Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

İnan seni çok ama çok iyi anlıyorum zevcan...
Bu hataya geçmişde bende düşmüştüm sonuç itibariyle yıprandık...
Unutma kimseye %100 güvenemessin.
Yapıcağı varsa zaten yapar.
O yüzden bu tarz tepkiler ilişkiyi yıpratmakdan öteye geçmez.
Helede askerdeyken.Bence kesinlikle sakin olmalısın.

sakinliğimi elimden geldiğince korumaya calısıyorum tatlım ama bazen öyle anlar oluyorki konusrken istemeden sakince laf sokuyorum bağırmaya baslıyo hemen sonra bende tabi.. sakin olmam onu daha cok deli ediyo aslında benim böyle bi konuda bu kadar sakin olmam normal değil net konusunda cok hassasımm..
acıkcası evlenelim eve almıcam kesinlikle..

Zevcan bence takma kafaya , askerde erkekler bir tuhaf oluyorlar :) kafa fdağıtmaya ihtiyaç duyuyorlar sen kendine sıkıntı yapma bence .

Kola konusunda ben çok kasıyorum kendimi zor dayanıyorum , geçen hafta isal olduğumda fırsat bu fırsat içimiştim ama çok zararlı ben ufaklık babası tattırmış nasıl sinir oldum anlatamam , süt içirmek için mıçımı yırtıyorum daha 11 aylık kola diye ağlııyor hemen gözünün önünden kaldırıyorum ... Babamız su niyetine içer yaz kış evde mutlaka olur (Benim halimi düşünün çok kriz geldimi yudum alıyoprum onun kinden .

Amanın keşke tattırmasaymış iyiymiş..
bEnim nişanlımda öle günde 3 litre kola içer banko.
su içmez... şimdi taş düşürüyor sanırım bugün tahlil sonuçlarını alıcak.
midesi delinicek bigün diye korkuyorum.

Zevcan bence takma kafaya , askerde erkekler bir tuhaf oluyorlar :) kafa fdağıtmaya ihtiyaç duyuyorlar sen kendine sıkıntı yapma bence .

Kola konusunda ben çok kasıyorum kendimi zor dayanıyorum , geçen hafta isal olduğumda fırsat bu fırsat içimiştim ama çok zararlı ben ufaklık babası tattırmış nasıl sinir oldum anlatamam , süt içirmek için mıçımı yırtıyorum daha 11 aylık kola diye ağlııyor hemen gözünün önünden kaldırıyorum ... Babamız su niyetine içer yaz kış evde mutlaka olur (Benim halimi düşünün çok kriz geldimi yudum alıyoprum onun kinden .

YASEMİN, sen kiloları verip güzelliğine güzellik kattığında daha bi peşinde dolanır bence eşin, o zaman kola yasağı getirirsin

aynı şey tekrar yollamışım pardon :) Pandomim valla midelerimi delinir ne olur bilmem ama kola çok iyi wc temizliyor denenmiştir yani düşün , Bizim ev bahçeli hafta sonu dışarda oluyoruz genelde çocuğuma yazık her bi şeyi tattırıyorlar konu komşu da dahil olmak üzere ben görmeden sonrada söylüyorlar .

YASEMİN, sen kiloları verip güzelliğine güzellik kattığında daha bi peşinde dolanır bence eşin, o zaman kola yasağı getirirsin

Yok be güzelim , benim eşim ne yazık ki öyle güzellikmiş, yok yatak yasağıymış , küsmeymiş ööle seylere gelmez kafasına koyarsa yapar , yoksa kafasında yapmaz ....

İnsanlarımızda öle bi özellik var zaten. WC mi temizliyo vay anam vayy.. içince içimiz nasıl oluyor acaba asitten. üstüne üstlük şekerden.

balık burcu musun?
biz de sırf bu sebeplerden dolayı ayrıldık bilio musun zevcan.
çok boğuyormuşum, gereksiz alınganlıklar yapıyormuşum,trip atıyormuşum, laf sokuyormuşum.
kafasını dinlicekmiş bi süre.
tabi beni de bu noktaya getiren de bi çok şey oldu. yaşımın kaldırcamaycağı yüklerin altına girdim vs.
sonuçta karşılıklı anlayış en iyisi. biraz sen tolorans göster biraz da nişanlın,orta yolu bulunca herşey güllük gülistanlık devam edicektir inşallah.

yok tatlım kova burcuyum ama cok fazla cıt kırıldımım ben herseyi 100 defa orasından burasından düşünürüm vee sonuc seninde dediğin gibi bunaltıyormusum tam bi bas belasıymısım trip atıyor laf sokuyormusum ..falan filan işte artık saka bile yapsam tersten anlıyoo uyuz şeyy :dilcikar: deli ediyor beni

inanna ve zevcan inanın bana sizi çok iyi anlıyorum.
Bende koç burcuyum hani hüküm benimdir diyen biriyim ve bir çok konuda bencil olabilirim.
İnanın geçmişde aynı hatayı yaptım askerdeyken evet demiştim ilk sevgilime 9 ay uzaktan uzağa bir ilişki.Askerin getirdiği şartlarda eklenince çok zor geçmişti.Sonra geldiğinde alışmışım tabi askerdeki duruma.Buraya gelipde faceye filan girince msnde filan derken (ki face kullanmıyorum ve internetten hoşlanmam zevcan sana katılıyorum evlendiğimde evimde olmasını istemem) çok bunalttım.İşde bana yazmasın ama facede zaman geçiriyorsun msn giriyorsun gibi.Aynı sebep sonuç bitti.

Şimdi geçmişi düşünüyorum hak veriyorum.Sizin için geçerli olmasın tabi ama bende iyiki bitmiş diyorum.Çünkü o ilişkiyle büyüdüm.Artık öyle hatalar yapmıyorum.İnanın bana doğrusuda bu.

Amanın neler duyuyorum canım ya. içme şu zıkkımı şeker çok ama çok zararlı.

Zevcan ama çocuk haklı çok bunaltıyorsun. Yani anlayışlı olman lazım zaten askerde yani. Bende olsam onunla aynı tepkiyi verirdim.

Bizim evde net var alırken şartımız şuydu. Birimiz yokken diğeri girecek nete. İkimizde evdeyken kimse girmiyor eğer acil bir işi yoksa.

Aman canım sakın unutturan kolayı çocuğa.

iizz nurcum sen nasılsınn ..

bende iyiyim çok şükür meyvenullcum.. kızlar 7. takımda ohcanımadeysin varyaaaaa hamileeyyymiiiiişşşşşş a.s dün 2011 mayıs anneleri topicinde gördüm.. bide askito varyaaaaaa oda hamileymiiiişşşşşş a.s
bütün hamile haberleri bende :roflol:

tatlım bizim durum cok farklı biz internette tanıştık bi sağlık portalında ondan bendeki bu sacmalama içimde çözemiyorum bi türlü bu durumu biliyorum cok seviyor benim onu sevdiğimden cok seviyor beni ama kurtulamıyorum içimdeki çatışmadan beynimi kurtlar kemiriyor sanki tahmin edemezsin ne kadar kötü olduğunu ..
şunada eminim ben aldatırım o aldatmazz yapamaz ama sonucda erkek işte ..
sinir oluyorum hemde cok bide bunu ona belli etmemek için uğraşıyorum ..herkes sizin gibi diyo ama benim beynim çözülmüyoo kabullenmiyo.. :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…