Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Şekercim amaç kilo vermek ve takım iyi gelmiyorsa sana geri dönmezsin ama sohbete hep bekleriz. kaydirigubbakcemile5

Ben kendi adıma , buraya yazdığım içi ndaha çok dikkat ediyorum kaçamaklarım oluyor ama benim eski yeme düzenime göre onlar hiç bir şey sayılır . Geçenlerde bir blog gördüm adamın biri yazıyor , az yiye yiye midesini küçültmüş ve azıcık şey yesem bile doyuyorum diye yazmış , acaba mantıklı mı ? Konulan yemeğin hep 4/1 ini yemiş .Ve sonunda azıcık yemekle doyar hale gelmiş .Mesela salata yediğimde çok güzel doyuyorum ama yemeklerden azar azar yediğimde ne yalan söyleyeyim aç kalkıyorum sofradan ...

Keşke onu bende başarabilsem eğer gerçekse

Canım salata lifli olduğundan mideye doygunluk hissi verir. Şişkinlik yapar ve beyne toluk sinyalleri yollanır. Ama yemekler öyle olmadığı için aynı hissi vermez. Hatta ne kadar çok yersen o kadar çabuk acıkırsın ve yeme ihtiyacı duyarsan. Çünkü pankreasın insülin salgısı artmış ve aç sinyalleri başlamıştır.
Az yemek çözüm değil sadece neyi neyle yiyeceğimizi bilmek lazım. İşte biz bu yüzden monti yapıyoruz.

iyi geliyor özgecim yanlış anlamayın ben baskı iyi gelmiyor dedim
yani işte ayda 2 kilo şart
bu sefer insan ister istemez tedirgin oluyo ee diskalifiye olmamak için de bu sefer ya yalan söylüyo ya da takımdan ayrılıyo
ben diğer takımları da takıp ediyorum hiçbirinde bu kadar katı kurallar yok
he vermesem kilo dövcekmisin beni hayır ama insan kendini sorumlu hissediyo burdaki herkese karşı

açıkcası sade salata yemekten nefret ediyorum tavuklu ton balıklı patatesli salatalar bana göre diğerlerini zorla yiyorum o yüzdende salata yerken ac kalıyorum..
ayda 2 kilo hiçde katı ve fazla değil millet haftada veiyo bu kiloyu ki zaten sağlıklı olması gerekende bu ayda 2 kilo civarı bence tam yerinde bi kural yoksa iki ileri 1 geri gitmekten baska bişey yapılmıyo..

Ben salatanın her çeşidini severim ,seçme şansım olsa salata tercih ederim ama her zaman olmuyor işte ... Monti ye göz attım , biraz daha detaylı bakayım dah sonra belki bende bayramdan sonra ona başlarım :)) Zaten kilo vermek kolay diyelim önemli olan sabitlemek , yeme stili oluşturmak işte ben onu başaramayanlardanım inşallah sizlerin desteği ve kendi azmimle bu sefer oturtucam ..

bayanlar fikrimi yazıyorum umarım yanlış anlamıyorsunuzdur beni

evt meyvenull millet haftada 2 kilo veriyo ama bıraktığı anda geri alıyo
ya da ne kadar sıkı yaptığında önemli değil ki
önemli olan sağlıklı vermek yavaş vermek geri almamak
ne kadar yersen ye 1 haftada 3 kilo alıyosan geri
o zaman diyetinde yanlış olan bişey vardır anlatabildim mi
bence tabii ki kural olsun
meslea kaçamakla ilgili olan kural bana mantıklı geldi
ya da kilo alanla ilgili olan kuralda olmalı
evt grup içi yarışta olmalı

ben salata çok severim özellikle biçok yemeğin yanında mutlaka da salata yerim yoksa doyduğumu anlamam yemekten keyif almam

kilovermekistemiyorum tabii ki yalan söyleyip kendini kandırmak istemez ama diskalifiye olmakta istemez kimse

meyvenull ben mantıyı cok severım.ama hazırı degıl kendım yapacm.zaten onun yuzunden koca popolu oldum.sık sık yapardım.sımdı aklıma getırmek bıle ıstemıyorum.canım cekmesın dıye.yasemın ben tabagıma az alıyorum az yemıs oluyorum.mıdemde kuculdu eminım.

iide ayda 2 kilo vermek sağlıksız değilki adam aklılı bir diyetle verdiğin kiloyu geride almazsın zatenn..
burda iş yerinde bi arkadas var psikiyatri hastası ağır derecede ve ilaçları sürekli kilo aldırıyo o diyetisyenle birlikte 1 senede 20 kilo verdi geride almadı...
doğru düzgün yaptıktan sonra verilir geride alınmaz.zaten amacımız sağlıklı zayıflamak ve geri almamak .

kızlar bence az değilde neyin yanında ne yemeliyiz olayı daha mantıklı öyle anlar oluyorki cok ac oluyoruz bu durumda neyle ne yenmeliki kilo yapmamalı diye düşünüyorum ben zaten monti yapmamın tek sebebide bu sınırsızlıkkk..zaten doyuyorsunda cok fazla yemene gerek kalmıyo

evt korumak önemli olan peki burda kim var verdiği kiloyu koruyabilen ne yazık ki hiçbirimiz koruyamıyoruz
bi hafta iyi gitsek bi sonraki hafta kaçamak yapıyoruz 5 kilo veriyoruz 4 kilosunu 1 ay sonra geri alıyoruz bende bunu diyorum işte
şimdi krual diye asılcaz hepimiz 2 kilo vercez eminim çoğumuz 2 ay içinde geri alıck o verdiğini yine

meyvenull montı neymıs dıye bır kez goz atmıstım detayli ıncelememıstım.tam olarak bılmıyorum ama soyledıgın mantıklı.dıyetısyene gıtmeseydım bende deneyebılırdım belkı.dıyetısyenımıde sevdım.oda elı sopalısempatiksalakcinni bıde nerden kac gr yag gıtmıs gormek zevklı oluyor.

Kuşum yanlış anlayacak bişy yok elbette fikrini söyleceksin sende bu takımın bir üyesisin. Ama bize artık bu kurallar lazım dı canım. Ramazan dan önce de salmıştık Ramazan tuz biber oldu.
Diğer takımların uyguladığı politikalara göre belirleyemeyiz ki kurallarımızı biz. Biz 4. takımız ve kilo vermek zorunda olan insanlarız.
Yalan konusunda bunu yapan sadece kendini kandırır yoksa biz bişiy kaybetmeyiz yani.

Monti cidden çok basit ve faydalı bir beslenme şekli canım. En önemlisi aç kalmıyorsun.

Ayda 2 kilo o yüzden. Az verelim sağlıklı verelim amaç bu.

İyi de canımcım bunun kuralla alakası nedir onu anlamadım ben.
Yani kural olmasa ve sen ayda 2 kilo versen geri alman daha mı imkansız.
Bu kurala bağlı değil kişinin kendisine bağlı bir durum.
Ama kuralın şöyle bir artısı olacak. Sürekli devam edeceği için bu ay 2 kilo veren bir dahaki ayda verecek. Koruyacak yani verdiği kiloyu hatta üstüne yine verecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…