Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

]4.TAKIM
sebnemselayfurkan ( 68,6 /
fguler ( 92,8 /92,1 /0,7 / %0,75 )
hasretim34 ( 63.8 /62.4 /1.4/ % 2.19 )
dilekruzgar ( 61.5 /
semiha( 60,2 / 61.9 / -1.7 / -% 2.82 )
CaglayanCicek( /80/
uaydın(74,7/
pembepanter1 ( 61.3/
CGDM85 72/
ceren06_35 ( 74 /70.1 / 3.9 / % 5,27)

4.TAKIM
sebnemselayfurkan ( 68,6 / 69,7 / 1,1 / % 1,60)
fguler ( 92,8 / 92,1 / 0,7 / %0,75)
dilekruzgar ( 61.5 /
CaglayanCicek( /80/
uaydın(74,7/
pembepanter1 ( 61.3/
CGDM85 72/
ceren06_35 ( 74 / 70,1 / 3,9 / %5,27)
Applearzu (104 / 103 / 1 /% 0.96 ) ( yeni üye)

Son düzenleme:
Günaydın kızlar.

ışlerim feci yoğundu dün öğle tatiline bile çıkmadım, birara girdim ama yazamadım bile.

Kilo artışımın sebebini biliyorsunuz zaten. Bu Salı diyetisyene başlıyorum. 2. antibiyotiğimde Pazartesi bitiyor. haftaya iyi olur inş. herşey.

Pembepanter 2 gün yazılmadı diye gruptan atılınır mı hiç? 3 hafta 4 hafta yazmayanları atıyoruz .Onuda o kadar bekliyoruz ki, başına kötü bişi gelmiş olabilir bir sıkıntısı olabilir diye. (Allah korusun )

kızlar gunaydın artık soylemeye utanıyorum ama ben yıne fenayım.doktora gıdıcem sımdı yıne bıktınız bu laflarımdan bılıyorum ama haberınız olsun dıye yazıyorum bu arada bu hastalık benı erıttı 70,100 gr olmuşum hıc hesaplıyacak halım yok ne olur caglayanım sen hesaplarmısın

Cerencim bıkarmıyız hiç aşkolsun yaa, sadece üzülürüz, çok geçmiş olsun canım benim. Bence başka bir dr. a git. Haberlerini bekliyoruz.

merhabalar kızlar

özel durumum dolayısıyla devamsızlık yaptığım için herkesten özür diliyorum. geçmişi okuyamadığım için durumumla ilgili bilgi rica edeceğim. katılımda bulunamadığım için artık grupta değilmiyim. kilo bildirimi yapıp yapamayacağım konusunda beni bilgilendirirmisiniz.***

kiz ne oldu ne özel durumu merak ettim simdi cabuk msj at bana

kızlar gunaydın artık soylemeye utanıyorum ama ben yıne fenayım.doktora gıdıcem sımdı yıne bıktınız bu laflarımdan bılıyorum ama haberınız olsun dıye yazıyorum bu arada bu hastalık benı erıttı 70,100 gr olmuşum hıc hesaplıyacak halım yok ne olur caglayanım sen hesaplarmısın

canim cok gecmis olsun,sacmalama niye utanacakmissin hastalik bu Allah beterinden korusun git tedavini ol tabi

Günaydın kızlar.

İşlerim feci yoğundu dün öğle tatiline bile çıkmadım, birara girdim ama yazamadım bile.

Kilo artışımın sebebini biliyorsunuz zaten. Bu Salı diyetisyene başlıyorum. 2. antibiyotiğimde Pazartesi bitiyor. haftaya iyi olur inş. herşey.

Pembepanter 2 gün yazılmadı diye gruptan atılınır mı hiç? 3 hafta 4 hafta yazmayanları atıyoruz .Onuda o kadar bekliyoruz ki, başına kötü bişi gelmiş olabilir bir sıkıntısı olabilir diye. (Allah korusun )

hakknda hayirlisi canim bu sefer olacak ins

Günaydın kızçeler gene kimse yok bugün listede yok galiba bende kilo bildirmiyim o zaman kaydirigubbakcemile3

Kahvaltı Öncesi
5 adet erik

Kahvaltı
1.5 dl tam buğday ekmeğ,domates,salatalık,kk peynir,zeytin

Ara
1 bardak yeşil çay , yarım avuç beyaz leblebi

Öğle
Pidesiz adana , salata ve ayran

Ara
1 bardak tarçınlı süt

Akşam
1 tabak kıymalı bezelye,salata,yoğurt

Su:3.5-4lt
Spor : 65 dk bisiklet
20 dakika bacak hareketleri
50 mekik

hadi bakalim bugün bisey demiycem,eferim :roflol:

bugunku menum
kahvaltı öncesi elma

sabah peynir zeytin 2 dilim ekmek salatalık domates

ara meyve

öğlen semizotu yoğurt 1 dilim ekmek salata birtatlı kasığı zeytinyag ile

ara meyve

ara tost beyaz peynirli

aksam 4 köfte yoğurt söğüş salata 1 dilim ekmek

gece 2 meyve ve sut

3 lt su

dun bir saat yurudum her yerim agrıyor bugun spor yapamayabilirim yururum belki

menün gayet basarili canim verdigin yaglar icinde tebrik ederim ne kadar sürede vermis oldun 1.600 gr yagi simdi

liste konmamış sayfalara.bende bilmediğim için sadece kilomu yazıyorum.sabahtan giremem.

neden böyle oldum anayamıyorum.tam kendi öğünlerimi zorda olsa düzene koymuşken ve kendimden bu hafta çok umutluyken geri saymak bende hayal kırıklığı yaşattı.içimde neler oluyor bilmiyorum ama karnım çok şiş.aç olduğum halde inmek bilmiyor.hatta eşim bile iyice genişledin dedi bana.daha çok dikkat etmem gerekiyor sanırım.üzgünüm kızlar bu hafta için
kilom :61,9

üzülme canim sen düzenini devam ettir sonucunu alicaksin eminim

yaa kılzar bişey içimde kaldı bari size yazayım.

Gecen hafta 13. takım .1 olmuş. Bir kızda % 5 küsür kg. vermiş bende girdim topiklerine bu kız ne yapmış diye. Kızın deneme süresini 3 hafta tutumuşlar. Bizde çağlayanı cereni 3 hafta tutsak % 20 olurdu .Sonra bir başka üyede saat 10,30 civarı yazmış aaa bugün cumamı benim durum çok feci bugünde tartılmadım vee takım kaptanı seni aynı geçeriz dedi onada. Ben olsam en son kaçtıysan onu yaz derim. Bilmiyorum bana ters geldi bunlar.

Bu davranışlar sizce etik mi?

Gecen hafta 13. takım .1 olmuş. Bir kızda % 5 küsür kg. vermiş bende girdim topiklerine bu kız ne yapmış diye. Kızın deneme süresini 3 hafta tutumuşlar. Bizde çağlayanı cereni 3 hafta tutsak % 20 olurdu .Sonra bir başka üyede saat 10,30 civarı yazmış aaa bugün cumamı benim durum çok feci bugünde tartılmadım vee takım kaptanı seni aynı geçeriz dedi onada. Ben olsam en son kaçtıysan onu yaz derim. Bilmiyorum bana ters geldi bunlar.

evet bende bi kere bende rastlamistim,birisi ben bu hafta almisim beni ayni gecin listeyi etkilemiyim diye yazmisti banada tuhaf geldi ama bisey demedim simdi sen yazinca aklima geldi.

bide bisey sorcam su üye sayisi az olan takimlar varya mesela biz fazlayiz yüzde hesaplanirken haksizlik olmuyormu öyle yoksa az veya cok farketmiyormu yüzdeyi etkileme acisindan buda garibime gidiyo benim

4.TAKIM
dilekruzgar ( 61.5 /
CaglayanCicek( /80/79/1/%1.25)
uaydın(74,7/
pembepanter1 ( 61.3/
CGDM85 72/

üzgünüm bu hafta sadece 1 kg verebilmişim sanırım malum dönemden kaynaklanıyor. :KK43:

geçmiş olsun canım,utanmakta ne kelime hastalık bu sen iyileş gel yanımıza bizim.
Ben hesaplayana kadar yasemin hesaplamış tatlım yüzdeni :))

günaydin kizlar

bu sabah spor yapamadim

menüm
yesil elma,ananas,cilek,armut,mango ve adini bilmedigim bir meyve

hmmm bugünde meyve günü anlaşıldı :)

GÜnaydınlar

bu haftalık ancak bu kadar olabİldİ reglİn etkİsİyle haftaya daha İyİ olacak İnŞallah
dÜn montİ falan kalmadı bozuldu ama bugÜnden yİne devam yılmak yok:)))
gece de çok güzel spor yaptım
ÖpÜldÜnÜz

sen montiyi bozdun mu hiç demedin kız bozdum diye seni gidi seni..ama olsun genede 700 gr az değil canım

o takımı bende okudum bizim yasemin kızçe gibi 5günde 5 kilo diyeti yapmışlar onlarda ama,tutumları ve yaptıkları davranışlar banada yalnış geldi,aslında böyle bir durumu cuma yarışma kaptanına msj atıp söylemek lazım.Böyle bir sıkıntı ve düşüncemiz var diye yalnış anlaşılacağımızı düşünmüyorum ben.

kızlar herkese merhaba
2 gündür giremiyorum şimdi 2 dk fırsat buldum öğleden sonra işlerm hafiflicek geçmişi okuyamadım sonra okurum...kilomu bildrim 70.9 geçen hafta 72 biriniz hesaplarsanız çok sevinirim...görüşürüz kızlar...gelcem

4.TAKIM
dilekruzgar ( 61.5 / 61.5 / 0 /% 0 )
CaglayanCicek( /80/79/1/%1.25)
uaydın(74,7/
pembepanter1 ( 61.3/61/ 0,30 / %0.49)
CGDM85 72/70.9 /1.1/% 1.53)

Son düzenleme:
şebnemin yorumunu gördüm sizinle olduğuma çok sevndim. teşekkürler. kilo bildirimimi yapıyım. 61.0 sadece 300 grakannehir

Canım ya gelmedin diye hiç çıkarılırmı gruptan bak işte özel durumun varmış bu hafta grup zaten saldı kendini senide elemesine izin vermemiyiz yapmazda zaten canım benim.Aramıza katılmanı sabırsızla bekliyoruz.

Güzel paylaşımlarda bulunduğum arkadaşımı özledim,aranıyorsunda grupta benim tarafımdan haberin olsun,tatlım bir anca gelmen dileğiyleopuyorumnanaktan[/QUOTE
]

güzel yorumların için çok teşekkür ederim. ben de sabırsızlıkla bekliyodum sizlerle buluşmayı. beni peşinden buralara sürükleyen canım arkadaşım yaseminime çooook teşekkür ederim. çağlayan zaten sizden ayrı kalmaka bana pahalıya mal oldu her hafta 1kg gidiyodu bu hafta böle oldusenağlama

Canım ya gelmedin diye hiç çıkarılırmı gruptan bak işte özel durumun varmış bu hafta grup zaten saldı kendini senide elemesine izin vermemiyiz yapmazda zaten canım benim.Aramıza katılmanı sabırsızla bekliyoruz.

Güzel paylaşımlarda bulunduğum arkadaşımı özledim,aranıyorsunda grupta benim tarafımdan haberin olsun,tatlım bir anca gelmen dileğiyleopuyorumnanaktan[/QUOTE
]

güzel yorumların için çok teşekkür ederim. ben de sabırsızlıkla bekliyodum sizlerle buluşmayı. beni peşinden buralara sürükleyen canım arkadaşım yaseminime çooook teşekkür ederim. çağlayan zaten sizden ayrı kalmaka bana pahalıya mal oldu her hafta 1kg gidiyodu bu hafta böle oldusenağlama

rica ederim canim,mesajimi görmedinmi cevap yaz bekliyoum

X