Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

kitabı okuyamadığım zaman geriliyorum resmen beni anladığını biliyorum zaten bu kitabın bi kaç serisi daha çıkarsa benim adama edward dicem artık sempatiksalakcinni

ben bu filmlere gidebilmek için eşimin başının etini yedim ama maalesef götürmedi bende çok küsmüşümdür götürmedi diye,
nasıl bir bağımlılık yapıyorsa kitap artık,insan bir sonraki kitabında nasıl olacağını merakla bekliyor hele o kitabın son serisi muhteşem,çocuklarının yarı insan yarı vampir olmasıda olayı dahada heyecanlı yapıyor,ama 4.seride muhteşem hikayenin gidişatı zaten süper ama seni daha heyecanlı serüvenler bekliyor şakkıdı

ben bu filmlere gidebilmek için eşimin başının etini yedim ama maalesef götürmedi bende çok küsmüşümdür götürmedi diye,
nasıl bir bağımlılık yapıyorsa kitap artık,insan bir sonraki kitabında nasıl olacağını merakla bekliyor hele o kitabın son serisi muhteşem,çocuklarının yarı insan yarı vampir olmasıda olayı dahada heyecanlı yapıyor,ama 4.seride muhteşem hikayenin gidişatı zaten süper ama seni daha heyecanlı serüvenler bekliyor şakkıdı

az kaldı bitiyo canım voltiriler renesmee için geliyolar ordayım bu hafta bitmiş olur

ay kitaptan bahsetmek iyi geldi kafam dağıldı işlerde yoğun

az kaldı bitiyo canım voltiriler renesmee için geliyolar ordayım bu hafta bitmiş olur

ay kitaptan bahsetmek iyi geldi kafam dağıldı işlerde yoğun

bayılıyorum ben o ufaklığa,bazen kendimi onlardan biriymişim gibi hissediyorum kitabı okurken ve etkisindende kolay kolay kurtalamıyorum.Helede edward ve jack'in yaptığı atışmalar çok hoşuma gidiyor,kurt adamlar üşümüyor aksine ateş gibiler,edward'ise buz gibi biri bir akşam çadırda kaldıklarında jack'e sarılıp yatmıştıya,edward nasılda bozulmuştu. :)))
kitabı yeni baştan okuyasım geldi vallahi bu seferde başlarsam 3.hatim etmiş olucam sanırım hayatım kitabı bir ipek ongun birde alacakaranlık serisi şu anda vazgeçilmezlerim oldular

Azıcık ara vermiş oldun işte fena mı :içelim:

dünkü menüm

sabah sirkeli su sandoloz
kahvaltı t.b. ekmeği 2 dilim diyet beyaz peynir söğüş

öğle bezelye yoğurt

ara kuru kayısı

akşam taze fasuyle peynirli spagetti(yarım pors)

yoğurt söğüş domates salatalık
ara meyve elma erik
gece tarçınlı süt

yasemin geçmiş olsun canım

şebom diyetisyenin hayırlı olsun canım
ben de merakla bekliyorum listeni

banuu ben daha hiç dondurma yemedim bu sezon nolur tut azıcık kendini canım

kitabı okuyamadığım zaman geriliyorum resmen beni anladığını biliyorum zaten bu kitabın bi kaç serisi daha çıkarsa benim adama edward dicem artık sempatiksalakcinni

bende 3.serisini okuyorum ama beni biraz sıktı...bıraktım bi kenara ama sonunu çok merak ediyorum hala

bayılıyorum ben o ufaklığa,bazen kendimi onlardan biriymişim gibi hissediyorum kitabı okurken ve etkisindende kolay kolay kurtalamıyorum.Helede edward ve jack'in yaptığı atışmalar çok hoşuma gidiyor,kurt adamlar üşümüyor aksine ateş gibiler,edward'ise buz gibi biri bir akşam çadırda kaldıklarında jack'e sarılıp yatmıştıya,edward nasılda bozulmuştu. :)))
kitabı yeni baştan okuyasım geldi vallahi bu seferde başlarsam 3.hatim etmiş olucam sanırım hayatım kitabı bir ipek ongun birde alacakaranlık serisi şu anda vazgeçilmezlerim oldular

Azıcık ara vermiş oldun işte fena mı :içelim:

çağlayan ipek ongun'un hangi kitaplarını okudun?ve şu anda okuduğun bi kitap varmı?bende size bi yazar tavsiye edim hangi kitabını okursanız okuyun kesinlikle elinizde bırakamıyosunuz.bi kitabı 1,5 günde bitirdiğimi bilirim :) v.c andrewsbelki duymuşsunuzdur en meşhur romanı çatı ve devamı kızlar okumadıysanız şiddetle tavsiye ediyorum

kızlar ben bu yarışmadan birsey anlayamadım birisi anlatabilir mi :kedi:

Haftalık olarak kilo bildirimde bulunuyoruz,ve yüzde olarak en çok kim kilo kaybettiyse takımdan o bireyselde 1.oluyor ve hangi takımın yüzdesi fazlaysa oda takımca 1.oluyor.
bizlerde takımlardaki üyeler olarak buraya gelerek hergün yediklerimizi ve yaptıklarımızı yazıp,motivasyonumuzu artırıyoruz beraberce,hemde sohbet etmiş oluyoruz arkadaşımkaydirigubbakcemile5

Çiğdemcim okumadığın bir kitabı varmı diye sorsana tatlım,hepsini okudum yaladım yuttum hatta,onun kitaplarıyla büyüdüm ve genç kızlığıma adım attım ben.
Biri daha var ama hakkını yemiycem ıclal Aydın onuda ipek ongundan sonra tek geçerim....

Elimde olan kitapsa şu anda montignac amcamın son kitabı canım

çağlayancım şimdi ne güzel bol bol okuyorsun
Allah göstersin çocuk olunca hiç zamanı olmuyor insanın
şahsen benim öyle olmuştu
çok uzun zamandır kitap okuyamıyorum
hatta çoğu zaman kendime vakit ayıramadığım da oldu

Fundacım arkadaşlarımda baştan okuyamıyorum falan diyorlardı ,ama şimdi kendileri diyorlar okuyorum artık,ben onlara dedimki yatmadan önce azda olsa oku 1-2 sayfa okusan bile yeter sana dedim şimdi konuşuyoruzda,başlamışlar okumaya iyide oldu diyorlar,istersen sende dene hayatım.bende öyle yaparım diye düşünüyorum çünkü kitaplarım benim vazgeçilmezlerim.

Haftalık olarak kilo bildirimde bulunuyoruz,ve yüzde olarak en çok kim kilo kaybettiyse takımdan o bireyselde 1.oluyor ve hangi takımın yüzdesi fazlaysa oda takımca 1.oluyor.
bizlerde takımlardaki üyeler olarak buraya gelerek hergün yediklerimizi ve yaptıklarımızı yazıp,motivasyonumuzu artırıyoruz beraberce,hemde sohbet etmiş oluyoruz arkadaşımkaydirigubbakcemile5

oyyy tesekkür ederim cevap için canım bende sizin takımda olabilir miyim opuyorumnanaktan

oyyy tesekkür ederim cevap için canım bende sizin takımda olabilir miyim opuyorumnanaktan

bizim takımda yer yok sanırım hayatım ama sana ben bir link veriyim oraya takımlara girmek için başvuruda bulunabilirsin.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...ayiflama-yarismasina-katilmak-isteyenler.html

istersen takımlar için bir başvur canım,istersen bizimle burdada konuşabilirsin,motivasyon olmuş olur senin içinde bizim içinde ama devamlı paylaşım şart güzelim bayanssulusmile

merhabaaaaaa canım arkadaslarım bugun gecıktım bılıyorum ama hemen menumu yazayım :

sabah : 1 dılım ekmek
1 adet haslanmıs patates
1 kucuk parca peynır
1 adet domates

ara :sekersız çay + beyaz leblebi

öğle : mantar sote + ızgara tavuk+salata+ayran

ara :yesılcay

akşam : bamya+cok az bulgur pilavı+yoğurt

yatmadan once çilek

bugun 3 lıtreyı geckın su ıctım bunuda belırteyım canlarımmmmm

ben geldım kımse kalmamamıssss pufff yaaaa amaannnnnnnnnnnnnnnn:umursamaz: ne yapayım bugun ıslerım cok yogundu arkadaslar hep aklımdaydınız vallahaaa ne yapıyolar acaba deyıp durdummm:hulya: neyse artık yarın gorusuruz ınsallahhhh:lepi:

iyi akşamlar
gündüzleri pek vaktim kalmıyor gelemiyorum.

şebnemcim diyetisyene gidiyormuşsun.hayırlı olsun...

bugünkü listem

kahvaltı 2 dilim k.ekmek 1 dilim kaşar peyniri,3 zeytin,yarım domates

ara yeşil çay

öğle bir kase dünden kalan domates çorbası bir salatalık

ara kayınvalideme gitmiştim.misafirleri varmış.dayanamadım bir poğaça yedim.

akşam bakla yemeği yoğurt

ara yeşil çay
2 lt su

merhabalar
ya arkadaşlar bu aralar nöbetlerim çok sık nete girme fırsatım hiç olmuyor , aslında bir süre ayrılıyım diyorum ama o zman bende ipler kopar biliyorum,
yaaa şebocum paylaşımda bulunamıyorum diye çıkarmazsın değil mi beni takımdan..
pazaretsi nöbetçiydim yarın da nöbetim var arad girip çıkyorum ama yiyip içtiklerimi hiç ayzmıyorum , zaten bu aralar deli gibi yiyorum ...
neyse iyi geceler çamaşır asıcam daha üfff saat kaç oldu hala oturmamadım popomun üstüne ......

merhabaaaaaa canım arkadaslarım bugun gecıktım bılıyorum ama hemen menumu yazayım :

sabah : 1 dılım ekmek
1 adet haslanmıs patates
1 kucuk parca peynır
1 adet domates

ara :sekersız çay + beyaz leblebi

öğle : mantar sote + ızgara tavuk+salata+ayran

ara :yesılcay

akşam : bamya+cok az bulgur pilavı+yoğurt

yatmadan once çilek

bugun 3 lıtreyı geckın su ıctım bunuda belırteyım canlarımmmmm

ben geldım kımse kalmamamıssss pufff yaaaa amaannnnnnnnnnnnnnnn:umursamaz: ne yapayım bugun ıslerım cok yogundu arkadaslar hep aklımdaydınız vallahaaa ne yapıyolar acaba deyıp durdummm:hulya: neyse artık yarın gorusuruz ınsallahhhh:lepi:

Cerenim menün güzel ama şu haşlanmış patates sabahları bozuyor sanki canım ya,önceden daha güzeldi sanki kahvaltıların daha doyurucuydu.sen bu şekilde nasıl başlıyorsun güne dinç oluyormusun söyle bakalım bilmiyorumkismile
Öğlen ve akşamın çok güzel olmuş ama tatlım alkisalkisalkis

iyi akşamlar
gündüzleri pek vaktim kalmıyor gelemiyorum.

şebnemcim diyetisyene gidiyormuşsun.hayırlı olsun...

bugünkü listem

kahvaltı 2 dilim k.ekmek 1 dilim kaşar peyniri,3 zeytin,yarım domates

ara yeşil çay

öğle bir kase dünden kalan domates çorbası bir salatalık

ara kayınvalideme gitmiştim.misafirleri varmış.dayanamadım bir poğaça yedim.

akşam bakla yemeği yoğurt

ara yeşil çay
2 lt su

:eek:klava::eek:klava: karşılıyorum seni semihacım gündüz güzel öğlende idare eder ama neden yedin poğaçıyı içinde ne kadar yağ var biliyormusun sen onun :umursamaz:
Öğlende canım öğün olarak geçmiyor yanında birde makarna yada yoğurt,salata olarak yapsaydın o poğaçayı yemezdin çünkü karnın tok olurdu.
Sakın sakın cızzzzzzzzzzzz

X