Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

canim istersen gecmisime bi bak ve kimle yarisna girdigine ona göre karar ver :eek: haha ben burdayim anacim varim her türlü yarisa:roflol:

oooo tehdit edip benim gözümü'mü korkutuyorsun kızım sen lülülülülülülülülülülülü ben varım seninle her türlü yarışa ama adil bir şekilde yok 5günde 5 kilo diyetiymiş anlamam,ortak karar verir öyle bir diyete girer yarışırım seninle....:roflol::roflol:

oooo tehdit edip benim gözümü'mü korkutuyorsun kızım sen lülülülülülülülülülülülü ben varım seninle her türlü yarışa ama adil bir şekilde yok 5günde 5 kilo diyetiymiş anlamam,ortak karar verir öyle bir diyete girer yarışırım seninle....:roflol::roflol:

yok canim ben biraktim sok diyetleri zaten yapmamdaki amacimda belli e o amacda yok artik haha

ayni zamanda yapacagim diyette belli benim belki arada degisiklikler yaprim kahvaltida aksamada yogurt eklerim filan yani yazmistim hani sabah kelogs ögle et salata aksama sebze bilmem hatirliyomusun

ayni zamanda yapacagim diyette belli benim belki arada degisiklikler yaprim kahvaltida aksamada yogurt eklerim filan yani yazmistim hani sabah kelogs ögle et salata aksama sebze bilmem hatirliyomusun

haha güleyimde bosa gitmesin bari benmi korkacam sen daha tanimiyon beni bacim ama sorun degil tanisiriz :jeyyar:

ay ay ay havaları yesinler kız senin.... merak etme bende gözü karayımdır,sporla bu işi güzel götürürüm tatlım :roflol:

Şaka bi yana canım sen artık gerçekten şok diyetler yapmadan hayatına devam et,çok sık diyet değiştirdin çünkü metabolizman iyi dayandı çok tan iflas etmesi gerekirdi yoksa :roflol:

ay ay ay havaları yesinler kız senin.... merak etme bende gözü karayımdır,sporla bu işi güzel götürürüm tatlım :roflol:

Şaka bi yana canım sen artık gerçekten şok diyetler yapmadan hayatına devam et,çok sık diyet değiştirdin çünkü metabolizman iyi dayandı çok tan iflas etmesi gerekirdi yoksa :roflol:

yok canim ya zaten sok diyet yapacak bi durumum yok artik bu halimden memnunum cok sükür bir daha türkiyeye 9.ayda gitcez acelem yok 9.aya kadar 50 kilo bile olurum :)

Kızlar alemsiniz güldürdünüz sabah sabah :roflol:
Ben yarış yaparsanız eminim Çağlayan kazanır anam hırs yaptı hatun fena koşuyor hedefe.
Yaso sen daha ye anam çuklatları börekleri :mymeka:

Bu arada ne yaşlı benmiyim leynnnn 83 lüyüm de sengözlerimebaksanab

yok canim ya zaten sok diyet yapacak bi durumum yok artik bu halimden memnunum cok sükür bir daha türkiyeye 9.ayda gitcez acelem yok 9.aya kadar 50 kilo bile olurum :)

sositososito gidiş zamanın belli peki dönüşünüz ne zaman olacak tatlım,uzun mu kalacaksınız türkiyede turkbayragi

Ben yarış yaparsanız eminim Çağlayan kazanır anam hırs yaptı hatun fena koşuyor hedefe.

görelim bakalim kim kazaniyomus idddaya girmek isteyen varsa buyursun hahaha costum ben sempatiksalakcinni aman ne yaslisi canim genccecik hatunlariz surda :jeyyar:

anam şimdide sana mı abla diycek kızz yok sa :roflol::roflol:

ablaaaaaaaaa :roflol:

Yıllardır aradağımm kayıp kardeşimi buldum yaso canım benim :roflol::roflol:

kızlar karnım ağrıda yaaa gülmekten hiç bu kadar gülmemiştim ne zamandır :roflol:

ya ama ben cerenimi özledim o nerde kaldıki sabahtan hep gelirdi buraya :KK43:(

X