Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

evet canım senin şimdi 65'te bitiyor dimi az kaldı o zaman mezuniyetine cerenim :hooray:

Kızlar bende çok ince kemikliyim biliyormusunuz maşallahım var,
ilk okula giderken sınıfın en büyüklerinden biri bendim hep arkasırada oturtulurdum..:))

Kızlar bende çok ince kemikliyim biliyormusunuz maşallahım var,
ilk okula giderken sınıfın en büyüklerinden biri bendim hep arkasırada oturtulurdum..:))

masallah canım aynı bende hep en arkadydım bu yuzden gozumun bozuk oldugunu bıle anlayamamıstım en arkada oturdugum ıcın tahtayı goremıyorum ben derdım lıse sonda goz doktoruna gıttım mıyop oldugumu ogrendım ne safmısım bende bu saflık zaten kucuklukten berı var bende cocuguma gecmese barı:roflol::roflol:

Benimde gözümde sorun var canım ama benimki kayma 3yaşından beri gözlük takıyorum bende..Allahtan lisede sorun olmadı arkada oturmak zaten benden irileri gelince rahatça ortalarda oturabildim:roflol:
Saflık bazen iyidirde canım o kadar da saf olma bak kandırırlar seni ona göre kaydirigubbakcemile3

delikafaduldendelikafadulden

Ayyy sabah sabah çeneniz düştü cadılar. klava:

Evet ablanızım ben bundan sonra bana abla deyin :mymeka:

Çiçekim senin adında mı yasemin.

Yaso sen varsan yarışta bende varım. Pilavdan dönenin kaçığı kırılsın leynnnn sempatiksalakcinni

hahay buyrun gelin varmi arttiraaannnnnnn kaydirigubbakcemile2

cın gıbı oldugum noktalarda var canım benım laelaelaelaelae ben kendımı kolay kolay yedırmem :kedi:

yok kız benim adım çağlayan ama siz bana çiçekim diyorsunuz diye bende birşey demiyorum :)))
soyadım çiçek benim aslında

Yaso gelene kadar beraber yarışalım kız olur mu :lepi:

cerenim sende katılsana çok eğlenceli olur :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…