok şükür atlattım alkisalkisalkis

bugünkü menümü yazayım

sabah

sandaloz + elma sirkesi

1kk peynir
4 zeytin
salatalık + domates
2 dilim tam tahıllı ekmek

ara

1 kuru incir
yeşil çay

öğlen

yoğurtlu ıspanak
yağsız salata

ara

1 bardak kefir

akşam

yağsız tost
peynir maydonoz

ara

çilek

1 saat tempolu yürüyüş
2 lt su

Kız özge herkesin menüsüne yorum yapmışsında beni neden es geçtin aşk olsun sana küstüm sene ben lülülülülülülülülülülülülaelaelaelaelae

Şeker senin menüyü Monti de yorumladığım için yorum yapmadım bir daha burada. opuyorumnanaktan

Arzu kuzum iki gündür menülerin beter canım napıyorsun. Toparlan bence biran önce.

süper menü canım. Kuzene geçmiş olsun. Gece telefonları beni de çok korkutur Allah korusun.

bu kadar kaçamakla nasıl kilo veriyorsun canım hiç anlamış değilim...bilmiyorumkismile

Gece çalan telefonları bende sevmem canım,allahtan çok kötü birşey olmamış geçmiş olsun canım.Menün çok güzel tatlım afiyet olsun...

Biliyorum tatlım,ama bu hafta yarışta olduğumuz için herkesin görüp yorum yapması gerekiyor ya onun için söyledim,diğer kızlardanda bekliyorum..menü yorumları herkes için tek taraflı olmasın kızlar biliyorsunuz hepimizin motivasyona ihtiyacı var..
Sende yaz bakalım menülerini canım hafta sonu neler yaptın aklinialirimsmile

kahvaltı öncesi çilek metabolizmayı hızlandırıyomuş ve sen bize bunu yeni söylüyosun aşkolsun çiçek kaydirigubbakcemile
menün yine 10 numara 5 yıldız olmuş bravo :lepi: uzun zamandır tatlı adına bişey yemiyosun sanrm dimi

C.tesi günü

Sabah
1 Domates, 1,5 kk peynir, biber kavurması domates soslu, 1 haşlanmış yumurta beyazı, 1.5 dilim kepek ekmek ve maydonoz

Öğlen
1 kivi 1 elma

Akşam
Mantar sote , mercimek çorbası, yoğurt, salata

Pazar günü

Sabah
Biber kavurması domates soslu, 1 kk peynir, 3 zeytin, 1 dilim kepek ekmek, 1 yumurta tavada, 2 dilim hindi salam, 3 dal maydonoz, yarım domates
Biliyorum zengin bir kahvaltı oldu ama Pazar sabahı aile kahvaltısıydı :)

Öğlen yemedim sabah geç yemiştim

Akşam
Mangalda tavuk, patlıcan salatası
Sayı veremiyorum maalesef :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…