Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

evdeyım tatlım yenı geldım ısten bugun yarım gun oldugu ıcın erken geldım tatlım :lepi:

Benimde misafirim gelicekti yarına kahvaltı için başka birşey çıkmış gelemiyorlar gelselerdi bende erken çıkacaktım hayatım ama şimdi çıkmam lazım beni bekliyor arkadaşlar kendine iyi bak canım pazartesi görüşmek üzere opuyorumnanaktan

tamam hayatım optum senı gorusuruzzkaydirigubbakcemile5

kızlar 90 kilo topiğinde fotolar var yorumlarınızı bekliyorum görüşlerinize ihtiyacım var

Günaydın kızçeler,bu hafta biliyorsunuz yarış haftası bugünde star verdik hepinize hayırlı ve bol kilo vermeli bir hafta diliyorum....Ve herkesin kurallarına uyacağınada sonsuz güveniyorum....

Hafta sonu menülerimi yazıyorum....

Cumartesi

Kahvaltı Öncesi
1 kase çilek

Kahvaltı
1 dl tam buğday ekmeği,salatalık,kkdan biraz fazla peynir

Ara
1 elma

Öğle
Tavuk güveç,salata,ayran

Ara
3 k.kayısı - tarçınlı süt

Akşam
3 köfte ızgara(ekmeksiz)-3 tavuk pirzola

Su:2.5-3lt - 4 kupa yeşil

Pazar

Kahvaltı Öncesi
3-4 çilek-3 kiraz

Kahvaltı
2.5dl kızarmış tam buğday ekmeği,domates,salatalık,zeytin,kk peynir

Öğle
Meyve tabağı (kiraz,çilek gibi )

Akşam
1 tabak taze fasulye yemeği - domates,yoğurt

Su:2lt - 1 bardak yeşil çay

gunaydın canlarım olumunekankayizsmile

menumu yazıyorum.

kahvaltıdan once 1 bardak ılık su + 2 adet kayısı

kahvaltı :maydonoz dere otu peynır zeytın 1 dılım ekmek

ara :yeşilçay,2 adet kayısı

öğle atates salatası,yoğurt

ara:yeşilçay,1 adet kayısı

akşam :ızgara köfte,salata,ayran

su:2,5 lıtre:lepi:

Günaydın cerenim,menün gene çok güzel tatlım.Taze meyvelerede geçiş yapman çok güzel olmuş sana ufak bir tüyo veriyim.sabah aç karnına yenen çilek metabolizma hızını artırıyor...opuyorumnanaktan

Şebocum günaydın canım.

meyve dolu bır hafta gecırmıssın tatlım tam mevsımıne yakısır bır menu olmus opuyorumnanaktan

4.takım cuma zayıflama yarışması

Katılımcılar

1.Caglayan Cicek
2.Ceren06_35
3.ırem&Özge
4.Hasretim34
5.CGDM85
6.APPLEARZU

Pazartesi başlıcak olup,her cuma günü yarışma sonrasında en çok kiloyu veren arkadaş haftanın galibi olarak sayılıcak,Menüleri buraya yazılıp yorum yapılması zorunludur.

(kızlar başka eklemeler yapalım mı ne dersiniz iyi mi böyle )

hergün katılım yapılacak ve menüler yazılıp eleştiri olacak herkezin menü tamam mı kızlar kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:

tesekkur ederım hayatım cılek olayını mutlaka degerlendırecegım canımm:lepi:

Cerenim nasılsın güzelim,hafta sonun nasıldı ben çok yoruldum dün bütün gün temizlik işleriyle uğraştık eşimle bittik resmen :)))

Cerenim nasılsın güzelim,hafta sonun nasıldı ben çok yoruldum dün bütün gün temizlik işleriyle uğraştık eşimle bittik resmen :)))

ıyıyım guzelım sen nasılsın bızde esımle temızlık yaptık hayatım.tam ıslerımız bıtmıstı hadı playstatıon oynayalım dedık kapı caldı arkadaslar geldılerkaydirigubbakcemile3 bıraz onlara hızmet ettım oraya kos buraya kos yorgunluktan bıttım bıde ustune hadı dısarı cıkalım dedıler bıde dısarı cıktık eve geldıgımde kolumu kaldıracak halım yoktu zaten gec yattım aksam su an hala uykum var canımkafamçokkarıştı

Tam eğlence dolu bir hafta sonu olmuş tatlım.gamyoncuiremsu.Benimde uykum var ama sabah erken kalktım ben çamaşır asmak için o yüzden ayılamadım daha,kafamçokkarıştı

Tam eğlence dolu bir hafta sonu olmuş tatlım.gamyoncuiremsu.Benimde uykum var ama sabah erken kalktım ben çamaşır asmak için o yüzden ayılamadım daha,kafamçokkarıştı

ayy camasır asmaktan nefret edıyorum tatlım ya cunartesı gunu halletmıstım kurtuldum yanı ben kafamçokkarıştı su uykumuz ıcın ne yapsak kı acaba tatlımm

ayy camasır asmaktan nefret edıyorum tatlım ya cunartesı gunu halletmıstım kurtuldum yanı ben kafamçokkarıştı su uykumuz ıcın ne yapsak kı acaba tatlımm

Cumartesi günüde yıkadım tatlım ama pazar günü komple bahar temizliği gibi oldu,ne geçtiyse elime attım yıkadım tekrardan :kedi:
Ben onun için güzel bir yol biliyorum aslında misss kokulu bir sabah kahvesi tatlım ama ben içemiyorum ki montide kahve yasak kafeinsiz de içmek istemiyorum,Bir fincan yeşil çay içtim ama daha ayılamadım akannehir

bende su an yesılcay ıcıyorum tatlım ama yok bısey olmuyo bı de sabah dustum ben buna ragmen ayılamadım hala canımkaydirigubbakcemile3

bende su an yesılcay ıcıyorum tatlım ama yok bısey olmuyo bı de sabah dustum ben buna ragmen ayılamadım hala canımkaydirigubbakcemile3

Nasıl düştün tatlım ya birşeyin yok dimi,incitip kırmadın bir yerlerini :kedi:
ayyy Sabah bende çamaşır telini kırdım kıyafetleri asarken ama daha eşime söylemedim,birden ikiye ayrıldı elimde kaldı bir tarafıda nasıl oldu bende anlamadım akannehireyvahedigeldismile :roflol:
Ama uyuyordum zaten onları asarken artık yenisini alırız ne yapalım :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…