Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

7 kilo ohaoldumsmile tatilden dolayıı haklısın pis boğazım bi durmuyo kendimi turatamıyorum ama bayram ertesi kaçamaksız monti yapıcam kendime ve sana sözz kaydirigubbakcemile2
aslında sağlık merkezinde tartı var dijital üstelikde ama farklı sonuc cıkardie tartılmak istemiyorum burda hep tartıldığım yerim var o yüzden bilmiyorum belkide tartılırım ama sabah cıkan sonucu bildiricem

Bayramdan sonra belki bende monti deneyebilirim sizinle.
bana karışık geliyo monti ama bakalım.

merhabalar kızlar..
ÖZGE almış eline oklavayı ama başka türlü olmaz ya, sıkmak lazım. ben bugünden tartıldım yine, 52 hala aynıyım:KK43: o kadar dikkat etmeye çalışıyorum ama geçen haftaki gibi deil tabi. misafir olduğu için akşam yemeklerini geç yedim, arada kaçamaklar oldu, akşam gezmesinde içecekler oldu, ama napim dışarı çıkmayalım diyemiyorum kuzene, ben tatile geldim diyo:/ ptesi günü görev yerimde olcam, bi güzel asılıcam artık, orda mekik aletim, twister, bel kemerim falan var. bayramdan sora siz de asılcaksınız kızlar walla özge mahveder bizi, çokkk fena kapışacazzzz :eek:

kaç gundur erteleyıp duruyordum bugun sonunda kıslık domates sosumu ve kızartmalarimı yapiyorum.YASEMİN benf tatlı yıyorum ama yıne 100 yapıyordum.bende çogaltacagım o zamansempatiksalakcinni LETHEM gorev yerıne gıdınce donusun muhtesem olacak desene. Su leslıe yı bı ındırmeye calısayım bakayım.gerci 26 eylulde kpss var yogun olarak ona calısacagım vaktım olurmu bılemıyorum.

7 kilo ohaoldumsmile tatilden dolayıı haklısın pis boğazım bi durmuyo kendimi turatamıyorum ama bayram ertesi kaçamaksız monti yapıcam kendime ve sana sözz kaydirigubbakcemile2
aslında sağlık merkezinde tartı var dijital üstelikde ama farklı sonuc cıkardie tartılmak istemiyorum burda hep tartıldığım yerim var o yüzden bilmiyorum belkide tartılırım ama sabah cıkan sonucu bildiricem

Sen bilirsin canım nasıl istersen.

Ay ablacım inan bende pişman oldum.
Sevdiğimede kaldırma hayatım annem kaldırcak dedim.
Normalde o kaldırırdı bende en azından su içerdim.
Bakalım nasıl geçicek buğün.

Kolay geçmesini dilerim canikom.

merhabalar kızlar..
ÖZGE almış eline oklavayı ama başka türlü olmaz ya, sıkmak lazım. ben bugünden tartıldım yine, 52 hala aynıyım:KK43: o kadar dikkat etmeye çalışıyorum ama geçen haftaki gibi deil tabi. misafir olduğu için akşam yemeklerini geç yedim, arada kaçamaklar oldu, akşam gezmesinde içecekler oldu, ama napim dışarı çıkmayalım diyemiyorum kuzene, ben tatile geldim diyo:/ ptesi günü görev yerimde olcam, bi güzel asılıcam artık, orda mekik aletim, twister, bel kemerim falan var. bayramdan sora siz de asılcaksınız kızlar walla özge mahveder bizi, çokkk fena kapışacazzzz :eek:

şakkıdı

Banu Cumadan beri yok nerelerde bu kız yahu. Hastaydı acaba bişey mi oldu merak ettim.

Bayramdan sonra kızlar gelecek ilk kuralımız ayda 2 kilo verme kuralı olacak.
Bayram bitişi 13 Eylül'de başlayacak bu kural. Ve eylül sonu herkes 1 kilo vermiş olacak.
Ekim ayında 2 kilo vermiş olacaksınız.
Fazlasını verirseniz ne ala ama azı olursa takımdan diskalifiye.
Af yok, bir seferlik mazur görmek yok.
Direk DİSKALİFİYE.
İkinci kuralımız takımiçi yarış yapacağız. Ve bu yarış haftalık olacak. Ve kaybeden tüm takımlara ben ne söylersem onu yazacak.
Yazmam kardeşim ben banane diyen olursa DİSKALİFİYE. Af yok. Sıkıysa diyin yerimseniben
Üçüncü kural kaçamak yapan olursa diğer tüm takımlara yine ben söylersem onu yazacak.

Eğer kuralları kabul etmem diyen olursa şimdiden söyleyebilir. Kabulse hep beraber kilo vermeli günler diliyorum canlarım ciğerlerim. olumunekankayizsmile

Sen bilirsin canım nasıl istersen.

Kolay geçmesini dilerim canikom.

şakkıdı

Banu Cumadan beri yok nerelerde bu kız yahu. Hastaydı acaba bişey mi oldu merak ettim.

Bayramdan sonra kızlar gelecek ilk kuralımız ayda 2 kilo verme kuralı olacak.
Bayram bitişi 13 Eylül'de başlayacak bu kural. Ve eylül sonu herkes 1 kilo vermiş olacak.
Ekim ayında 2 kilo vermiş olacaksınız.
Fazlasını verirseniz ne ala ama azı olursa takımdan diskalifiye.
Af yok, bir seferlik mazur görmek yok.
Direk DİSKALİFİYE.
İkinci kuralımız takımiçi yarış yapacağız. Ve bu yarış haftalık olacak. Ve kaybeden tüm takımlara ben ne söylersem onu yazacak.
Yazmam kardeşim ben banane diyen olursa DİSKALİFİYE. Af yok. Sıkıysa diyin yerimseniben
Üçüncü kural kaçamak yapan olursa diğer tüm takımlara yine ben söylersem onu yazacak.

Eğer kuralları kabul etmem diyen olursa şimdiden söyleyebilir. Kabulse hep beraber kilo vermeli günler diliyorum canlarım ciğerlerim. olumunekankayizsmile

hihoyyythihoyyythihoyyyt

öZge benden de okey yalnız şurda takıldım :uhm:
takımiçi yarış yapıcaz ya. bu kendi içimizdemi hepberaber yoksa iki kişi iki kişimi olcak. Mesela herkes yarışı kazanırsa ozaman kimse yazmıcak galiba.
yarışın alt ve üst sınırı olucak galiba.

Selam millet :))
öğlen : 1 tabak kıymalı makarna ( yarım porsiyon ) - üzerine 2 kaşık yoğurt dökülerek yenmiştir .
Biliyorum makarna kalori ama ofiste başka yemek şansım yoktu , ne pişerse onu yiyoruz :KK43:(

eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile ooo ozge gozumu korkuttun valla.ama bızım ıyılıgımız ıcın.takımca toparlanabılmemız ıcın sart.bende kabul edıyorum.

valla özgecim bence biraz ağır oldu
tabi bu benim fikrim
spor yapma şartı da olmaz

afiyet olsun yasemincimm..

bende aksam menümü yazayım sizlere
mercimek corbası, karnı yarık, pilav, cacık, salata mantıda eklene bilirmiş ve tatlı olarak elmalı muhallebili bisküvili bişi tadını bende cok merak ediyorum sırnaşık şey

kesinlikle iftardan önce tartılmalıyımm yarın sabaha bu adar yedikten sonra + bile cıkabilirim ..

Pandomim canım senin canın çekmesin , valla ofiste zaytinyağlı bir şey olsaydı onu tercih ederdim :KK43:((

Zevcan sen bunların hepsinden yicekmisin anacım , bence mantı ile pilavı aynı anda yeme seç birini , sakın ekmek de yeme bunların yanında ..

ok dirr.
ama bişey atlamıssın bence herkesin haftada en az 1 gün spor zorunluluğu olsun

Evet bunu da ekliyoruz. Şeniz

hihoyyythihoyyythihoyyyt

öZge benden de okey yalnız şurda takıldım :uhm:
takımiçi yarış yapıcaz ya. bu kendi içimizdemi hepberaber yoksa iki kişi iki kişimi olcak. Mesela herkes yarışı kazanırsa ozaman kimse yazmıcak galiba.
yarışın alt ve üst sınırı olucak galiba.

Canikom haftada en az kilo veren kaybeden olacak ve o yazacak. Bir sınır yok yani.

Bencede günde en az 100 kere mekik çekilsin yuppiii...

100 mekik olur, 100 şınav olur, yüryüş olur ama hafta bir gün mutlaka spor olacak.

Selam millet :))
öğlen : 1 tabak kıymalı makarna ( yarım porsiyon ) - üzerine 2 kaşık yoğurt dökülerek yenmiştir .
Biliyorum makarna kalori ama ofiste başka yemek şansım yoktu , ne pişerse onu yiyoruz :KK43:(

Afiyet olsun canım.

eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile ooo ozge gozumu korkuttun valla.ama bızım ıyılıgımız ıcın.takımca toparlanabılmemız ıcın sart.bende kabul edıyorum.

olumunekankayizsmile

valla özgecim bence biraz ağır oldu
tabi bu benim fikrim
spor yapma şartı da olmaz

Canikom ağır olması lazım eğer ağır olarak kalmak istemiyorsak.

afiyet olsun yasemincimm..

bende aksam menümü yazayım sizlere
mercimek corbası, karnı yarık, pilav, cacık, salata mantıda eklene bilirmiş ve tatlı olarak elmalı muhallebili bisküvili bişi tadını bende cok merak ediyorum sırnaşık şey

kesinlikle iftardan önce tartılmalıyımm yarın sabaha bu adar yedikten sonra + bile cıkabilirim ..

Zevcii bu menüden çorba, karnıyarık, cacık ve salata yersen yırttın demektir. Diğerlerini yeme bebem. Tatlıdan da bi lokma bak tadına.

Pandomim canım senin canın çekmesin , valla ofiste zaytinyağlı bir şey olsaydı onu tercih ederdim :KK43:((

Zevcan sen bunların hepsinden yicekmisin anacım , bence mantı ile pilavı aynı anda yeme seç birini , sakın ekmek de yeme bunların yanında ..

mantı yemem zaten mantı ile ilgili hiç hoş hikayelerim yok malesef ki.. şu an için ekmek yemeğide düşünmüyorum ama pilav güzel olursa pilav yicemm cokacimcoook

ne bileyim iremcim ya
ben kendi adıma konuşayım böyle sıkmaya çalıştıkça daha da batıyorum
canım bi sürü şey istiyor falan
gruptan ayrıldım ya mesela dün iftardan önce 67,800 ü gördüm tartıda mesela
ama gruptayken bu kadar vermiyodum
baskı olunca yapamıyorum ben

X