Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

MEYVENULL bu konuda kavga etmıyoruz dogru.kıskanclık bazı ınsanlarda var bazılarında yoktur.ıkımızde de yok.bunun ıcın yapılacak bırsey yok malesef dogustan gelıyo :KK43: ıcımızden gelıo dedın ya.evlenınce gor.ozellıkle yenı evlendıgımızde bızımde ıcımızden cok fazla gelıyordu.sımdı daha az kavga edıyoruz ama yınede ole tahmın ettıgın kadar uyumlu degılız.kımse mukemmel degıl.uyusmaya calısıp gıdıyoruz.LETHEM aksıne benım her ısım mantıga dayanır.esım hayaller kurar ben kurmuyorum dıye kızar :) yukselenımı ogrenemedım.annem aksam dızı ızlemıs hastaneye gıtmıs.dogmusum saat hatırlamıyor:)ayrıca yenı sacınıda merak ettım koyunca foto haber et.gule gule kullan.

ben eskiden süper kıskançtım şimdi düşününce o halime ben bile sinir oluyorum kaydirigubbakcemile3 perim keşke senin gibi olsam ama malesef azalsa da hala kıskançlık var ama ben koç burcuyum olur öle:))) benim annem de söylüo saati ama resmi bişi yok, aklında kaldığınca doğrudur umarım, yükselenimi boşa yay sanmıyorumdur kaydirigubbakcemile3 teşk ederim cnm benim, haber edeceğim. aslında bu forumdaki herkesi çok merak ediom ben ya biçoğumuzun resmi yok avatarda sanırım :kedi:

zemuszemus
benim yükselenimde terazi bende teraziyim =))
tam teraziyim

teraziler biraz sosyal olur canım biraz da fazla konuşkan, benim tanıdıklarım öyleydi en azından :KK1:

LETHEM ınsanın kendını asabılmesıde guzel bırsey.eger basarabıldıysen ne mutlu.kendıne sikıntı sureklı nerde kımınle dusunmek.bu aksam zorla ıftara davet edıldık.bulasıkları yıkayacak kımse yok nasılsa perı gelın var.cok kalabalıktı.dolaptakı tum bardak tabaklar asagı ınmıstı.yıkadım.sınır oldum erkenden kactım.yogurt corbası,salata,4 tane sarma ve 1 kuçuk kare su boregı 3 catalda revanı yedım.sofradan kactım.

afiyet olsun perim, ama özge tatlı ve böreği duyunca oklavayı alabilir eline:)) öle gelin falan diye bulaşığı sana yıkatmaları da sinir, sen de haklısın cnm:KK66:

canım elıne oklavayı almakta haklı ama sofrada hadı buyur.sundanda ye bundanda ye.ben yemedıkce ustume gelıyor ev sahıbı.sankı ınat edıyor benımle.hepsının tadına baktım deyıp kactım zorla sofradan.daha pılav,patateslı tavuklu yemek ve karnıyarık kola vardı.hıc almadım.ıns yarın cok cıkmameyvahedigeldismile

Günaydın :) günün ilk günaydını benden olsun :))
Dün yoğundum sanırım bugünde yoğun olucam , raporumu vereyim :))
Dün öğlen : Tavuklu mercimek çorbası -1 küçük kutu ton balığı ( light ) - 1 dilim kepek ekmeği
İkindi :3 kaşık sade yoğurt
Akşam :1 kase mercimek çorbası -1 adet tavuk külbastı -1-2 kaşık salata- 1 dilim sakızlı muhallebi-1 parça pide ( lokma kadar ) ( iftar yemeğindeydik ben ancak bu kadar la kalmaya çalıştım )

Akşam yediğim bu yemeklerin vijdan azabıyla 300 mekik -20 dakika elektrikli kemer - ve bacak hareketleri- 100 tane de ip atladım ...

Bu sabah arabada elma , şimdi de light sütle k-fleks yedim .

Prenses , bak süper oluyor birbirimizden korkumuza hem spor yapıp hem de az yemeye çalışıyoruz :))Başarıcaz ikimizde :)

Günaydınlar...

Dün öğle yemeğinde salata yedim sonra vitamin ilaçlarımı falan aldım.

Dün akşam nişanlımdaydım iftarda =)

Biraz pide ve kaşar yedim. 1 Porsiyon püre üsütene de kıyma kavurması = Beğendi de diyolar galiba.
1 Dilimde dondurmalı pasta. 1 bardakta kola :kedi:
ramazan bitimine kadar kolayı bırakamıcam kızlar diet olandan içiyorum. 1 bardak hergün.

Günaydınlarr,

herkese kalorisiz bir gün diliyorum..
Dünkü menüm;
sabah 1 açma
öğle ızgara köfte + salata + biraz makarna
akşam makarna + salata + ayran
1 adet dondurma.
spor yapamadım yine malesef, ramazandan sonra leslie yapmayı düşünüyorum.
bu aralar çok halsizim nedense..

günaydın kızlar... sahurda kocaman tost yedimm..mandalina suyu içtimm..
yarın sabahki kilomu cok merak ediyorumm .. iftardan önce tartılamıcam malesef yemeğe ark davetliyim..artık sabah tartılırım fazla cıkıcak ama napimm yapcak bişiyim yok..
kızlar size az önce cektirdiğim fotomu ekliyorumm..

Günaydınlarr,

Dünkü menüm;
sabah 1 açma
1 adet dondurma.

günaydın tatlım iki öğünde makarna cok fazla olmuss :eek:lmaz:

Selam zevcan , gayet güzel bir menü olmuş :)) Foto da çok güzel bacak ertimek için en iyi egzersiz yürümek yürümek , imkanın varsa akşamaları bol bol yürü ...

Bence yürümek her şeye ilaç , ben evlenmeden önce hiç toplu olmamıştım ama her sabah yürürdüm bir de annem kilolu olduğu için yemeklerimize çok özen gösterir , az kalorili şeyler yapardı sen benim gibi olma derdi ... Ama ben bir çocuk doğurdum neredeyse annem gibi oldum :KK43:( Düğünümden önce de işe gelmeden önce hep yürüyüş yapıyordum çok faydasını gördüm , diyetle desteklenince çok iyi oluyor ... Evde yürüsen akşamları o bile fayda eder bence canım .

Bence yürümek her şeye ilaç , ben evlenmeden önce hiç toplu olmamıştım ama her sabah yürürdüm bir de annem kilolu olduğu için yemeklerimize çok özen gösterir , az kalorili şeyler yapardı sen benim gibi olma derdi ... Ama ben bir çocuk doğurdum neredeyse annem gibi oldum :KK43:( Düğünümden önce de işe gelmeden önce hep yürüyüş yapıyordum çok faydasını gördüm , diyetle desteklenince çok iyi oluyor ... Evde yürüsen akşamları o bile fayda eder bence canım .

evet haklısın yürüyüşün faydası cok fazlaa..napalım evde yürümeyi denerim bendee :KK1:

Günaydın bebekler.
Görüyorum ki yine sapıtmalar, coşmalar söz konusu. Coşun coşun bunlar son günleriniz nihahahhahahah :jeyyar:

LETHEM ınsanın kendını asabılmesıde guzel bırsey.eger basarabıldıysen ne mutlu.kendıne sikıntı sureklı nerde kımınle dusunmek.bu aksam zorla ıftara davet edıldık.bulasıkları yıkayacak kımse yok nasılsa perı gelın var.cok kalabalıktı.dolaptakı tum bardak tabaklar asagı ınmıstı.yıkadım.sınır oldum erkenden kactım.yogurt corbası,salata,4 tane sarma ve 1 kuçuk kare su boregı 3 catalda revanı yedım.sofradan kactım.

Anam birde kaçmasaydın yahu alsanaalsanasmile

Günaydın :) günün ilk günaydını benden olsun :))
Dün yoğundum sanırım bugünde yoğun olucam , raporumu vereyim :))
Dün öğlen : Tavuklu mercimek çorbası -1 küçük kutu ton balığı ( light ) - 1 dilim kepek ekmeği
İkindi :3 kaşık sade yoğurt
Akşam :1 kase mercimek çorbası -1 adet tavuk külbastı -1-2 kaşık salata- 1 dilim sakızlı muhallebi-1 parça pide ( lokma kadar ) ( iftar yemeğindeydik ben ancak bu kadar la kalmaya çalıştım )

Akşam yediğim bu yemeklerin vijdan azabıyla 300 mekik -20 dakika elektrikli kemer - ve bacak hareketleri- 100 tane de ip atladım ...

Bu sabah arabada elma , şimdi de light sütle k-fleks yedim .

Prenses , bak süper oluyor birbirimizden korkumuza hem spor yapıp hem de az yemeye çalışıyoruz :))Başarıcaz ikimizde :)

Diğerlerinin yanında senin yediklerin devede kulak kalmış şeker. Bolca protein almışsın bu iyi ama keşke şu muhallebi olayına girmeseydin.

Günaydınlar...

Dün öğle yemeğinde salata yedim sonra vitamin ilaçlarımı falan aldım.

Dün akşam nişanlımdaydım iftarda =)

Biraz pide ve kaşar yedim. 1 Porsiyon püre üsütene de kıyma kavurması = Beğendi de diyolar galiba.
1 Dilimde dondurmalı pasta. 1 bardakta kola :kedi:
ramazan bitimine kadar kolayı bırakamıcam kızlar diet olandan içiyorum. 1 bardak hergün.

Dondurmalı pasta çok lazım sana zaten alsanaalsanasmile

Günaydınlarr,

Dünkü menüm;
sabah 1 açma
1 adet dondurma.

Şu 1 adet dondurmayı biraz daha açsak hanfendi :kızgın:

günaydın kızlar... sahurda kocaman tost yedimm..mandalina suyu içtimm..
yarın sabahki kilomu cok merak ediyorumm .. iftardan önce tartılamıcam malesef yemeğe ark davetliyim..artık sabah tartılırım fazla cıkıcak ama napimm yapcak bişiyim yok..
kızlar size az önce cektirdiğim fotomu ekliyorumm..

Zevcan süper görünüyorsun cnaım. Kır artık şu 60 zinciri kuşum. Yürüyüş yapman lazım bacaklar için şeker.

X