Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

O zaman çiçekim demeye devam :lepi:

Aman hep böyle ol cnm maşallah :1hug:

Gitmiş ya cnm ona şükür. :1hug:

süpersin canım devamını dilerim. :lepi:

Ya bu % olayı beni uyuz ediyor. Verilen kilo üzerinden olsun olmaz mı.
Olmazsa % de olur sorun değil. a.s

aslinda benim icn fraketmez öylede olur,saol cnaim keske hep böyle olabilsem ama olmuyo acayip bi ruh halim var benim haha

tesekkurler hayatım berram nasıl ıyımı doktora ggoturmussun sanırımlaelaelaelaelae

iyi canım iyi sağol.kontroldü.ilaçlarla atlatmış şükür...

selam kızlar nasılsınız
işlerim yoğun pek katılamadım bu aralar
diyetime ihanet ettim zaman zaman ama sporla telafi etmeye çalıştım
o yüzden bu hafta az gitti
öpüyorum hepinizi

olsun fundacım daha dikkatli olabilsek keşke...bendede ara ara oluyor kaçamaklar.

4.TAKIM 157,ETAP

sebnemselayfurkan ( 68,3 /
fguler ( 92 / 91.4 / 0.6 / %0.65
hasretim34 ( 62.4 / 63.5 /-1.1 /%-1.8)
dilekruzgar ( 61.5 / 61.5 / 0 / %0
semiha( 60,8 / 60.2 / 0.60 / % 0.99)
CaglayanCicek( 77,9 /76.5/1.4/ % 1.80)
uaydın(74,7/
pembepanter1 ( 60.5/
CGDM85 (70,9/ 70 / 0.9 / %1.27
ceren06_35 ( 68.2/67/ 1.2 /%1,76 )
Applearzu (103/101.1/1,9 / %1,84)
İrem&Özge (73.5 / 73.5 / 0 / % 0

sağol hasretim ben de tablonun son halini arıyordum ekleyeyim diye tesekkur ederim

kılonun azlıgı veya coklugu olcut degılkı canlarım gıden kılo cokkende gıdıyo azkende gıdıyo o yaptıgın dıyete baglı hayatım eger kacamaksız saglıklı beslenırsen sorun olmuyo bence bunlar olcut degıll

yasocum kilo olayından bakılması daha mantıklı ama sonuçta % yaparsan bu sefer bizimde şansımız sıfır en iyisi biz kilo verime bakalalım böylece hırs yaparız ne dersin ???

kızçem yüzde olursa zaten azlar hep kazanan olur ama kilo olarak bakarsan aslında daha mantıklı kızçeler ne diyorsunuz...haksızlık olmasın verilen kilodan hesap edelim olur mu

Pazartesi günüde star verelim yasoda gelince katılsın..ne dersiniz

tamam ozaman kilo olsun,be sali gleiyom ama sorun degil ptesiden baslayabilirz zaten ptesi kosturmacada olcam ben cok yiyemem haha

kılonun azlıgı veya coklugu olcut degılkı canlarım gıden kılo cokkende gıdıyo azkende gıdıyo o yaptıgın dıyete baglı hayatım eger kacamaksız saglıklı beslenırsen sorun olmuyo bence bunlar olcut degıll

Cerenim doğru söylüyorsunda tatlım şu yasoyu ben 1-2 hafta bir güzel yeniyim de görsün bakalım nasıl oluyormuş inatlaşma yapmak....

Pazartesi şimdi bizimle yarışa katılmak isteyen varmı arkadaşlar.Cuma gününkü liste açıklandığında artık bir ödül düşünürüz.katılmak isterseniz hep beraberde yapabiliriz..

Tamam kilo üzerinden ok dir.
Bugün başlayalım bende Çiçek.
Yaso neden salı dahil oluyorsun bugünden itibaren dahilsin sende.
Dikkat et yediklerine yada etme sen bilirsin. aklinialirimsmile

Cerenim doğru söylüyorsunda tatlım şu yasoyu ben 1-2 hafta bir güzel yeniyim de görsün bakalım nasıl oluyormuş inatlaşma yapmak....

Pazartesi şimdi bizimle yarışa katılmak isteyen varmı arkadaşlar.Cuma gününkü liste açıklandığında artık bir ödül düşünürüz.katılmak isterseniz hep beraberde yapabiliriz..

arkadaslar sızde katılın dajha ıyı olsun herkes bı yarıs halınde olursa motıvasyon artar hem sızlerıde beklıyoruzkaydirigubbakcemile

Tamam o zaman kilo olması konusunda anlaştık pazartesi başlıyoruz burda'da bir sorun yok başka eklemek istediğiniz birşey varmı konuşup karar verelim beraberce kızlar

yook canim orda dur ben türkiyeye gidince 2 senedir özledigim ne varsa yiycem haha dürüm balik ekmek simit haha kilo almadan gelsem iyidir

Tamam o zaman karar verelim bugün mü pazartesi mi

arkadaslar sızde katılın dajha ıyı olsun herkes bı yarıs halınde olursa motıvasyon artar hem sızlerıde beklıyoruzkaydirigubbakcemile

Kızlar ceren doğru söylüyor motivasyon tavan yaparız 1.bile oluruz ona göre bence katılındaa süper bir ekip olalım beraber

Bugün başlayalım bence kızlar. Sonuçta bizim için haftabaşı Cuma demek. Bugün başlarsak haftasonu kaçamak yapmayız hem yerimseniben

Yaso o zaman bebem sen en iyisi haftaya cuma gir yarışa. Salıdan Cumaya aldıklarını ancak verirsin zaten :roflol:

kızlar geceden kurufasulye ısladım
diyetisyen kurubaklagil de ye dedi hiç yemiyorum
bari yapayım da yiyeyim dedim onu dudukluye koyup sporumu yapacağım
gene gelirim arada opuyorum sizi kılo verenleri de tebrik ediyorum

bende gecen hafta verememiştim ama bu hafta gitmiş iste ama kılo vermek iyi de kas kaybatmemek onemli bunun için yuruyus de olsa hergun spor yapalım kızlar zorlayın mutlaka buna kendinizi

Bugün başlayalım bence kızlar. Sonuçta bizim için haftabaşı Cuma demek. Bugün başlarsak haftasonu kaçamak yapmayız hem yerimseniben

Yaso o zaman bebem sen en iyisi haftaya cuma gir yarışa. Salıdan Cumaya aldıklarını ancak verirsin zaten :roflol:

haha bakalim canim almadan dönersem girerim bu hafta ama alirsam haftaya girerim ozaman

yarışın faydası olacağı düşüncesindeyim bende...
fakat haftaya açıköğretim sınavım var ona biraz yoğunluk vereceğim.
çok fazla gelemem ben haftaya
gelemeyincede yarışmaya ayak uyduramam.
ama nasıl olsa haftalık olacak galiba bu yarışta
sınavdan sonraki hafta katılırım bende

X