Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Kızlar onu denedim faydası yok bunu denedim faydası yok diye bir şey yok , her şeyi diyetle desteklemek lazım , 15 gündür sıkı mekik çekiyorum ve karnım hamile görüntüsünü atmaya başladı , ama bundan önce rejimsiz çekiyordum hiç bir faydası yoktu , ne bvileyim kemerde sırf işe yaramaz bence azıcık diyet lazım ... Bir de burada okudum yeşil çay faydal ıdiye 15 gündür toz yeşil çay alıp günde 2/3 bardak içiyorum eskiden sallama içerdim bu kadar faydalı değildi , yani hepsi bir bütün ...Aç kalmıyorum çok şükür yiyorum ama çok düşünüyorum yerken ,İnşallah bu motivasyonum bozulmaz ... Niyetim kurban bayramında memlekete gittiğimde genç kız gibi olmak bana içinde bir tane daha mı var diyeneleri utandırmak ... Artık çevremde ki herkese söyledim diyetteyim diye , kayınvalidem ye bişey olmaz diyor , benim yemediğimi görünce sesini çıkartmıyor , komşularım ikram çıkartmıyor nasılsa diyettesin diye , bizim bahçeli evimiz var , biz her akşam bir paket cips, çekirdek , kola tüketirdik yazın bir de dondurma meyve hepside akşam düşünün şimdi kızıyorum kendime ,gençliğimin en güzel yılları tombiş tombiş geçti diye , uzun oldu kusura bakmayın kimse yokken takılıyorum ofiste ...

kisme kusura bakmaz sana burda şeker zaten bunun için hepimiz burdayız..eminim herkezde seni çok iyi anlamıştır en başta ben sen kimsenin ne yapıp yapmadığına boşver çünkü yarın karşına ısrar eden tiplerde çıkacaktır HAYIR kelimesini biz pek seven bi memleket değiliz ayıp olurmuş gibi gelir ama ayıp falan olmaz kocaman bi HAYIR de sana gelen tekliflere

Pandomim sana eski beslenmemi anlatayımda ibret al bir vücuda yapılırmı bu ;
sabah 1,5 simit bol kaşar peyniri eşliğinde
şekerli - sütlü kahve
arada minik sandiviç ekmeğinde kaşarlı domatesli 2-3 tane sandiviç
öğlen makarna - pilav bir buçuk porsiyon ne yemek varsa bir tabak -1 dilim ekmek
akşama kadar , ofiste ne bulursak - kola- meyve - müsli - yoğurt - sandiviç ( bunların hepsi mutlaka yeniyordu )
akşam , kayınvalide ne yaparsa hepsi yeniliyordu, bir kaç dilim ekmek
eve gidince gece yani , 2-3 bardak kola , atıştırmalık ne varsa evde , meyve , dondurma ...

ahh bi bilsem bana noluyoo.. 18 günlük tatil üstüne ramazan mahvetti beni bende hızla kilo alıyorum dur da diyemiyorum o kadar caba göstermeme rağmen inan bu konudan bunalıma giricemm..

bunalıma girersen çıkamazsın canım demedi deme oturup kendine ağlarsın sonra:eek:lmaz:

kendini hiç kandırma ne güzel diyet yapıyordun ben bile diyordum zevcan senin diyet listen süper keşke bende yapabilsem diye lütfen canım bana kötü örnek oluyosunuz..
napıcaz şimdi aaa milelt kilo alıyo nasıl olsa kimse kimseye bişi diyemez diye salalımmı şimdi ben kg alsam senin bana bişey söylemeye bi hakkın olurmu :eek:klava:

hani senin sopan bana sopa lazım değil çünkü sana yakışıyordu

herkese günaydınnnopuyorumnanaktan

inanmicaksınız ama iftarı yaptıktan hemen sonra uyudum, 20,35 de, sadece 10 dakika sahur için uyandım ve hala uyukum var. 11,5 saat uyumuş oluyorum sanırım.
iftar menümü paylaşayım hemen,
1/2 bardak suyla açtım orucumu
1 kepçe tavuk suyuna şehriye çorbası
3 yemek kaşığı ıspanak, yanına 1 kaşık yoğurt
2 parmak kalınlığında haşlanmış tavuk.
salatadan da birazcık aldım.
sahurda da 2 tane muz ve 5 tane kayısı kurusu yedim.
akşam iftarda az yiyorum gibi geldi bana.

Banu burada ki herkes çok tatlı , herkesin bir niyeti bir amacı var ... Senin tarzını sevdim acımıyorsun çok iyi motive ediyorsun , bende saldığımda azğına geleni söyle bana olur mu :))

bunalıma girersen çıkamazsın canım demedi deme oturup kendine ağlarsın sonra:eek:lmaz:

kendini hiç kandırma ne güzel diyet yapıyordun ben bile diyordum zevcan senin diyet listen süper keşke bende yapabilsem diye lütfen canım bana kötü örnek oluyosunuz..
napıcaz şimdi aaa milelt kilo alıyo nasıl olsa kimse kimseye bişi diyemez diye salalımmı şimdi ben kg alsam senin bana bişey söylemeye bi hakkın olurmu :eek:klava:

hani senin sopan bana sopa lazım değil çünkü sana yakışıyordu

aslında ben bu kilo alımdan dolayı dün ayrılayım takımdan dedim ama kabul etmedi özge..
yine düzenli yiyorum antidepresanlarımı bıraktım bunalımın en büyük etkiside o galiba bu yüzden sürekli uyuorum uyuduğum içinde kilo alıyorumm..anlıcan cok zor bi sürec yasıyorum.
en cok üzüldüğümde ben kilo aldıkca takımın gerilemesi..

inanmicaksınız ama iftarı yaptıktan hemen sonra uyudum, 20,35 de, sadece 10 dakika sahur için uyandım ve hala uyukum var. 11,5 saat uyumuş oluyorum sanırım.

az falan yemiyorsun gayet ii bence sahuru sadece meyveyle gecirmek biraz az gibi elio bana en azından salatada eklesen daha ii olur..

Banu burada ki herkes çok tatlı , herkesin bir niyeti bir amacı var ... Senin tarzını sevdim acımıyorsun çok iyi motive ediyorsun , bende saldığımda azğına geleni söyle bana olur mu :))

ne demek ne demek sölerim tabi hele bugünkü gibi regl günüme denk gelirsen daha bi zevkle yaaprım:KK1:

ama umarım buna ihtiyaç olmaz canım

çok garip bişi mesela ben 2 senedir düşe kalka kilo vermeye çalışıyorum şimdiye kadar düzenimi bozmasam ayda 1 kg verseydim şimdiye kgproblemim olmazdı ama hep bozdum diyeti ve verdiğim kg ları aldım

şimdi vücudum bana zorunlu diyet yaptıracak benden sıkıldı artık ve safra kesemde taş çıktı dr dediki
yumurta yasak
çikolatalı herley yasak
içinde yağ olan herşey yasak
börek kek çörek ve türevleri herşey yasak

ne garip dimi

zevcan kendine gel bunalım yapmak sadece sana zarar verir ( niye ilaç aldığını bilmiyorum ) , bende moralim bozulunca kendimi buzdolabının önünde bulanlardanım ama bunun bize bir faydası yok , daha kötü zarar veriyor yazık değil mi sana , daha genceciksin planların var , evleneceksin belki bebek isteyeceksin , anne olacaksın ... Olmaz kendine mazaret arama bence ... Şööle beli incecik bir gelinlik giymek varken , göbeğim kapansın diye iğrenç bir gelinlik mi giymek istersin ?

Banu her şeyde bir hayır var diye boşuna dememişler , keşke sağlık yüzünden olmasaydı ama olmuş bir kere , inşallah atlatırsın da rahat edersin ...

aslında ben bu kilo alımdan dolayı dün ayrılayım takımdan dedim ama kabul etmedi özge..
yine düzenli yiyorum antidepresanlarımı bıraktım bunalımın en büyük etkiside o galiba bu yüzden sürekli uyuorum uyuduğum içinde kilo alıyorumm..anlıcan cok zor bi sürec yasıyorum.

takımdan ayrılmak çözüm değilde ondan kabul etmemiştir bende olsam kabul etmezdim ne yani git demesi 20 kg al demesiyle aynı şeye çıkacaktı çünkü...

senin gibi kendi ayakalrı üzerinde durabilen ve gencecik bi kızın antidepresan kullanmasını gerektiren şey ne açıkçası merak ettim zevcancım

takımın ilerlemesinden daha önemlisi birbirimizi motive etmemiz sen onu kafana takma bence ramazandan sonra çıkışa geçeriz bende takımı öle yukarı çıakran biri değilim sonuçta yeni gelen arkadaşlar sağolsun

biliyorum takımdan cıkmak çözüm değil ama burda kilo alarak durmakda faydalı değil bilmiyorum kızlar yaa..
sn 1 bucuk senede cok kötü seyler yasadım.büyük bi sehirden köy gibi bi ilcede buldum kendimi eskiden mezarlık olan ve hala mezarlar cıkan bi arazideki evde oturdum kendi evimden kovuldum evsiz kaldım kapı kapı ağlayarak gece yarılarına kadar ev aradım.trafik kazası yaptı dere yatağına yuvarlandım sansım varmıs biyerime bişi olmadankurtuldum ama ara hurdaya cıktı.berbat bi iş ortamının ortasındayım.sürekli benmle uğrasan amirim var.annemlerden uzağım daha bir sürü seyy kızalr anlat anlat bitmez hepsi kilo amamda etkili oldu.ne güzel ilaç kullanmaya baslamıstım ii geliyordu bu defada ilaçlar lökositlerimi düşürüyo die bıraktırdılar.öyle işte daha yasım cok küçük kaldıramıyorum ben bu kadar şeyi..
biliyorum kendime zarar veriyorum ama engel olamıyorum zayıflarsam biraz olsun kedime güvenim gelicek zayıflamam şart anlıcanız..

Kızlar onu denedim faydası yok bunu denedim faydası yok diye bir şey yok , her şeyi diyetle desteklemek lazım , 15 gündür sıkı mekik çekiyorum ve karnım hamile görüntüsünü atmaya başladı , ama bundan önce rejimsiz çekiyordum hiç bir faydası yoktu , ne bvileyim kemerde sırf işe yaramaz bence azıcık diyet lazım ... Bir de burada okudum yeşil çay faydal ıdiye 15 gündür toz yeşil çay alıp günde 2/3 bardak içiyorum eskiden sallama içerdim bu kadar faydalı değildi , yani hepsi bir bütün ...Aç kalmıyorum çok şükür yiyorum ama çok düşünüyorum yerken ,İnşallah bu motivasyonum bozulmaz ... Niyetim kurban bayramında memlekete gittiğimde genç kız gibi olmak bana içinde bir tane daha mı var diyeneleri utandırmak ... Artık çevremde ki herkese söyledim diyetteyim diye , kayınvalidem ye bişey olmaz diyor , benim yemediğimi görünce sesini çıkartmıyor , komşularım ikram çıkartmıyor nasılsa diyettesin diye , bizim bahçeli evimiz var , biz her akşam bir paket cips, çekirdek , kola tüketirdik yazın bir de dondurma meyve hepside akşam düşünün şimdi kızıyorum kendime ,gençliğimin en güzel yılları tombiş tombiş geçti diye , uzun oldu kusura bakmayın kimse yokken takılıyorum ofiste ...

İnsanlar nedense diyetteyken daha bi ısrar ediyorlar. Ama diyet yapmıyorsan çok kilo aldın vs az ye diyorlar. Anlamak zor. İşallah başaracaksın canım ama lütfen bu azmini yitirme.

13 Ağustos 2010 *** 169. Etap *** 4. Takım

ÖZGE BU HAFTA BİZ HAZIRLIYORUZ LİSTEYİ. YANİ SEN :))

:1hug:

valla durum vahim arkadaşım hemen silkinmen lazım eğer 1-2 kg daha alırsan diyet falan yapmazsın artık sen 1 ay sonra ağlayarak gelirsin benim gibi pişmanım diye hemen kendine geliyosun

Banuşum haklısın hemen kendime gelmem lazım. Bir ileri iki geri bende bunaldım artık.

Az değil canım gayet kararında. Yalnız muz diyette pek önerilmez canım.

Bunu unut Zevcan asla ayrılmak yok asla :eek:lmaz:

Aslıcım sende üzme kendini. Haftaya verirsin nasıl olsa. :teselli:

Günaydınlar =))

4. TAKIM 169. ETAP

sebnemselayfurkan ( 66/67,5/-1,5/ %-2,27)
uaydın( 75.0 /75/0/0/%0)
İrem&Özge ( 72.0 / 72,5 / -0,5 / % - 0,69 )
meyvenull ( 60.6 / 62,5 / -1,9 / % - 3,14 )
NeKss ( 63.0 /
lightlife( 79.0 ) Geri Dönecek
Pandomim ( 60.4 /61.2/
Ece ( 69.7 ) Geri Dönmek Üzere Ayrıldı
PrensesPeri ( 78 / 77,4 / 0,6 / % 0,77 )
kilovermekistiyorum ( 67,8 / 65,3 / 2,5 / % 3,69 )

Günaydın kızlar, tatilde aldığımı vermedim maalesef, üzgünüm.

biliyorum takımdan cıkmak çözüm değil ama burda kilo alarak durmakda faydalı değil bilmiyorum kızlar yaa..
sn 1 bucuk senede cok kötü seyler yasadım.büyük bi sehirden köy gibi bi ilcede buldum kendimi eskiden mezarlık olan ve hala mezarlar cıkan bi arazideki evde oturdum kendi evimden kovuldum evsiz kaldım kapı kapı ağlayarak gece yarılarına kadar ev aradım.trafik kazası yaptı dere yatağına yuvarlandım sansım varmıs biyerime bişi olmadankurtuldum ama ara hurdaya cıktı.berbat bi iş ortamının ortasındayım.sürekli benmle uğrasan amirim var.annemlerden uzağım daha bir sürü seyy kızalr anlat anlat bitmez hepsi kilo amamda etkili oldu.ne güzel ilaç kullanmaya baslamıstım ii geliyordu bu defada ilaçlar lökositlerimi düşürüyo die bıraktırdılar.öyle işte daha yasım cok küçük kaldıramıyorum ben bu kadar şeyi..
biliyorum kendime zarar veriyorum ama engel olamıyorum zayıflarsam biraz olsun kedime güvenim gelicek zayıflamam şart anlıcanız..

sen çok iyi niyetli olduğun için seni ezmek isteyen eminimki çok kişi olmuş çevrende ama şöyle düşün burda sorsan herbirimize hayatımızın belli dönemlerinde yediğimiz kazıkları sana anlat anlat bitmez demek istediğim manav çürük elma satıyorsa bunu sende alabilirsin bende .. demekki biraz daha güçlü ve acımasız olucaz başıma bunlar geldi diye üzüleceğimize dişlerimizi gösterip insanların bizi ezmemesini sağlayacağız hakedenlerinde kafasından ezicez ... bunları zaten sana ilaçlar yaptıramazdı .. verilmiş sadakan varmışki kurtulmuşsun daha yeni benim geldiğim yolda trafik kazasında gencecik insanlar öldü bu bi örnek değil ama şükretmeyi bilmelisin Allah sevenlerine bağışlamış yeni hayatının değerini bilip harcama lütfen... hem o evde oturmak zorunda da değilsin kovdularsa yenisini bulup çıkarsın canını sıkan insanlarında sende altta kalma.. amirine gelince ekmek parası deyip sustuğumuz hepimizin çok oluyor sen işini yap gerisini boşver allaha havale et mutlaka cezasını bulur...
unutmaki hayat boyu ilaç kullanamazsın o yüzden güçlü olu ve zayıf olduğun anları kimseye belli etme kimsenin yanında ağlama mesela

zayıflamak seni mutlu ediyosa bunun için çaba sarfet

şekerim

inanna ben kahvaltı yapıyorum genelde. Haşlanmış yumurta ve süt içiyorum tok tutuyor onlarda.

Şebom sende mi kiloyla döndün canımcım.

hem daha durrr evleneceksin o zaman bi sürü problem evlendikten sonra koca problem çocuk olucak problem geçinmek problem .. çok güzel tarafları olmasa hiç bişey çekilmez ama uyuyarakta hayat geçmez .. akıllı olup sen dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin .. gibi klişe bi söz var ama ben çok seviyorum

Ay giremiyorum kaç dakikadır hata veriyor , Zevcancım kötü günler yaşamışsın geçmiş bitmiş, artık önüne bakman lazım . Demesi kolay diyebilirsin ama herkesin hayatıda günlük gülistanlık değil , yaşama alışmak zorundayız bir şekilde hayatın peşinden koşmalıyız , hele sen bir doğum yap da göreyim lohusalıkta süt olayı olmasa bir şişe içki içerdim o derece yani ....Ama herşey geçip bitiyor, uyumak çözüm değil hareket lazım bize :))

X