Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Biliyorum prenses :)) O yüzden bugün sabah tartılmadım moralim bozulmasın diye , kasıcam yine resmen hafta içi yemiyorum , hafta sonu coşuyorum bari 700 gr versemde düz 63 olsam :)) Ama dün eşim çalıştı çok moralim bozuldu , yeme düzenim aksadı felan biraz sinir yapınca fazla kaçtı yicekler ...
Bugün normal insan evlatlarına tatil ya kimse girmiyor ne güzel :KK43:(

sabah kızlar gelmiştır dıye bır hevesle geldım.sen calismak zorundayım deyınce aklıma geldı 30 agustos.herseye ragmen calısmak guzel.en azından hafta sonun var.ben son buldugum 2 ısı 15 gunde bır ıznı var dıye kabul etmedım.hafta sonu kacırsanda hafta basında ıyı toparlıyorsun.ben bı yemeye baslasam devamı gelır.benıde ıftar davetlerı bıtırıyor.bu hafta 2 gun davetlıyız 2 gunde davet verecegım.konyadada boreksız sarmasız dolmasız etsız sofra olmaz.ev sahıbinın hatrına yıyorsun.ee sık sık gıdıncede hergun bırsey fazladan yemıs oluyorsun.

Ah ah canım bilmezmiyim , çerezler kekler , arkası kesilmiyor birini yemem desen diğeri mutlaka karşına çıkıyor :)) Bu arada ben iş olunca cumarteside çalışıyorum , bugün de geldim salak herif işini bitirince çık diyor bende çımıcam dedim sonuçta evden çıktım mı benim o günüm ölüyor , efeyi kayınvalideye bıraktık mı tamam , evleri taa nerde gidene kadar ...

evet hak verıyorum sabah uyanıp cıkmak bıtırıyor gunu.anlamı kalmamıs.3 yıl calıstım bende ole bır adamla.sımdı dedıgını 5 dk sonra demedım derdı.keyfıne gore gel-gıt derdı.cok zor.evlendım gucun kurtuldum.ınsanın psıkolojısını bozuyorlar.Allah kolaylıklar versın.

Benim patronlar gelgit akıllı bazen iyi bazen kötü , mesela cuma günü izin aldım bende oğlanın aşısı var bugün çalışıyorum değişik oluyor yani ... Prenses çok iyi aferin sana mönü sağlama...

canım cok sagolasın.ama acım.araya kadar bısı yemek yokÇok üzgünüm çoook cok garıp.orucken yemek aklıma gelmıyor.sımdı ara ogundu ogle yemegıydı aklım hep yemekte.bu arada sende bugun super gıdıyorsun kaydirigubbakcemile5 suda ıcıyorsun dımı?

mrb kızlar. nihayet görev yerimdeyim ama 2 gündür yollarda o kadar yoruldum ki haliyle acıkınca da halihazırda ne varsa yedim. bugün mesela sabah 1 dilim ekmekle kahvaltı yaptım. öğlen bi peynirli sandwiç. az önce de az pilavla az tavuk. hımm bi de dilim kekle bikaç çizi yemiştim. odam 2 aydır kapalı ya buzdolabım, banyo falan tozdan kokmuş. gelir gelmez temizliğe girdim ama ben bittim eşyaları yerleştirmesi bitmedi:/ yarından itibaren salatalı menüler yapmaya çalışcam. ama ama kaldığım yerde meyve yok:KK43: var ama görüntü o kadar kötü ki, meyve demeye bin şahit. napcam ben ara öğünlerde ya:KK43:

Günaydın hanımlar , dün çok iyi başlayan günüm hüsranla bitti akşam yemeği niyetine yarım paket sips yedim bir de azıcık pide içinde krem peynir , ve bu hafta sonunun ganimetini aldım 64 kilo olmuşum :KK43:( + 300 gr yani biri beni durdursun :KK43:(

Keşke geçmişi okumasaydım herkesler cozutmuş da cozutmuş. benneyaptımki

Cumartesi günü iftarda körili tavuk ve pilav vardı. Yemekleri ben yaptım. Az yağ ile. Artık mutfağa girmeye başladım yavaş yavaş. Öğrenmem lazım artık =) Birde salata yaptım.
Canım çok kola çekti ama içmedim gündür. genelde %100 elma suyu içiyorum. İçinede maden suyu koyuyorum az bişi. Asit isteğini karşılıyor =))
Cumartesi sahurda kahvaltı yaptık.

Bu akşam iftarda Annem kıymalı gözleme yaptı Nişanlımıda çağırdık.
1 tane gözleme yedim. Ayran içtim.
Şimdi sahurda 1 gözleme daha yerim. Baya kaldı.

Canımcım kola için bravo valla. İçmemeye devam et. %100 elma suyu dediğin şey aşırı şekerli aklında olsun. Onun yerine katı meyve sıkağı varsa kendin sık derim.
Gözlemelerde kararında olduğu için olacak o kadar.

gunaydin kızlar cumartesi annemde yemekteydık.1 kase corba 3 dılım borek yedım.2 catalda tatlı aldım.sonra 150 mekık 100 bacak ındır kaldır yaptım ama belimı ıncıttım sanırım dun cok agrıyordu.bısı yapamadım dun.pazar gunu ıftarda 1 kase corba ve kıymalı bamya yemegı yedım.22.00 da meyve yedım.sahur yapmadım.regl olacagım dıye.sımdı specıal k yıyecegım

3 dilim borek mi :mymeka:

Kızlar şunu unutmayın. Fazlası hep zarar. Yani mesela bir dilim börek le 3 dilim börek arasında fark yok. İkisi de aynı hazzı verecek size. Ama fazlası yağ olacak depolarınızda.

Günaydın hanımlar :) Ne yazık ki bugün çalışmak zorundayım , hemen size hafta sonu yediklerimi yazayım aklımda kaldığınca ;
cuma akşamı salata
cumartesi :Sabah 1 dilim kepek ekmeği -krem peynir - 3 zeytin ve yarım domates
Öğlen : Ton balıklı yeşillikli salata
Akşam : Kıymalı makarna
Arkadaşa gittik ve orda koptum : 1 şişe gazoz ( niğde dayanamam ) - yarım dilim kek - 5-6 tane badem 5-6 tane fıstık

Pazar : Sabah : 1 tene salatalık , Efeye hazırladığım meyvelerin kalanları ve kabukları ( çöpe gitmesin yazık )
Öğlen : menemen - 1 dilim kepek ekmeği - domates salatalık -zaytinyağlı fasulye
Akşam :KK70:ışardaydık çıtır tavuk - Nestea - küçük boy patates kızartması
Evde : 2 bardak limonata - yarım paket cips

Biliyorum hafta sonu yine faciaydı ,kesinlikle pisboğazlık ettim ama evde çok yoruluyorum ve saati saatine yeme düzenim olmuyor oğlandan bekliyorum bekliyorum sonra patlama yaşıyorum üzgünüm arkidişler oklavalara hazırlıklıyım...

Bu sabah : yarım haşlanmış mısır - ve light süt ile müsli k- fleks

Ohh ohhh kızartmalar, cipsler, hazır meyve suları. Altın vuruş yapmışsın resmen canımcım. Kalan günlerde telafi etmeye çalış lütfen.

mrb kızlar. nihayet görev yerimdeyim ama 2 gündür yollarda o kadar yoruldum ki haliyle acıkınca da halihazırda ne varsa yedim. bugün mesela sabah 1 dilim ekmekle kahvaltı yaptım. öğlen bi peynirli sandwiç. az önce de az pilavla az tavuk. hımm bi de dilim kekle bikaç çizi yemiştim. odam 2 aydır kapalı ya buzdolabım, banyo falan tozdan kokmuş. gelir gelmez temizliğe girdim ama ben bittim eşyaları yerleştirmesi bitmedi:/ yarından itibaren salatalı menüler yapmaya çalışcam. ama ama kaldığım yerde meyve yok:KK43: var ama görüntü o kadar kötü ki, meyve demeye bin şahit. napcam ben ara öğünlerde ya:KK43:

Hoşgeldin evine şekerim. Güzel güzel menüler bekliyorum senden. Düzenli bir şekilde gitmeni diliyorum işallah.

günaydın kızlar hafta sonum cok kötüydü nerdeyse her öğünde börek yedimm bu aksamm montiye baslıyorumm..

:eek:lmaz:

Günaydın hanımlar , dün çok iyi başlayan günüm hüsranla bitti akşam yemeği niyetine yarım paket sips yedim bir de azıcık pide içinde krem peynir , ve bu hafta sonunun ganimetini aldım 64 kilo olmuşum :KK43:( + 300 gr yani biri beni durdursun :KK43:(

alsanaalsanasmile

Benim haftasonuma gelirsek. Üç günde iftara davetliydik. C.tesi teyzem Pazar teyzemin kızı dünde annem aldı. Ve hep aynı ekip a.s Üç günde de çorba, soğuk mezeler, az ana yemek ve az pilav yedim. Kola, Fanta içmedim. Ekmek yemedim. Tatlılardan yedim ama tadına baktım denebilir. Nefsim körelsin diye o da. Size dediğim gibi bir dilim pasta da bir çatal pasta da aynı hazzı verecek dedim kendime.
Umarım 6 lı bir rakam görürüm Cuma sabahı.
Bayramda da dikkat eedeceğim işallah. Zaten baklava falan pek sevmem. Ve bayram sonrası yeniden başlayacak herşey ve bitecek.

Günaydın kızlarr,

Hafta sonu bizim de davet vardı, öle abartı olmasa da bende kaçırdım.
4 5 tane küçük tulumba tatlısı yedim.
sahura kalkmıyorum ben artık dünkü iftar menümü ğaylaşayım,
yarım kepçe tarhana çorbası 2 kaşık pilav 2 kaşık güveçte et ve salata.
ayrıca resmi tatil de çalışanlar kervanında ben de vardım malesef.
ama sinirlerim çok tepemde olduğu için bilgisayarın başına dahi oturmadım.

iftardan 1 saat sonra sütlü tatlı yemeye izin varmı..
çok feci durumdayımm temmuzun 16 dan beri regl olmadım ve tatlı isteyimi dindiremiyorumm...

Özge bana ne desen yeridir :)) Hakediyorum gr gr da olsa giden kilolar geri gelemsin ühhüüüüü , ama bu hafta sonu accık deprefitfim eşim son 3 gündür çalışıyor yüzünü bile görmedim desem yeridir , herkes çoluğu çocuğuyla gezip tozarken bende bunaldım işte ...Akşam da patlattım yani :)

kızlar ben sabah bunlara çok güldüm , sigara üzerinde ki etiketler gibi yiyeceklere yapıştırın diyordu

$CKARTM~1.JPG

$CKARTM~2.JPG

selam kizlar.dun aksam davetteydık.yogurt corba,salata,az pılav ve kofte yedım.ekmek kola yok.sutlac vardı onuda saat 22 de yedım.sahur yapmadım.simdı specıal k yedım1 kase.ozgecıgim baska yerde hayır deme sansım var ama anneme yok malesef.zorla yedırdı.lethem kolaylıklar gelshn oralarda.meyvenull canım dıyetısyen saat 22.00 dan sonra ıstedıgın sutlu tatlıyı yıyebılırsın demısti 1 kase.

prensesperi bunu duyduğum ii oldu en azından ramazan bitene kaar böyle idare edeyim ramazan sonrası meyve yemeye baslıcam nasılsa ..

X