Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Ramazanda böyle oldu canım.Hem kilo veriyor hemde dertlerimizi paylaşıyoruz ne güzel.
Her zaman anlat içini dök dinleriz hem bak seninle birlikte bizde döküldük:)
Ve şu var inanın yazdıklarınız bizim için bir örnek.Annesi konusunda elim kolum bağlı gelirse git denmez elbet kalıcak.Ama diğer konularda kesinlikle ödün vermiyorum.

Geçmişe bi göz attımda Nişanlı biri olarak zaten kaygılarım korkularım var.
Kaygılarım dahada artıyor =(( eyvahedigeldismile

bunlar bizden daha meraklı canım yaa benimkide hazırlık yapıp duruyo yorgan diktiriyormus sırnaşık şey
valla ben cok tedirginim sinir olurum sürekli gelmelerine bişide diyemem kimseye kandi kendime ederim..
sende sorun cıkacağını düşünmüyorum ben senin ki annesinin tarafını tutmaz bi orta yol bulur ama bizde kesin annesini tutar getiri onları bide geldilermi 4 gün kalmak zorundalar düşünüyorumda bi nöbette getirip bi göbette götürme şeklinde olursa durum vay benim halime ayın yarısı bizdeler kabus gibi benim annem babam gelmicek onun sülalesi evime dolucak yaa düşünmesi bile kötü ben kaldıramam acıkcası bu durumu..hayırlısı olsun hakkımızda..

Günaydın canım hoşgeldin...

Hoşbulduk Nilay.
Canım ya daha evlenmeden bukadar düşünme kaygılanma.
sAna diyorum ama bende takıyorum kafama bişileri ister istemez ama
takmakla olmuyo. en iyisi zamana bırakmak. Ve özgeyle kilovermekistiyorumun tavsiyelerini kulağımızda bulundurmak.

Yok benimki annesini ön planda tutmuyor.Daha doğrusu huy olrak benziyoruz tutmak istiyor ama tuttamıyor kırılmış zamanında.Şimdi annesinin tamir etmesi çok zor.İkimiz ortak konuşu karar aldık hani istanbula gelirse annesi elbette bizde kalıcak.Hatta beni teselli etmeye çalışıyor canımıniçi.Biraz diretsem söylediğim olur biliyorum ama.Gözleri hüzünlendi şaka diyincede nasıl sevindi.Seninkide zor valla canım.Kalması etmesi sorun değilde inşallah ön planda tutup senin isteklerini önemsemezlik etmez.Sanırım kaldıramıyacağımız şey bu olur.Ve şunu düşünüyorum nelere katlanan bayanlar var.aldatılan,dayak yiyen.Allah korusun sevdiğim bana hep o gözleriyle şimdiki gibi baksın gerisi önemini yitirir.Beni sevmeyen bir eşle ömür geçiremem ki ben huyumu biliyorum.Dün işde ayrıldık mesajlaşıyoruz kahveye giderim ilerde gibi bir cümle kurdu.Dedim şimdi gidiyor musun yok dedi.Ama ilerde gidebilirim hep evde kalmam ki dedi.Tabi hayatım sende haklısın sen kahveye ben dışarı dedim.Sonra fıstığım bana kırılmış mı hayatım senle evde tavla oynamak varken kahvede ne işim var gelişigüzel söyledim dedi.Bende yok hayatım sen haklısın en doğrusu bu benimde arkadaş ortamın var sonuçta hep dip dibe olcak değiliz dedim.Yorum yapmadı konu değişti:lepi:

Canım şimdi iki aileden de uzağız.
Sen yaşadın biliyorsun iki aile işin içine girdimi daha neler çıkıcak kim bilir.
İşde o yüzden kaygılanıyorum.kaydirigubbakcemile

bizde konusyorz bu konuyu hep o yanlız suraya buraya giderim dediğinde bende baska yerlere giderim diyorum sesini kesiyor kahve bile anlamsız gelio bana mesela benimki erkek erkeğe mangal olayını bayılır ama askerden gelsin yok artık öyle bişi gitmicksin dedim bakalım ne kadar sözümü dinlicek aslındabiliyormusn perşembenin geleceği carsambadan belli az cok nasıl olacaklarını aklımızda kestiriyoruz acık söylim ben cok cok mutlu olacağımı düşünmüyorum seviyorum ve evlenmek istiyorum suan için düşündüğüm tek konu bu sonrasını zaman göstericek günün şartlarına göre harek ederim ozamnda bence sende öyle yap suan için baska bişi düşünme günün keyfini cıkart seviyorsun evlenmek istiyorsun boşver gerisini nolursa olsun şuanın tadını çıkartmak daha güzell :jeyyar:

Ben seninle beni birbirimize benzetiyorum zevcan:)Yok ben bilirim huyunu suyunu kahveye şimdi gitmiyor ve arkadaş ortamı yok.Mesela aramız bozuk olmasın hayatta kuzenleriyle filan sahile bile gitmez.Ne zaman azcık canı sıkkın olsa sayemde o zaman çıkar dolaşır geçen gün yine öyle tek çıkmış dolaşmış yürürüyorum dio.Aramız düzeldi hemen geçti eve:)Ev kuşu bizimki.Askerden geldi evden çıkmıyor arkadaştık o zaman.Dedim ya neden çıkmıyorsun sen sevmiyorum dio.En güzeli anın tadını çıkarmak haklısın...Yarın hayatta olcağımız bile belli değilken...

olumunekankayizsmile ahhh ahhh herseyden önce bizim suanda en büyük sorunumuz yağlarımız neler düşünüyoruzzz önce zayıflamamız lazım bizim sırnaşık şey

olumunekankayizsmile ahhh ahhh herseyden önce bizim suanda en büyük sorunumuz yağlarımız neler düşünüyoruzzz önce zayıflamamız lazım bizim sırnaşık şey

Heee valla ikimiz içinde zaman kavramı varken helede...:kedi:
Sevdiğimde zayıflıyorsun diyorr :lepi:

Heee valla ikimiz içinde zaman kavramı varken helede...:kedi:
Sevdiğimde zayıflıyorsun diyorr :lepi:

banada zayıfladın diyordu ne güsel ama bu hafta yine kilo aldın demeye basladı gercektende bu hafta kilo aldımm :çok üzgünüm:
ramazan sonu inş biticek bu alma faslı :teytey:

banada zayıfladın diyordu ne güsel ama bu hafta yine kilo aldın demeye basladı gercektende bu hafta kilo aldımm :çok üzgünüm:
ramazan sonu inş biticek bu alma faslı :teytey:

Ben ya sabitim yada verdim henüz tartılmadım.
Ama dün akşam kaçırdım
O yüzden sabitte çıkabilirim.
Ramazandan sonra kurallarla bomba gibi dönücez.

Ve ben kurallara başlarken şunu öneriyorum kabul olur mu bilmem ama.
Resim çekinelim yüzünü isteyen çekmedi vucudumuzu ekleyelim.
Ayda iki kilo ya bir ay sonra yine ekliyelim.
Böylece görürüz nasıl kilo verdiğiizi.
Buda motive eder aynı zamanda bizi.

bence resim olayı mantıklı haklısın kimse yüzünü eklemez farkları takip etmiş oluruz..

bence resim olayı mantıklı haklısın kimse yüzünü eklemez farkları takip etmiş oluruz..

Kesinlikle madem bu kadar ağır kurallar var.
Herkes uyduğunu kanıtlasın.
Böylece bizde daha sıkı sarılmış oluruz.
Kimse diskalifiye olmaz istemez kanımca.

Kesinlikle madem bu kadar ağır kurallar var.
Herkes uyduğunu kanıtlasın.
Böylece bizde daha sıkı sarılmış oluruz.
Kimse diskalifiye olmaz istemez kanımca.

grup kararı olması gerekir sonucda bunun bakalım özge ve diğerleri ne dicek ama dediğin gibiherkes uyduğunu kanıtlamıs olurr..

Kızlar günaydın,

ben + ötesindeyim, verdiğim kiloların hepsini almışım, alıcak kadar abartı bişey yemediğim halde..
56 oldum yine hatta 56.20.
tamam kaçamaklarım oldu ama çok abarttığımı düşünmüyorum.
çok üzgünüm.

bende öyleyim bu hafta noldu anlamadım yaa nerdeyse herkeste bi fazlalık var hadi ben börek yedimm sizlerr naptınız kii ..
nys 10 gün kaldı 10 gün sonra cok sıkı diyete baslıozz kaydirigubbakcemile2

tekrar gunaydınlar.ozge ne guzel bastan konusmussun ama bılkı esınden.bende konusuyorum ama 2 gun sonra yıne aynı.ben mısafırı cok severım.ama benımkı artık mısafırcılıgı astı dıyorum ya yol gecen hanina dondu ev.bu yuzden cok kavga ettık.sonuc yok.NEKSS canım bu kadar karamsar olma konustuklarımızdan.her evlılık kendıne ozgu.belkı kayınvalıden dunya tatlısı belkı kısın gelmesınden memnun bıle olacaksın.sevdigınin yerıne koy kendını.senın annen yalnız kalsa senınde gonlun razı gelmez.yanlız ozge ve yasemıne katılıyorum.basta neyse sonrada o.konusun.ınsallah sızdede ıse yarar.bende odun vermıyorum bı cok seyden.versem cok uzulurdum cok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…