Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

tatlışım ye yaptın sen tam bir enerji yüklemesi yapmışsın kendine dün gece :eek:lmaz:sengözlerimebaksanab
Neyse hadi bugün için telafi edersin allahtan başka şeylerde yememişsin bu kadarıyla atlatmışsın artık yasakkelime

evet yaa öyle oldu ama kayınvalidemde yeseydim eminimki nefsime hakim olmazdım böyle ucuz atlattığımı düşünüyorum

evet ikna edemedim henüz yürüyüş bandı için,çalışmalarım son hızla sürüyor ama mayıs sonuna kadar 75 falan olsam sanırım inadını kıracak o zaman ama biraz daha çaba sarf etmem gerekiyor işte

cnm en iyisi zaten dışarda yürümek benm evimde yürüme bandı var ama ben dışarıda yürümeyi tercih ediyorum...sadece işte dışarıya çıkamama durumlarında kullanıyorum

evet yaa öyle oldu ama kayınvalidemde yeseydim eminimki nefsime hakim olmazdım böyle ucuz atlattığımı düşünüyorum

cnm en iyisi zaten dışarda yürümek benm evimde yürüme bandı var ama ben dışarıda yürümeyi tercih ediyorum...sadece işte dışarıya çıkamama durumlarında kullanıyorum

hepsinden az yemişsin canım zaten,kaçamak bile sayılmaz enerji yüklemesi olmuş azıcık.
dışarıdaki o temiz ve güneşin yerini hiç birşey tutmuyor dimi,bizim orası sahilede yakın bayılıyorum deniz kenarında yürümeye mutluluk ve huzur doluyorum sanki orada yürüyüşlerim boyunca

Kızlar aslına bakarsanız dr. bana az yağlı beyaz peynir verdi, 60 gr. fakat kardeşim ben kaşarı seviyorum deyince ona 60 gr vermiş. bende bugünlük yedim:=)

Banucum diyet listemi evde unutmuşum.
yarın detaylı yazarım .fakat söyler bişey var annem ben kardeşim gittik , kan değerlerimize göre hepimize ayrı liste verdi, temeli aynı olmakla birlikte.

Mesela kara lahana önermiyor, glisemik endeksi yüksek, muz, patates ve havucu hepimiz biliyoruz zaten.

Çağlayancım bu ilk gidişim. Yağ ölçümü kas ölçümleri yapıldı, değişimler için 20 gün beklemek lazım.
kontrolüm o zman.Şimdilik spor yok.

Kızlar aslına bakarsanız dr. bana az yağlı beyaz peynir verdi, 60 gr. fakat kardeşim ben kaşarı seviyorum deyince ona 60 gr vermiş. bende bugünlük yedim:=)

yarın detaylı yazarım .fakat söyler bişey var annem ben kardeşim gittik , kan değerlerimize göre hepimize ayrı liste verdi, temeli aynı olmakla birlikte.

Mesela kara lahana önermiyor, glisemik endeksi yüksek, muz, patates ve havucu hepimiz biliyoruz zaten.

Çağlayancım bu ilk gidişim. Yağ ölçümü kas ölçümleri yapıldı, değişimler için 20 gün beklemek lazım.

Hmmm,anladım hayatım ben seni başkasıyla karıştırdım o zaman sanki birimiz daha gidiyordu diyetisyene o kimdi banumuydu acep :kedi:
Gl endekse göre mi diyet listenizi oluşturdu canım,bir nevi monti oluyor o zaman,bizde gı endeksi düşük olanları yiyoruz.

hepsinden az yemişsin canım zaten,kaçamak bile sayılmaz enerji yüklemesi olmuş azıcık.
dışarıdaki o temiz ve güneşin yerini hiç birşey tutmuyor dimi,bizim orası sahilede yakın bayılıyorum deniz kenarında yürümeye mutluluk ve huzur doluyorum sanki orada yürüyüşlerim boyunca

of of offf çok şanslısın yaa deniz kenarı :KK43:
bende evlenmeden önce floryada oturuyodum deniz dibimdeydi orman köşemde :sinifsinif: şimdide başakşehirde oturuyorum burası da güzel ama floryamın yerini tutmuya aayy duygusallaştım şimdi ahh gençliğimm ahhhh :a015: :roflol:

of of offf çok şanslısın yaa deniz kenarı :KK43:
bende evlenmeden önce floryada oturuyodum deniz dibimdeydi orman köşemde :sinifsinif: şimdide başakşehirde oturuyorum burası da güzel ama floryamın yerini tutmuya aayy duygusallaştım şimdi ahh gençliğimm ahhhh senağlama :roflol:

ayy hiç söyleme canım benimde evim sahile 2km uzaklıktaydı akşam iç çıkışı bisikletimle gidip geziyordum oralarda şimdi eşim olmadan hayatta çıkamıyorum.Annemler hala yürüyor oraya ama ben sadece taşındığım ordaki deniz'e gidiyorum ama bekarkenki gibi olmuyor ama deniz'in olması bambaşka birşey

yok ben diyetisyene giden kişi değilim..:umursamaz: ama gidicem galiba bu gidişle

öğlen tavuk sote yanında az püre

buldum canım arzuydu o diyetisyene giden yeni gelen arkadaşımız,bu aralar biraz unutkanlık yaşıyorum ben kusura bakmayın kızlar

Bugün ceren ve yasemin hiç uğramadı,gören ve duyan varmı nerde olduklarını birde funda gelmedi o nerdeki

özgecim sende hoşgeldin tatlım

sende montiyle kilo verenlerdensin sanırım aklıma yatmaya başladı bende belki zamanım olursa bi uğrayacağım ..

şebocum limonlu çilekli 2 yuvarlak yedim .. :çok üzgünüm:

Saol cnm hoşbuldum. Evet bende monticiyim şekerim.
Daha önce de bu yöntemle 12 kilo verdim ama aldım sonradan.
Çok yedim dikkat etmedim çünkü.

Canım hayırlı olsun diyetisyen olayı. Umarım işe yarar. Bir nevi Monti vermiş sana aslında. Allah azmine azim katsın şekerim.

selam kizlar, bu sabah coculari doktora götürdüm büyük oglum bronsit olmus gene ama doktor cok önemli degil dedi ilaclari aldik geldik terim sogumadan callentisimi yaptim sonra arkadasim yasin daigtiyodu onlari okudum simdide dinleniyorum..

kızlar bir ara girdim ama okuyamadım
ancak okudum işim çok yorum yapamıycam ama menüler güzel
afiyet olsun
akşamüstü yazıcam dünkü menümü
öpüldünüz

Saolun desteklerinizi için, bugün liste evde kaldığı için aklımda kaldığı kadar yapıyorum, montiye benziyor sanki ara öğünlerini biri leblebi bende de..

Banu silkelen bakayım birr yaa, bugün dondorma yok gerekirse telf. ver sen iş çıkışı arayalım. Bende manyak severim ama bulaşmıyorum bari kendinie gün belirle de haftada 2 yada 3 kez ye bari vede sade bişeyler yee.

Bende çok severim dondurmayı kızlar. Hele ki magnum ve kornetse.
Ama yemiyorum yemeyeceğimde.
Ya yiyin şişko olun, ya yemeyin çıtır olma yolunda ilerleyin.

selam kizlar, bu sabah coculari doktora götürdüm büyük oglum bronsit olmus gene ama doktor cok önemli degil dedi ilaclari aldik geldik terim sogumadan callentisimi yaptim sonra arkadasim yasin daigtiyodu onlari okudum simdide dinleniyorum..

geçmiş olsun canım,callentisinide yaptığına göre dünkü ağrılar dinmiş heraldeopuyorumnanaktan

kızlar bir ara girdim ama okuyamadım
ancak okudum işim çok yorum yapamıycam ama menüler güzel
afiyet olsun
akşamüstü yazıcam dünkü menümü
öpüldünüz

kolay gelsin canım,menünü yazıcam dediğine göre kaçamak yok sanırım sevindim buna hadi bakalım bekliyoruz kaydirigubbakcemile5

Bende çok severim dondurmayı kızlar. Hele ki magnum ve kornetse.
Ama yemiyorum yemeyeceğimde.
Ya yiyin şişko olun, ya yemeyin çıtır olma yolunda ilerleyin.

bu sözüne katılıyorum canım,dolapta ,kornet var eşim almıştı yeriz diye,ben elimi bile sürmüyorum,yazın zaten yağlarım gidince bol bol yerim şimdi yemesemde birşey olmaz nasılsa kaydirigubbakcemile3

Saolun desteklerinizi için, bugün liste evde kaldığı için aklımda kaldığı kadar yapıyorum, montiye benziyor sanki ara öğünlerini biri leblebi bende de..

Banu silkelen bakayım birr yaa, bugün dondorma yok gerekirse telf. ver sen iş çıkışı arayalım. Bende manyak severim ama bulaşmıyorum bari kendinie gün belirle de haftada 2 yada 3 kez ye bari vede sade bişeyler yee.

canımsın
tamam bu akşam yemicem söz veriyorum hepinize gerekirse yatıp uyuyacağım .. bi kitap okuyorum Alacakaranlık serisinin 4. kitabını bitirmek üzereyim orda vampirler kana susuyorlar ve açlık çekiyorlar kokuyu km lerce öteden alıyolar dayanmaya çalışıyolar falan bende dondurma vampiri olmak üzereydim... neyse insanlık bende kalsın yemicemmm

banucum alacakaranlık serisiyle mis gibi bir nescafe gece çok iyi gider canım.
Eski bir tutkunları olarak söylüyürum,bir solukta okumuştum bütün kitaplarını
ama sen bu nescafe olayınıda görmezden gel yanına su al bol bol su iç canımkaydirigubbakcemile3

banucum alacakaranlık serisiyle mis gibi bir nescafe gece çok iyi gider canım.
Eski bir tutkunları olarak söylüyürum,bir solukta okumuştum bütün kitaplarını
ama sen bu nescafe olayınıda görmezden gel yanına su al bol bol su iç canımkaydirigubbakcemile3

kitabı okuyamadığım zaman geriliyorum resmen beni anladığını biliyorum zaten bu kitabın bi kaç serisi daha çıkarsa benim adama edward dicem artık sempatiksalakcinni

X