Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

kolumdan bacagımdan 9 cm ıncelmısım ama kıloya geldımı yok.500 gr verebılmısım.2 kere ıftara gıttık 2-3 catal tatlı dun aksamda kucuk dılım borek yedım.nerdeyse ac gezıyorum ama kılo aynı duruyor.pazartesı vermıstım bu 500 gr zaten.durmus o gunden bugune.moralım cok bozuldu cokmafoldumben

tatlım yaa sevinmen lazımm neden böyle üzülüyorsun anlamıyorumm birden versen iimi olucak vücudun sarkıcak ne güzel toparlıyor vücut kendimi vermesende yağların eriyor kasların güçleniyor ondan öyledir. bence üzülecek bi durum değil ayrıca cm olayını bırak derim tek bir sekilde zayıflamanı kontrol et ikili olunca böyle celişkide kalıp üzülür insan..

gunaydın kızlar.ozge 75.8 um bugun.dun aksam tavuk corbası ve yogurtlu taze fasulye yedım.sahurdada 2 tane peynırlı dom sandvıch yedım bol su ıç tım.lethemcigım bu kadar yavas ılerlemek bende dus kirıklıgı yarattı kac haftadır dıyetteyım 2.2 gr verdım dahamafoldumben YASEMIN bende 150mekık cekım banane banane:kedi: 100 bacak ındir kaldır 100 de parmak ucumda zıpladım.

Günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK3:

Prensesimmm haftada 500 gr mın neyini beğenmiyorsun canım anlamadım. Böyle olursa ayda 2 kilo garanti sende kuşum. O da yeterli bir sayı zaten.

4. TAKIM 171. ETAP

uaydın( 75,0 / )
İrem&Özge ( 72,3 / 71,2 / 2,1 / %2,90 )
meyvenull ( 62,5 / 62,2 / 0,3 / %0,48 )
NeKss ( 66,4 / )
lightlife( 80,0 / )
Pandomim ( 61,2 / )
PrensesPeri ( 76,3 / 75,8 / 0,5 / %0,66 )
kilovermekistiyorum ( 64,5 / )
lethem (52,0 / )
inanna85 ( 55,0 / )

4. TAKIM TOPLAM KİLO 665,2 / )

Son düzenleme:
meyvenull aslında cm de pek alakalı değıl.oncekı mesajımdada yazdım.toplamda haftalardır 2.2 vermışım.bu kadar dıkkat etmeye 74 lerı gormem lazımdı.yaglar erıyorsada kıloya neden yansımıyor mantıgım almıyor.ayrıca 300 gr ıcın tebrıklerkaydirigubbakcemile5

Prensesim monti grubunda bir arkadaş var o sürekli yağ ölçümü yaptırıyor. Tartıya hiç yansımayan haftalarda yada 100-200 gr yansıyan haftalarda yağlardan bolca gidiyor diyor.
Önemli olan da yağdan gitmesi inceldiysen gerisi boş. Yağlar kasa çevrildiğinden tartıda gitmiyor olabilir şekerim.

Cnm teşekkür ederim çok saol işallah öyle olur.

Bu arada kızlar ben haftaya yine 6 lı rakamları görmek istiyorum kısmetse. O yüzden bu hafta çok dikkat edeceğim.

meyvenull aslında cm de pek alakalı değıl.oncekı mesajımdada yazdım.toplamda haftalardır 2.2 vermışım.bu kadar dıkkat etmeye 74 lerı gormem lazımdı.yaglar erıyorsada kıloya neden yansımıyor mantıgım almıyor.ayrıca 300 gr ıcın tebrıklerkaydirigubbakcemile5

haftaya 74 ü görüceksin emin olabilirsin paniğe kapılma bu yavas ilerleyen bi yol tatlımm düzgün şekilde başarıcaz.. sen aynı sekilde devam et sporunu arttır biraz daha bak haftaya ne güzel 74 diyip sevineceksin..

kızlar bu hafta 1. olucaz gibi bi his var içimde.. :sm_cool: tabi özgenin sayesindee..

bide banu 1 bucuk haftadır yok neden girmiyor acaba..profilinden baktınmı özge hiç belki giriş yapmıstır.buraya yazmamazlık yapmaz gerci o gelince acıkcası merak ettimm..

ozgecıgım ıcımı rahatlattın ohh demekkı yanlız degılım boyle ılerlenıyor.ıns 6 lı rakamları gorursun sendeopuyorumnanaktan meyvenull ıns gorurum tatlım.dopıng olur banaolumunekankayizsmile

4. TAKIM 171. ETAP

uaydın( 75,0 / )
İrem&Özge ( 72,3 / 71,2 / 2,1 / %2,90 )
NeKss ( 66,4 / )
lightlife( 80,0 / )
Pandomim ( 61,2 / 62 )
kilovermekistiyorum ( 64,5 / )
lethem (52,0 / )
inanna85 ( 55,0 / )

ohaoldumsmile :sinifsinif:
üzgünüm kızlar... belki birinci olucaktık bu hafta ama benim yüzümden olamayabiliriz.
Özürdilerim ...

özgecim verdiğin kiloyu yanlış yazmışsın 2,1 yazmışsın 1,1 olacak

4. TAKIM 171. ETAP

uaydın( 75,0 / )
İrem&Özge ( 72,3 / 71,2 / 1,1 / %1.52 )
NeKss ( 66,4 / )
lightlife( 80,0 / )
Pandomim ( 61,2 / 62/-0.8/-1.31 )
kilovermekistiyorum ( 64,5 /63.7/0.8/%1.24 )
lethem (52,0 / )
inanna85 ( 55,0 /54.6/0.4/%0.72 )

özgecim seni ben böyle hesapladımm..
aslıcım sende sıkma canını olur arada napalım ramazan sonucda

Son düzenleme:
çok sevindim bayanlar bu hafta vermişsiniz hepiniz tatil rehavetini attınız üzerinizden :lepi:

Zevcan Banuyu bende merak ediyorum hiç bakmadım profiline dediğin gibi düşündüğümden canikom.

Prensesim işallah canım.

Aslıcım üzülme takım olmak böyle birşey işte.

Ece saol canım.

Zevcan Aslının yüzdesi %1,31 olacak canım editlermisin şeker.

Günaydın hanımlar oh oh maşallah herkesde gidiyor yavaş yavaş :) Özgecim tebrik ederim seni ...
Benim geçen hafta 64,500 - Bu sabah 63,700 yani 800 gr gitmiş benden hep aynı şekilde tartılıyorum , sabah tuvaletten sonra üztümde bir şey yokken :))

Dün yediklerimi yazayım hemen :
İkindi : Yovita çilekli yoğurt- diyet bisküvisi
Akşam : 2 kaşık zaytinyağlı kabak -2 kaşık sade erişte - 3 kaşık domates salatası
Bu sabah : 1 dilim kepek ekmeği - yarım domates - küçük salatalık - 3 zeytin -1 dilim peynir :))

Bu hafta sonu salmıcam kendimi ne olursa olsun daha dikkat edicem :) Mekikler ayynen devam sabah akşam çekilmiştir ...

X