Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

bende öyleyim bu hafta noldu anlamadım yaa nerdeyse herkeste bi fazlalık var hadi ben börek yedimm sizlerr naptınız kii ..
nys 10 gün kaldı 10 gün sonra cok sıkı diyete baslıozz kaydirigubbakcemile2

Bende tatlı yedim ama öle abartıp yememiştim
Normal ölçülerde yedim. ama bütün şevkim kırıldı.
Kola da içtim ondan mı oldu acaba?

bu arada biz de barıştık kızlar.
çok heyecanla haber vericektim size ama bu kadar kilodan sonra moral falan kalmadı.

YASEMIN cocugunla ılgılı endıselenmekte haklısın ortam pek saglıklı degıl.umarım krese ıkna edersın.ama bence ısten ayrılma o zaman hersey senın ıcın daha zor olur.kızlar esıme her ramazan ramazan paketı gelır.ben hersene 4 gozle onu beklerdım bu sene gelmesın dıyordum geldı.esım ulkere baglı olunca ıcındekı sız dusunun.her cesıdınden cıkolata,sekerleme,jelıbon hatta ve hatta topıtop bıle var.actım baktım toplayıp yıyınlerıme goturmeye karar verdım.

Bende tatlı yedim ama öle abartıp yememiştim
Normal ölçülerde yedim. ama bütün şevkim kırıldı.
Kola da içtim ondan mı oldu acaba?

çok heyecanla haber vericektim size ama bu kadar kilodan sonra moral falan kalmadı.

neyse tatlım bu hafta hiç ümit verici gecmedi zaten ramazan diye göz yumuyoruz herseye ramazandan sonra hiç bir sekilde kacamak yapmak yok..
barıştığınıza çok sevindim umarım bir daha yasamazsınız aynı seylerii

Ben arada yarım elma yedim kırmızı :)
1 bardak yeşil çay

Öğlenede yeşil fasulye var mutfaktan koku geliyor birde salata ve pilav sanırım :) Bu üç gün kasarsam kendimi pazartesiye 63 ü görürüm inşallah ...

bencede en mantıklısı cocuklara dağırmak onları hem mutlu olurlar hem sen kendinle savasmaktan kurtulursun.. kaydirigubbakcemile2

Prenses biliyorum anlatınca kulağa korkunç geliyor ama bunun dışında Efeye karşı çok ilgililer , çok şey öğretiyorlar gelişimi 11 aylık bebekten daha ileri sevide bakıcı olsa bu kadar olmayacaktı bunu biliyorum , işte eksiler artılar hesabı yapınca bu sonuç çıkıyor birde efe çok hareketli 5 saniye durmuyor bakıcı olsa döver diye düşünüyorum ...

Bu arada o koliyi bence de çocuklara götür canım , hiç değilse onlar mutlu olsun sen yersen mutlu olmazsın :))

İnanma sevindim senin adına boşver kilolar gider :) Önemli olan ruh sağlığı :) Daha bir sıkı asılırsın sende artık değil mi?

sağolun kızlar, ramazandan sonra ya leslie ye çok asılıcam ya da spor
salonuna yazılıcam. ilk başta yürüodum sürekli hareket halindeydim
sanırım ondan çabuk verdim.
şimdi yaya yaya yatıyorum sürekli, iş yerinde de sürekli oturuyorum.
ama yine de bu kadar beklemiyordum

Boğazıma hakim olup hafta sonu cipsleri fast foodları götürmeseydim şimdi 63,300 olcaktım , neyse yarın oğlanın aşısı olcak büyük ihtimalle canı çok yanacak bir kaç gün biz gezeriz ben de bu bahaneyle yemem diye düşünüyorum .

yasemın ıcınde o kadar cok varkı 6 ay eve abur cubur almasan rahat yeter.oncekı senelerde yedım yedım bole oldum zatensempatiksalakcinni canım ısın dıger boyutu efe ıcın ıyı olanı.Allah razı olsun o zaman kadından hareketlı cocuga bakmak zor. bende sımdı kahvaltı yaptım dom sal maydonoz peynırle.

Kışın köyde kalamaz ki elbet gelmek ister diye düşünüyorum.
Gelicem dediğindede annesi nasıl gelmesin dersin ki.
Bakalım hayat ne göstericek ablacım herşeyin hayırlısı...

Öyle cnm herşeyin hayırlısı işallah.

Özge bakıcı tutmak demek - ölene kadar küsmeleri demek ( kindarlar ) ben şu an bunu istemiyorum 2 yaşına kadar sabredicem sonra kreş yok daha derse eşim işten ayrılıcam ...

Canikom bebeğimin yanında sigara içen insanlar bana küserse küssün. Ama tabi bu benim düşüncem. Hadi tv yi falan geçtim de bu büyük bir yanlış.
Bebeğin için en iyi olanı sen bilirsin şekerim umarım herşey yoluna girer.

Günaydınlarrr...

Geçmişe bi göz attımda Nişanlı biri olarak zaten kaygılarım korkularım var.
Kaygılarım dahada artıyor =(( eyvahedigeldismile

Artmasın artmasın şekercim ama dediğim gibi ödün vermeyin kendinizden. Sizler anne olacaksınız güçlü durun herşeye karşı şimdiden.

Kesinlikle kabul edildi. kaydirigubbakcemile5
13 Eylül'de herkes resimlerini eklemiş olsun bebekler.

Şişkinlik vardır ve ayrıca kola mahfediyor insanı. Kola içince 5 kilo fazla çıkmanız olası. Yani hiç üzülme kaçamak yaptın ve kilo aldın. Diyetteyiz biz kızlar kola yok. Ko La YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK lmaz:

Canikom o zaman yaptırım gücü kuvvetli cezalar uygulayacaksın. Hemen affeder yelkeleri suya indirirsen aynı hataları yapması kaçınılmaz.
Elbette gelsinler ama öyle cat kapı, yerli yersiz, zamanlı zamansız gelmesin kimse benim evime. Ev hali ve çalışan insanlarız.

:teytey::teytey::sm_cool: Çok sevindim canikom biliyordum zaten. Rabbim yaşatmasın tekrar. :1hug:

alsanaalsanasmile :mymeka:

merhabalar kızlarr:)
bugün tartı bulmuşken tartıldım hemen 200 gr vermişim, yani 51.800.
ÖZGEcim, ben yarın saat 2 ye kadar okulda olcam, o yüzden bugünden yazıyorum, unutmassın beni:)
geçmişi okuyup geliorum kızlarr

bize de babamın öyle uzaktan hiç tanımadığımız akrabaları gelir, yazlık yerde oturuoruz bi de yazın gelir tatil yapar giderler sora bi kere bile aramazlar, ben sinir olurum hep ama annem napsın, ağırlıyo herkesi bi güzel...

çok sevindim canım

herkesin derdi var gördüğüm kadarıyla, inş gidecek kilolar gibi dertler de azalır kızlar, gerçi biri bitse biri başlar hayat hep böle.. ÖZGEnin dediği gibi en dorusu baştan konuşmak bence de, ama işte soradan deişirlerse, özellikle çocuk olduktan sora erkeklerin değiştiğini duyuyorum hep.
resim olayı iimiş, 13 ünde akşam evde olcam ben eklerim o zaman:)
haftaya kilo bildirimi nasıl olcak ÖZGE, ben de şehir dışında olcam ve büyük ihtimal giremicem nete..

hosgeldın lethemcigım.gecmıs pek karamsar bugun:sinifsinif: sen naptın salataya devam mı?

hoşbulduk perim:) evet biraz öyle ama hayat dertsiz geçmiyo. ben bekar halimde bi sürü şeyle uğraşıom bazen, sizin bi de eş, çocuk, nişanlı, Allah kolaylık versin..
ocağımız geldi bugün, sabah bi parça pideyle peynir zeytin yemiştim. okulda arkadaşlar oruçlu diye bişi yemedim. saat 3 gibi geldik, çok açtım 1 yumurtayla bi kaç dilim sucuk :kedi: yapıp yedim. sucuk bozuyo biliorum ama kaç gündür salatadan bıktım başka da bişi yoktu dolapta. akşama yine çorba falan içerim. bu arada sevmiyodum ama yeşil çaya da başladım, şimdilik günde 1 fincan içiyorum. bide suyu da artırdım, inş gidecek bu kilocuklar zemuszemus

çok sevindim canım

..

Sağolun kızlar,

valla özge ne dersen de cezama razıyım ama şevkim kırıldı

Kızlar bende çıkıyorum artık.
Kim var kim yok görünmüyor aşağıda nedense..
Hepinizi öptümm.. Kaçamaksız akşamlaaarr..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…