Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydın hanımlar ben geldim...

Normal kiloma dönüyorum yavaş yavaş şükür.
Tabi ilaca ara vermeminde etkisi olabilir...

Hala ayı kapatamadığımız için yoğunluk devam ediyor.
Sıkılmaya başladım artık.Sevdiğimde işe girdi o kadar alışmışım ki varlığına şimdi iletişim halinde olamamak da sitrese sokuyor.Sürekli yiyesim geliyor ama tutuyorum kendimi...eyvahedigeldismile

günaydın hoşgeldin...
dün neler yedin nekss bugün neler yiceksin?
inş cumartesi hepimiz eksilerde oluruz.
kendini tutmaya devam et canım.

günaydın kızlar

günaydın hoşgeldin.

Günaydın hanımlar ben geldim...

Normal kiloma dönüyorum yavaş yavaş şükür.
Tabi ilaca ara vermeminde etkisi olabilir...

Hala ayı kapatamadığımız için yoğunluk devam ediyor.
Sıkılmaya başladım artık.Sevdiğimde işe girdi o kadar alışmışım ki varlığına şimdi iletişim halinde olamamak da sitrese sokuyor.Sürekli yiyesim geliyor ama tutuyorum kendimi...eyvahedigeldismile

hoşgeldin nilaycımm..
tutkendini gidicek kilolarımız ..
sevgilinin işe girmesine cok sevindim ilk baslarda zor oluyo ama sonra alısıyorsun tatlım sakın bunu kendine bahane edip kacamak falan yapmaa... :eek:lmaz:

canım ben 3ü biaradadan içtim :KK43:( baska türlü içemiom ...

of of of onlar acayip kalorilidir.
ben hayatta içemiyorum onları. şerbet gibi geliyor bana.
sade nescafe ohh mis. veya içine 1 yemek kaşığı light süt. şekersiz.
önceden bende şeker kullanırdım 1,5 sene falan oldu içeceklerdeki şekeri hayatımdan çıkardım.
ne çaylarda ne nescafede ne de bitki çaylarında kullanıyorum.

yaa nur monti yapıyorum da 2 yudum aldım sadece kahve içmeyeli belkide 1 ay olmustu fazla spor yapıcam bu aksam telafi edicem durumu kızlar kötü örnek örnek değildir siz sakın bozmayın diyeti ..

biz iyiyiz valla lightlife ama buralar sakin. pek kimse girmiyo. çok fazla paylaşım olmuyor. akannehir

ben sürekli buralardayım geliyorum bakıyorum buraya ama sessiz sakin sanki takım 3 kişiden ibaret kimse gelmiyo o sebeple bende başka topiclerde laklak yapıyom arada yine geliyom bakıyom benim mesajımdan sonra sayfa atlamamış hiç :) hatta hafta sonu baktım c.tesi yazdığım mesajın üstüne 1 sayfa atlamamış pazartesiye kadar :))) ama yazın genelde böyle oluyo kimi izne kimi memleketine gidiyo yada millet pc karşısında durmaktansa kendini dışarı atıyo :) kışın daha derli toplu kalabalık oluyo :)

yaa nur monti yapıyorum da 2 yudum aldım sadece kahve içmeyeli belkide 1 ay olmustu fazla spor yapıcam bu aksam telafi edicem durumu kızlar kötü örnek örnek değildir siz sakın bozmayın diyeti ..

aa 2 yudum almışsın bişey olmaz okadar.. zaten 1 aydırda kahve içmiyormuşsun tamam ozaman diyeti bozmuş sayılmazsın 2 yudumcukla :içelim:

lıghtlıfe
aslında bayağı yazıldı ama
dün sistemde arıza olduğu için ayın 16 sına geri dönüldü o arada yazılan bütün mesajlar gitti yani dün girdiğinde o yüzden kimse bişey yazmadı sanmışsındır

ben sürekli buralardayım geliyorum bakıyorum buraya ama sessiz sakin sanki takım 3 kişiden ibaret kimse gelmiyo o sebeple bende başka topiclerde laklak yapıyom arada yine geliyom bakıyom benim mesajımdan sonra sayfa atlamamış hiç :) hatta hafta sonu baktım c.tesi yazdığım mesajın üstüne 1 sayfa atlamamış pazartesiye kadar :))) ama yazın genelde böyle oluyo kimi izne kimi memleketine gidiyo yada millet pc karşısında durmaktansa kendini dışarı atıyo :) kışın daha derli toplu kalabalık oluyo :)

aaaa bak nasıl kızdım şimdi biz bi takımız olurmu öyle seyy geliyorum bakıyorum yazmıyorum hafta sonu paylasımın olmamasının sebeb coğumuz iş yerinden bağlanıoz o yüzden zaten hafta sonu tatil die geçiyo yapma tatlım böyle bizi sensiz bırakmaa yerimseniben
3 kişi olsun 4 kişi diğmi ama sırnaşık şey

Dün neler yedim...

Sabah domates,salatalık,4 zeytin,2 dilim tost ekmeği (çavdar)
Ara bir kupa yeşilçay
Öğlen ton balıklı salata ayran
Ara bir kupa yeşilçay
Bir elma
Akşam mercimek çorbası

Leslie 2 mile

2 litre su

kızlar yeşil çayımı içtim .. bittiii...

nur tatlım sen hiç menü paylasmıyorsun nasıl gidio diyet neler yiyorsun..

Dün neler yedim...

Sabah domates,salatalık,4 zeytin,2 dilim tost ekmeği (çavdar)
Ara bir kupa yeşilçay
Öğlen ton balıklı salata ayran
Ara bir kupa yeşilçay
Bir elma
Akşam mercimek çorbası

Leslie 2 mile

2 litre su

süpersin Şeniz
basarıyorsun cuma süper sonuclarımız olucak kızlarr :teytey: :teytey: :teytey:

X