Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

dün akşam iftarda rus salatası bir kase mercimek çorbası 2 kaşık pilav yedim.bol bol tuzlu ayran içiyorum sizce zararı varmıdır?arada biraz salata yedim.sahurda da karpuz yedim kahvaltılık atıştırdım1 dilim kepek ekmekle

inşallah canım yaa.geçen yıl 76 kiloydum azimle sporla burdaki arkadaşların destekleriyle 10 kilo verdim.daha sonra hormon tedavim başladı bebek düşünüyrz ama daha kısmet olmadı ilaçlardan ve benim stresten herşeyi yemem yüzünden kilolarımı fazlasıyla aldım.ramazanın ilk günü tartıldım.77.8-78 çıktım.2 gündür iftar ve sahurda yediklerime dikkat etmeye çalışıyrm ama birileri bana destek olmazsa belkide dayanamam diye düşündüm.çünkü ramazanda kilo alanlardanım :KK43:
sizlerde kendinizden arada yazışmalarda bahsederseniz sevinirm.

veripde geri almak cok kötü oluyor yaa..
umarım cabucak verirsin de bebeğinide en kısa zamnda kucağına alırsın...

4. TAKIM 169. ETAP

sebnemselayfurkan ( 66
uaydın( 75.0 /75/0/0/%0)
İrem&Özge ( 72.0 / 72,5 / -0,5 / % - 0,69 )
meyvenull ( 60.6 / 62,5 / -1,9 / % - 3,14 )
NeKss ( 63.0 /
lightlife( 79.0 ) Geri Dönecek
Pandomim ( 60.4 /
Ece ( 69.7 ) Geri Dönmek Üzere Ayrıldı
PrensesPeri ( 78 / 77,4 / 0,6 / % 0,77 )
kilovermekistiyorum ( 67,8 / 65,3 / 2,5 / % 3,69 )

kızlar ben 2 gündür hastanelerde geziyorum biliyosunuz safra kesemde taş çıkmıştı dünkü tahlillerim iyi çıkmasaydı 24-48 saat arası ameliyata alacaklardı ama neyseki iyi çıktı bayram sonuna ameliayt olabilirsin dedi dr

Rabbim sağlıkla en kısa zamanda bebek nasip etsin canım size. Bu uğurda alınan kiloları boşverrrrr. Nasıl sa verirsin yeterki bebeğin gelsin sana.
Biz hep burdayız desteğe hazırız. Gerçi bu ara takım biraz düşüşte ama Ramazandan sonra yükseleceğiz yine.

aminn inşallah canım bebişim nazlı çıktı gelmemek için elinden geleni yapıyor.olsa onun için aldığım kilolar feda olsun ama olmuyorda.bari vermeye çalışayım herkes hamilemisin diyor canım sıkılıyor keşke olsam da evet diyebilsem ama kısmet işte

dün akşam iftarda rus salatası bir kase mercimek çorbası 2 kaşık pilav yedim.bol bol tuzlu ayran içiyorum sizce zararı varmıdır?arada biraz salata yedim.sahurda da karpuz yedim kahvaltılık atıştırdım1 dilim kepek ekmekle

tatlım rus salatası cıs bikere mayonez var pilav hadi az yemişssin ramazan die onu es gecelim ama rus salatasını unut derim ben..tuzu cok alırsan vücudunda ödem yapabilir havalr sıcak cünkü suyuda bol içiyoruz.dengeli almaya calıs hiç almamak da kötü tansiyonun düşer bu defada ama dediğim gibi rus salatası cısss :eek:lmaz:

kızlar ben 2 gündür hastanelerde geziyorum biliyosunuz safra kesemde taş çıkmıştı dünkü tahlillerim iyi çıkmasaydı 24-48 saat arası ameliyata alacaklardı ama neyseki iyi çıktı bayram sonuna ameliayt olabilirsin dedi dr

cok gecmiş olsun banucum dikkat et kendine ne kadar basit bi ameliyatta olsa ameliyat sonucda..

Sağolun kızlar bunda en çok sizin motivasyonunuz var , daha aranıza katılalı çok zaman olmadı ama , görev bilinciyle yapıyorum diyetimi ağzıma bir şey atacakken siz ve oğlum geliyorsunuz aklıma :))) Kendimi çok frenliyorum bu zamana kadar hiç bu kadar dirayetli olmamaıştım :))

Zevcan canım kemeri dün ilk defa denedim oğlanı yatırınca ancak fırsatım oldu , ilk seferde fazla zorlamak istemedim ...

Canım geçmiş olsun. İşallah ameliyata gerek kalmaz.

aminn inşallah canım bebişim nazlı çıktı gelmemek için elinden geleni yapıyor.olsa onun için aldığım kilolar feda olsun ama olmuyorda.bari vermeye çalışayım herkes hamilemisin diyor canım sıkılıyor keşke olsam da evet diyebilsem ama kısmet işte

O geleceği zamanı bilir annesi. Doğru zamanı bekliyordur.

tatlım rus salatası cıs bikere mayonez var pilav hadi az yemişssin ramazan die onu es gecelim ama rus salatasını unut derim ben..tuzu cok alırsan vücudunda ödem yapabilir havalr sıcak cünkü suyuda bol içiyoruz.dengeli almaya calıs hiç almamak da kötü tansiyonun düşer bu defada ama dediğim gibi rus salatası cısss :eek:lmaz:

Katılıyorum. kaydirigubbakcemile5

ilk gün yeşil salata çok tükettim diye 2.gün rus salatası yedim.yeşil salata az yedim.mayonez az koydum ama yinede dikkat ederim.benim düşük tansiyon sorunum var diye ayran içtikçe gözüm açılıyor sankii:))bu akşam ayran yerine su içmeye ağırlık vereyim en iyisi mi?

özge nur ne kadar izinli neden ayrıldıı..

Canım izinli nur ayrılmadı.

Sağolun kızlar bunda en çok sizin motivasyonunuz var , daha aranıza katılalı çok zaman olmadı ama , görev bilinciyle yapıyorum diyetimi ağzıma bir şey atacakken siz ve oğlum geliyorsunuz aklıma :))) Kendimi çok frenliyorum bu zamana kadar hiç bu kadar dirayetli olmamaıştım :))

Zevcan canım kemeri dün ilk defa denedim oğlanı yatırınca ancak fırsatım oldu , ilk seferde fazla zorlamak istemedim ...

Süpersin ilerde oğlunu koluna takıp annesi gibi değil arkadaşı gibi gezeceksin.

ilk gün yeşil salata çok tükettim diye 2.gün rus salatası yedim.yeşil salata az yedim.mayonez az koydum ama yinede dikkat ederim.benim düşük tansiyon sorunum var diye ayran içtikçe gözüm açılıyor sankii:))bu akşam ayran yerine su içmeye ağırlık vereyim en iyisi mi?

Canım yeşil salata her öğünde tüket. Hem besinlerin glisemiks indexini düşürüyor.

Geçmiş olsun canım ....

Hiç canını sıkma tatlım , ne kadar kasarsan o kadar zorlaşır senin için ... Sen güzel güzel kilolarını ver o geleceği zamanı çok iyi bilir , Allah bizden iyi bilir ne zamanın doğru olacağını , sana düşen hamilelikte rahat etmek için kilo vermek ve ruh sağlığını güzel motive edecek şeyler yapmak .

Ah Özge ah millet kocası için erkek arkadaşı için zayıflar ben oğlum için he he çok komik değil mi , bir de bu kiloları verdikten sonra sabitlemek var o daha zor sanırım ...

anladım tatlım işe yarıcak gibimi calıstığını hissetinmi kaslarının..

Geçmiş olsun canım ....

Hiç canını sıkma tatlım , ne kadar kasarsan o kadar zorlaşır senin için ... Sen güzel güzel kilolarını ver o geleceği zamanı çok iyi bilir , Allah bizden iyi bilir ne zamanın doğru olacağını , sana düşen hamilelikte rahat etmek için kilo vermek ve ruh sağlığını güzel motive edecek şeyler yapmak .

ewt canım haklısın hakkıma hayırlısı olsun.

Yasemin bende senden farklı değilim. Bende kızım için istiyorum zayıflamak. Annesinin güzelliğiyle inceliğiyle gurur duysun istiyorum. :)

Evet en zoru korumak işte ben onu bir kez başaramadım. Bir kez de yine artıya geçtim. Çok sinir bir durum.

Zevcan bilmiyorum , çünkü mekikte çekiyorum ya hangisinden yandığını anlamadım doğrusu ama düzenli kullanılınca işe yarıyor , görümcem tusa hazırlanırken kilo almıştı , rejim ve bu aletle göbek möbek kalmadı gerçi yapısal olarak zayıflar ama , çok kısa zamanda erimişti bende bunu kullandığını yeni öğrendim ::))

yatmadan ufak tefek spor hareketleri yapmak istiyrm ama çok ağırlaşıyrm zorlasam kendimi kalkar yaparım ama zorlamıyorumda bunun için bir öneriniz varmı?

X