Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Saol özgem evet eşime diyorum onu ben şimdi pempelerle süslemezmiyim diyorum yaparsın sen bilirim diyor çok sevindi ama oda hala inanamıyorum biliyormusunuz çok heyecanlı çok farklı birşeymiş bu

Kızlar önceden bende öyleydim.
Bende de sürekli şu vardı. Geçmişini sorguluyodum devamlı ama devamlı.
Düşündükçe sinir oluyodum bende paronaya yapmaya başlamıştım.
Kafama okadar çok takmıştım ki egzamalarım falan azmıştı iyice.
her dakka sürekli aklıma geçmişi geliyodu benden öncesi yani...
Ama şimdi o sorunumu aştım kızlar...
Zevcan bizde nişanlımla bi savaş oyunu sitesinde tanıştık :roflol:
Yaklaşık 1 yıl oyun oynadıktan sonra buluştuk bu günlere geldik. =))
Ve senin yaşadığın zorlukları bende yaşadım.
ilk başlarda bende Neksin anlattığı gibi bende faceini karıştırıyodum onu bunu yapıyodum
ama şimdi gerçekten rahatım.
Şeytana uyup bişey yapıcağı varsa ben ne yaparsam yapar.
ama sonucunda da beni kaybeder olan o olur yani.

inş bende aşarım bu durumuu benneyaptımki

Aminnn allahım isteyen herkese naip eylesin inşallah...

Ablam o konuda bende senin gibi düşünüyorum.
Bana dürsüt olduğu sürece sorun yok.
Ama bu dürüstlüğü geçmişde göremedim o yüzden de zaten kendime hakim olamıyordum.
Ama artık hiç bir şey öyle değil.Rahatım eğer yaparsa kaybeden kendi olur ben değil.Ve şunada katılıyorum gönlü kayabilir bu çok normal.Yeterki dürüst olsun...Tabi allahım yinede kimsenin başına vermesin.

selam kızlar.uyuycam dıyordum ama uyuyamayınca az dolasayım dıye bı cıktım yenı geldım.cıcıler aldım.YASEMIN akrepler zordur.su an sana bırseyden dolayı kızmıs olup onun kınını surduruyor olabılır.cok kıncı dedıgım dedık Allah kolaylıklar versı.LETHEM ben balık esım yengec uyuyormuyuz?CAGLAYAN Allah saglık versın bebısıne ve sana.hayırlar ugurlar getırsin.OZGE bende cok rahatım esım konusunda.kıskanc degılım.kız arkadaslarının cogunlukta oldugu lıse toplantılarına zorla gonderırım kafası dagılsın dıye.gercı esım evcımen.belkıde ondan boleyım.ama daha 1 kez bırbırımızı sıkmadık bogmadık nerdesın kımınlesın dıye.

MEYVENULL 200 gr vermıssın tebrıkler.yarına belkı daha az cıkarsın.NEKSS mıden nasıl oldu?CAGLAYAN bebısıne hazırladıgın sekerlerını suslerını bende gormek ısterım.fıkır edınırım bıgun lazım olacak :KK66:

pressesperi nasıl basarıyorsun eşinle bu kadar uyumlu olmayı nazar değmesinn :nazar: açıkçası imrendim biz asla tartısmadan duramayız içimizden gelio..

birimiz alıngan ,duygusal diğerimiz kibirli , kindar he he tam uymuşuz değil mi :)

zıt kutuplardır ama canım birbirini çeken:))

PERİm, balıkla yengeç uyumludur:KK66: ikisi de duygusal, evine bağlıdır ama balık biraz hayalperesttir, ha bi de yükseleniniz de önemli:)) yaş 25ten sora yükselen de etkiliyo, ben koç burcuyum, yükselenim yay ikisinin özellikleri de şimdiden var:))

ÇAĞLAYAN, tebrikler canım:))

kızlar az önce kuaförden geldim, saçımı (kimi nihal modeli dedi) rihanna gibi kestirdim. çok uzun zamandır böle kısa kestirmemiştim ama hoşuma da gitti:)) sanırım forumdaki saç modeli bölümüne foto eklerim bikaç güne:)))

MEYVENULL bu konuda kavga etmıyoruz dogru.kıskanclık bazı ınsanlarda var bazılarında yoktur.ıkımızde de yok.bunun ıcın yapılacak bırsey yok malesef dogustan gelıyo :KK43: ıcımızden gelıo dedın ya.evlenınce gor.ozellıkle yenı evlendıgımızde bızımde ıcımızden cok fazla gelıyordu.sımdı daha az kavga edıyoruz ama yınede ole tahmın ettıgın kadar uyumlu degılız.kımse mukemmel degıl.uyusmaya calısıp gıdıyoruz.LETHEM aksıne benım her ısım mantıga dayanır.esım hayaller kurar ben kurmuyorum dıye kızar :) yukselenımı ogrenemedım.annem aksam dızı ızlemıs hastaneye gıtmıs.dogmusum saat hatırlamıyor:)ayrıca yenı sacınıda merak ettım koyunca foto haber et.gule gule kullan.

Son düzenleme:
X