Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

günaydın kızlarrrr,

bu hafta az kilo vermişim:KK43:
geçtiğimiz iki hafta haftada birer kilo vermiştim.
acaba kola içtim ondan mı oldu?
400 gram verebilmişim bende.
bi de magnum yiyorumo da etkili olmuş olabilir.
bu hafta dondurma yemek istersem top dondurma yicem.
dünkü menümü de paylaşayım.
sabah 1 açma
öğle 2 yemek kaşığı mantar ve bir iki çatal tavuk ızgara
akşam salata 2 kase çorba.
dün düzgün bişey yemememe rağmen akşam da yine açlık hissetmedim.
midem mi küçüldü anlamadım.

iremcim 7. takımda kuralların listesi var bizim takımda da var mı :uhm: öyle bi liste

günaydın kızlarrrr,

sabah 1 açma

olsun tatlım önümüzdeki hafta dikkat edersin daha güzel verirsin..bence kolaya hayır deme zamanı geldionun yerine sekersiz meyve suları tüket hem onlara sade maden suyu karıstırınca süper oluyor deneye bilirsin..bide magnum yerine daha masumane bi dondurma seçmelisinnn kaydirigubbakcemile2
dünkü menü gayet ii görünüyo kacamak yoksa tabii
öğlenin oldukca az olmus ama sabah için acma fazla olduğundan birbirini dengelemiş bence..ayrıca acma poğca gibi kalori deposu seylerede dikkat etmek gerek haftada 1 defa yeterli bence onlar için..

Ben akşam bi gittim , kayınvalide puf böreği yapmış,erişte yapmış , bir de revani yapmış , yanında da dünden kalma mantı ve kabak vardı eh bende bu mönü içinde en masum kabağı tercih ettim :)) ya uyuz oluyorum tabak tabak mantıları makarnaları yiyorlar üstüne puf börekleri bir de hamurlu tatlı bir gr fazlaları yok :KK43:((

olsun tatlım önümüzdeki hafta dikkat edersin daha güzel verirsin..bence kolaya hayır deme zamanı geldionun yerine sekersiz meyve suları tüket hem onlara sade maden suyu karıstırınca süper oluyor deneye bilirsin..bide magnum yerine daha masumane bi dondurma seçmelisinnn kaydirigubbakcemile2
dünkü menü gayet ii görünüyo kacamak yoksa tabii
öğlenin oldukca az olmus ama sabah için acma fazla olduğundan birbirini dengelemiş bence..ayrıca acma poğca gibi kalori deposu seylerede dikkat etmek gerek haftada 1 defa yeterli bence onlar için..

normalde sabahları kepekli sandwich yiyorum ama bu hafta kepekli ekmekten midem bulandı. herşeyden midem bulanıyor nedense.

enfeksiyonun falan vardır belki idrar yolu enf. cok fazla mide bulantısı yapar tatlımm dikkat et kendine..

o zaten bende hiç eksik olmadı senelerce=)
bünyem bağışıklık kazandı mantara ve sistite karşı=)
havadan da kaynaklı olabilir bi de keyifsizlikte var, onlara yoruyorum ben.
bugun bi bitse hafta sonu dinlensem bi güzel, iştahlanırım yine=)

4. TAKIM 171. ETAP

uaydın( 75,0 / )
İrem&Özge ( 72,3 / 70,2 / 2,1 / %2.90 )
meyvenull ( 62,5 / 62,2 / 0,3 / %0,48 )
NeKss ( 66,4 / )
lightlife( 80,0 / )
Pandomim ( 61,2 / 62,0 / -0.8 / %-1.31 )
PrensesPeri ( 76,3 / 75,8 / 0,5 / %0,66 )
kilovermekistiyorum ( 64,5 / 63,7 / 0,8 / %1.24 )
lethem (52,0 / )
inanna85 ( 55,0 / 54.6 / 0.4 / %0.72 )

4. TAKIM TOPLAM KİLO 665,2 / )

Zevcan bu şekilde doğru canım.

Günaydın hanımlar oh oh maşallah herkesde gidiyor yavaş yavaş :) Özgecim tebrik ederim seni ...
Benim geçen hafta 64,500 - Bu sabah 63,700 yani 800 gr gitmiş benden hep aynı şekilde tartılıyorum , sabah tuvaletten sonra üztümde bir şey yokken :))

Dün yediklerimi yazayım hemen :
İkindi : Yovita çilekli yoğurt- diyet bisküvisi
Akşam : 2 kaşık zaytinyağlı kabak -2 kaşık sade erişte - 3 kaşık domates salatası
Bu sabah : 1 dilim kepek ekmeği - yarım domates - küçük salatalık - 3 zeytin -1 dilim peynir :))

Bu hafta sonu salmıcam kendimi ne olursa olsun daha dikkat edicem :) Mekikler ayynen devam sabah akşam çekilmiştir ...

Daha ne istiyorsun kuşum ya 800 gr gayet güzel bir sonuç canım.

Kızlar lütfen kendinize moral bozmak için yer aramayın. Haftaya 2-3 kilo vermek kilo vermek değildir. Su dan gider çoğu.

günaydın kızlarrrr,

sabah 1 açma

Üstteki mesajım senin içinde geçerli.

iremcim 7. takımda kuralların listesi var bizim takımda da var mı :uhm: öyle bi liste

Yok canım o listede yarışma kuralları da var. Ama istersen listeleriz.

tebrik ederim kizlar cok güzel kilo vermissiniz bu hafta,bende izinden sonra aranizdayim ins,ben gelene kadar hirsinizi kaybetmeyin sakina.s.

Ben geldim...

Buğün işlerim çok yoğun burda olucam ama çok sık yazamayabilir gerçi dayanamam yazarım belli de olmaz.Neyse hemen kilomu söylüyorum büyük bir sevinçle...

65.10 olmuşum:)

4. TAKIM 171. ETAP

uaydın( 75,0 / )
NeKss ( 66,4 /65.1/1.4/%2.11 )
lightlife( 80,0 / )
lethem (52,0 / )

Yok özgecim ben şikayetçi değilim :) Malum bu hafta çok kaçaklarım oldu , şükrediyorum halime artıya bile geçebilirdim :)) Ama hafta sonu daha dikkatli olucam mümkün olursa yürüyüşe çıkıcam :))

Bu arada kaşla göz arasında yazıyorum kelimelerimde hatalar olabilir kusura bakmayın kızlar :)

Ya ben hala olayı idrak edemedim , eski kilodan yeniyi çıkartıyorsunuz ,sonra o yanında ki % yi naslı hesaplıyorsunuz , bir de toplam bir rakam çıkıyor ya onun fazla mı az mı olması takı mderecesini belirliyor ?

4. TAKIM 171. ETAP

uaydın( 75,0 / )
NeKss ( 66,4 / 65.1 / 1.3 / %1,96 )
lightlife( 80,0 / )
lethem (52,0 / )

mafoldumben

Kızlar kola işini bugün itibariyle bırakıyorum...
Meyvenull senin tavsiye ettiğin gibi şekersiz %100 meyve sularından alıp içine maden suyu karıştırmak daha masumane onu denicem.

Birde 31 ağustosta tatiliz. Bu akşamdan sinemaki falan içicem. Hala wc sorunumu çözemedim. Haftada 2 falan anca. Çok ciddi kabızlık yaşıyorum. Düzenim çok bozuldu.

Ve daha önce de yazmıştım bende ramazandan bu yana bi şişlik var bilmiyorum belki wc belkide uyumayla ilgili. bol gelen yüzüklerim parmağıma oturuyor

Hee tabiki bu yukarda yazdıklarım bahane değil. Çok fazla dikkat te edemedim.
Yemeklere kendimi kaptırıyorum. Çok yersem böle kilo alır cezamı çekerim akannehir

X