Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

sen beni yalnış anladın kız yazdım ya yukarıda'da ben onu muz yedin diye yapmadım,bir daha kaçamak yapma yoksa klava: bu sefer gelir diye yazdım canım kaydirigubbakcemile3

selam bayanlar dun ben de muz kaçamağı yaptım
once dunku menumu yazayım

sabah peynir zeytin dom sal 2 dilim tam bugday ekmeği

ara 1 ayva

öğlen semizotu yoğurt salatalık

ara 1 elma

ara 1 enginar 1 dilim ekmek

aksam 4 köfte 4 kaşık makarna yoğurt salata 1 tatlı kasığı yağ

makarnayı öglen ve aradaki akşamki toplam 3 dilim ekmeğimi yemediğim için yedim

akşam 2 meyvem bir sutum vardı 2 meyve yerine 1 muz yedim yatmadan da sut içtim

2,5 lt su içtim ama spor yapmadım ev işleri berkin mamaları 2 saat utu zaman gecti

bu sabah tartıldım dune gore 200 gr eksikti:)
bugunku menum aslında bir arkadasım cağırdı ama gidemeyeceğim herhalde lise arkadasları toplanıyoruz berkle gitmem cok zor ben kozyatagındayım o taksimde

bugunku menum

sabah peynir zeytin sal dom 2 dilim tb ekmeği

ara 1 elma

öğlen semizotu salata yoğurt 1 dilim ekmek

ara 1 meyve 1 tost

aksam 4 köfte salata yoğurt 1 dilim ekmek

gece 2 meyve bir sut

bu arada dun tv de izledim maydanoz limon kuru yag yakıyormus aslında ozellikle karaciğer yaglanması içinmiş onu yaptım bu sabah

kahvaltıdan once 15 dal maydanoz yarım limon yarım bardak su belndedan gecirilip ac karnına kahvaltıdan yarın saat once içiliyor

15 gun yapılacakmış bakalım faydasını görecek miyim?

bu kuru yapan ya da fikri olan var mı?

ılk 3 e giren takımlar

1. 6. Takım (1.31)

2. 5. Takım (1.02)

3. 4. Takım (0.81)

Bireyselde ilk 3

1. mmf27 (7.64) - 6. Takım

2. ceren06_35 (5.27) - 4. Takım

3. aynalar (3.50) - 14. Takım

Günaydın herkese
cumartesi gecesini çok güzel atlattım,ufak bir çatal kek'le geceyi kapattım ama pazar günü için pekde güzel olmadı anneler günü dolayısıyla

Pazar günü
Kahvaltı
2 dl kızarmış çavdar ekmeği (yasak ama bana uyan tek buydu sofrada patates kızartmalar,sucuk,sosis,bir sürü daha şey vardı ama yemedim,)
5 zeytin,küçük bir parça normal peynir ,ve domates,salatalık

Öğle
1 dl börek,küçük bir parça parfe,3 tane sarma
(misafirlikteydik,zorla yedirdirdiler,eşimde kızınca mecbur yedim,monti amcana söylemiycem söz dedi birde :sinifsinif:

Akşam
tavuk sote,yoğurt,domates

Su:1lt
Spor :2 saat yürüyüş,15 dk koşu yaptım
yediklerim inş.erimiştir :sinifsinif:eyvahedigeldismile

günaydın canım bugun nasılsın? bence oyle cok abartıya kacmamıssın bu sefer bu kacamakları odul olarak gor.ınan yedıklerın erımıstır.opuyorumnanaktan

menumu yazıyorum :

sandoloz+sirkeli su+1 çorba kaşığı keten tohumu

sabah :
-2 dılım ekmek
-1 adet domates
-1 adet salatalık
-peynir
-maydonoz

ara :yeşilçay + kuru üzüm

öğle :
-ton balıklı salata
-1 adet peksımet
-maden suyu

ara : yeşilçay

akşam :
-2 adet haslanmıs patates
-1 kase yoğurt
-haşlanmış sebzeler (brokoli,havuç)

yatmadan önce : 5 - 6 adet erik
gün içinde 2,5 litre su

1 saat yuruyus ,40 dakıka aerobikkaydirigubbakcemile2

günaydın canım bugun nasılsın? bence oyle cok abartıya kacmamıssın bu sefer bu kacamakları odul olarak gor.ınan yedıklerın erımıstır.opuyorumnanaktan

iyiyim canım sen nasılsın.dün anneler günüydü diye kaçtı işte inş.telefi edibilmişimdir.

yalnız menülerin artık beni solllar oldu tatlım süper bir liste olmuş bugünde afiyet olsun canım Şeniz

canım bence kendıne dert etme kacamak sayılmaz o.kaydirigubbakcemile2 bu arada butun annelerın anneler gunu kutlu olsun.allah bızede o gunlerı gostersınopuyorumnanaktan

eee canım naptın bakalım ıs yerınde herhangı bı sorun yok degılmı . bu arada bu sabah ıs yerıme geldıgımde ot yıyen arkadasımın cok zayıfladıgını gordum ama kız hıc bırsey yıyemıyor herseyden mıdesı bulanıyooo.tamam kılo vermıs ama cok saglıklı gelmedı banakaydirigubbakcemile

inş. canım görürüz bizde o günleri.
iş yerinde ki sorunu birşey yapmadım sadece fazla muhatap olmamaya çalışıyorum artık.
neden kendini bu kadar zorluyorki ara versin biraz hasta olup vucudunu dahada hırpalamaktansa ara verip dinlenmesi daha mantıklı.

Sen nasıl oldun,iyileşebildin mi canım
birde keten tohumu eklemişsin listeye onun ne etkisi varmış :kedi:

iyiyim canım artık bırseyım yok.keten tohumunuda ekledım.çünkü metabolızmayı daha ıyı calıstırıyor.onunlada desteklemek istedım canım.kaydirigubbakcemileolumunekankayizsmile

iyiyim canım artık bırseyım yok.keten tohumunuda ekledım.çünkü metabolızmayı daha ıyı calıstırıyor.onunlada desteklemek istedım canım.kaydirigubbakcemileolumunekankayizsmile

Onu bilmiyordum bak canım,ne zamandır beri deniyorsun peki bunu.Ben artık yoruldum birşeyler yapa yapa artık bir anca zayıflamak istiyorum.:kedi:

Onu bilmiyordum bak canım,ne zamandır beri deniyorsun peki bunu.Ben artık yoruldum birşeyler yapa yapa artık bir anca zayıflamak istiyorum.:kedi:

canım ben bunu bellı aralıklarla hep tuketıyordum.cunku cok seye yararı var.babam cok sık alırdı.annem keten tohumunun destegıyle verdı kılo.benımde cumartesı gunu aklıma geldı gıttım aldım.faydalarını ınternetten arastırabılırsın tatlım.yanı hıcbır yan etkısıı yok.cok kullandım bu zamana kadar ama sıstemlı kullanmadıgım ıcın kılo verememıstım.20 gunde 1 15 gunde 1 yerdım.sımdı her sabah yemegı dusunuyorum.

Sandoloz'a başlamıştım canım,birde bunu deniyim o zaman,bu hafta zaten spor olayını arttırmaya karar verdim artık eve gider gitmez hemen sahile inip yürüyeceğim.Cumartesi günü arkadaşlar geldi,tatile falan gidelim dediler yazın için ama 1 arkadaşımız fit fitte yanında halt ederya o kadar zayıfki,diğeri yeni doğum yaptı çabuk veririm diyor,ben birşey diyemedim ama bakalım haziran sonu temmuz başı gibi dediler ama bilmiyorum eğer gidersek beraber çok zayıf olmam gerekiyor alsanaalsanasmile

ohhh ne guzelll sahılde yuruyosun.mis gibi deniz kokusuyla beraber.izmirimi çok özledim burnumda tütüyor zaten:a015: hayatım zaten guzel kılo verıyosun vucudun sekle gırmıstır.ama ınsallah ıstedıgın olur hayatım.

evet canım deniz'e yakınım bu sefer kararlıyım ama inş.verebilirim daha fazla
bu resimdeki profil sanamı ait eğer sensen zayıflamaya ihtiyacın yok canım çok fitsin sen guclubacismile

evet canım deniz'e yakınım bu sefer kararlıyım ama inş.verebilirim daha fazla
bu resimdeki profil sanamı ait eğer sensen zayıflamaya ihtiyacın yok canım çok fitsin sen guclubacismile

benım hayatım bu sabah cekındım hemen koyayım dedım nerdeyse 8 kılo gıttı hayatım ama benım kalcalarım cok genıs yanı arka tarafımdan popodan sırtımdan vermem gerekıyo tatlım zaten hedefım 60 la 65 arası oldugu ıcın pek bısey kalmadı tatlım.ama korkuyorum hastalık zamanımda bırden verdıgım 4 kıloyu alırım dıye ama cok dıkkat edıyorum.kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile

Zaten canım 70 olmuştun şimdi arada kaldı 5kg onuda verirsin zaten,sadece hastayken verdiklerini almamaya çalış yeter,ilk bizim gruptan mezun olacak sensin sanırım bu yaz hadi bakalım kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…