Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

yasemın aslında o fotolar ıyı fıkırmıssempatiksalakcinni bıde uzuldukçe yemekten vazgecmelısın.kafanı oyalayacak baska seyler bulmaya calıskaydirigubbakcemile5 meyvenull o verdı ama ben fazla yemedım.haftada 3 en fazlaaklinialirimsmile

Günaydın kızlarr,

Hafta sonu bizim de davet vardı, öle abartı olmasa da bende kaçırdım.
4 5 tane küçük tulumba tatlısı yedim.
sahura kalkmıyorum ben artık dünkü iftar menümü ğaylaşayım,
yarım kepçe tarhana çorbası 2 kaşık pilav 2 kaşık güveçte et ve salata.
ayrıca resmi tatil de çalışanlar kervanında ben de vardım malesef.
ama sinirlerim çok tepemde olduğu için bilgisayarın başına dahi oturmadım.

Canım sahura kalkamadan olur mu hiç. Allah korursun sağlığın etkilenir.

iftardan 1 saat sonra sütlü tatlı yemeye izin varmı..
çok feci durumdayımm temmuzun 16 dan beri regl olmadım ve tatlı isteyimi dindiremiyorumm...

Ramazanda izin var canım evet. Ama abartmamak koşuluyla lütfen.

Özge bana ne desen yeridir :)) Hakediyorum gr gr da olsa giden kilolar geri gelemsin ühhüüüüü , ama bu hafta sonu accık deprefitfim eşim son 3 gündür çalışıyor yüzünü bile görmedim desem yeridir , herkes çoluğu çocuğuyla gezip tozarken bende bunaldım işte ...Akşam da patlattım yani :)

Anlıyorum canım çok haklısın ama kendimize zarar veriyoruz başka bişiy olmuyor işte.

selam kizlar.dun aksam davetteydık.yogurt corba,salata,az pılav ve kofte yedım.ekmek kola yok.sutlac vardı onuda saat 22 de yedım.sahur yapmadım.simdı specıal k yedım1 kase.ozgecıgim baska yerde hayır deme sansım var ama anneme yok malesef.zorla yedırdı.lethem kolaylıklar gelshn oralarda.meyvenull canım dıyetısyen saat 22.00 dan sonra ıstedıgın sutlu tatlıyı yıyebılırsın demısti 1 kase.

Süpersin canım afiyet olsun. Ama sahursuz olmaz lütfen sahura kalk.

Bende yarın tekrar oruç tutmaya başlayacağım. Reglim bugün son çok şükür.

lethem ara ogun secenekleri: beyaz leblebi ve kuru uzum,yagsız kepeklı galeta,kepek ekmegıyle yogurtlu ekmek,pıko veya bıtter cıkolata,sutlu tatlı,kuru kayısı veya erık,nesfıt ve sut,meyvelı yogurt,az yaglı bol sebzelı kısır,peynırlı sandvıch kepek ekmegı ıle,badem,fındık veya cevız.

Evet haklsınız kızlar :)
Ara öğün yoktu bugün 2 bardak yeşil çay içtim
Öğlen : zeytinyağlı patlıcan - 2 kaşık sebzeli makarna - küçük porsiyon bol acılı yeşil salata...

merhabalar kızlar,
teşekkürler özgem ve prenses:)

lethem ara ogun secenekleri: beyaz leblebi ve kuru uzum,yagsız kepeklı galeta,kepek ekmegıyle yogurtlu ekmek,pıko veya bıtter cıkolata,sutlu tatlı,kuru kayısı veya erık,nesfıt ve sut,meyvelı yogurt,az yaglı bol sebzelı kısır,peynırlı sandvıch kepek ekmegı ıle,badem,fındık veya cevız.

çok saol canım opuyorumnanaktan, benim de aklımda yoğurtlu bikaç etiform, kayısı falan vardı. nesfit ve meyveli yoğurdu da ekleyebilirim. ama fındık badem falan çok yağlı gibi gelio.

bu arada meyveli yoğurdun kalorisi düşük mü kızlar, activia mı normal herhangi meyveli yoğurt mu?
bir de ben şeker yerine tatlandırıcı aldım ama daha tatlı geldi. şekersiz çay kahve içemiorum ben. tatlandırıcıya devam mı etsem yoksa şekere mi geçsem, ki bi çay kaşığından fazla şeker kullanmam da.

yasemın evet canım onun lıstesınden :KK66: lethem sadece meyvelı yogurt yazıyor ama actıvıa tercıh etmek daha dogru.tatlandırıcı kullanma bence.zararlı dıye duymustum.sekersız çay ıcemedıgım ıcın caydan vazgectım ben.

ozgecıgım reglım ben cuma gunune kadar oruclu degılım

Anladım cnm pardon.

Günaydınlar kızılr. bugün yoğunum 3 gün tatilin ardından. Geçmişe bakamıyorum. tekrar gelirim.

Günaydın şekerim.

Selam hanımlarr

Buğün bende yoğunum malum ay sonu tekrar uğrarım öpüldünüz...

opuyorumnanaktan

günaydın kızlar naber?

İyi nurcum senden.

Bende kafayı yemek üzereyim günlerdir oğlanın doğumgünü için mönülere bakıyorum değişik şeylere aklımda çok fazla şey var , acaba bir kısmını bu hafta sonu yapsam , buzluğa atsam olur mu ? Yetiştirememekten korkuyorum şöyle sakin sakin yapsam denediniz mi hiç , kek , kurabiye falan buzluğa attınız mı ?

kızlar ben aksamki menümü paylasayım 1 tabak patlıcan yemeği az yoğurt 1 bardak zero kola yemekten 1 saat sonra meyve püresi ve tavuk göğüsü ..
sahurdada çavdar ekmeğinden tost domates peynir salatalık zeytin içecek olara hazır mandalina suyu ..
montiye uygun olmuyo ama en azından miktarlar az..

prensesçim bende iyiyim canımcım cvbım biraz geç oldu ama tam sana yazdım bilgisayar kilitlendi tekrar kapt aç fln zaman geçti :)

X