Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

bende iyiyim çok şükür meyvenullcum.. kızlar 7. takımda ohcanımadeysin varyaaaaa hamileeyyymiiiiişşşşşş a.s dün 2011 mayıs anneleri topicinde gördüm.. bide askito varyaaaaaa oda hamileymiiiişşşşşş a.s
bütün hamile haberleri bende :roflol:

oooo herkes hamile kalıyooo mübarek ayy malumm :roflol:

tatlım bizim durum cok farklı biz internette tanıştık bi sağlık portalında ondan bendeki bu sacmalama içimde çözemiyorum bi türlü bu durumu biliyorum cok seviyor benim onu sevdiğimden cok seviyor beni ama kurtulamıyorum içimdeki çatışmadan beynimi kurtlar kemiriyor sanki tahmin edemezsin ne kadar kötü olduğunu ..
şunada eminim ben aldatırım o aldatmazz yapamaz ama sonucda erkek işte ..
sinir oluyorum hemde cok bide bunu ona belli etmemek için uğraşıyorum ..herkes sizin gibi diyo ama benim beynim çözülmüyoo kabullenmiyo.. :çok üzgünüm:

Ben şimdi böyle söylüyorum.
Ama inan bana aynı durum içindeyken senden farkım yoktu.
Herkes benim şuan yaptığım yorumu yapıyordu ama benim beynim kabullenmiyordu.
Kendi kendimi yiyordum belli etmemeye çalışıyor ama bir yerde patlıyordum.
Hani inan paranoyak olmuştum diyebilirim.
Hergün facesini açıp şifresi vardı ne paylaşmış kim varmış kim eklenmiş bana mesaj atmadığı saatte ne yapmış.Bakıyordum facede.Kıyamet kopuyordu tabi.Bir gün yine böyle telde konuşuyoruz birini eklemiş trabzonlu kızlar.Dedim kim ekledi.Bilmiyorum dedi.Dedim nasıl bilmessin falan filan derken bitsin istiyorsun ben söz verdim söylemicem sen söyle dedim.Ama nasıl bağırıyorum.Ogün bitti.Kaybedince anladım düşündükçe hatalarımı gördüm.Şuan inan kendimi boş yere yıpratmışım diyorum...

Şimdiki ilişkimin ilk başlarındada hep ben diyordum.Hatalı olduğumda bile çekip gidiyordum.Sevdiğimin bana bir yorumu oldu.Ben seni buldum ve kaybetmek nedir biliyorum seni bırakmıcam ama büyümek zorundasın.İlişki bu şekilde yürümez.Onunla birlikte büyüdüm.hiç ciddi bir tartışmamız olmadı.En uzun konuşmama süresi 6 saatti oda yine haber vererek.Sinirlenip beni yoksaydemiştim o yani.

Uzun oldu biliyorum ama dicem oki ne ilk nede son çiftsiniz.Herşey benzer sorunlardan geçiyor.Dışardan yorum yapmakda kolay geliyor.İçinde çözmek zorundasın ben bunu başardım sende yapabilirsin.Yoksa inan sonu tükenmek oluyor.

Zevcan ama çocuk haklı çok bunaltıyorsun. Yani anlayışlı olman lazım zaten askerde yani. Bende olsam onunla aynı tepkiyi verirdim.

Bizim evde net var alırken şartımız şuydu. Birimiz yokken diğeri girecek nete. İkimizde evdeyken kimse girmiyor eğer acil bir işi yoksa.

yok özgecim yaa ben haftanım her günü çalısıom o ayda 7 gün çalısıyo böyle bi sartı kabul etmem mümken değil benm bizim aşamadığımız tek konu internet meselesi bunu asla aşamıcaz heralde ..
inan askerde die bu kadar anlayıslıyım normalde telf nete girse çıngar cıkartırdım. :roflol:
zaten evinde var bize telf da ne gerek var dimi..

Benden bir yaş büyük çocukluk arkadaşım evli bir yaşında dünyalr tatlısı kızı var.
Benden bir yaş küçük çocukluk arkadaşım evlendi 3 ay dünyalar tatlısı oğluşu var.
Amca oğlunun eşi benimle yaşıt dünyalar tatlısı 4 günlük bir kızı var.
Dün 3 aylık bebişi aldım kucağıma uyudu allahım o kadar tatlı ki onunla birlikde küçük kızımızı ziyarete gittik.Oynadım onlarla.İnsan saatlerce baksa bile doymuyor.Çok severim çocukları ben ya.Allahım mübarek günlerde siteyen herkese naip etsin inşallah.

Ben şimdi böyle söylüyorum.
Ama inan bana aynı durum içindeyken senden farkım yoktu.
Herkes benim şuan yaptığım yorumu yapıyordu ama benim beynim kabullenmiyordu.
Kendi kendimi yiyordum belli etmemeye çalışıyor ama bir yerde patlıyordum.
Hani inan paranoyak olmuştum diyebilirim.
Hergün facesini açıp şifresi vardı ne paylaşmış kim varmış kim eklenmiş bana mesaj atmadığı saatte ne yapmış.Bakıyordum facede.Kıyamet kopuyordu tabi.Bir gün yine böyle telde konuşuyoruz birini eklemiş trabzonlu kızlar.Dedim kim ekledi.Bilmiyorum dedi.Dedim nasıl bilmessin falan filan derken bitsin istiyorsun ben söz verdim söylemicem sen söyle dedim.Ama nasıl bağırıyorum.Ogün bitti.Kaybedince anladım düşündükçe hatalarımı gördüm.Şuan inan kendimi boş yere yıpratmışım diyorum...

Şimdiki ilişkimin ilk başlarındada hep ben diyordum.Hatalı olduğumda bile çekip gidiyordum.Sevdiğimin bana bir yorumu oldu.Ben seni buldum ve kaybetmek nedir biliyorum seni bırakmıcam ama büyümek zorundasın.İlişki bu şekilde yürümez.Onunla birlikte büyüdüm.hiç ciddi bir tartışmamız olmadı.En uzun konuşmama süresi 6 saatti oda yine haber vererek.Sinirlenip beni yoksaydemiştim o yani.

Uzun oldu biliyorum ama dicem oki ne ilk nede son çiftsiniz.Herşey benzer sorunlardan geçiyor.Dışardan yorum yapmakda kolay geliyor.İçinde çözmek zorundasın ben bunu başardım sende yapabilirsin.Yoksa inan sonu tükenmek oluyor.

aynen anlattığın gibiyimm anlamıyor beynimm nasıl aşıcam bu durumu bilmiyorumm offf offff deliricemmmm ..
benim kesinlikle profesyonel bi yardıma ihtiyacım var ..
normal değilim.. baksana herkes aynı kanıda ama ben değilimm..

aynen anlattığın gibiyimm anlamıyor beynimm nasıl aşıcam bu durumu bilmiyorumm offf offff deliricemmmm ..

İnan bana normalsin canım...
Diyorum sana geçmişde senden farkım yoktu.
Ama kaybedince anladım sen buna fırsat verme...
Sinirlendiğinde gel buraya yaz dök içini ama sevdiğin konusunda sessiz kal.
İnan yazdıkça rahatlıyıp hatalarını görceksin...

İnan bana normalsin canım...
Diyorum sana geçmişde senden farkım yoktu.
Ama kaybedince anladım sen buna fırsat verme...
Sinirlendiğinde gel buraya yaz dök içini ama sevdiğin konusunda sessiz kal.
İnan yazdıkça rahatlıyıp hatalarını görceksin...

Kızlar önceden bende öyleydim.
Bende de sürekli şu vardı. Geçmişini sorguluyodum devamlı ama devamlı.
Düşündükçe sinir oluyodum bende paronaya yapmaya başlamıştım.
Kafama okadar çok takmıştım ki egzamalarım falan azmıştı iyice.
her dakka sürekli aklıma geçmişi geliyodu benden öncesi yani...
Ama şimdi o sorunumu aştım kızlar...
Zevcan bizde nişanlımla bi savaş oyunu sitesinde tanıştık :roflol:
Yaklaşık 1 yıl oyun oynadıktan sonra buluştuk bu günlere geldik. =))
Ve senin yaşadığın zorlukları bende yaşadım.
ilk başlarda bende Neksin anlattığı gibi bende faceini karıştırıyodum onu bunu yapıyodum
ama şimdi gerçekten rahatım.
Şeytana uyup bişey yapıcağı varsa ben ne yaparsam yapar.
ama sonucunda da beni kaybeder olan o olur yani.

Çicek öğrenebildin mi bebişin cinsiyetini canım?
O arada rahatsızlandım kalktım pc başından okuyamadım...

bende iyiyim çok şükür meyvenullcum.. kızlar 7. takımda ohcanımadeysin varyaaaaa hamileeyyymiiiiişşşşşş a.s dün 2011 mayıs anneleri topicinde gördüm.. bide askito varyaaaaaa oda hamileymiiiişşşşşş a.s
bütün hamile haberleri bende :roflol:

Ne güzel sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin Allah.

kızlar bu arada 200 gr vermişim fil kadar yememe rağmen sırnaşık şey

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

yok özgecim yaa ben haftanım her günü çalısıom o ayda 7 gün çalısıyo böyle bi sartı kabul etmem mümken değil benm bizim aşamadığımız tek konu internet meselesi bunu asla aşamıcaz heralde ..
inan askerde die bu kadar anlayıslıyım normalde telf nete girse çıngar cıkartırdım. :roflol:
zaten evinde var bize telf da ne gerek var dimi..

Anam kaynanalar veriyor oğullarını böyle cadı gelinlerin eline. Sonra da napsınlar peşlerinde dolaşıyorlar. :roflol:

Benden bir yaş büyük çocukluk arkadaşım evli bir yaşında dünyalr tatlısı kızı var.
Benden bir yaş küçük çocukluk arkadaşım evlendi 3 ay dünyalar tatlısı oğluşu var.
Amca oğlunun eşi benimle yaşıt dünyalar tatlısı 4 günlük bir kızı var.
Dün 3 aylık bebişi aldım kucağıma uyudu allahım o kadar tatlı ki onunla birlikde küçük kızımızı ziyarete gittik.Oynadım onlarla.İnsan saatlerce baksa bile doymuyor.Çok severim çocukları ben ya.Allahım mübarek günlerde siteyen herkese naip etsin inşallah.

Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :1hug:

Kızlar ben galiba anormalim. Aldatma konusunda çok rahatım mesela.
Rabbim bize kalp vermiş sevelim sevilelim diye. Zamanında nasıl bana gönlü kaydıysa ilerde benle evliyken bile başkasına gönlü kayabilir çok normal.
Gelir bana söylerse tek kelime etmem gayet normal karşılaşırım. Elbette çok üzülürüm ama tepkim olmaz. %1 de olsa af isterse şans verebilirim. Ama ben yakalarsam çok çok kızarım. Kızımın babası yalancı bir adam olsun istemem. Dürüst ve cesur olmalı her durumda.
Ama bedensel bir aldatma söz konusu olursa asla ve asla affı olmaz bunun. kötükedihüso

Saolun kızlar evet ceren teyzesi bilemedi o erkek dedi sabahta ama süpriz yaptık ona biz :))

Çok güzel bir duygu kızlar allahım hepinize yaşatsın inş.

X