Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydın Özge :)) Bende istem dışı dün beyaz ete yüklendim , sonra kendime dedim yemek sonrası tatlı yok herkes kola içiyor falan çok canım istedi ama yudum bile almadım , pide sıcacıktı bir lokma aldım ... Ama tatlı sakızlı muhallebi olunca gözüme masum geldi , şööle 5x5 cm kare boyutundaydı :))

günaydın özgemmm

son günlerin tadını cıkartıyoruz :roflol: :roflol: :roflol:
kızlar özge bize eziyet edicek şimdiden söylim size cok katı kurallar olucak yapmayanı atıcak son günlerin tadını cıkartınn ya zayıflıcaz ya zayıflıcaz politikası uygulucak baksanıza... :roflol:

tatlım yaa bacaklarım bi incelsee o bana yeticek ben öyle boy kilo endeksimin altında olmak incecik olmak istemiyorum tabi isterimde 2 ayda bacaklarım birazcık incelse bana yeter yani 55 olsam fazlasında gözüm yok..
keske yürüyüş yapabilecek ortamım olsaydı benneyaptımki

İp atla zevcan oda bacak kaslarına fayda ediyor , kendine mazaret uydurma bak ben bebeğimi uyutup uykumdan fedakarlık verip mekik çekiyorum ,sabah hem onu hazırlıyorum hem mekik çekiyorum sende kendine gel toparlan , evli değilsin çocuğun yok ,sen kendine vakit ayıramıcaksın da kim ayıracak , ya dizi izlerken bile tempolu yürüsen yerinde o bile yeter :)

kızlar ben bu bacakları nasıl eriticem yaaaaa ... :sinifsinif:

Zevcan belin filan kalın değil.
dediğin gibi bi bacaklar var.
yürüyüş imkanının yoksa evde makas hareketi yap
o hem selülüt hem sarkmalara hemde incelmek için çtok iyi.

bende nişandan önce yürüyerek 6 kilo verdim diyetle destekleyerek.

bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile

Aynen zevan aynen bu son günlerden sonra Özge bizim canımıza okucak.
ama okusun valla ben kendi adıma hakediyorum yani.

ramazan gecsin kesinlikle sporuma devam edicem tatil öncesi her gün yapıyordum nerdeyse evde bişiler tatildi ramazandı aksadı kaldıı ..
15 gün sonra özge katı hukuk kuralları ile zayıflıcaz inş..

ramazan gecsin kesinlikle sporuma devam edicem tatil öncesi her gün yapıyordum nerdeyse evde bişiler tatildi ramazandı aksadı kaldıı ..
15 gün sonra özge katı hukuk kuralları ile zayıflıcaz inş..

Ramazan bittikten sonra bende başlıcam yürüyüşlere.
Havalarda serinlemiş olucak biraz.
sabahları işyerime yürüyerek gelicem 1 saat sürüyor.
Öğlenleri de fırsat buldukça yürücem yarım saat.
Akşam yemeklerimide en geç 18.30 da yicem.
Zaten ingilizce kursuna başlıyorum ramazandan snora.
Kursa girmeden yicem yemeğimi işten çıkmadan :lepi:

inş tatlım basarırsınn spor olayını .. gercekten cok faydalı kaydirigubbakcemile2

inanma sana sordum leslie ne ? Magnumcuk ha ne kadan masum ne kadan kolay sööleniyo değil mi ?

atlamışım canım kusura bakma.

Leslie senson die bir bayan evde yürüyüş egzersizleri yaptırıyor.
internetten indirdim ben, 5 mil olanını.
dışarda yürümeye pek vaktim yok, o yüzden evde yapıyorum ben de.
google a yürü ve incel yazarsan, indirebileceğin siteler çıkıyor.

selam kıslar.nasılsınız?3-4 gundur uykusuz olunca bugun bu saate kadar uyumusum.YASEMIN 300mekıkmı masallah.benım 100 u cogaltacaksın yanı ıyikı gece cekmısim degılse catlardımkaydirigubbakcemile3 INANNA magnumun cıkolatası yeter zatensempatiksalakcinni MEYVENULL tel senın fotoyu acmadı ben goremedım bılgısayarım olsa zayıf ve sımdıkı hallerımi koyardım bende.OZGE ahh kafama agırlık yedım ama aksam bısı yemedım ac kaldim.yedıklerım en masumuydu sofradakılerın.cumartesıde annem yemege cagırdi.annem bagıra bagıra yedirıroff off su davetler olmasa ne gusel evde yapıp gıdıyorum.eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

Ben geldim...

Bugün rgl den sonraki ilk oruç günüm ve gece kalkmadım.
Aşırı derece uykum var ve kendimi çok halsiz hissediyorum.
Ahh buğün bir bitsee...

Afiyet olsun canımcım olmuş bi kere napalım. :teselli:

Şekercim sadece 5 kilocuk. Ve düzgünce kaçamaksız monti ile sadece 3 hafta. Bitir artık şu işi Zevcan. kaydirigubbakcemile5

bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile
Aynen zevan aynen bu son günlerden sonra Özge bizim canımıza okucak.
ama okusun valla ben kendi adıma hakediyorum yani.

Hakediyorsun tabe alsanaalsanasmile

Ramazandan sonra bende yürüyüş yapmak istiyorum. Akşamları en azından dolanmak bile yetecek. Yada öğlenleri 1 saat yürümek de olabilir.

Şöyle ki, 1 adet magnumcuk.
Zaten yediğime de pişman oldum midem bulanıyordu, iyice bulandı.
arada 1 magnumcuktan kime zarar gelir ki

Birde 1 adet dondurma yazmış :mymeka: Magnum sadece 1 adet dondurma mı leynnn Çok üzgünüm çoook

Afiyet olsun canım. Ramazanda olacak bu kadar napalım artık.

Ben geldim...

Bugün rgl den sonraki ilk oruç günüm ve gece kalkmadım.
Aşırı derece uykum var ve kendimi çok halsiz hissediyorum.
Ahh buğün bir bitsee...

Nilay hoşgeldin ablam. Sahura kalmadan oruç tutmana çok kızıyorum bilesin.

BİTER TATLIM BİTER BU GÜNDEE.. İNŞ AKSAMA VERMİŞ CIKARSINN kaydirigubbakcemile2

Zevcan sende istersen bugün iftara gitmeden bi eczanede tartıl canım. Birde sabah tartılırsın yine. Oranlara göre bakarsın duruma. Sabah çok farklı çıkarsa üzülme. Gerçi eczanelerde digital tartı yok ama olsun.

inanma canım bakıcam hemen merak ettim , boş vaktimde tabi :))

Prenses dünkü tatlı olayını atlamışsın oyüzden fazla çektim :)) yoksa akşam 150 sabaha 150 birde aletle olunca daha kolay tabi :)) alt karın kası hareketlerini yaptım ama öldüm resmen ...

7 kilo ohaoldumsmile tatilden dolayıı haklısın pis boğazım bi durmuyo kendimi turatamıyorum ama bayram ertesi kaçamaksız monti yapıcam kendime ve sana sözz kaydirigubbakcemile2
aslında sağlık merkezinde tartı var dijital üstelikde ama farklı sonuc cıkardie tartılmak istemiyorum burda hep tartıldığım yerim var o yüzden bilmiyorum belkide tartılırım ama sabah cıkan sonucu bildiricem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…