Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Baya konuşulmuş bence ayda 2 kilo gayet mantıklı , hedefine ulaşanlarda nasıl sabitleyeceğini öğrenmiş olur o zamana kadar :) Ben kaçamaktan korkuyorum işte tırstığım o :))

len ben bile kendi koyduğum kurallardan tırstım biran tekrar okuyunca. eyvahedigeldismile
Ama işe yarayacak göreceksiniz.

Az önce regl oldum kızlar işallah sabah şiş çıkmam. bilmiyorumkismile

Hani kurallar , korkulmayacak gibide değil neyse başa gelen çekilir yoksa dombilik dombilik gezicez ((
Eğer vücudun ödem yapmazsa şişmezsin canım o yüzden olabildiğince az tuz :)

Hayırlısı bakalım o zaman. Sabah göreceğiz.

Akşama da ton balıklı salata yiyeyim bari yanında ayranla. Kocişime de makarna var. Kızıma da annemden alırım yemek. Ohhh mis gibi temiz iş

Hayırlısı bakalım o zaman. Sabah göreceğiz.

Akşama da ton balıklı salata yiyeyim bari yanında ayranla. Kocişime de makarna var. Kızıma da annemden alırım yemek. Ohhh mis gibi temiz iş

keşke benimde annem yanımda yakınımda olsaa.. :çok üzgünüm: ama bu hiç bi zaman olmıcakkk

Kızlar bu leslie denen şeyi nerden indiriyorsunuz ?

canım işlerim vardı. yeni girip okudum.
google a "yürü ve incel" yaz ve çıkan sonuçlardan ikincisini tıkla.
başka bir sitede olduğu için adını yazmıyorum.
ordaki rapidlerden istediğni indirebilirsin.
ben kendimi zorlamak için 5 mil indirdim ama nası bir terletiyor anlatamam.
iki ayda 2 kilo konusu mantıklı bence, umarım kimse verdiklerini geri almaz.
eğer harfiyen uyarsam ben 3 ay sonra gitmiş olucam ama:1no2:

bir de yazmayı unuttum.
dün abarttın dediniz dediniz. bugun öğlen ızgara tavuk mantar ve salata söyledim.
sadece mantar yiyebildim ve iki çatal da tavuktan alabildim.
açlıktan midem kazınıyor ama yiyemiyorum nedense..

alla alla neden acaba yanında ayranla cok güzel olur aslında yemesi yani ben cok severim bu sekilde..
zorla kendini ac ac durulmaz yemen lazımm..aksam sonra daha kötü olur cok fazla yersin düzenin bozulur..

Zevcan sende kendine üzüntü yapmaya yer arıyorsun. Sistemi değiştiremiyorsan ayak uydurman lazım bebem.

İnanna hedefine ulaşta yine takımda olursun cnm. Listede olmazsın sadece.

Ben kaçtım canlarım iyi akşamlar.

meyvenull benımkılerde 45 dk uzagımda ılcedeler.ıstedıgım zaman gıderım ama sık olmuyor.evı esını bırakıp.ama yakın olsa ozge gıbı hemen hemen ugrarsın ohh.yasımız kac olursa olsun anneye ıhtıyacımız ozlemımız bıtmıyor.ayda 2 kılo bencede ıyı.ben hedef kıloma ulasıp dıyetı bıraktıktan 6 ay sonra almaya basladım.o zaman zorlanıyorum ıste.bu arada ablamda heveslendı 6 kg verdı benımle.o olculerle motıve oluyor.banada olcturdu 6 gun once.sol koldan 2 cm sag kol 1 cm,ıkı baldırımdan 3 er cm ıncelmısım.kılomuda merak edıyorum ama ona ıftardan once bakacagım

evet haklısın..
bu arada süper incelmişsinn.. sonucun mükemmel olmalı kaydirigubbakcemile2

alla alla neden acaba yanında ayranla cok güzel olur aslında yemesi yani ben cok severim bu sekilde..
zorla kendini ac ac durulmaz yemen lazımm..aksam sonra daha kötü olur cok fazla yersin düzenin bozulur..

açım da yine de yiyesim yok, akşam sadece çorba yiyebilcekmişim gibime geliyor.
dün çok midem bulanmıştı, onun etkisi mi anlamadım. ya da bu ara çok üzüntülüyüm,
ondan yiyemiyor da olabilirim

bakalım 52 olunca eğer yağlar durusa kendime yeni hedef koyucam.=)
o zaman yine kalırım takımda=)
görüşrüz canım iyi akşamlar..

ben yarın oruç tutmaya başlicam kızlar ama sahura pek kalkmıyorum zaten.
yarın sabah tartılmak benim için daha mantıklı değil mi?
gerçi bugun de bişey yemedim ama karar veremedim şimdi.

kızlar şimdi baktım da kurallara, Özgem, bence süper olmuş. ben çok diyetler denedim, ama böyle bi sorumluluk, sıkı denetim olmadığı için hep bıraktım. ayda 2 kilo demek aralıkta istediğim kilodayım demek, bu bile heyecan yaptı bende:) ne kadar başarılı olurum bilmiyorum ama kurallar mantıklı bence ve sonuna kadar uymaya çalışcam.

kolumdan bacagımdan 9 cm ıncelmısım ama kıloya geldımı yok.500 gr verebılmısım.2 kere ıftara gıttık 2-3 catal tatlı dun aksamda kucuk dılım borek yedım.nerdeyse ac gezıyorum ama kılo aynı duruyor.pazartesı vermıstım bu 500 gr zaten.durmus o gunden bugune.moralım cok bozuldu cokmafoldumben

perim bozma moralini, ben de dikkat ediyorum güya ama tık yok. azimli olcaz canım, yavaş da olsa gidecek bu kilolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…