Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Evet meyvenull sitede bi sorun varmış. o yazdığımız mesajlar silindi. geride gelmicek sanırım. böle devam edicez.

yok tatlım geriye gelmiyo malesef :KK43:
kimsecikler yok bu gün yaa ..
ben iice sinir olmaya basladım ..
bu arda öğlen bi kase yoğurtlu yulafımı yedim aslı canım sen ne yedin öğlen..

Selam hanımlar ben geldim...
Cuma çok uğraşmama rağmen giriş yapamadım...
İş yeri engelledi mi bilmiyorum ama siteye hiç bir şekilde giriş yapamadım.
Buğün açıldı şükür.Ben ilaca ara verdim şu anda regl ve cuma tartıldım 64 olduğumu gördüm.
Sanırım ilacı bırakıp birde regl olunca birden bire indim...

Selam hanımlar ben geldim...
Cuma çok uğraşmama rağmen giriş yapamadım...
İş yeri engelledi mi bilmiyorum ama siteye hiç bir şekilde giriş yapamadım.
Buğün açıldı şükür.Ben ilaca ara verdim şu anda regl ve cuma tartıldım 64 olduğumu gördüm.
Sanırım ilacı bırakıp birde regl olunca birden bire indim...

h.g tatlım..
döndün aramıza bu hafta mutlaka bildirim yap canım 2 hafta yapmadın cünkü yapmazsan diskalifiye oluyorsun tatlım..
bu arda kilo vermene cok sevindim süper olucak bu hafta biz birinci olucaz hatta sen bireyselde derece alıcaksın kaydirigubbakcemile2
lütfen tatlım mutlaka cuma 12 ye kadar bildirimde bulun...

herkeze merhaba sabahtan beri site bozuk malum ancak girebildim

en sonunda muradıma erdim cuma akşamı regl oldum fakat halsizlik ve baş ağrısı devam ediyor ve kendimi çok şişman hissediyorum

Okadar yazdığımız yazılar boşa gitti =(( Neyse sağlık olsun.

Bugün yediklerimi tekrar paylaşayım.

Sabah 8.30 = Yarım kase müsli light sütle

10:30 = 1 Şeftali

13:00 = 1 Porsiyon tavuk göğsü ızgara, Küçük kase cacık, Domates salatalık.

15:30 = 15 Kiraz

17:30 = 1 Şeftali

20:00 - 20:30 Arası bir kase ayranlı çorba.

Geçmiş olsun uaydın. Regl döneminde dikkat edince sonrasında daha fazla veriyosun. Bana hep öle oluyor. Dikkat etmezsem kötü oluyr.

herkeze merhaba sabahtan beri site bozuk malum ancak girebildim

en sonunda muradıma erdim cuma akşamı regl oldum fakat halsizlik ve baş ağrısı devam ediyor ve kendimi çok şişman hissediyorum

slm canımm...
regl olmana sevindim benmde bitiyo ama halsizliği hala sürüyo..
hafta sonun nasıldı banucum kacamak yapmıyorsun dimi bak o kadar para verdin ..
bantlara nezamn baslıyorsun bu hafta senden ümitli olayımmı sırnaşık şey
sebodan ümidim var onun 2. haftası bantlarda bakalım sonucu nasıl olucak nilayda 2 iklo vermiş inş bildirim günü paylasımda bulunur eh benmde hafta sonum süperdi zayıfladım yarım kilo verdim kaydirigubbakcemile2

Okadar yazdığımız yazılar boşa gitti =(( Neyse sağlık olsun.

Bugün yediklerimi tekrar paylaşayım.

Sabah 8.30 = Yarım kase müsli light sütle

10:30 = 1 Şeftali

13:00 = 1 Porsiyon tavuk göğsü ızgara, Küçük kase cacık, Domates salatalık.

15:30 = 15 Kiraz

17:30 = 1 Şeftali

20:00 - 20:30 Arası bir kase ayranlı çorba.

tatlım biz basarıcaz bu işi ramazana kadar kapatıcaz kilo olayını inşallah..

kızlar bende menümü tekrar paylasıyorum..
sabah 2 dilim tam buğday ekmeğine beynir sürdüm yedim

öğlen 1 kase yulaf ezmesine 2 kasık yoğurt ekledim yedim

ara 1 elma yicem

aksam bamya yemeği yanında cacık veya yoğurt

kızlar öğlen yarım saat egzersiz yaptım ter içinde kaldım yarım saatte aksam yapıcam ooooohhhh gitsin kilolar kaydirigubbakcemile3

senin de menü gayet iyi zevcan. =)) Kaçamaksız vericeksin sende kilo.

canım tek kendim için değil takım içinde kilo vermek istiyorum bu hafta biz 1. olmalıyız asılın kızlar iice su haftaya bir iki hafta dişimizi sıktıkmı bu iş kolaylıcak ..
3 haftada tamamlayacağımız seyi neden 2 ayda tamamlayalımki.. diğmi ama :teytey:

öğlen nasıl yaptın zevcan. benim hiç yerim yok. anca dışarda yürüyüş yapabilirim ama sıcaktan düşer kalırım bi yerde. heralde.

öğlen nasıl yaptın zevcan. benim hiç yerim yok. anca dışarda yürüyüş yapabilirim ama sıcaktan düşer kalırım bi yerde. heralde.

aslıcım ben öğlenleri eve gidiyorum..
çok küçük bi ilcede oturuyorum kasaba gibi düşün dısarda yemek yicek hiç bi yer yok zaten olsada gitmezdim heralde evim iş yerime 5 dk cünkü..
o yönden sanslıyım ben diyetimi cok rahat uygulaya biliyorum ve öğlen aralarımı böyle değerlendiriyorum 1 bucuk saat boşluğum var bana yetiyorda artıyo ..

oooo süpermişşşşşşş valla. hem yarım saat sporunu yaparsın. yemek yersin. duş alırsın mis gibi valla.

evet tatlım aynen öyle oluyo tabi canım isterse yapıyorum bunları bide canım istemediği zamnlar oluyo ozamanlardada gidiyorum serin serin yatıyorum evimde yemek yiyip cıkıyorum sırnaşık şey

kaydirigubbakcemile2
yapıcam yapıcam. akşam eve bir saat yürücem. Eğer yürüyemezsem 45 dk nivea body dinamik sabahlar sporunu yapıcam =))

kaydirigubbakcemile2
yapıcam yapıcam. akşam eve bir saat yürücem. Eğer yürüyemezsem 45 dk nivea body dinamik sabahlar sporunu yapıcam =))

tamam bak önünde vermen gereken 9 kilo var düşünsene kac paket margarin eder..
vücudundaki fazlalıkları atman lazım bu hafta 4 paketinden kurtulmak lazım diğmi ama yerimseniben

bu arada aslıcım kilo cetvelinide değiştirsen ii olucak eskiye döndüğümüz için değişimlerde gitti tatlım ..

X