Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

yok kız benim adım çağlayan ama siz bana çiçekim diyorsunuz diye bende birşey demiyorum :)))
soyadım çiçek benim aslında

Yaso gelene kadar beraber yarışalım kız olur mu :lepi:

cerenim sende katılsana çok eğlenceli olur :roflol:

ben anlamadımkı bu yarış olayınıı

selam kızlar nasılsınız
işlerim yoğun pek katılamadım bu aralar
diyetime ihanet ettim zaman zaman ama sporla telafi etmeye çalıştım
o yüzden bu hafta az gitti
öpüyorum hepinizi

hee dimi önden alistirma yapcan haha

evet ısınma turları atıcam laelaelaelaelae

ben anlamadımkı bu yarış olayınıı

canım yaseminle biz yarış yapalım diyoruz beni tehdit ediyor beni kimse geçemez falan diyede bende dedim ge lyarışalım senden mi korkucam falan işte..şimdi dönüşte yarış yapıcaz onunla kilo verme yarışı

özgemde bende varım diyor eksik kalırmı zaten hiç
sende diyorum katıl 4lü grup oluruz...

selam arkadaslar
gec kaldım biraz kusrua bakmayın annem bende idi yolcu ettim
berki yedir uyut derken ancak gelebildim

dun diyetisyene gittim 1.7 kılo vermişim ama kastan gitmiş bu hafta sporu az yapmanın zararı
zaten yapmak için kendimi bayagı durtuyorum yapınca boşa gitmesin diye kaçamak yapmayaya calışacağım artık yaptığım spora yazık valla deftere baktım nerdeyse hergun kaçamak var
gene gitmiş 1,7 ama dediğim gibi coğunluğu kastan gorunuyor:KK43:

neyse su an 101,1 kg yum 103 idim gecen hafta 1,9 kılo gitmiş gecen haftadan beri

canım yaseminle biz yarış yapalım diyoruz beni tehdit ediyor beni kimse geçemez falan diyede bende dedim ge lyarışalım senden mi korkucam falan işte..şimdi dönüşte yarış yapıcaz onunla kilo verme yarışı

ama nasil olcak yüzde üzerinden olur ancak herlade cünkü kilolarimiz farkli oda var

ok canım olur tabı gelırım bendee

4.TAKIM 157,ETAP

sebnemselayfurkan ( 68,3 /
fguler ( 92 / 91.4 / 0.6 / %0.65
hasretim34 ( 62.4 / 63.5 /-1.1 /%-1.8)
dilekruzgar ( 61.5 / 61.5 / 0 / %0
semiha( 60,8 / 60.2 / 0.60 / % 0.99)
CaglayanCicek( 77,9 /76.5/1.4/ % 1.80)
uaydın(74,7/
pembepanter1 ( 60.5/
CGDM85 (70,9/ 70 / 0.9 / %1.27
ceren06_35 ( 68.2/67/ 1.2 /%1,76 )
Applearzu (103/101.1/1,9 / %1,84)
ırem&Özge (73.5 / 73.5 / 0 / % 0

selam kızlar nasılsınız
öpüyorum hepinizi

tesekkur ederım tatlım ıyıyım bende sen nasılsın canım

Aynen tatlım yüzde üzerinden hesap edicez zaten,cumadan cumaya tartıldığımızda sonuç'ta en yüksek dereceyi alan birinci olur ama sizin şanşınız yüksek neden dersen kilo verme olayında kilonuz düşük olduğu için yüzdenizde fazla çıkıyor ama bende yılmadan yakalarım sizi buda bana yeter yaz'a kadar zaten sırnaşık şey

selam arkadaslar

dun diyetisyene gittim 1.7 kılo vermişim ama kastan gitmiş bu hafta sporu az yapmanın zararı
zaten yapmak için kendimi bayagı durtuyorum yapınca boşa gitmesin diye kaçamak yapmayaya calışacağım artık yaptığım spora yazık valla deftere baktım nerdeyse hergun kaçamak var

neyse su an 101,1 kg yum 103 idim gecen hafta 1,9 kılo gitmiş gecen haftadan beri

günaydin canim,sen ilk geldiginde yaziyodun hergün ne yaptigini,yine yazmaya basarsan belki azalir kacamaklarin

yok kız benim adım çağlayan ama siz bana çiçekim diyorsunuz diye bende birşey demiyorum :)))
soyadım çiçek benim aslında

Yaso gelene kadar beraber yarışalım kız olur mu :lepi:

cerenim sende katılsana çok eğlenceli olur :roflol:

O zaman çiçekim demeye devam :lepi:

ya halime bakin dün nasildim bugün nasilim bende böyleyim site deli bi ruh halim var:roflol::roflol:

Aman hep böyle ol cnm maşallah :1hug:

selam kızlar nasılsınız
öpüyorum hepinizi

Gitmiş ya cnm ona şükür. :1hug:

selam arkadaslar

süpersin canım devamını dilerim. :lepi:

ama nasil olcak yüzde üzerinden olur ancak herlade cünkü kilolarimiz farkli oda var

Ya bu % olayı beni uyuz ediyor. Verilen kilo üzerinden olsun olmaz mı.
Olmazsa % de olur sorun değil. a.s

Arzucum iyi vermişsin canım tebrik ediyorum hatalarını anlamışsın artık ona göre daha dikkatli davran bak bundan sonra

Fundacım ya yüzünü gören cennetlik ha azıcık daha zaman ayır bize

Aynen tatlım yüzde üzerinden hesap edicez zaten,cumadan cumaya tartıldığımızda sonuç'ta en yüksek dereceyi alan birinci olur ama sizin şanşınız yüksek neden dersen kilo verme olayında kilonuz düşük olduğu için yüzdenizde fazla çıkıyor ama bende yılmadan yakalarım sizi buda bana yeter yaz'a kadar zaten sırnaşık şey

bilemiyorum canim ya haksizlik olmasin öteki türlüde sizin sansiniz yüksek hani fazla olunca kiloda fazla gidiyo ne bileyim ben ne etsek en ideali yüzde sanirim

O zaman çiçekim demeye devam :lepi:

Aman hep böyle ol cnm maşallah :1hug:

Gitmiş ya cnm ona şükür. :1hug:

süpersin canım devamını dilerim. :lepi:

Ya bu % olayı beni uyuz ediyor. Verilen kilo üzerinden olsun olmaz mı.
Olmazsa % de olur sorun değil. a.s

kızçem yüzde olursa zaten azlar hep kazanan olur ama kilo olarak bakarsan aslında daha mantıklı kızçeler ne diyorsunuz...haksızlık olmasın verilen kilodan hesap edelim olur mu

Pazartesi günüde star verelim yasoda gelince katılsın..ne dersiniz

X