Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Selamlar kızlar... =))

Akşam iftara misafirlikteydik. 2 bardak kola içtim =(
Çorba 1 tane içli köfte, biraz barbunya zeytinyağlı yani bir tabağa birer kaşık aldım ne varsa.

Ben geldim hanımlar...

Dün yapıp mı ne varmış siteye giremedim bir türlü...
Midem çok bulanıyor ne olcak bilmiyorum valla:KK43:

kızlar moralim cok bozuk benm ..size bi danıayım dedim..
şimdi benm sevgili asker yaaa bu telf aldı cepten internede giriyoo ve ben bu durumdan cok rahatsızım..neden bilmiyorum ama istemiyorum zamanında ben mobil modem almak için cok dil dökmüştüm kendisine izin vermedi bana kavga ettik şimdi bende gizli net pakete üye olmus.gece gündüz sürekli nete giriyo deli olucam kızlar yaa sabahtan beri kavga ediyorumz kendimi kutrol etmeye calısıyorum ama engel olamadığım oluyor sinirlerim cok bozuk aksi gibi benm telf dan uğrastım ama net hata verio..
sizce sorun cıkararak hatamı yapıyorum..

Çağlayan hayırlısı olsun , Allah gönlüne göre versin..

Bende geçenlerde zovirax aldım ( uçuk kremiydi değilmi ) fiyatı düşmüş şaşaırdım 13 tlye aldım ..

Özgecim canım hepimiz hedefimize ulaşıcaz biliyorum ben :)) herkes çok hırslı ama şu kolalar içilmese , tatlılar yenmese daha mı iyi olacak ne :)))

Selamlar kızlar... =))

Akşam iftara misafirlikteydik. 2 bardak kola içtim =(
Çorba 1 tane içli köfte, biraz barbunya zeytinyağlı yani bir tabağa birer kaşık aldım ne varsa.

Kola mı? kötükedihüso

Ben geldim hanımlar...

Dün yapıp mı ne varmış siteye giremedim bir türlü...
Midem çok bulanıyor ne olcak bilmiyorum valla:KK43:

Canım geçmiş olsun. Oruç sana iyi gelmiyor. :1no2:

kızlar moralim cok bozuk benm ..size bi danıayım dedim..
şimdi benm sevgili asker yaaa bu telf aldı cepten internede giriyoo ve ben bu durumdan cok rahatsızım..neden bilmiyorum ama istemiyorum zamanında ben mobil modem almak için cok dil dökmüştüm kendisine izin vermedi bana kavga ettik şimdi bende gizli net pakete üye olmus.gece gündüz sürekli nete giriyo deli olucam kızlar yaa sabahtan beri kavga ediyorumz kendimi kutrol etmeye calısıyorum ama engel olamadığım oluyor sinirlerim cok bozuk aksi gibi benm telf dan uğrastım ama net hata verio..
sizce sorun cıkararak hatamı yapıyorum..

zevcan cım senden gizli alması bi sorun ama belki de senin tavrından çekinmiştir.
asker psikolojisi farklı oluyor, benim kardeşimde yeni geldi.
düşünsene seni 4 duvar arasına koymuşlar ve hiç bir özgürlüğün yok.
herşeyin programlı. belki sıkılmıştır kafasını dağıtmak istiyordur.
bende böyle şeylerden sorun çıkartırdım hep, bak şimdi nasıl olduk.

INANNA benım esımın ucuk kremın ısmıde vectavir.memnun hemen sonduruyor.bulamazsan aklında olsun.PANDOMIM PANDOMIM kola yok hele 2 bardak hıc yok.CAGLAYAN Allah gonlunuze gore versın saglıkla ıns.OZGE gercekten aydı galıba alısmısım yanlizlıga ama haftaya yıne burdalar.YASEMIN o mekıkler yeter zaten sana ıpıde fırsat bulursan atlarsınyerimseniben

Zevcan çocuk zaten askerde yeterince emir altında canım birde sen sıkma bana kalırsa. Hem girsin nete ne zararı var ki sende giriyorsun. Bişey yapacak olmasıysa korkun bunun için nete gerek yok. Her türlü yapar istese. Ama yapmayacağı varsa bile sen eşşeğin kulağına su kaçırıyorsun şu anda.

Yasemin işallah caım işallah.

Kızlar öncelikle Ramazandan bu yana soframızdan ve sofralardan kola eksik olmuyor ve beni su kesmiyor. Akşama kadar okadar susuz kalıyorum içim yanıyo ki. Kolayı görünce gözüm dönüyor. Ramazandan bu yana iftarda hergün 1 bardak içtim doğruya doğru mafoldumben

Zevcan önceden sana izin vermeyip sonra kendisi yaptığı için kötü bişiy.
Ama askerde olduğu için biraz mazur görmek daha iyi olur.

Evet ablacım kesinlikle yaramıyor...

Zevcancım bence bu sorun teşkil etmemeli.
Yani gizli alması belki sorun ama inannanında dediği gibi belki tavrından çekinmiştir.
Gerçekden çok zor askerlik psikolojisi çok farklı.
O yüzden moralini bozma ilişkinizde yıpranmasın...

meyvenull bende telden ınt gırıyorum.bı kk bı ıtıraf.com bıkac da yemek sıtesıne baglanıyorum.face falan sınırlı acılıyor.sohbet oyun sıtelerınede gıremez sanırım.farklı bı yukleme yapmadıysa.masumane can sıkıntısından gırıyor olabılir.ama boyle dusunmekte haklısın.ınt bır derya.dogru adamı yoldan cıkartır.sakınles ve hangı sıtelere gırdıgını sor.ılıskıde guven onemlı.dogru soyler umarım.kk gıbı masumsa tolere edılebılır dıye dusunuyorum.

INANNA benım esımın ucuk kremın ısmıde vectavir.memnun hemen sonduruyor.bulamazsan aklında olsun.PANDOMIM PANDOMIM kola yok hele 2 bardak hıc yok.CAGLAYAN Allah gonlunuze gore versın saglıkla ıns.OZGE gercekten aydı galıba alısmısım yanlizlıga ama haftaya yıne burdalar.YASEMIN o mekıkler yeter zaten sana ıpıde fırsat bulursan atlarsınyerimseniben

tamam canım sağol o da aklımda bulunsun.

Yok canım değilim...

oruçlu değilsen kraker falan atıştırabilirsin canım, benim bulantımı bi nebze de olsa azaltır.

Kızlar öncelikle Ramazandan bu yana soframızdan ve sofralardan kola eksik olmuyor ve beni su kesmiyor. Akşama kadar okadar susuz kalıyorum içim yanıyo ki. Kolayı görünce gözüm dönüyor. Ramazandan bu yana iftarda hergün 1 bardak içtim doğruya doğru mafoldumben

Zevcan önceden sana izin vermeyip sonra kendisi yaptığı için kötü bişiy.
Ama askerde olduğu için biraz mazur görmek daha iyi olur.

Ben 2 senedir asitli hiç bişeyi ağzıma sürmemişimdir.
ama bu son bi kaç zamandır, dadandım, geri git diyemiyorum.
bir de dışarda yediğimde bazı yerlerde koladan başka bişey olmuyor, mecbur alıyorum.
zero da da şeker var mı?

tamam canım sağol o da aklımda bulunsun.[/COLOR]

oruçlu değilsen kraker falan atıştırabilirsin canım, benim bulantımı bi nebze de olsa azaltır.

Ben 2 senedir asitli hiç bişeyi ağzıma sürmemişimdir.
ama bu son bi kaç zamandır, dadandım, geri git diyemiyorum.
bir de dışarda yediğimde bazı yerlerde koladan başka bişey olmuyor, mecbur alıyorum.
zero da da şeker var mı?

Ben önceden diyetisyene gittiğimde kolayı çok sevip içtiğim için.
Günde 1 kutu diet kola içebilirsin demişti.
Fakat onlarda da tatlandıcı var sonuçta.
ve öle suni şeler özellikle diet ürünleri tüketmek MS hastalığına neden oluyor.

zevcan cım senden gizli alması bi sorun ama belki de senin tavrından çekinmiştir.
asker psikolojisi farklı oluyor, benim kardeşimde yeni geldi.
düşünsene seni 4 duvar arasına koymuşlar ve hiç bir özgürlüğün yok.
herşeyin programlı. belki sıkılmıştır kafasını dağıtmak istiyordur.
bende böyle şeylerden sorun çıkartırdım hep, bak şimdi nasıl olduk.

evet benm tepkimin büyük olacağını bildiğinden alıstırarak söylemek istemiş oofff bilmiyorumm..beni cok bunaltıyorsun falan dedi bir sürü sey dedi cok kırdı beni..

Zevcan çocuk zaten askerde yeterince emir altında canım birde sen sıkma bana kalırsa. Hem girsin nete ne zararı var ki sende giriyorsun. Bişey yapacak olmasıysa korkun bunun için nete gerek yok. Her türlü yapar istese. Ama yapmayacağı varsa bile sen eşşeğin kulağına su kaçırıyorsun şu anda.
haklısın yapıcak olsa her türlü yapar ama sinir oluyorum işte hep içimde bi süphe alıyor yapmıcana ananıyorum ama yüzde yüz yapmazda diyemiyorum..

Evet ablacım kesinlikle yaramıyor...

Zevcancım bence bu sorun teşkil etmemeli.
Yani gizli alması belki sorun ama inannanında dediği gibi belki tavrından çekinmiştir.
Gerçekden çok zor askerlik psikolojisi çok farklı.
O yüzden moralini bozma ilişkinizde yıpranmasın...

yaa baska seylerdede kullanırsa msn de baskaları ile konusrsa ayyyy deli olucamm..

meyvenull bende telden ınt gırıyorum.bı kk bı ıtıraf.com bıkac da yemek sıtesıne baglanıyorum.face falan sınırlı acılıyor.sohbet oyun sıtelerınede gıremez sanırım.farklı bı yukleme yapmadıysa.masumane can sıkıntısından gırıyor olabılir.ama boyle dusunmekte haklısın.ınt bır derya.dogru adamı yoldan cıkartır.sakınles ve hangı sıtelere gırdıgını sor.ılıskıde guven onemlı.dogru soyler umarım.kk gıbı masumsa tolere edılebılır dıye dusunuyorum.

yok canım baska bi yükleme yapmadı .. fıkra karikatür face msn falan takılıom dio şimdilk sonrasında ne olur bilmiyorum..

günaydın kızlar :)

yedıklerımı yazayım.ıftarda domates corba,1 tane dolma 2 kasık taze fasulye yemegi,salata.2-3 kasık ırmık helvası ekmek ve ıcecek yok.sahurda 1 haslanmıs yumurta ve klasık kahvaltı kepek ekmegıyle.lethem sen kahvaltında yumurta yıyormusun.dom salatalık kahvaltı yapıyorum dıyorsun yumurtada varmı o kahvaltıda.aman eksik etme.

afiyet olsun perim, yumurta 10 gündür 1 kere yedim, yazın pek sevmiorum ama kışın yerim. onun dışında domates salatalık ve peynir benim kahvaltım:)

Lethem şimdi okudum , gerçekten üzücü bir hikayeymiş ama evlendikten sonra olsaydı böyle bir şey daha yıkıcı olabilirdi .. Benim gücüme gidende evlenene kadar her anlamda iyi olan ilişkimiz evlendikten sonra sekteye uğradı , çocukta tuz biber ekti bir de ben daha akıllanmadım 2. çocuk deyip duruyordum ama artık akıllandım oğlumu büyütsem bana kardır :))

öyle yasemincim, kesinlikle evlenmediğime mutluyum. katılıyorum 1 tane de yeterli oğluşunu büyütürsün hayırlısıylan, zaten doğum da bana ürkütücü gelio :)))

ZEVCANcım kızlara katılıyorum, askerde farklı psikoloji, fazla üstüne gitme, sen üzülürsün yine, o orda o kadar yoğundur ki, ayrıca baskı falan vardır, sinirli farklı bi psikolojiye girebilir, idare edecen artık yerimseniben

kızlar bu sabah, küçük bi dilim pizza yedim :kedi: annem ben gitmeden yapmak istemiş, pizzası meşhurdur da azcık :) ayıp olmasın diye yedim artık bende, başka da bişi yemedim.

X